Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III

ko8w_kingdom_hearts_iii_logo-kingdom-hearts-3-play-as-donald-goofy-riku-or-lea-png-199122.jpg

اطلاعات منتشر شده

۱.پرسیدن چه بازه ی زمانی از 2018 بازی ریلیز میشه که نومورا گفته لطفا منتظر خبرهای بعدی باشین .

۲.نومورا دنیای Toy Story رو از زمان KH 2 میخواسته و برای وجود این دنیا تو نسخه ی ۳ مذاکرات متعدد شده چون یکی از الزامات بوده .

۳.دنیای Toy Story در این نسخه ، بعد از قسمت دوم انیمیشنه و دنیای موازی با سری اصلی محسوب نمیشه و اتفاقات KH 3 درواقع جزئی از داستان اصلی Toy Story ـه .

۴.سازنده های Toy Story از کیفیت ساخت کاراکترا تو KH 3 سوپرایز شدن .

۵.نومورا از همون اوایل ساخت بازی به تیمش گفته که سواری و مبارزه رو با Mech ( ربات عظیم الجثه و ... ) در بازی میخواد و یه مکانیزم متفاوت برای وقتی که به طبقه ای دیگه از Galaxy Toys میرین داره آماده میشه .

۶.دنیای Big Hero 6 هم داره به خوبی پیش میره ولی خبرای مربوط به اون رو باید منتظرش بمونین .

۷.درحالی که تعداد دنیاهای دیزنی در این نسخه نسبت به نسخه ی ۲ کمتره ولی محتوای هرکدوم بیشتره که شامل گیم پلی هم میشه این موضوع .

8-اشاره کردن که مردم هی میگن نومورا خیلی کار رو طول میده و ... که نومورا در جواب گفته تصمیم اینکه موتور بازی سازیشون رو ۱ سال بعد از شروع ساخت بازی به UE 4 تغییر بدن تو رده ی بالاتری از اون گرفته شد که باعث تاخیر زیادی شد و همچنین چالش هایی که از نظر زمان بندی و منابع در Square باهاشون مواجه بودن هم تاثیر داشته .

9-ادامه میده که دلیل این تاخیرها مشکل در تیم ساخت بازی و پروسه ی ساخت اون نبوده بلکه بعضی از تصمیم های کمپانی باعث شده که نتونن طبق زمانبندی مورد نظر پیش برن که از کنترل نومورا خارج بوده .

10-در ادامه در رابطه با دنیاهای دیزنی و سوپرایز نگه داشتنشون توضیح میده که قصد ندارن تا زمان انتشار بازی دنیایی رو مخفی نگه دارن و هدفشون اینه که این دنیاها رو تا زمان انتشار بازی معرفی بکنن همچنین اشاره میکنه به وجود DLC ها در زمان حال و اینکه میتونن با استفاده از اون ها بعد از انتشار بازی محتوا اضافه بکنن بنابراین دلیلی برای سوپرایز نگه داشتن نمیبینه .

11-درمورد DLC ازش سوال شده و اینکه آیا بازی قراره DLC داشته باشه که توضیح داده در حال حاضر هیچ چیز قطعی نیست و نمیتونه وارد جزئیات بشه اما به تیم گفته که در صورت نیاز به ساخت DLC آمادگیش رو داشته باشن . ادامه داده که نمیتونن یک دفعه سیستمی راه بندازن که در اون DLC بسازن برای همین به تیم گفته آمادگی برای این مورد داشته باشن و این نه به معنای تائید وجود DLC و نه به معنای رد اونه .

تشکر از Anonymous M3 بابت ترجمه

-نومورا گفته داستان kingdom hearts 3 تاریکتر و عمیق تر از نسخه های قبلی
-مشکلات چهره شخصیت ها درست میشه و اعضای سابق Organization XIII هم هستن تو بازی
-اون دنیا که Eraqus و Xehanort تو تریلر e3 2013 بودن دنیا اورجیناله
-دنیا Big Hero 6 اخرین دنیا بوده که واسه بازی تصمیم گرفتن و بخاطر همین بخاطر درخواستی که شده بوده تونستن تو 2015 فقط یه ارت اماده کنن
-نومورا گفته به غیر ff vii remake و KH 3 بازی دیگه ای رو کارگردانی نمیکنه ولی درگیر یه چند تا پروژه دیگه هم هست
-در مورد کایری هم گفته که تو یه محیط داره تمرین میکنه برای مبارزه های که پیش رو
-گفته که برای انتخاب دنیا های دیزنی تو بازی اول به چیزهایی نگاه میکنن که فن ها ازش لذت میبرن
-صحنه زمنس و سورا تو تریلر قبلی یه کمی بلندتره
-تنوع زیادی تو گیم پلی بازی هست و اون بخش مکا تو TOY STORY فقط یکی از بخش ها بود

ناشر: Square Enix
استدیو: osaka team
تهیه کننده: Rie Nishi
کارگردان ها: Tetsuya Nomura و Tai Yasue
پلتفرم: ps4,obox one
تاریخ انتشار: 29 ژانویه 2019​

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
آقا من دارم کم کم قلقلک میشم ببینم این KH چیه اصلا .. قبلی ها رو هم بازی نکردم و بازی نخواهم کرد چون وقت ندارم . فقط چون فاینال فانتزی خونم کم شده یه کم کنجکاو شدم ببینم این بازی اسکوئر چیه قضیش چون همه فاینال باز هایی که میشناسم فن خفن KH هستن .
اول بهم بگید ببینم بازی بچه گونست ؟ آخه همه جک و جونور های دیزنی توش هستن . منم سنم مثل بقیه فاینال باز ها از 30 رد شده :D خلاصه چطوریه داستانش ؟ بعدم چطوریه خود بازی ؟ مثل بازی های RPG جلو میره یا فرق میکنه ؟ از ویدئوهاش که چیزی نمیفهمم سبکش چطوریه .
یه دلیل اینکه همه فاینال بازها فن KH هم هستن احتمالا اینه که نومورا همه کاره ی KHه!(طراح کاراکتر و کارگردان :-" )
مورد بعدیش اینه که توی سری معمولا یه سری کاراکترهای FF هم حضور دارن!(توی KH III هنوز چیزی نشون ندادن:| )

به طور کلی... آره انتظار مثلا ویچر رو نباید داشته باشی، میشه مطابق انیمه گفت شوننه! ناکاما و این حرفا حرف اول رو میزنند:D و بر این پایه استوار است:D
اما با این حال داستان عالیه و شخصیت های فوق العاده ای داره...و بعضی جاها پودرت میکنه:((

خود بازی هم اکشنRPGه ، یه جوری خیلی گولاخ تره FF XV میشه دونستش:D
با استفاده از سلاح ها یا جادوهای مختلف، وارد حالت های مختلفی میشه که قابلیت ها و سبک مبارزات مختلفی دارن:D
سامون کردن و این حرفا هم داره(رندوم هم نیست مثل FF XV :-" )
در کل قابلیت های گیم پلی خیلی متفاوتی داره و خفنه:D
اما اگر نمیخوای قبلیا رو بزنی، حداقل یوتیوب رو شخم بزن و کات سین تمام بازی ها رو ببین تا ببینی اصلا خوشت میاد یا نه:D و هم اینکه به شدت واجبه دونستن داستان:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
آقا من دارم کم کم قلقلک میشم ببینم این KH چیه اصلا .. قبلی ها رو هم بازی نکردم و بازی نخواهم کرد چون وقت ندارم . فقط چون فاینال فانتزی خونم کم شده یه کم کنجکاو شدم ببینم این بازی اسکوئر چیه قضیش چون همه فاینال باز هایی که میشناسم فن خفن KH هستن .
اول بهم بگید ببینم بازی بچه گونست ؟ آخه همه جک و جونور های دیزنی توش هستن . منم سنم مثل بقیه فاینال باز ها از 30 رد شده :D خلاصه چطوریه داستانش ؟ بعدم چطوریه خود بازی ؟ مثل بازی های RPG جلو میره یا فرق میکنه ؟ از ویدئوهاش که چیزی نمیفهمم سبکش چطوریه .

محمد در مورد خود بازی که گفتنی هارو گفتن دوستان، حتما بازی کنش. و وقتی بازی میکنی تمام مدت این سوال توی ذهنت میاد که چرا تا الان بازی نکرده بودیش:D واقعا یه جادوی خاصی داره KH که غیر قابل وصفه. مخصوصا شماره اولش.

اما با توجه به اینکه سری KH قطعا یکی از پیچیده ترین داستان های تاریخ گیم رو داره، مطمعن شو که قبل تجربه KHIII یا حداقل واکترو بازی های قبلی رو دیدی تا بشین یه مقاله مفصل درباری داستانشون بخون. در غیر این صورت سر در نمیاری چی به چیه. ابدا سر در نمیاری.

• Like
Reactions: Scαrface and dizzy

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
606
وقتی بازی میکنی تمام مدت این سوال توی ذهنت میاد که چرا تا الان بازی نکرده بودیش:D واقعا یه جادوی خاصی داره KH که غیر قابل وصفه. مخصوصا شماره اولش.
دقیقا . هنگام بازی کردن به خودم می گفتم من چرا تا الان این جواهرو از دست داده بودم . بازی بی نظیری هستش

• Like
Reactions: Scαrface

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
@Akiba @Frobary @Cloud Strife
اوووو خیلی دارین هایپم میکنید :D
در مورد داستان اینا قبلا هم بچه ها گفتن . اگر اوکی بشه و بخوام 3 رو بازی کنم حتما کلهم داستان قبلی ها رو تو یوتوب میبینم . الانم برم چند تا Gameplay و تریلر ببینم قشنگ بچسبه به سقف هایپم :D

• Like
Reactions: Cloud Strife

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,259
نام
محمد
محمد در مورد خود بازی که گفتنی هارو گفتن دوستان، حتما بازی کنش. و وقتی بازی میکنی تمام مدت این سوال توی ذهنت میاد که چرا تا الان بازی نکرده بودیش:D واقعا یه جادوی خاصی داره KH که غیر قابل وصفه. مخصوصا شماره اولش.

اما با توجه به اینکه سری KH قطعا یکی از پیچیده ترین داستان های تاریخ گیم رو داره، مطمعن شو که قبل تجربه KHIII یا حداقل واکترو بازی های قبلی رو دیدی تا بشین یه مقاله مفصل درباری داستانشون بخون. در غیر این صورت سر در نمیاری چی به چیه. ابدا سر در نمیاری.
بعنوان یکی که به تازگی کل سری رو بازی کرده میتونم با اعتماد به نفس کامل بگم بدون هیچ شکی نه تنها جادویی قسمت اول نداره بلکه با اقتدار زباله ترین بازی کل سریه!
اگه میدونستم با همچین اشغالی روبرو هستم همون اول اسکیپش میکردم!

لول دیزاین بد،باس پایانی که یکی از بدترین باس هایی هست که توی عمری که گیمر بودم دیدم!7 بارم باید باهاش میجنگیدی:/
داستانم متوسطه و توی بازی های بعدش پیچیده میشه.
بهترین بازی های سری همون Birth by sleep و KH2 هست.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
pot1_fxcuz27.jpg

:D . خب من کم کم دارم وسوسه میشم . هیچ تریلر و تیزری هم دیگه از KH3 نمیبینم میخوام وقتی بازی میکنم حس تازگی داشته باشه فقط خدا کنه حرفهاتون درست باشه و داستان بازی خوب باشه ( و بازی بچه گونه نباشه :D) چون من زیاد با انیمیشن های اخیر دیزنی حال نمیکنم :D ( خیلی وقته حوس یه دنیا و حس جادویی کردم و متاسفانه Ni No Kuni 2 هم ظاهرا اصلا مثل شماره یک اون حس باحال رو نداشته و منم بازی نکردم )
بحث انیمیشن شد . باید ببینم فیلم های جدید دیزنی رو ؟ من دو بعدی هاش قدیمیش رو عاشقشونم از هرکول و علاالدین گرفته تا دانلد داک و گوفی و اینا ولی از انیمیشن های سه بعدیش زیاد خوشم نمیاد یا ندیدمشون ( به جز Toy Story و چند تای دیگه ) . Frozen و Big Hero و بقیه هیچ کدومو ندیدم .
خب حالا بهم بگید ببینم چقدر مهمه دیدن اینا ؟ بعد نقش اینا تو بازی خیلیه یا بیشتر حال و هوای ژاپنی و ناکامایی داره رفتار شخصیت ها ؟
------
پ.ن : الان زدم تو یوتوب KH Recap یدقه همینطوری ببینم چیه دیدم Woooooow چقدر داستان و شخصیت داره خیلی هم حال هوای فاینالی داره ظاهرا منو یاد FF 9 انداخت یه کم حال و حواش . عااالیه

آخرین ویرایش:

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
خوبه دارید ارشاد میکنید ملت رو چون من خیلی هارو دیدم که فکر میکنن بازی بچه گونه هست ! بعضیهارو هم دیدم میگن نسخه سوم اومد میخوام برای دخترم بگیرم ! بازی بعضی جاها اتفاقا خیلی تاریکه و جو سنگینی ایجاد میکنه مخصوصا با ساندترکای معرکش دیگه داستان و شخصیت پردازیا که بماند .

اولین چیزه بازی که منو جذب کرد وجود دنیا و شخصیتای nightmare before Christmas بود که باعث شد بازی رو برم و بعد نم نم در کنار لذت بردن از شخصیتای دیزنی فهمیدم خود بازی هم حرفی برای گفتن داره و نون بازوی دیزنی رو نمیخوره ! همه ی دنیاهای بازی به شدت جذبتون میکنه (برخیهاشو عاشقش میشید )اگر نرفتید بازی رو . اما واقعا حیف که دنیای مورد علاقم توی نسخه سوم نیست (هر چند با جایگزینی مثل توی استوری تو بازی هست ) ولی من اون محیط تیم برتونی و کریسمسی و تاریک رو میخواستم که با دنیای ژاپنیها ترکیب شد بود ! واقعا بعید بود همچین دنیایی که اینقدر طرفدار داره حذف بشه (حداقل تا الان )
دنیای الیس هم متاسفانه ازش خبری نیست و این به نظرم از تم تاریکی که بازی توی نسخه های قبل داشت کم میکنه و الان که فکر میکنم به نظرم بازی با این دنیاهای جدید خیلی از تم تاریکش فاصله گرفته .

kingdom-hearts-remix-63cfd.jpg

پ.نوشت : نسخه اول بازی عالیه ولی برای شروع خیلی به نظرم سنگینه برخی معماهاش و نسخه دوم بهتر جذبتون میکنه برای اولین بار (این تجربه من بود )

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
pot1_fxcuz27.jpg

:D . خب من کم کم دارم وسوسه میشم . هیچ تریلر و تیزری هم دیگه از KH3 نمیبینم میخوام وقتی بازی میکنم حس تازگی داشته باشه فقط خدا کنه حرفهاتون درست باشه و داستان بازی خوب باشه ( و بازی بچه گونه نباشه :D) چون من زیاد با انیمیشن های اخیر دیزنی حال نمیکنم :D ( خیلی وقته حوس یه دنیا و حس جادویی کردم و متاسفانه Ni No Kuni 2 هم ظاهرا اصلا مثل شماره یک اون حس باحال رو نداشته و منم بازی نکردم )
بحث انیمیشن شد . باید ببینم فیلم های جدید دیزنی رو ؟ من دو بعدی هاش قدیمیش رو عاشقشونم از هرکول و علاالدین گرفته تا دانلد داک و گوفی و اینا ولی از انیمیشن های سه بعدیش زیاد خوشم نمیاد یا ندیدمشون ( به جز Toy Story و چند تای دیگه ) . Frozen و Big Hero و بقیه هیچ کدومو ندیدم .
خب حالا بهم بگید ببینم چقدر مهمه دیدن اینا ؟ بعد نقش اینا تو بازی خیلیه یا بیشتر حال و هوای ژاپنی و ناکامایی داره رفتار شخصیت ها ؟
------
پ.ن : الان زدم تو یوتوب KH Recap یدقه همینطوری ببینم چیه دیدم Woooooow چقدر داستان و شخصیت داره خیلی هم حال هوای فاینالی داره ظاهرا منو یاد FF 9 انداخت یه کم حال و حواش . عااالیه
در مورد داستان دنیاهای دیزنی، جدا از داستان اورجینالی که در کنار این ها جریان داره و ادغام شده، یک سری از دنیاهای دیزنی اینجا داستان کاملا جدید دارن، یک سری داستانشون همون داستان انیمیشنه/فیلم هست!
مثلا Toy Story و BH6 تا جایی که دیدیم، داستان اورجینالن(برای TS که حتی میگفتن قراره Canon باشه تو دنیای TS و این حرفا:-" )
اما از اونطرف دزدان دریایی کارائیب و Frozen برای مثال، همون داستان فیلم هستن!
نقششون... توی داستان کلی، نه! اونقدر بقیه پررنگ نیستن...فرض کن هر دنیا یک آرکه و خیلی از کاراکترها (کاراکترهای دیزنی) صرفا مخصوص همون دنیا هستن و بس! اما نقش کاراکترهای اورجینال بازی خیلی مهم و زیاده! و این ها + میکی،دونالد،گوفی (و یکی دوتای دیگه) جزو کاراکترهای اصلی حساب میشن و اینان که بدنه داستان کلی رو شکل میدن! حالا خودت خلاصه ها رو ببینی دستت میاد!
اما اگر مثل من عاشق دنیاهای کلاسیکی، KH II رو اگر میتونی بازی کن! خیلیییی خوبه KH II ! :x هرچی کلاسیکه خوفه اونجاست>:)
الان از کلاسیک ها...دنیای درست حسابی به نظر میاد فقط هرکول باشه! (چندتا دیگه هم در نقش سامون و این حرفا) کلا تمرکز بازی روی کارهای جدیده بیشتر! ( :( )

خوبه دارید ارشاد میکنید ملت رو چون من خیلی هارو دیدم که فکر میکنن بازی بچه گونه هست ! بعضیهارو هم دیدم میگن نسخه سوم اومد میخوام برای دخترم بگیرم ! بازی بعضی جاها اتفاقا خیلی تاریکه و جو سنگینی ایجاد میکنه مخصوصا با ساندترکای معرکش دیگه داستان و شخصیت پردازیا که بماند .

اولین چیزه بازی که منو جذب کرد وجود دنیا و شخصیتای nightmare before Christmas بود که باعث شد بازی رو برم و بعد نم نم در کنار لذت بردن از شخصیتای دیزنی فهمیدم خود بازی هم حرفی برای گفتن داره و نون بازوی دیزنی رو نمیخوره ! همه ی دنیاهای بازی به شدت جذبتون میکنه (برخیهاشو عاشقش میشید )اگر نرفتید بازی رو . اما واقعا حیف که دنیای مورد علاقم توی نسخه سوم نیست (هر چند با جایگزینی مثل توی استوری تو بازی هست ) ولی من اون محیط تیم برتونی و کریسمسی و تاریک رو میخواستم که با دنیای ژاپنیها ترکیب شد بود ! واقعا بعید بود همچین دنیایی که اینقدر طرفدار داره حذف بشه (حداقل تا الان )
دنیای الیس هم متاسفانه ازش خبری نیست و این به نظرم از تم تاریکی که بازی توی نسخه های قبل داشت کم میکنه و الان که فکر میکنم به نظرم بازی با این دنیاهای جدید خیلی از تم تاریکش فاصله گرفته .

kingdom-hearts-remix-63cfd.jpg

پ.نوشت : نسخه اول بازی عالیه ولی برای شروع خیلی به نظرم سنگینه برخی معماهاش و نسخه دوم بهتر جذبتون میکنه برای اولین بار (این تجربه من بود )

کابوس قبل از کریسمس عالی بود! به شدت دوست داشتنی و با طراحی خاص پارتی و خفن ناک! :x به شخصه اگر 3تا دنیا از تمام شماره های قبل بخوام انتخاب کنم بدون شک یکیش اینه!
یکی دیگشم The Lion King چون عاشق این انیمیشنم! و میپرستمش یه جورایی!:-"
سومی...هرکول و دزدان دریایی شانس داشتن، که حالا به هر حال جفتشون هستن!>:) (دزدان دریایی استایلش فرق میکنه جالبه و اینجا هم با تغییر طراحی کاراکترها ترکوندن>:) و ... فکر کنم همین حرکت باعث حذف کابوس قبل از کریسمس شده:-" )

اما از اونطرف، به شدت با دنیای آلیس مشکل داشتم و شخصا خوشحالم که دیگه نیستش:D از اون کارهاییه که اصلا باهاش حال نمیکنم:-" (+خوبه که سیندرلا و سفیدبرفی هم نیستن:-" گرچه اونا باز برام جذاب تره آلیس بودن:D )

شماره اول... کلا به نظرم خیلی زیادی شروع همه چیه! یعنی بازی چندان پیکره داستانی خاصی نداره و همه چی از COM شروع شد در اصل! کلا KH I صرفا دیزنیه با یه نیم ساعت اول و آخر اورجینال:-" (کاری ندارم بعدا چیزایی گفتن که بگیم آآآآآآ عجب اینا همش نقشه بود:-" )
جدای از این، در مقابل KH II گیم پلیش به نظرم جوکه!:-" یعنی بعید میدونم کسی KH IIبزنه بعد راحت بتونه با KH I کنار بیاد:D (ماکان نظرش کاملا فرق میکنه، به نظرم ماکان خاصه:)) )
من حتی گیم پلی COM رو نسبت به KH I میپسندم! استراتژی میخواست استفاده از کارت ها!:-" و جذابش میکرد همین!

معماهاش...چیز خاصی نداشت...مخصوصا توی سن الانمون چالشی نداره، همین Shadow of the Colossus مثلا من یادمه قرن ها پیش که زدم یه عالمه فسفر میسوزوندم برای زدن هر باس، الان؟ یه نگاه سر سری به محیط بندازی همه چی دستت میاد و چالش خاصی وجود نداره دیگه! این KH I هم معماهاش به نظرم چنین چیزیه...من که تابستون پارسال برا اولین بار زدم چیزی نداشت که نیاز به فکر کردن داشته باشه:D

بازی اومد ما هم استریمش میبینیم کامل
حالا میدونم به خاطر نیمدن رو PCه و این حرفا ، و بحثی ندارم رو این قضیه فقط در مورد خودم نظرم رو میگم...
من شخصا بهترین بازی دنیا هم نتونم بزنم اصلا حوصله استریم دیدن ندارم! کلا گیم پلی بیشتر 10دقیقه که خودم بازی نکنم حوصلمو سر میبره:D هیچوقت درک نمیکنم ملت چجوری استریم میبینند و انقدر استریمرها محبوب و معروفن و ... :)) :-"

Mohammadzare

کاربر سایت
Oct 26, 2018
225
نام
محمد
@Akiba
کاملا اشتباه فکر میکنی چون اصلا pc باز نیستم ولی حوصلش ندارم برم داستانش بخونم خیلی شیر تو شیره حوصلش نیست همون دنیاش جذابه برام میبینم قشنگ

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
وبه دارید ارشاد میکنید ملت رو چون من خیلی هارو دیدم که فکر میکنن بازی بچه گونه هست !

باگ KH و کلا خیلی از بازی های ژاپنی همینه. ظاهر بازی بچه گانه است اما گیم پلی و مضامین داخلشون به شدت هاردکور و مچور! در نتیجه خیلی از گیرمهای حرفه ای رو حساب اینکه بچه بازین نمیرن سمتشون و خیلی از گوگولی ها هم که آرت و اتمسفر رو میپسندن نمیتونن با پیچیدگی گیم پلی و داستان کنار بیان.

مثلا من چند وقت پیش Xenoblade 2 رو تموم کردم، باید بگم یکی از جدی و حفن ترین داستان هایی که تو بازی ها دیدم تا الان رو ایشون داشت اما ظاهر بازی انقدر شاد و رنگارنگ و تین ایجه که شاید خیلی ها رقبت نکنن بازی کننش و بگن اینکه به درد بچه ها میخوره! ولی بیان توش تازه میفهمن چیه و تا الان هیچ بازی غربی هم جرات نکرده اینطور به مضامین مذهبی و فلسفه وجودی خدا و آفرینش ورود کنه!

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
حالا که بحثش داغه ، منم همین تفکرو داشتم ، ولی از وقتی استارتشو زدم دیدم خودمو از چه نعمتی دور کردم . وقتی اومدم تعریف جدیدی به بازیهای جاپونی دادم از نظر خیلیا عجیب می اومد ، میگفتن توئو همچین بازیای سبکی !!! ، پیام میومد برام از طرف کاربرا ، بازیسنتر خلاصه بود توی چند نفر!! ، ولی الان چی ؟ این گستردگی رو مدیون سازنده و ناشری باید دونست که غرب رو هم با عناوین گسترده پوشش داد و موفقیتهای زیادی بدست آورد . چند شب پیش من Persona 3 : Dancing in Moonlight رو بازی کردمو تاپیکشو زدم ، استقبال کردم و نشون دادم به کسانی که ادعای خفن بودنشون میشه (دوروبریام) اینو نمیتونن تموم کنن روی هارد !! هیچکس نتونست ! .
هر چی اتلوس بسازه چشم بسته براش تبلیغ میکنم ! ، عاشق چیزیم که میسازه ، از هر لحاظ . و حداقل تا الان برا من اینطور بوده که هر چی گفتم خوبه ، دیگران نه نیاوردنو خریدنش :D
بازیهای جاپونی یک معجونه که خودشون فقط دستور ساختشو بلدن . در عین سادگی و خوشمزه گی .
تاپیکش

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر