Multi Platform PlayerUnknown's Battlegrounds

سازنده
KRAFTON
تاریخ انتشار
December 2017
ناشر
KRAFTON
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
بازی PlayerUnknown's Battlegrounds که در سبک بتل رویال میباشد ابتدای سال جاری توسط Bluehole به صورت دسترسی زودهنگام برای استیم منتشر شد. پابجی از همان ابتدا توانست مخاطبین بسیاری را جذب خود نماید و در حال حاضر با فروش 50 میلیون نسخه ایی پنچمین بازی پرفروش تاریخ است. نسخه X1 با همکاری مایکروسافت در تاریخ 21 آذر سال 96 منتشر شد.

همچنین نسخه PS4 بازی بعد از یکسال برای PS4 تایید و در 16 آذر منتشر خواهد شد.

a02ba96e-3c45-40a8-97b5-b24e87a59eb5.jpg

Developer: PUBG Corporation
Platforms: Xbox One، PS4
Genre: Battle royale
Mode: Multiplayer
Price: 30 USD

دارندگان کنسول Xbox One باید بدانید این اثر بر روی سرویس ارزان قیمت Xbox Game Pass دردسترس میباشد

سبک بازی بدین گونه است که شما به همراه 99 بازیکن دیگر سوار بر هواپیما بر روی نقشه با مساحت 8*8 کیلومتر حرکت میکنید و در زمان مناسب باید از هواپیما خارج شده و در محل مناسب فرود بیایید و تلاش کنید تا اخرین نفر مقابل دیگر بازیکنان زنده بمانید، پابجی به دو صورت اول و سوم شخص قابل بازی میباشد. گفتنی است دسترسی بازیکنان به محیط نقشه به صورت زمانی با دایره ایی ابی رنگ که مشخص است محدود و محدود تر میشود. همچنین بازی حالت گروهی هم دارد و شما میتوانید تا 4 نفر به صورت تیمی وارد نقشه بشوید و برای بقا به مبارزه بپردازید تا انتها برنده بشوید.

لوت کردند یکی از ویزگی های مهم بازی میباشد زیرا شما در ابتدای ورود به نقشه هیچ مهماتی ندارید و باید با گشتن ساختمان ها در محیط بازی لباس، سلاح، ماشین و ... برای خود تهیه کنید. همچنین بازیکنهای کشته شده قابل لوت شدن میباشند.

در انتهای هر مسابقه با توجه به مدت زمانی که زنده مانده اید، تعداد بازیکن های که به انها اسیب زده و یا کشته اید مقدار پولی به شما داده میشود که برای خرید کیس ها قابل استفاده میباشد.

پابجی از قدرت بیشتر Xbox One X بهره میبرد و داری بافت های بهتر، رزولیشن بالاتر، HDR و موارد دیگر است. ولیکن بازی بر روی One معمولی و X به صورت 30 فریم اجرا خواهد شد که به گفته سازندگان ممکن است در اینده شاید دست خوش تغییر بشود.

وظیفه پورت نسخه Xbox One بازی ابتدا اعلام شد توسط یک استدیو اسپانیایی به نام Anticto انجام خواهد پذیرفت، اما سپس با اعلام خبر انتشار بازی توسط مایکروسافت سخن از همکاری بیشتر استدیو های فرست پارتی این کمپانی امد، از جمله همکاری Rare برای بهبود تکنیک های رندر آب، استدیو کوالیشن برای پورت بازی و ...
همچنین وظیفه پورت بازی برای PS4 بر عهده استدیو داخلی پابجی کورپ است

نقشه های قابل دردسترس بازی:
Untitled.png

ویدیو تست فریم بازی: (یوتیوب)

تاپیک اپدیت خواهد

آخرین ویرایش:

iHamid

کاربر سایت
Oct 27, 2012
114
  • Survivor Pass: Vikendi چی هست دقیقا؟

دقیقا همانند Battle pass فورتنایت که به تازگی برای PUBG هم عرضه شده رنک آپ کنید میتونین به این آیتمها دسترسی پیدا کنین کلی اسکینهای جذاب توپ که لذت بازیو بیشتر و هایپ تر میکنه! البته باید EVENT PASS خریداری کنید قیمتشم 10 دلاره یا - 1000 تا G-coins

برای مثال شامل این آتمها میشه که اینها برای ایونت سنهاک هست که الان جریان داره کلی اسکین امتیاز چیزای مختلف:x<):)

newItem_img3.png
custume_list6.png
custume_list1.png

آخرین ویرایش:

iHamid

کاربر سایت
Oct 27, 2012
114
به نظر من هم نسخه معمولی ش رو بخر، شصت دلار زیاده بخوای براش هزینه کنی و اون پول ها هم ارزشی جز برای گرفتن اسکین و .. نداره

تاپیک هم اگر بخواد به بخش کنسولی منتقل بشه، من مشکلی بابت تغییر پست اول و اضافه کردن اطلاعات مربوط به نسخه PS4 ندارم

تاپیک زده شد (PlayerUnknown's Battlegrounds (PS4

iHamid

کاربر سایت
Oct 27, 2012
114
دوستان پیش بینی تون از آینده این بازی رو 4 چیه با توجه به عناوین دیگه ای که هست و میاد؟

به نقل از Deadpoolx :

Gun play پابجی واقعی هست
یعنی بر اساس واقعیت تنظیم شده، شما توی COD از هر فاصله ای روی هِد یارو بزنی میفته اما پابجی هر کدوم از اسلحه ها ریکویل خاص خودشتون رو دارن
به عنوان مثال شما اگر با اسکوپ و KAR بخوای کسی رو از فاصله 400 متری بزنید باید بر اساس فرمول واقعیت نشونه رو تنظیم کنید ، مثلا 3 متر بالاتر یا پایینتر بگیرید
و یا وقتی یارو در حال دویدن هست باید تنظیم کنید چطور شلیک کنید که تا وقتی طرف به اون نقطه خاص میرسه تیر بهش اثابت کنه و ...

کلا هیچ بازی از این نظر قابل مقایسه نیست
------------------------
به نظر حودم هم پابجی به گفته سازنده هاش تا 20 سال آینده گفتن پشتیبانی میشه ! بعید هم نیست به Rainbow six نگاه کنیم یا مثلا کانتر یا همون سیسگو که میگن هنوز پلیرهای خودشو داره من بهش امیدوارم و از طرفدارهای پابجی ام چون خیلی ریل استیک واقعی تره

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوست عزیز مرسی که تاپیک زدی ولی تاپیک انحصاریش توی عناوین وان هست کاش اونو منتقل میکردن اینجا
خوبی بازی اینه که پولیه وگرنه کل ایران میرختن توش مثه فورتنایت

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
دوستان پیش بینی تون از آینده این بازی رو 4 چیه با توجه به عناوین دیگه ای که هست و میاد؟
اوکیه، به نظر من از
به نظر من بگیرش اگر چیزی دست و بالت داری.
بازی با ارزشیه هر چند قطعا روی کنسول به خوبی pc نخواهد بود اما 60 دلار برای یه بتل رویال؟
30 دلار بده قطعاً اینجا پلیر بیس فوق العاده ای خواهد داشت .

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
میخواید بخرید همون ۳۰$ رو بگیرید چون بقیه نسخه‌ها فقط اسکین میدن که ارزش ۲۰ ۳۰تا اضافه نداره

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
با توجه به 300 ساعتی که روی پی سی بازی کردم(حیف از وقتم واقعا هر چند که اون اوایل عالی بود) با چشم شاهد بودم بازی از عرش به فرش رسید (با وجود اینکه حتی early access بود) طوری که از پلیر پیک 3 میلیون رسیده به 300 هزار و سازنده هایی که کوچکترین ارزشی برای این بازی قائل نیستن و فقط میخوان با فروش اسکین به پولهای بیشتری برسند بازی خیلی دوام نمیاره. اینا هم دیدن بازی داره با کله زمین میخوره واسه ps4 عرضش کردن که از این طریق هم بتونن یکبار دیگه جیب های ناتمامشونو پر کنن
مشکلات بازی هم نیاز به گفتن نیس از dsync افتضاح تا رجیستر نشدن تیر و چیتر(نسخه پی سی) fps drop های پیاپی(که توی کنسول خیلی بدتره) و هزاران هزار مشکل دیگه...
خلاصه که زیاد روی این بازی حساب نکنین دیگه. همون بتل رویال کال اف یا بتل یا هر بتل رویالی که دستتون میاد( به جز فورتنایت D: ) بازی کنین خیلی بهتره

• Like
Reactions: m3rdak and AM!R

iHamid

کاربر سایت
Oct 27, 2012
114
با توجه به 300 ساعتی که روی پی سی بازی کردم(حیف از وقتم واقعا هر چند که اون اوایل عالی بود) با چشم شاهد بودم بازی از عرش به فرش رسید (با وجود اینکه حتی early access بود) طوری که از پلیر پیک 3 میلیون رسیده به 300 هزار و سازنده هایی که کوچکترین ارزشی برای این بازی قائل نیستن و فقط میخوان با فروش اسکین به پولهای بیشتری برسند بازی خیلی دوام نمیاره. اینا هم دیدن بازی داره با کله زمین میخوره واسه ps4 عرضش کردن که از این طریق هم بتونن یکبار دیگه جیب های ناتمامشونو پر کنن
مشکلات بازی هم نیاز به گفتن نیس از dsync افتضاح تا رجیستر نشدن تیر و چیتر(نسخه پی سی) fps drop های پیاپی(که توی کنسول خیلی بدتره) و هزاران هزار مشکل دیگه...
خلاصه که زیاد روی این بازی حساب نکنین دیگه. همون بتل رویال کال اف یا بتل یا هر بتل رویالی که دستتون میاد( به جز فورتنایت D: ) بازی کنین خیلی بهتره

با نظر شما کاملا مخالفم پابجی بازی رو به رشد و توسعه هستش راهی که رنبو سیکس میره ! و موفقه شما آمارو از کجا داری پلیر رسیده به 300 هزار رو هوا حرف نزنیم بدون مدرک و سند پابجی یوزرای خودشو داره و خواهد داشت چون شروع کننده و موفق این راه بوده سبک بتل رویال و در آینده حتما بهتر میشه تا همین الان بالای 40 گیگ آپدیت برای ایکس باکسیا داده پی سی که بماند روی همه چیزش کار میکنن سرور اضافه میکنن روی سرورا کار میکنن روی تکسچرها سرعت لود و فریم ریت مپهای جدید و متنوع مودهای متنوع کالاف سبکش آرکید ماننده و خیلی سریع تره فورتنایت هم که هیچی من علاقه ای ندارم بهش پابجی کاملا ریل استیک و واقعیه مخصوصا سیستم گان پلیش الکی رو هوا تیر نمیخوره باید تمرین کنی حسابی هر اسلحش ریکویل خاص خودشو داره

در مورد اسکین کلا بحثش جداس اسکین هیچ تاثیری روی گیم پلی و برد و باخت شما نداره دوست داشتی میخرید دوست هم نداشتین یه نواخت بازی ادامه میدین !! بازیای دیگه همه دارن همین راهو میرن همه و خیلی هم خوبه ینواخت نمیشه خسته نمیشی بتل پسای جدید میاد حالا سازنده از همین راه هم فقط کسب در آمد میکنه هیچ اشکالی هم نداره خرج اون همه کارمند سرور چیزای دیگرو کی بده؟! پشتیبانی از بازیو و .... کمپانی پابجی حقیقتا خیلی تلاش کرده بازیشو بهتر و بهتر کنه

در رابطه با فریم ریت و کنسول شما ببین ps4 کی اومده بعدش از همه مهمتر این سبک آنلاین و شوتر جهان باز بسیار وسیع که انتظارم داریم 60 فریمو بده تکسچرها سریع لود بشه dsync عالی اینارو میخوای عزیز PC High END دستاتو و جیب مبارکو میبوسه ! با رم 16 گیگ کارت گرافیک 1080 عالی بازی میکنی همین که برای کنسول بهینش میکنن خیلی عالیه کنسولی که ماله چندین سال پیشه شما شرایط کشور خودمونم ببین ما یه ps4 داریم خدارو هم شاکریم تو این وضع حداقل بالای 6-7 سال دووم میاره نه PC که همش باید آپگریدش کنی پابجی سبکیه که خسته نمیکنه مثه بازی خطی و سینگل پلیر یا همون آفلاین نیست ایرانیا کمی تا بیشترشون که الان وضع بهتر شده به سمت آنلاین رفتن و میرن و سبکای جدید و فانی مثه بتل رویال که بازیای شاخ و گنده ایو مجبور به اراعه این مود کرده! خیلی مهمه پس خیلی موفق بوده پابجی و مشکلات اقتصادی که در ایران هم هست یه سریا ایرادای غیر منطقی میگیرن که آدم عاقل و گیمر متوجه میشه بلاخره مشکلات اقتصادی واسه هممون هست دلیل نمیشه بازیای آنلاین با میلیونتا یوزرو ایرادای مسخره و خنده دار بگیریم البته نظر همه محترمه بازی آنلاین هم ساخت پشتیبانیش آپدیت دادنای تاثیر گذار و خوب دادن براش حقیقتا کاره خیلی سختیه اینو توجه داشته باشیم که به مرور زمان بهتر و بهتر میشه

در رابطه با عرضه روی کنسول ps4 اینکه مایکروسافت هیچی نداره بازی اینو هممون میدونیم دست به دامن پابجی شده کلی سیبیلشو چرب کرده 1 سال انحصاری گرفته تو چنگش کلی هم فروش کرد مگه پابجی بدش میومد واسه ps4 هم همزمان بده با میلیون تااااا یوزر همین الانشم دیر نشده من اطلاعات پابجی واسه ps4 میخوندم سونی خوب روسشونو کشیدهخوده سازنده ها گفتن سونی خیلی سخت گیری کرده برای عرضه پابجی رو کنسولش حتما سونی هم کمک پابجی کرده برای بهینه تر اجرا شدن رو کنسولش کاری که مایکروسافت کرد به هر حال گفته نمیای تازه یدونه مپ بدی! بعد تازه بیای دونه دونه آپدیت بعدی مپارو بعدی سیستم رنکو بدی گفته کامل عرضه میکنی خود پابجی نوشته تو سایتش بعد از ماه ها تلاش ما 7 دسامبر عرضه میکنیم تیم ps4 پابجی هم جدان از تیم ایکس باکس 3 تا مپ میاد سیستم رنک میاد ایونت جدید میاد بهینه شده البته که اولش مشکلاتی داره تمام بازیای آنلاین طبیعیه که به مرور رفع میشه تا جایی که سخت افزار ps4 اجازه بده! با توجه به اینکه پابجی کلی هم تجربه پیدا کرده و باگ گیری کرده تا الان خلاصه اینکه مظمعنم چند سال دیگه برای کنسولاس نسل بعد میاد و های اند اجرا میشه اینم بگم ps4 از xbox one قویتره و بهتر اجرا میکنه نسخه معمولیشون منظورمه

امیدوارم هرکس علاقه داره بازیو بگیره قیمتی هم نداره 30 دلار لذتشو ببریم موفق باشید.<):):x

آخرین ویرایش:

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
با نظر شما کاملا مخالفم پابجی بازی رو به رشد و توسعه هستش شما آمارو از کجا داری پلیر رسیده به 300 هزار رو هوا حرف نزنیم بدون مدرک و سند پابجی یوزرای خودشو داره و خواهد داشت چون شروع کننده و موفق این راه بوده سبک بتل رویال و در آینده حتما بهتر میشه تا همین الان بالای 40 گیگ آپدیت برای ایکس باکسیا داده پی سی که بماند روی همه چیزش کار میکنن سرور اضافه میکنن روی سرورا کار میکنن روی تکسچرها سرعت لود و فریم ریت مپهای جدید و متنوع مودهای متنوع کالاف سبکش آرکید ماننده و خیلی سریع تره فورتنایت هم که هیچی من علاقه ای ندارم بهش پابجی کاملا ریل استیک و واقعیه مخصوصا سیستم گان پلیش الکی رو هوا تیر نمیخوره باید تمرین کنی حسابی هر اسلحش ریکویل خاص خودشو داره

در مورد اسکین کلا بحثش جداس اسکین هیچ تاثیری روی گیم پلی و برد و باخت شما نداره دوست داشتی میخرید دوست هم نداشتین یه نواخت بازی ادامه میدین !! بازیای دیگه همه دارن همین راهو میرن همه و خیلی هم خوبه ینواخت نمیشه خسته نمیشی بتل پسای جدید میاد حالا سازنده از همین راه هم فقط کسب در آمد میکنه هیچ اشکالی هم نداره خرج اون همه کارمند سرور چیزای دیگرو کی بده؟! پشتیبانی از بازیو و .... کمپانی پابجی حقیقتا خیلی تلاش کرده بازیشو بهتر و بهتر کنه

در رابطه با فریم ریت و کنسول شما ببین ps4 کی اومده بعدش از همه مهمتر این سبک آنلاین و شوتر جهان باز بسیار وسیع که انتظارم داریم 60 فریمو بده تکسچرها سریع لود بشه dsync عالی اینارو میخوای عزیز PC High END دستاتو و جیب مبارکو میبوسه ! با رم 16 گیگ کارت گرافیک 1080 عالی بازی میکنی همین که برای کنسول بهینش میکنن خیلی عالیه کنسولی که ماله چندین سال پیشه شما شرایط کشور خودمونم ببین ما یه ps4 داریم خدارو هم شاکریم تو این وضع حداقل بالای 6-7 سال دووم میاره نه PC که همش باید آپگریدش کنی

در رابطه با عرضه روی کنسول ps4 اینکه مایکروسافت هیچی نداره بازی اینو هممون میدونیم دست به دامن پابجی شده کلی سیبیلشو چرب کرده 1 سال انحصاری گرفته تو چنگش کلی هم فروش کرد مگه پابجی بدش میومد واسه ps4 هم همزمان بده با میلیون تااااا یوزر همین الانشم دیر نشده من اطلاعات پابجی واسه ps4 میخوندم سونی خوب روسشونو کشیدهخوده سازنده ها گفتن سونی خیلی سخت گیری کرده برای عرضه پابجی رو کنسولش حتما سونی هم کمک پابجی کرده برای بهینه تر اجرا شدن رو کنسولش کاری که مایکروسافت کرد به هر حال گفته نمیای تازه یدونه مپ بدی! بعد تازه بیای دونه دونه آپدیت بعدی مپارو بعدی سیستم رنکو بدی گفته کامل عرضه میکنی خود پابجی نوشته تو سایتش بعد از ماه ها تلاش ما 7 دسامبر عرضه میکنیم تیم ps4 پابجی هم جدان از تیم ایکس باکس 3 تا مپ میاد سیستم رنک میاد ایونت جدید میاد بهینه شده البته که اولش مشکلاتی داره تمام بازیای آنلاین طبیعیه که به مرور رفع میشه تا جایی که سخت افزار ps4 اجازه بده! با توجه به اینکه پابجی کلی هم تجربه پیدا کرده و باگ گیری کرده تا الان خلاصه اینکه مظمعنم چند سال دیگه برای کنسولاس نسل بعد میاد و های اند اجرا میشه اینم بگم ps4 از xbox one قویتره و بهتر اجرا میکنه نسخه معمولیشون منظورمه

امیدوارم هرکس علاقه داره بازیو بگیره قیمتی هم نداره 30 دلار لذتشو ببریم موفق باشید.<):):x
درباره بحث اول من سعی میکنم هیچوقت رو هوا حرف نزنم و حرفام از روی سند و مدرکه:
qzrk_screenshot_(25).png

بازی رو به رشد و توسعس؟ داداش این مال پارسال بود که بازی توی مرحله ارلی اکسس قرار داشت و موقعی که نسخه 1.0 بازی اومد و گفتن بازیمون کامله :|
بله پابجی یوزرای خودشو داره که از قضا همشون چینین :)) شک دارید؟ 4 تا مچ اسکواد رندوم برید تا شکتون کامل برطرف شه
فرمودید تکسچر ها سریع لود میشه، والا ما با ssd همچین چیزی ندیدیم شما با کنسولتون چجور اینو دیدید یکمی عجیبه
درباره ی ریکویل و رجیستر شدن تیر ها هم شما از هر کی که 2 ساعت به بالا پابجی بازی کرده این اواخر بهش بگید کامل براتون توضیح میده جریان از چه قراره
درباره اسکین هم من ایرادی ازش نگرفتم فقط گفتم سازنده های محترم چشم بادومی بازی خوب دارن از این راه جیب مبارکشونو پر میکنن ولی اینکه میگید سازنده از همین راه کسب در آمد میکنه، مگه بازی فری تو پلی که سازنده از راه فروش اسکین پول در بیاره؟ 30 دلار قیمت بازیشه :|
.....
الان این همه بازی جهان باز روی همین کنسولِ چند سال پیش خیلی راحت دارن اجرا میشن ( چه سینگل پلیر چه مالتی پلیر ) اینا افت فریم و هزار تا مشکل کوفت و زهر مار دیگه داشتن؟ ما که ندیدیم :/
درباره آپگرید پی سی هر چند وقت یبار که بحثش جداس و نمیخوام الکی توی تاپیکی که ربطی به این بحث نداره اسپم کنم ولی شما قرار نیس 4 نسل با یه کارت همش روی الترا 60 فریم فیکس بگیرید اونم روی رزولوشن fhd :| میتونین با کمی توئیک کردن تنظیمات از بازی لذت ببرید
بنده هم رفتم سیستم های اند بستم که از شر افت فریم و غیره راحت شم بعد میرم توی پابجی روی های بزور 40 فریم میگیرم :)) لابد پی سی ما ایراد داره وگرنه بازی که خدای بهینه سازی و این داستاناس!!!

حالا شما تازه واستون بازی عرضه شده یکم شوق و ذوق دارید که خب عادیه ولی خیلی از ما ها بازی رو همون موقعی که توی ارلی اکسس بود خریدیم و تا همین الانشم پاش بودیم و مشکلاتی که موقع عرضه اصلا وجود نداشتن و الان خِرشو گرفتن رو دیدیم و لمس کردیم ( بازم مدرک میخواید؟صفحه استیم استور بازی رو ببینید)
قضیه مایکروسافت بازی نداره و سونی خدای صنعت گیم و این داستانا هم کاری ندارم هر کدوم بازی بهتری برای منِ مصرف کننده داشته باشه میرم سمت اون، حالا میخواد خدای صنعت گیم باشه میخواد کفتار صنعت گیم باشه
---------------------------------------------------------------------------
من نه پدر کشتگی دارم با این بازی نه چیزی( پست های سال پیشمو ببینید که از بازی چقدر تعریف میکردم) ولی وقتی سازنده واسه منِ مشنری ارزشی قائل نیس دلیلی نداره من واسش فن بازیه الکی در بیارم
بهرحال بازی رو گرفتید مبارکتون باشه و خدا کنه اینجور که شما میگی باشه و مشکلاتی وجود نداشته باشه ولی ...

آخرین ویرایش:

iHamid

کاربر سایت
Oct 27, 2012
114
درباره بحث اول من سعی میکنم هیچوقت رو هوا حرف نزنم و حرفام از روی سند و مدرکه:
qzrk_screenshot_(25).png

بازی رو به رشد و توسعس؟ داداش این مال پارسال بود که بازی توی مرحله ارلی اکسس قرار داشت و موقعی که نسخه 1.0 بازی اومد و گفتن بازیمون کامله :|
بله پابجی یوزرای خودشو داره که از قضا همشون چینین :)) شک دارید؟ 4 تا مچ اسکواد رندوم برید تا شکتون کامل برطرف شه
فرمودید تکسچر ها سریع لود میشه، والا ما با ssd همچین چیزی ندیدیم شما با کنسولتون چجور اینو دیدید یکمی عجیبه
درباره ی ریکویل و رجیستر شدن تیر ها هم شما از هر کی که 2 ساعت به بالا پابجی بازی کرده این اواخر بهش بگید کامل براتون توضیح میده جریان از چه قراره
درباره اسکین هم من ایرادی ازش نگرفتم فقط گفتم سازنده های محترم چشم بادومی بازی خوب دارن از این راه جیب مبارکشونو پر میکنن ولی اینکه میگید سازنده از همین راه کسب در آمد میکنه، مگه بازی فری تو پلی که سازنده از راه فروش اسکین پول در بیاره؟ 30 دلار قیمت بازیشه :|
.....
الان این همه بازی جهان باز روی همین کنسولِ چند سال پیش خیلی راحت دارن اجرا میشن ( چه سینگل پلیر چه مالتی پلیر ) اینا افت فریم و هزار تا مشکل کوفت و زهر مار دیگه داشتن؟ ما که ندیدیم :/
درباره آپگرید پی سی هر چند وقت یبار که بحثش جداس و نمیخوام الکی توی تاپیکی که ربطی به این بحث نداره اسپم کنم ولی شما قرار نیس 4 نسل با یه کارت همش روی الترا 60 فریم فیکس بگیرید اونم روی رزولوشن fhd :| میتونین با کمی توئیک کردن تنظیمات از بازی لذت ببرید
بنده هم رفتم سیستم های اند بستم که از شر افت فریم و غیره راحت شم بعد میرم توی پابجی روی های بزور 40 فریم میگیرم :)) لابد پی سی ما ایراد داره وگرنه بازی که خدای بهینه سازی و این داستاناس!!!

حالا شما تازه واستون بازی عرضه شده یکم شوق و ذوق دارید که خب عادیه ولی خیلی از ما ها بازی رو همون موقعی که توی ارلی اکسس بود خریدیم و تا همین الانشم پاش بودیم و مشکلاتی که موقع عرضه اصلا وجود نداشتن و الان خِرشو گرفتن رو دیدیم و لمس کردیم ( بازم مدرک میخواید؟صفحه استیم استور بازی رو ببینید)
قضیه مایکروسافت بازی نداره و سونی خدای صنعت گیم و این داستانا هم کاری ندارم هر کدوم بازی بهتری برای منِ مصرف کننده داشته باشه میرم سمت اون، حالا میخواد خدای صنعت گیم باشه میخواد کفتار صنعت گیم باشه
---------------------------------------------------------------------------
من نه پدر کشتگی دارم با این بازی نه چیزی( پست های سال پیشمو ببینید که از بازی چقدر تعریف میکردم) ولی وقتی سازنده واسه منِ مشنری ارزشی قائل نیس دلیلی نداره من واسش فن بازیه الکی در بیارم
بهرحال بازی رو گرفتید مبارکتون باشه و خدا کنه اینجور که شما میگی باشه و مشکلاتی وجود نداشته باشه ولی ...

با تمام حرفای شما بازم مخالفم این عکسی که شما گذاشتی از روی بی اطلاعات بودنتون گذاشتین جای دیگه نزارین میخندن بهتون =)) پابجی همین یدونه سرورو داره! روی استیم شما ریجیون خودتو داری میبینی حالا شاید آمریکا باشی اروپا آسیا این همه رجیون در دنیا پابجی یدونه سرور گذاشته برای ریجیون شما پیشنهاد میدم بهتون برین گوگل مپ ببینید دنیا چقدر بزرگه ! یا اطلاعاتی راجب سرورای بازی کسب کنید همه بازیای آنلاین اخه این شد مدرک این که خوده خندس =)) حالا چه ساعتی بوده این عکسو شما انداختی شاید 3 صبح اونور آبیا بوده همه خواب! شمام که رجیون خودتو فقط داری میبینی قطره ای از یک اقیانوس اگه اینجور بود که شما میگی پس سرچ میزنی باید نیم ساعت بری یه چایی کیک بزنی یه چنتا سایتارو بخونی بعد آلت + تب بزنی ببینی پلیر پیدا کرد؟!!!:)) اگه اینجور بود پابجی جمع میکرد میرفت خونش :D شما یه بازی لنگه پابجی با این وسعت نقشه و این تعداد پلیر نشونم بده داره 60 فریم فیکس ثابت بهت میده اونم بازی آنلاین رو هوا حرف نزنیم جک نگیم دیگه ادامه بحث نمیدم در جواب بقیه صحبتاتون هم جواب شمارو کامل دادم میتونید دوباره با دقت و حوصله بخونید ! ~o):)>-

آخرین ویرایش:

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
با تمام حرفای شما بازم مخالفم این عکسی که شما گذاشتی از روی بی اطلاعات بودنتون گذاشتین جای دیگه نزارین میخندن بهتون =)) پابجی همین یدونه سرورو داره! روی استیم شما ریجیون خودتو داری میبینی حالا شاید آمریکا باشی اروپا آسیا این همه رجیون در دنیا پابجی یدونه سرور گذاشته برای ریجیون شما پیشنهاد میدم بهتون برین گوگل مپ ببینید دنیا چقدر بزرگه ! یا اطلاعاتی راجب سرورای بازی کسب کنید همه بازیای آنلاین اخه این شد مدرک این که خوده خندس =)) حالا چه ساعتی بوده این عکسو شما انداختی شاید 3 صبح اونور آبیا بوده همه خواب! شمام که رجیون خودتو فقط داری میبینی قطره ای از یک اقیانوس اگه اینجور بود که شما میگی پس سرچ میزنی باید نیم ساعت بری یه چایی کیک بزنی یه چنتا سایتارو بخونی بعد آلت + تب بزنی ببینی پلیر پیدا کرد اگه اینجور بود پابجی جمع میکرد میرفت خونش :D در جواب بقیه صحبتاتون هم جواب شمارو کامل دادم میتونید دوباره با دقت و حوصله بخونید ! ~o):)>-
:| واقعا حرفی ندارم :| ریجن فقط روی قیمت بازیهای استور تاثیر میذاره نه روی پلیر پیک :|اگر اینجور بود که ریجن آنگولا کلا 4 نفر استیم یوزر داشت میشستن دور هم اتل متل بازی میکردن؛ شما هم خودتون یکم چشاتونو باز کنید میبینید که توی تصویر زده Concurrent Steam Users :| ننوشته فقط فلان ریجن :|
عکس رو هم همین الان گرفتم و اگر بنا به این باشه که بر اساس ریجن پلیر بیس رو تنظیم کرده باشه بعید میدونم الان ترکیه نصف شب باشه :))
بعد از کی تا حالا ترکیه 15 میلیون پلیر همزمان داشته؟:)) خدایی خودت یکم به حرفات فک کن بعد بیا به من بگو :))
شما حواست به اطلاعات خودت باشه نمیخواد نگران من باشی :)) کاش حداقل یکم با استیم کار کرده بودید
بیخودی هم بحث و کشش ندیم بهتره به هر حال ما در مقابل دریای اطلاعات شما هیچیم :))

آخرین ویرایش:

iHamid

کاربر سایت
Oct 27, 2012
114
:| واقعا حرفی ندارم :| ریجن فقط روی قیمت بازیهای استور تاثیر میذاره نه روی پلیر پیک :| شما هم خودتون یکم چشاتونو باز کنید میبینید که توی تصویر زده Concurrent Steam Users :| ننوشته فقط فلان ریجن :|
عکس رو هم همین الان گرفتم و اگر بنا به این باشه که بر اساس ریجن پلیر بیس رو تنظیم کرده باشه بعید میدونم الان ترکیه نصف شب باشه :))
بعد از کی تا حالا ترکیه 15 میلیون پلیر همزمان داشته؟:)) خدایی خودت یکم به حرفات فک کن بعد بیا به من بگو :))
شما حواست به اطلاعات خودت باشه نمیخواد نگران من باشی :)) کاش حداقل یکم با استیم کار کرده بودید
بیخودی هم بحث و کشش ندیم بهرته به هر حال ما در مقابل دریای اطلاعات شما هیچیم :))

اطلاعاتتون در زمینه IT , network , software developer , swift , php و ... بالا ببرین من رشته تحصیلیم و کارم در همین زمینس سالهاست شغلم اینه و میدونم چقدر سخت زبان برنامه نویسی شما دو تا حرف به گوشت خورده یه عکسم انداختی شروع کردین اطلاعات غلط دادنو رو هوا حرف زدن برای یوزرها شما میخوای استیم بیاد بنویسه در کل دنیا چند نفر فعالن حتما دوست دارین با سرورای مایکروسافت هم جمعو تفریق کنن براتون ! هیچ شرکتی بنا به دلایل منطقی خودشون نمیاد این آمارو بده این خودش یه بحث خیلی طولانیه اینم در نظر داشته باشین که بعدها کراس پلتفرم هم شاید بگوشتون خورد اونوقته که اون قطره شما به کل اون اقیانوس یا همون دنیا وصل میشه ! گفتم اگه بد بود بعد نیم ساعت شما کیک چاییتم خوردی دیدی پلیری هم پیدا نکرده که تو چند دقیقه کم پیدا میکنه. حرف شما بخشیش راجب سرورا درست بود! اما به نظر من تمام حرفای شما باد هواست و غلط و ته خنده پابجی هم جمعش میکرد میرفت خونش میون این همه بازیای بقول شما جهان بازه 60 فریم ده !!! :)) فقط نگفتین بازیای که میشناسین آنلاینن با این وسعت و این تعداد پلیر! من تا جایی که تونستم به زبان ساده و مفصل توضیح دادم و منطقی دیگه ادامه بحث نمیدم اسپم نشه موفق باشید.~o)

آخرین ویرایش:

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
با تمام حرفای شما بازم مخالفم این عکسی که شما گذاشتی از روی بی اطلاعات بودنتون گذاشتین جای دیگه نزارین میخندن بهتون =)) پابجی همین یدونه سرورو داره! روی استیم شما ریجیون خودتو داری میبینی حالا شاید آمریکا باشی اروپا آسیا این همه رجیون در دنیا پابجی یدونه سرور گذاشته برای ریجیون شما پیشنهاد میدم بهتون برین گوگل مپ ببینید دنیا چقدر بزرگه ! یا اطلاعاتی راجب سرورای بازی کسب کنید همه بازیای آنلاین اخه این شد مدرک این که خوده خندس =)) حالا چه ساعتی بوده این عکسو شما انداختی شاید 3 صبح اونور آبیا بوده همه خواب! شمام که رجیون خودتو فقط داری میبینی قطره ای از یک اقیانوس اگه اینجور بود که شما میگی پس سرچ میزنی باید نیم ساعت بری یه چایی کیک بزنی یه چنتا سایتارو بخونی بعد آلت + تب بزنی ببینی پلیر پیدا کرد؟!!!:)) اگه اینجور بود پابجی جمع میکرد میرفت خونش :D شما یه بازی لنگه پابجی با این وسعت نقشه و این تعداد پلیر نشونم بده داره 60 فریم فیکس ثابت بهت میده اونم بازی آنلاین رو هوا حرف نزنیم جک نگیم دیگه ادامه بحث نمیدم در جواب بقیه صحبتاتون هم جواب شمارو کامل دادم میتونید دوباره با دقت و حوصله بخونید ! ~o):)>-
رفیق چی میگی ناموسن ؟ بازی روزی 800 هزار پلیر داره تو کل دنیا بعد میگی هر ریجن فرق میکنه ؟ ا چیزی از steam نمیدونی نظر نده=)):))
بازی ارزش 10 دلار داره نه 30 دلار

اطلاعاتتون در زمینه IT , network , software developer , swift , php و ... بالا ببرین من رشته تحصیلیم و کارم در همین زمینس سالهاست شغلم اینه و میدونم چقدر سخت زبان برنامه نویسی شما دو تا حرف به گوشت خورده یه عکسم انداختی شروع کردین اطلاعات غلط دادنو رو هوا حرف زدن برای یوزرها شما میخوای استیم بیاد بنویسه در کل دنیا چند نفر فعالن حتما دوست دارین با سرورای مایکروسافت هم جمعو تفریق کنن براتون ! هیچ شرکتی بنا به دلایل منطقی خودشون نمیاد این آمارو بده این خودش یه بحث خیلی طولانیه اینم در نظر داشته باشین که بعدها کراس پلتفرم هم شاید بگوشتون خورد اونوقته که اون قطره شما به کل اون اقیانوس یا همون دنیا وصل میشه ! گفتم اگه بد بود بعد نیم ساعت شما کیک چاییتم خوردی دیدی پلیری هم پیدا نکرده که تو چند دقیقه کم پیدا میکنه. حرف شما بخشیش راجب سرورا درست بود! اما به نظر من تمام حرفای شما باد هواست و غلط و ته خنده پابجی هم جمعش میکرد میرفت خونش میون این همه بازیای بقول شما جهان بازه 60 فریم ده !!! فقط نگفتین بازیای که میشناسین آنلاینن با این وسعت و این تعداد پلیر! من تا جایی که تونستم به زبان ساده و مفصل توضیح دادم و منطقی دیگه ادامه بحث نمیدم اسپم نشه موفق باشید.~o)
بله:))

چند ویدیو برای اون دسته از دوستانی که قصد خرید این بازی دارن
جان سینا در pubg

هری پاتر در pubg

• Like
Reactions: TeTration

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر