فوری : سونی در مراسم E3 سال دیگه شرکت نخواهد کرد !

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
و حالا درنظربگیر تا نوامبر 2020 هیچ بازی خاصی قرار نیست عرضه بشه
بازی هایی که قبلا معرفی کرده مثل دیزگان و TLOU و DS و دریمز قطعا برا PS4 میان‌ و همشون نمایش داشتن تا الان
یه جورایی فکر کنم TGA قراره نمایش های جدید اینا رو ببینیم
ولی در هر صورت کنفرانس نداشتن تو E3 نهایت ضدحاله خیلی سخته !!

• Like
Reactions: mgs4

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
شاون لیدن بعد اوردن مقر از ژاپن به کالیفرنیا و این سیاست های احمقانه SJW کردن برند پلی استیشن یه دست گل دیگه به اب داد!
قشنگ مطمئنم با مدیریت این بشر نسل اینده با سر میخورن به دیوار:))
این یارو رییس جدید PS کی بود معرفی شد اونم دقیقا مثل همین پخمس گفته بود تا ۲۰۲۱ پی اس به خواب می‌ره تا باز از نو متولد شه الان دقیقا فهمیدم منظورش چی بود اینا تا آخر ۲۰۲۰ رسماً دایورت کردن که از نو متولد شن ولی چنان شتی بزنن که برند ps به فنا بدن خدا رحم کنه
:))
بازی هایی که قبلا معرفی کرده مثل دیزگان و TLOU و DS و دریمز قطعا برا PS4 میان‌ و همشون نمایش داشتن تا الان
یه جورایی فکر کنم TGA قراره نمایش های جدید اینا رو ببینیم
ولی در هر صورت کنفرانس نداشتن تو E3 نهایت ضدحاله خیلی سخته !!
بله عرضه میشن اما هم زمان تو نوامبر ۲۰۲۰ رو هر دو کنسول

• Like
Reactions: voldmort and x-x

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
شاون لیدن بعد اوردن مقر از ژاپن به کالیفرنیا و این سیاست های احمقانه SJW کردن برند پلی استیشن یه دست گل دیگه به اب داد!
قشنگ مطمئنم با مدیریت این بشر نسل اینده با سر میخورن به دیوار:))
طرف وقتی میاد میگه چیزی برای نمایش نداریم برای چی بیاد کنفرانس بزاره؟ 100 بار که نمیان تلو-سوشیما - ds نشون بدن. 2019 که دیزگان با دریمز هست. 2020 هم سوشیما -تلو - ds.مشکل چیه این وسط دقیقا؟ وقتی اکثراستدیو ها بازیاشون تموم شده و همه یا تعطیلات رفتن یا دارن ایده پردازی بازی بعدشون رو انجام میدن شما انتظار داری اینا برن زورکی یه تیزر بیارن بگن 6 سال بعد میاد؟

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
بازیهای این نسل همه معرفی شدن آقایون. بنظرم کار درستی کردن. اینکه E3 برگزارکنن ولی چیز جدیدی نشون ندن خیلی بدتره تا کلا کنسلش کنن. مخصوصا که مایکرو هم بعید میدونم برنامه ای برای این نسل داشته باشه. میشه مثبت نگاه کرد و نتیجه گرفت برای PS5 برنامه های بزرگی دارن علی الخصوص که مایکرو هم گویا برای نسل بعد برنامه داره. منطقیه جنگی رو که بردی رو رها کنی و نیروهات رو صرف جنگی کنی که پیش رو داری.

بعد هم انتظارتون چی بود سال 2020 دقیقا PS4 هفت ساله میشه میخواستید PS5 کی بیاد دقیقا؟ 2025؟ وقتشه دیگه

آخرین ویرایش:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
بازیهای این نسل همه معرفی شدن آقایون. بنظرم کار درستی کردن. اینکه E3 برگزارکنن ولی چیز جدیدی نشون ندن خیلی بدتره تا کلا کنسلش کنن. مخصوصا که مایکرو هم بعید میدونم برنامه ای برای این نسل داشته باشه. میشه مثبت نگاه کرد و نتیجه گرفت برای PS5 برنامه های بزرگی دارن علی الخصوص که مایکرو هم گویا برای نسل بعد برنامه داره. منطقیه جنگی رو که بردی رو رها کنی و نیروهات رو صرف جنگی کنی که پیش رو داری.

بعد هم انتظارتون چی بود سال 2020 دقیقا PS4 هفت ساله میشه میخواستید PS5 کی بیاد دقیقا؟ 2025؟ وقتشه دیگه
مساله اینه که تقریبا حدود یکسال و نیم وحتی بیشتر یعنی از اوایل ۲۰۱۹ تا اواخر ۲۰۲۰ هیچ بازیی نیست و باید با عناوین مولتی پلتفرم سر کنیم
با این گرونی ها کی میتونه حالا ps5 بخره =((

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757

نکته اصلی اینه ۳ تا بازی اصلی سونی رفتن آخر ۲۰۲۰ ولا PS5 اصلا سال دیگه هم بیاد زود نیست

• Like
Reactions: x-x and benjohn

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
مساله اینه که تقریبا حدود یکسال و نیم وحتی بیشتر یعنی از اوایل ۲۰۱۹ تا اواخر ۲۰۲۰ هیچ بازیی نیست و باید با عناوین مولتی پلتفرم سر کنیم
با این گرونی ها کی میتونه حالا ps5 بخره =((
2019 , 2020 که بنظرم هر سال سه تا بازی aaa هست 2021 هم که نوبته نسل بعده احتمالا GT7 رو هم برای 2020 معرفی میکنه سونی ولی اون خودش مراسم جدا داره هیچ وقت GT تو مراسمات E3 معرفی نمیشه.

در مورد PS5 هم که حرفی برای گفتن ندارم. بعید میدونم بشخصه بتونم بخرم حداقل تو یکی دو سال اول نمیشه.=)) ( البته این خنده از نوع هیستریکه)

نکته اصلی اینه ۳ تا بازی اصلی سونی رفتن آخر ۲۰۲۰ ولا PS5 اصلا سال دیگه هم بیاد زود نیست

این تارخا رو دوست من از کجا آوردی ما خبر نداریم؟ هیچکدوم از بازیای سونی تاریخ ندارن. میشه فقط حدس زد. فکر میکنم دیزگان و دریمز و احیانا تلو 2 سال دیگه میان و تسوشیما و DS به همراه GT7 سال 2020. بین نسلی هم نمیشن برادر من ممکنه که بعدا ریمستر بشن ولی بین نسلی نه. چون اینجوری سودی برای سونی ندارن. برای PS5 هم احتمالا یکی دو تا لانچ تپل هست که 2020 معرفی میکنن

آخرین ویرایش:

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
من احتمال میدم بعدش یه کنفرانس اختصاصی داشته باشن برای معرفی کنسولشون؛ قبلا اینطوری بود که معرفی کنسول های جدید تو E3 اتفاق می افتاد و هر کسی کنفرانسش زودتر میبود رقیبی که کنفرانس بعدی رو داشت با پیشنهاد های بهتری حاضر میشد و برنامه های رقیب رو میریخت بهم؛ احتمالا میخوان نسل بعد این اتفاق نیوفته دیگه.

• Like
Reactions: g4mer and benjohn

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
به طرز خیلی چرتی سر و ته نسل را با یک مشت ریمستر سرهم آوردن. تازه داشت جون میگرفت که داره نسل جدید شروع میشه.

واقعا الان جا داشت مثلا GOW2 یا Horizon 2 ساخته بشه. یعنی با استاندارد نسل قبل حتما این اتفاق می افتاد. ولی خب این نسل که یکی دوسال اول ریمستر بارون بود. تا اومد جون بگیره داره تموم میشه. امیدوارم این TGA حداقل یک سری بازی خوب دیگه هم معرفی شه.

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
بیشتر حس میکنم نسل بعد همون سال دیگه میاد !
سونی گفته بود سعی میکنه فاصله معرفی تا عرضه محصولاتش رو کم کنه (سیاست اپل طوری که روی پرو هم انجام دادن) پس شاید اواسط سه ماهه سوم سال دیگه معرفی شه سه ماهه چهارم عرضه بشه

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
بنظرتون قیمت PS5 چقدر میتونه باشه؟>
بنظرم این نسل سونی ترکوند! کاری که فقط با پی اس 2-1 کرد و اواخر پی اس 3!!!
فقط و فقط من منتظرم ببینم بلادبورن 2 و نسخه جدید GT کی معرفی میشه!!!

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
سال ۲۰۲۰ برای عرضه PS5 خیلی دیره . ای کاش اواخر ۲۰۱۹ همراه با DS و TLOU و GOT و ... عرضه بشه هم رو PS4 و هم رو PS5
یه سری بازی نسل جدید مخصوص لانچ رو هم باهاش عرضه کنن . یه KILLZONE 4 چیزی انقلابی باشه قشنگ تغییر رو احساس کنی .
این نسل دیدنی ها رو دیدیم . ناتی داگ ، راک استار ، کوجیما و اودا ، میازاکی و همه و همه بزرگان .
خلاصه الان دلم تغییر می‌خواد و نهایتا یک سال میتونم براش صبر کنم
از طرفی با این قیمت ها واقعا نمیشه خرید کرد . هیچی .

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
سال ۲۰۲۰ برای عرضه PS5 خیلی دیره . ای کاش اواخر ۲۰۱۹ همراه با DS و TLOU و GOT و ... عرضه بشه هم رو PS4 و هم رو PS5
یه سری بازی نسل جدید مخصوص لانچ رو هم باهاش عرضه کنن . یه KILLZONE 4 چیزی انقلابی باشه قشنگ تغییر رو احساس کنی .
این نسل دیدنی ها رو دیدیم . ناتی داگ ، راک استار ، کوجیما و اودا ، میازاکی و همه و همه بزرگان .
خلاصه الان دلم تغییر می‌خواد و نهایتا یک سال میتونم براش صبر کنم
از طرفی با این قیمت ها واقعا نمیشه خرید کرد . هیچی .
موافقم این نسل دقیقا عین نسل 6 شبیه بود از هر لحاظ شاهکار!! بلادبورن، ویچر3، گاد، رد دد، اسپایدرمن، متال گیر، دراگون اج، اورواچ، و..... . باز سازی چندین بازی از نسل هفت و 5-6 که بر خلاف بقیه باز سازی های تاریخ ساز و فوق العاده نوستالژی بودن، مثل کراش، سایه های کلاسوس، اخرین ما، جی تی ای وی و.....

آخرین ویرایش:

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
با این اوصاف فکر کنم تمام بازی های انحصاری مورد انتظار سونی رفت برای نسل بعد.
ایشالا E3 2020 پر بار میاد.
آخه اینجوری عملاً نسل تموم شد!
الان نمایش مایکروسافت هم تحت شعاع قرار میگیره!الان اگر خفن ترین بازی تاریخ هم الان یکی از استودیو های مایکروسافت در دست ساخت داشته باشه E3 2019 نمایش نمیدن میزارن برای موقعی که رقابتی باشه!
سیاست و حرکت قشنگی نبود،به ضرر همه تموم شد.
بازی E3 2016 معرفی میشه ملت ترغیب میشن میرن براش پیشا پیش کنسول میخرن بعد تا سال 2020 خبری از بازی مورد انتظار نیست؟خدایی این چه سیاست ایه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر