Darksiders III | PC

i0je_picture2.png

release date: November 27, 2018
Developer: Gunfire Games
Engine: Unreal Engine
Publisher: THQ Nordic
Platforms: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
Genres: Hack and slash, Action-adventure game

Darksiders III

بعد از نابودی کامل فرقه Vigil , پیران و بزرگان قبیله ای به نام Nordic گرد هم آمدند و تصمیم بر این داشتند که از خاکسترهای بجا مانده دهکده ای بنا نهند به نام GunFire games ... و جنگجویی دلیر را که David Adamsنام داشت, مامور گماشتند تا با یارانی اندک به جستجوی آخرین بازمانده Vigil که جادوگری چیره دست بود به نام John Pearl , بپردازند ..تا به کمک او , پرچم پیروان تاریکی را برافراشته دارند و راه را برای ورود سومین سوار آخرالزمان هموار سازند....

حال پس از 6 سال بار دیگر آسمان ها به لرزه درخواهد آمد و سواری با مرکبی سیاه رنگ از نژاد نفلهیم , پهنه آسمان را خواهد شکافت و قدم به عرصه ویران زمین که اینک , جولانگه شیاطین خبیث و فرشتگان طرد شده گشته است , خواهد نهاد....تا با سوزاندن 7 گناه مرگبار در شعله های خشم و غضب خویش , و نابودی سفاکان تعادل را به هستی بازگرداند....

7sud_6.jpg

0gxg_7.jpg

من زمین را دوست دارم!

همونطور که می دونید شخصیت اصلی این شماره fury (خشم یا غضب ) هست که قدم به زمین می گذاره تا با هفت گناه مرگبار Deadly Sins دست و پنجه نرم کنه و صلح و آرامش رو به زمین برگردونه , داستان به طور موازی و همزمان در خلال دارک سایدرز 2 پیش میره…
سازنده ها فرموده اند که " تمرکز اصلی شون روی گیمپلی هست بیشتر و کمتر داستان..."

x1k_3.jpg

iqfe_1.jpg

تصمیم فیوری

یکی از ویژگی‌های جدید در این نسخه این است که در برخی موارد Fury باید تصمیماتی بگیرد. تصمیم‌گیری که گیم‌پلی بازی را تغییر می‌ده و پایان‌های مختلفی برای ماجراجویی ارائه خواهد داد.
حالا این که این حرف چقدر سندیت داره و میشه روش حساب کرد تا چند ماه دیگه مشخص میشه ...سازنده ها معمولا قبل انتشار قپی زیاد میان....

9m4_2.jpg

tfbv_5.jpg

خواهری بلاکِش برادران....

سلاح اصلی فیوری blade whip یا همون شلاق هست و در محافل گیمینگ کلی سر اینکه خوش دست هست یا نه بحث ها صورت گرفته ولی افکار منفی در موردش بیشتر هست تا خوشبینی... البته تریلر های جدید تر حاکی از این است که توان عملیاتی این سلاح افزایش چشمگیری داشته ولی هنوز هستند کسانی که دل در گرو chaoseater دارند...امیدوارم توی این تایپیک هم چندین نفر از اعضا سر سلاح به جون هم بیافتند و کلی حال کنیم....!!

m390_9.jpg

h7ve_2.jpg

مصایب فیوری در خطه سوسک خیز برگرفته از منابع غیر رسمی...

• در این شماره هم شورای سوخته یک واچر همراه فیوری میفرسته ولی از نوع مونث ...
  • وظیفه اصلی شما در بازی تبدیل سیئات به حسنات هست و بازگرداندن بالانس به زمین ....
  • اسب فیوری در این نسخه باید سیاه رنگ باشه هر چند توی کمیک سفید رنگه... (احتمالا سوییچش رو جا گذاشته با مال یکی دیگه اومده ...اشکالی هم نداره خواهر برادرها این حرف ها رو با هم ندارند ...) البته هیچ نشونی از اسب یا قاطر یا چوکوبو یا حتی الاغ هم در بازی دیده نشده ...هنوز مشخص نشده که اصلا قراره فیوری سوار چیزی بشه یا نه ....شاید این رو هم بشه به نوعی به تنگدستی THQ ربط داد..
  • شلاق فیوری فقط برای اجرای حد روی دشمن های گناه کار بازی نیست بلکه باهاش میشه از بعضی جا ها تاب خورد و آویزون شد...
  • به مانند شماره های قبلی پازل های محیطی نقش پر رنگی در گیم پلی دارند ...فعلا که جز استفاده از سوسک های انفجاری به عنوان راه باز کن و جابجایی شمشیر ها چیز دیگه ای دیده نشده و احتمالا خبری از پازل های اندیشه محور شماره دوم نیست....(درس خونشون همون Death بود و که معما حل می کرد این فیوری بیشتر وقتش رو جلوی آینه گذرونده ازش انتظاری نمی ره ... )
  • چیزی که از تریلر ها برمیاد اینه که تعداد دشمن ها کمتر شده و مبارزه ها به واسطه دوربین یا استایل فیوری بیشتر به شکل دوئل تن به تن شده ( بخدا THQ نداره ...همین 4 تا سوسک و اسکلتی هم که اومدن پای کار به اندازه خون پدرشون پول گرفتند....)

• 7 گناهی که فیوری باید با اونها روبه رو بشه عبارتند از:
  • 1. .Envy حسادت 2. Sloth تنبلی 3. Avarice طمع و خساست 4. Lust شهوت و هوس
    5. Gluttony شکم پرستی 6.wrath خشم 7 . Pride تکبر و غرور
  • خیلی ها دارک سایدرز رو ترکیبی از Zelda,God of War , Prince of Persia… می دونستند و حالا باید به این لیست Dark Souls رو هم بیافزایید گویا دیده شده بعد از مردن شما روح هایی که جمع کردید در همون مکانِ به درک واصل شدن باقی می مونه تا دوباره برید برداریدش...!

• یکی از دوستان غربی سایه ای از strife در بازی رویت کردند که امیدواریم تا اومدن بازی متوجه نشیم که سایه چوب لباسی بوده...
  • فیوری قابلیت شنا در آب رو هم داره...
  • شخصیت Vulgrim هم هنوز کار و کاسبیش با وجود تحریم های ناجوانمردانه از رونق نیافتاده و در بازی حضور داره و همینطورUlthane از دارک سایدرز یک..
  • دو بسته ویژه از این شماره نیز تحت نام Collector’s Edition و Apocalypse Edition معرفی گردیدند که علاوه بر نسخه کامل بازی شامل مجسمه‌ای از شخصیت اصلی نیز هستند. در بسته Apocalypse Edition علاوه بر مجسمه شخصیت اصلی شماره سوم، سه مجسمه دیگر شامل شخصیت‌های «War» و «Vulgrim» و «Death» نیز وجود خواهد داشت....و این برمی گرده به اینکه شما دسترسی به چه دلاری دارید جهان...ی یا جهان....گی...ری...
  • به نظر بازی قراره بیشتر شبیه شماره یک باشه جمع و جور و نقلی و از مفاهیم نقش آفرینی که تو شماره دوم به ماتحت بازی بستند بکاهند و بر راه های مخفی بیافزایند....

• برای فیوری حرکات آکروباتیکی در نظر گرفته اند که با جا خالی دادن به موقع به سبک بایونتا , قراره شگفت زده بشید...

• به نظر نمیاد که در این شماره شاهد پلتفورمینگ و از در و دیوار بالا رفتن هایی از جنس مرگ در شماره دوم باشیم ...ما که تا حالا چیزی ندیدیم ...نه سعی و تلاشی از جانب فیوری و نه صخره یا جای دستی درون دیوار ها...فیوری ترجیح میده با پرش های بلند و گاها همراه با خطا عبور و مرور کنه... حق هم داره شاید چندشش می شه دست بزاره روی در ودیواری که روش سوسک ها آمد و شد دارند... ولی دیده شده برای جلوگیری از سقوط بعضی از لبه ها رو که تمیز باشند و عاری از هر گونه باکتری یه دستی روش می ماله...

• قدرت هایی به نام هالو قراره در بازی به فیوری اعطا بشه که یکیشون به نام Flame hallow اینه که فیوری مشکلی با آتش نداره و براحتی در مواد مذاب یا لاوا حرکت میکنه بدون اینکه احساس گرما بکنه...و به واسطه این نعمت برای اولین بار در تارخ ویدئو گیم شاهد پرش سوبل هستیم که در ورای پرش دوبل قرار داره...
  • دومین قدرت force hollow نام داره و قابلیت عبور از دیوار های خاصی رو بصورت کروی به فیوری میده به همراه سلاح سنگین پتک مانند...2 قدرت دیگه Stasis Hollow و Storm Hollow نام دارند.
  • از طراحی هنری بازی خیالتون راحت مثل نسخه های قبل عالی هست نابودی ویجیل گیمز و ورشکستگی و اینا کوچکترین خللی در طبع هنری شون ایجاد نکرده ...کافیه نگاهی به شخصیت Lord of hallow بکنید عجب صدایی هم داره ناکِس

• نکته قابل توجه در شماره های قبل صداگذاری شخصیت ها بود که واقعا عالی عمل کرده بودند بخصوص مارک همیل به عنوان صداپیشه واچر در شماره اول....درسته THQ Nordic یک خورده دستش تنگه و زیاد ریخت و پاش نمی کنه ...ولی از صدای فیوری میشه خاطر جمع بود .که دادنش به خانم سیسی جونز Cissy Jones ( سرچ بیخود نکنید همش کیسی جونز میاد...) موسیقی هم دادن به Cris Velasco که تو بازی های زیادی مثل نسخه شماره یک دارک سایدرز و گاد آف وار و بلاد بورن و مس افکت و... همکاری داشته....​
بازی نمایش های خوبی نداشته یا شاید گان فایر گیم تریلر بد می سازه و در هایپ کردن مردمان ضعیف عمل کرده... در هر صورت چه میشه کرد دختر است دیگر ....!!
پس بکشید پایین لطفا سر ِانتظارات تون رو...و تا 6 آذر صبر و تامل پیشه خود کنید...
hfi_picture1.png

jifc_picture3.png

fs28_picture3.png

آخرین ویرایش:

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
نمی دونم ...چون زیاد در قید و بند مادیات نیستم...ولی گویا مشخص نشده , فقط می خواستند بگن که مقداری پول به عنوان سهم سواران آخرزمان کنار بگذارید...

اگه نیم نگاهی به فعالیت های codex و plaza داشته باشید که مفت در میاد.. اصلا مهمون من باشید.!

ولی اگه پایبند به اصول اخلاقی هستید یا قصد ابتیا برای کنسول دارید همونطور که میدونید این سازنده ها نیستند که قیمت رو تعیین میکنند بلکه این فروشنده های ایرانی هستند که با ملعبه قرار دادن ارز های اجنبی ,حرف آخر رو می زنند!
در ضمن تصویر پروفایلتون خیلی قشنگه ..!

Both of these Darksiders III DLC are included with the Deluxe Edition, currently available with a slight discount for $69.99. It is unclear whether these DLC expansions will be available for separate purchase

والا ما مجبورا کنسول گیمر شدیم (قبلا pc گیمر بودم تا زمانی که pc همراهی نکرد)
پس فک کنم کلا 70 دلاری باز اب بخوره

بابت عکس پروفایل هم ممنون کاش یه کالکشن از پرنس بدن واسه این نسل دلم تنگ شده

• Like
Reactions: New Shredder

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
من همیشه گفتم دو نسخه قبلی رو واقعا دوست داشتم.. نمیگم بی نقص بودن و اگه بخوام نمره هم بدم 8 یا 9 میدم ولی برای من دنیای بازی و روایت داستان و کلا هرچی تو دو نسخه اول بوده واقعا فراتر از انتظاراتم ظاهر شده .. از سورپرایزهای عالی نسخه اول که هرچی جلوتر میرفتی بهتر میشد و مخصوصا از جایی که اسب میگیره دیگه شاهکار شد.. نسخه دوم هم همینطوری بود و اصلا اجازه نمیداد که گیمپلی برات تکراری بشه. من چندین نسخه از زلدا رو بازی کردم و تجربیاتی که از زلدا داشتم بعد بازی کردن دارکسایدرز بوده و واقعا میتونم بگم دارکسایدرز فرزندخوانده خلفی برای زلدا بوده.
نسخه سوم از لحاظ گرافیکی خیلی خوب شده . همون گرافیک هنری نسخه های پیشین با بافت های بسیار با کیفیت تر و افکت های گرافیکی دیگه که ازین چیزا سر در نمیارم ولی از لحاظ ظاهری خیلی دلنشینه.
زمان دارکسایدرز 2 هم تریلرهای گیمپلی زیاد به دل نمینشستن ولی بعد تجربه بازی نظرم 360درجه عوض شد! البته تریلرهای سینماتیک دارکسایدرز 2 به حدی عالی بودن که اون موقع با یکی از بچه های بازیسنتر که متاسفانه دیگه در قید حیات بازیسنتری نیستن کف و خونها قاطی کردیم .. همون تریلری که سه قسمت بود و یکی از باس های معروف و غول پیکر بازی رو نشون میداد که متافانه اسم اون باس در ذهنم نیست!
این نسخه رو هم قطعا باید تجربه کنم و احساس میکنم خود بازی از تریلرها بسیار بهتر در میاد چون عوامل سازنده همونایی هستند که دو نسخه ابتدایی رو ساختن و من بهشون اعتماد دارم .. خودشونم گفتن این نسخه بیشتر به دارکسایدرز 1 شباهت داره و بنده احساس میکنم دارکسایدرز 1 بسیار عامه پسندتر و سرراست تر بود.
جزو بازی های به شدت مورد انتظار منه.

پ . ن : آقای استارتر تاپیکت عالیه. فعالیتت هم تو تاپیک با اون چاشنی طنزت حرف نداره خیلی حال کردم.

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
چندی پیش آقای Reinhard Pollice تهیه کننده اجرایی بازی , زحمت کشیدند و مختصر اطلاعاتی رو بر صفحات وب گسیل داشتند...

• اول اینکه بالاخره مشخص شد شلاق فیوری چند تا تیغه یا لبه تیز داره ...347 تیغه...خیلی حیف شد من رو 350 تا حساب کرده بودم امیدوارم 3 تا تیغه کمتر مبارزه ها رو از حالت بالانس خارج نکنه!
  • بعد گفته شده که قدرت فورس یکی از 4 قدرت یا فورم مختلف فیوری هست پس با کنار هم قرار دادن اون عکس که توش 5 تا تیپ برای فیوری در نظر گرفته شده و مباحثی که در باب DLC بازی مطرح گشته , خودتون نتیجه های لازم رو برداشت کنید...!
  • در ادامه به این نکته اشاره شده که مبارزه ها کم جمعیت تر ولی معنادارتر وتاکتیکی تر و سرشار از مفاهیم عرفانی خواهد بود...در حقیقت به جای اینکه 5 هیولا همزمان به قصد محاربه با شما به میدان بیایند, یکی میاد وسط و 4 تا میشینن رو نیمک , بعد اگه اون مرد یا اوتی چیزی شد تعویض صورت میگیره...
  • و خبر آخر اینکه مبارزه با غول ها خطی نیست و هیچ آداب و ترتیبی در مبارزه با غول آخر ها وجود نداره ,حالا یعنی چی؟ یعنی اینکه مثل دارک سول اول میتونید برید شرق و بعد از درگیری با اشرار مرزی , غول سوم رو بکشید پس از آن به سمت غرب راهی بشید به نیت ضرب و شتم غول اول...البته این در صورتی هست که از میان برداشتن و عبور ازموانع محیطی که اکثرا هم به قابلیت های اکتسابی شما وابسته هست , گلوگاه ایجاد نکنه...
توی شماره دوم هم راه مخفی های عریض و طویلی وجود داشت که تهش یک غولی ,هیولایی انتظار شما رو میکشید ولی جزو داستان اصلی نبود... باید منتظر موند و دید آیا این تغییراتی که سازنده ها ازش یاد میکنند تا چه حد می تونه در تخریب یا آبادی آینده سری موثر باشه..

اینم متن خبر که نگید از خودم در آوردم

Darksiders III represents a giant leap forward for the franchise in terms of character progression. Like War and Death, our central character Fury, the third Horseman of the Apocalypse, is a force in battle! Her primary weapon of choice: a powerful whip comprised of 347 blades! Unlike her brothers, Fury is a mage, her weapon progression tied to actual changes in her physical form. For example, in Force Fury form, she has a new weapon – The Hammer – and her new traversal move is in ball form. Force Fury is one of the four different forms Fury will unlock as the story progresses.​

The result of these various sets of forms, weaponry, traversals and powers is more tactical combat. Players can look forward to more meaningful battles and fewer mass battles. Fury will endure major boss fights with formidable opponents including each of the Seven Deadly Sins. Each Sin boasts his own style and presents unique challenges in battle. Sloth, for instance, commands an army of monsters while he leisurely lobs globules of poison.​

Another important gameplay difference in terms of player progression is that gameplay in Darksiders III is non-linear. Players can decide which bosses to take on at various points in the story.​

همه ما عالِم به شباهت های انکار ناپذیر سلاح فیوری به سلاح شاهزاده تاریک هستیم هرچند اون بیشتر به عنوان garrote wire یا سیم خفه کننده ازش استفاده می کرد و در مبارزه ها جنبه تزیینی داشت...

دیروز داشتم Onimusha 3 بازی میکردم بعد یخورده بیشتر به سلاح ژاک به نام Enja خیره شدم که از قضا افکت قرمز رنگ هم داشت ...همینجوری , فقط خواستم عنوان کنم که که ما شلاق ندیده نیستیم!

81ap_1.jpg

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
@mondas
هه هه :))
بعد گفته شده که قدرت فورس یکی از 4 قدرت یا فورم مختلف فیوری هست پس با کنار هم قرار دادن اون عکس که توش 5 تا تیپ برای فیوری در نظر گرفته شده و مباحثی که در باب DLC بازی مطرح گشته , نتیجه می گیریم که پنجمین قدرت به فضل خداوند همونی هست که در DLC به شما اهدا خواهد شد...
او پنج فرم یکیش خود فیورها میدنی که :p ۴ تا فرم اهدایی به اضافه فرم اصلی خود فیوری پنج تا فرم:p DLC سیخی چند :D
در ادامه به این نکته اشاره شده که مبارزه ها کم جمعیت تر ولی معنادارتر وتاکتیکی تر و سرشار از مفاهیم عرفانی خواهد بود...در حقیقت به جای اینکه 5 هیولا همزمان به قصد محاربه با شما به میدان بیایند, یکی میاد وسط و 4 تا میشینن رو نیمک , بعد اگه اون مرد یا اوتی چیزی شد تعویض صورت میگیره...
دشمنا تنها چیزی که سرشون نمیشه نوبته یکی نیست بگه بهشوم از اون هیکل گندتون خجالت نمیکشید ۵ به ۱ میریزید سر بانو ؟ به لطف دوربین قدیمی بازی هم جا واسه خنجر از پشت زدنشون هم محیاست که عملا باعث رواج خنجر از پشت زدن تو بازی میشه لول :)) دهن فیوری سرویس از بس کی که باید فقط بی اطلاع پشتک بغل (لول) بزنه خخخخ

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
? Can I Run Darksiders III

qejx_capture.png

خب این چند وقت اخیر که نبودم خبر اومده که بازی گلد شده به سلامتی و دل خوش...

بعد اینکه بازی حدود 15 ساعت به پایان رسوندنش زمان میبره ولی نه برای افرادی که از هوش فرا انسانی و فرا زمینی بهره می برند و در محل و کلاس و میادین آی کیو خطاب می شوند , برای اونها که تعدادشون هم کم نیست حدودا 40 ساعت میشه...:-"

سیستم مورد نیاز اصلی هم اومد ...سیستم پست اول قابلیت اطمینان و اتکا پایینی داشت...

دیگه کم و زیاد VGA و CPU رو بهتره بچه های فنی و آچار بدست سایت روش بحث کنند ..من فقط عقلم به اون فضای هارد قد میده...

25 گیگ خیلی خوبه , سازنده ها قشنگ به فکر هارد های ترکیده و پاره پاره ما بودند... بخدا دیگه هاردهام چه اینترنال و چه اکسترنال جا نداره هر چی فلش و حافظه موبایل خودم و خانواده بوده پر شده از Iso ...چند وقت پیش مادرم میخواست از تلگرام یک فایل برای مدیرشون بفرسته بجاش اشتباها کرک یوکا و لیلی رو فرستاد!:D...باور کنید همین چند روز پیش مگامن 11 رو مجبور شدم بریزم تو کابل رابط هاردم..."مگا"ش جا شد ولی "من 11 "اش همینطوری از یو اس بی آویزون مونده.. @-)
مثل اینکه دیگه باید دست به دامان هارد همسایه مون بشم..باز اگه همسایه مون یک دختر دانشجو بود که آشپزی و خیاطییش هم خوب بود یه چیزی8->...من چی بگم که همسایمون یه خانومه هست مجهز به سبیل هایی با وضوح 1920 در 1080 پیکسل و یک جوش نارنجی رنگ روی دماغش (یعنی اولش زرد بود منتها از بس قدمت داره به این رنگ دراومده...) حالا اینا خوبه من از اون لحظه ای هراس دارم که :-s در رو وا می کنه با صدایی شبیه آوای اعضای شورای سوخته می گه : جـــونم ..فرمایش...:-SS

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید

خوب امروز در خدمتتون هستیم با یک ویدئو 18 دقیقه ای که کانال Alienware plays چند روز پیش از خودش در کرده....

این گیمپلی مربوط به نسخه pc هست ولی تنظیمات گرافیکی خاصی نداره چون دمو هست ,چیز خاصی هم نداره کلا سازنده ها محیطی ساختند به مساحت 54 متر که 6 مترش رو همش نشون میدن... برادرمون رو لبتاپ داره اجرا میکنه خودش هم بارها با جابجایی دوربین روش تاکید میکنه در این ویدئو می تونید درخت کذایی رو ببینید قشنگ مثل دارک سول هم یدونه سنگ گذاشتن وسط معرکه که هر موقع تنگتون گرفت و دیدید که دیگه تاب و تحمل نگهداری این حجم از سول رو ندارید ,خالی کنید توش.... قبلا تو ویدئو هالی قبلی میریختین تو دهن ولگریم...حالا کدوم تصمیم سازندگان بر دیگر ی مقدم هست رو نمی دونم...

سازنده ها هم تا جایی که امکانش بوده تو بازی افکت سایه قرار دادن به نیت نسل هشتم کردن بازی ...چشام کور شد..! خداکنه ولگریم آیتم فلش لایت تو بقچه اش داشته باشه وگرنه باید به عنوان دی ال سی اضافه کنند...ولی خبر خوب اینکه هنوز با مربع یا دکمه ایکس آبی دسته اتک میزنه و خبری از l2 , R2 نیست مثل اون بازی خودفروخته امسال که تمام خاطراتمون با مربع مربع مثلث رو به خاک داد...:-"

نکته جالب برای خودم این بود که زمینِ بعد از گندکاری های warرو خیلی خوب و آشفته و پر جزییات ساختن ,تو شماره دوم اگه یادتون باشه یه سفر اومدیم زمین , اونجا قشنگ نه تنها جنگ و فرشته ها و شیاطین کثافت زده بودند به زمین, بلکه سازنده ها هم کم نر.....ده بودن توش...:D

اَه چرا بازی نمیاد پس ...این دو هفته لعنتی هم نمی گذره راحت شیم ...باز کنسول دارها شرایطشون بهتره , بازی به لطف داوود قاچاقچی و دیگر سوداگران گیم چند روز زودتر به دستشون میرسه البته اگه خباثت های صورت گرفته در تقسیم ارازی رو مد نظرقرار ندیم...

ما پی سی گیمرها چی که باید تا ثانیه آخر ساعت مچی گیپ نیوئل منتظر بمونیم که دستمالش رو به نشانه آزاد سازی بازی رها کنه بعد آجان های استیم, زحمت باز کردن دروازه های آهنی استیم رو بکشن تا بازی سرکش رها بشه و بعد تازه شروع کنیم به دعا برای سلامتی کودکس و یارانش که از عهده شکار بربیان :-s... کاسه صبر من که همین دیروز شکست الان کاسه صبر ندارم ...یدونه استکان خشم داشتم که فعلا دارم با همون کارم رو راه می اندازم...!:-w

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
l0as_picture1.jpg

خواهان بازگشت و تجدید دیدار با کدام یک از شخصیت های فرعی حاضر در شماره های قبل هستید ؟

سری دارکسایدرز شخصیت ها ی خفن کم نداره , که همشون هم در طراحی ظاهری و صدا گذاری , بالاتر از استاندارد های جهانی ظاهر شدند...اگه مثل من از دیدن شخصیت های خوشتیپ ژاپنی که همگی در صاف ترین حالت صورت بسر میبرند خسته و ملول هستید....احتمالا خیلی با شخصیت های سری حال می کنید...شخصیت باید زشت باشه , زشت...

حالا تا بازی بیاد ما هم که علاف... گفتم یک چند تایی ازشون رو بریزیم وسط و تو چند تا پست باهاشون ور بریم :D

Crowfather :پدر کلاغ ! یکی از شخصیت های باحال شماره دوم بود از نظر خودم ,که مرگ به سراغش اومد و خیلی زود از بین ما رفت .من که بدم نمی اومد تو بازی میدیدمش و متوجه می شدم اون امیولت پر از سر و صدای ارواح چجوری به دستش افتاده...حداقل به عنوان پدر میومد یخورده فیوری رو نصیحت میکرد...که مثلا دختر شب زود بیا خونه ..موهاتو اینقدر رنگ های جلف نکن...زره تنگ نپوش..با ولگریم گرم نگیر...بالاخره پدره دیگه..

Ulthane : اولتن یا چکش سیاه که همون اوایل معرفی بازی حضور خودش رو در این شماره اعلام داشت...احتمالا در همون سِمَت آهنگر باقی هست و زنگار از شلاق فیوری می زداید تا دوزار بره رو اتک... , ولی بدم نمی اومد یک دست ملائک کُشون مثل warبا هم می گذاشتیم تا حال این بچه پُرو رو بگیریم...

Vulgrim : شخصیت دیگه ای که تو بازی حضورش تایید شده خب ولگریم شیطان هست ..یکی از تجار نامی دوزخ که در داد و ستد ارواح زبانزد و سرآمد سایر رقیبان هست... بابا همون یارو سوپریه رو میگم...اگه نیم نگاهی به دامنه و حوزه فعالیت های ایشون داشته باشیم می دونیم که اومده 4 تا جنس بنجل بهمون قالب کنه به قیمت گزاف...اصلا برای حضورش هیجان زده نیستم دورمون پره از این ولگریم ها...بخصوص اگه یک تریپ برید مرکز فروش کنسول و بازی در تهران و سایر شهرستان ها...اونجا شاهد انواع و اقسام شون هستید ولگریم پیر , ولگریم جوان ولگریم کچل , ولگریم سرما خورده ...باز ولگریم به ظاهر شیطانه ولی در باطن شاید خوب باشه ولی من روی باطن بعضی از این ولگریم های وطنی شک دارم ...

Samael :یکی از شخصیت هایی که عاشقانه دوسش دارم و خواهم داشت سامایل هست ...آقا من هرچی از طراحی ایشون بگم کمه , صولت و سیمای ایشون همونی هست که از یک شیطان اصیل انتظار میره ... عجب ابهتی چه صدای فقط شاید دیابلو بتونه دربرابر این عظمت قد علم کنه ...آه...همه اون قلب هایی که با کلک ازمون گرفتی خوردی نوش جونت نور به قبرت بباره ! راستی گفتم من دارک سایدرز 2 رو تموم نکردم یعنی راستش وقتی رسیدم به جایی که مرگ در محضر این قَدرقدرت گستاخی کرد و مقابل ایشون تیغ هاش رو کشید بیرون ...من که دست از موس و کیبورد کشیدم و به نشانه تسلیم بالا بردم...و در مقابل عظمت و اقتدار ایشون سر تعظیم فرودآوردم.... ^:)^ به هر حال می دونم قرعه استراحت خورده بهش و در بازی حضور نداره...ولی کاش اقلاً یک فایل صوتی یا حداقل متنی ازش تو بازی باشه...

*در ضمن سامایل خط قرمز منه ..لطفا کسی باهاش شوخی نکنه چرا که اونوقت خودم شخصا باهاش شوخی میکنم...

Uriel : شخصیت بعدی رو هم زن قرار دادم که انگ ضد زن و فمینیسم ستیزی بهم نزنید...کلا شخصیت بی خودیه به نظرم ..نمی دونم چه کسی یا کسانی این خانم رو در جرگه فرشتگان راه دادند بیشتر بهش می خورد در کافه های جهنم پیش خدمت باشه...اگه فرشته های بهشت اینها هستند من به شخصه مشکلی با رفتن به جهنم ندارم...من که سر سوزن هم باهاش حال نمی کنم..ولی خداییش اون سکانس از شماره اول که war سوار گریفن میشه و از دستش در میره خیلی خیلی زیباست امیدوارم فیوری هم یه سوسک بالداری , زنبوری چیزی پیدا کنه چند صباحی سوارش بشه...در هر حال امید است رباط صلیبی بال چپش پاره بشه و تو بازی نباشه ولی به گمونم هست..!

آخرین ویرایش:

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
530
نام
مسعود
بهترین شخصیت این سری واسه من بدون شک war هست ، بعد هم death .
نوع صداگذاری و طراحی منحصر به فرد این دو تا عزیز فوق العاده بود و هست.
من هر کدوم رو دو بار تموم کردم و برنامه دارم بعدا حداقل یک بار دیگه هم بازی کنم.
بعد از این دوتا هم از لحاظ طراحی samael و از نظر شخصیت پردازی هم watcher باحال بود ، همیشه رو اعصاب بود یعنی اگه بازی اجازه می داد دست war رو قطع می کردم و با تفنگ و شمشیر می افتادم به جون دست و پودرش می کردم.

• Like
Reactions: New Shredder

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
فقط منو فارسی ه یا کامل فارسی حرف می زنن فک کنم اولین بازی فارسی رسمی باشه نه؟

نه زیرنویس و منوها همه شون فقط فاررسی میشه
و اولین هم نیست

Frostpunk و This War is Mine هم قبلاً ترجمه فارسی کامل داشتن به عنوان بازی های رسمی خارجی

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
نه زیرنویس و منوها همه شون فقط فاررسی میشه
و اولین هم نیست

Frostpunk و This War is Mine هم قبلاً ترجمه فارسی کامل داشتن به عنوان بازی های رسمی خارجی
ولی اونا ناشر ایرانی داشتن این بازی اولین بازیی که از سمت یـ ناشر خارجی فارسی ساپورت میکنه ! البته احتمال اینکه بازی هم بخواد تو ایران منتشر بشه هم هست که باید با توجه به حسنات بانو شاهد نسخه ی ادیت شدش باشیم :D

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
سعید پیرامون زبون فارسی بازی هم چیزی داری بگی؟ :D

آره فقط می خوام بگم جونشون در میرفت زودتر می گفتن که برای ما برنامه ای ویژه دارن..من یکماهه دارم 1100 واژه تافل کار میکنم فقط و فقط بخاطر اینکه سر سوزنی از داستان برام مبهم نمونه وبه تاریک ترین ابعاد و تنگناهای داستانی اشراف داشته باشم...ولی دم شون گرم خیلی با این حرکت حال کردم...مثلا اون تیکه که فیوری با Envy رو در رو میشه زیر نویس میاد اینچنین:

خشم: آن گران مایه شی که به گردن آویختی بر من عرضه دار تا از سر تقصیرات تو در گذرم و طلب بخشایش از تو نزد ایزد منان برم...

حسادت: چگونه می توانم این چیز که به گردن آویختم از خود دور کنم حال آنکه از نیت جنابتان آگاه هستم ..
آیا این چنین نیست که با بدست گرفتن این لوح قصد آن داری که از اختفاکده برادرانم آگاه شوی و به هزیمت یکایک آنان مشغول گردی ...هرگز, هرگز...ای ضعیفه سرخ موی..

خشم:اینک طعم گَس تیغه های خشم خویش را بر تو خواهم چشانید و مادرت را به عزایت می نشانم ...ای بی نام و نشان ,که حسادت را پیشه خود ساختی و در کسوت پرندگان لاشه خوار درآمدی....

حسادت : مالیدی...

حالا خوبه بازی فحش و فضاحت نداره وگرنه معادل های فارسیش رو چجوری انتخاب می کردند...این THQ که 4 روز بیشتر تو ایران نموند تا با فرهنگ اصیل ناسزای ایرانی آشنا بشه...تکلیف فحش خارجی معلومه , یک کلمه 4 حرفی تک بخشی دارن که با حرف F شروع میشه و همچین نرم تو دهن میشینه ...تهش یک you قرار میدن یا سرش یدونه mother با همین کارشون رو در همه مجالس راه می اندازند ولی ایرانی چی...

کیا بازی های دوبله دارینوس رو بازی کردند , یارو داشت به مادر اون یکی فحش میداد یعنی از لبخونی و سینک لب ها هم میشد فهمید چی میگه بعد دوبلور با خونسردی می گفت :لعنتـــی..!

نمی دونم چرا همشون هم یجوری اند که انگار یک نفر داره یک چیزی رو میکشه...برای همین سعی کنید در اجتماع همیشه همه چیز رو هل بدید و هلنده باشید تا کشنده...کشیدن در فرهنگ ما از جایگاه مناسبی برخوردار نیست متاسفانه..

در هر حال اون برادر صلح و صفا مشخص نکردند کد نقدشون متعلق به pc هست یا ps4 ...می ترسم سونی اومده باشه برای خیل عظیمی از سونی فن های تندرو و سینه چاکی که در ایران داره این حرکت رو زده باشه و pc بازهای متمدن و با فرهنگ اصیل و کهن از این نعمت بی بهره باشند...امید است که رو استیم هم فارسی داشته باشه ...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر