فوری : سونی در مراسم E3 سال دیگه شرکت نخواهد کرد !

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
مثل اینکه کمبود محتوا باعث شده که سال دیگه، بین PSX و E3 یکی رو انتخاب کنند. با این اوصاف، ته دلم میگه که از PS5 خبری نمیشه سال دیگه. برخلاف مایکرو که معتقدم اسکارلت رو معرفی میکنه سال دیگه.

پ.ن: به طرز عجیبی فقط به دیزگان اشاره کرده. یعنی DS و TLOU 2 و GoT رو 2019 نمی بینیم. عجب لانچی داشته باشه PS5.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
? WTF :|:|
بیایید مولتی نشون بدید E3 حالش به همین نمایش هاست آخه
بعد یعنی از TLOU II و DS و GOS هیچی نمیخوایید نشون بدید ؟ :|
نشون دادن دیگه پارسال به اندازه کافی. قرار باشه نشون بدن میره برا تریلر تاریخ انتشار. دلیلی نداره دوباره همون 3 تا بازی پارسالو بیاد اینجا نشون بده

• Like
Reactions: .Amirone

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
خوب چیزی که همون موقع ای تری گفتم درست در اومد هر ۳ نمایش سونی تو e3 رو PS5 بودن با کراس جن شدنشونم عملا رو PS4 ارزش بازی کردن ندارن

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
نشون دادن دیگه پارسال به اندازه کافی. قرار باشه نشون بدن میره برا تریلر تاریخ انتشار. دلیلی نداره دوباره همون 3 تا بازی پارسالو بیاد اینجا نشون بده
حالا TLOU و GOS میگیم باشه (هر چند که بازم میشد یه نمایش گیم پلی خفن دیگه نشون بدن یا حداقل تریلر مولتی TLOU) ولی DS عملا کیم پلی خاصی ندیدیم همچنان !!
دریمز هم لااقل تکلیفش مشخص کنن
در کل شوکه شدم :|

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
این بار سونی دیگه بدجور تر زد بازیو E3 2016 و PSX 2016 معرفی کنی آخرم بفرستی نسل بعد اولین باره سونی همچین گندیو راجب بازیهای اصلیش میزنه قبلاً حداقل این گندکاریارو راجب بازیهای شرکتها دیگه که باهاشون همکاری میکرد میزد مثل راکو کپکام اینا این بار بازی ناتی داگو ساکرپانچو ...
اخر نسل قبل هرچقدر خفن بود این نسل اخرش رسماکویره یعنی از الان تا معرفیو و عرضه PS5 عملا هیچی وجود نداره
تقریبا حتمیه
PSX 2019 اولین رونمایی PS5
E3 2020 رونمایی کامل PS5 همراه با بازی های لانچ PS5
نوامبر 2020 لانچ PS5
و حالا درنظربگیر تا نوامبر 2020 هیچ بازی خاصی قرار نیست عرضه بشه

• Like
Reactions: voldmort and x-x

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
شاون لیدن بعد اوردن مقر از ژاپن به کالیفرنیا و این سیاست های احمقانه SJW کردن برند پلی استیشن یه دست گل دیگه به اب داد!
قشنگ مطمئنم با مدیریت این بشر نسل اینده با سر میخورن به دیوار:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر