Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,515
نام
میلاد
MV5BZDIxNjIwNjktZTQzNS00ODI1LTkyZGItNDhkYjJlM2FhODcyXkEyXkFqcGdeQXVyMTMxODk2OTU@._V1_SY1000_CR0,0,690,1000_AL_.jpg

The Kindergarten Teacher
اولش که شروع میشه و یذره ازش میگذره فکر میکنی بازم یه فیلم کلیشه ایه دیگس که خب فردا کلا یادت میره چی دیدی
ولی خب وقتی که تموم شد حسابی سرحالم آورده بود:D تا اینجای سال که هرچی دیدم تو بهترین حالت خوب بودن ، میتونم بگم اولین فیلم عالی امسال و همینطور اولین فیلم دوست داشتنی نتفلیکسی که دیدم.داستان عالی و بالاخره مگی جیلنهال بازیی کرده در حد شاهکارای برادرش.
به همه پیشنهاد میشه

Memories of Murder
View attachment 96187

فوق العاده بود،،دقیقا سه روزه که ذهنم درگیر همین فیلم بوده،سکانس آخر فیلم و موسیقیش کاملا داغونم کرد
خیره شدن پلیس به سمت دوربین در واقع خیره شدن اون به قاتل واقعیه که تا به امروز دستگیر نشده و با شکل و ظاهری عادی بین مردم زندگی میکنه،کمی سرچ کردم فهمیدم سازنده با همین قصد و غرض این سکانس رو درست کرده چون مطمئن بوده که قاتل این فیلم رو تماشا میکنه و این رو به یاد داشته باشه که ما هنوز فراموشش نکردیم View attachment 96186
10/10
-یجورایی ساده بود... قیافش عادی بود
چه دیالوگایی لعنتی :((
این فیلم برای من بهترین فیلم قتل سریالی تاریخه، بالاتر از سکوت بره ها و فیلمای فینچر

Blade Runner

51ZYgABA-%2BL.jpg

ببینید من تقریبا در اواسط این فیلم از داخل تکه تکه شدم
از وسط از هم پاشیدم
برای من همچین اتفاق سنگینی هیچوقت تو زندگیم نیوفتاد
برای من تا سنگ تریلیون سال بعد فیلمی از این بهتر ساخته نخواهد شد
نهایت در سطحش باشن. بهتر امکان نداره.

نمره دیگه تابلوئه چیه.
فکر کن تهش میدادم 6/10 :D
فیلمو 2-3 ماه پیش دیدم تقریبا
ننگ بر تو که تازه 2-3 ماه پیش دیدیش :D

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
ss.jpg

The Night Comes for Us​

9/10

بهش میگن پسرِ مجموعه Raid ولی من معتقدم بعضی جاها از اون مجموعه هم فراتر میره
از سال 2014 به بعد چیزی ندیدم که اینطوری از لحاظ خشونت ارضا کنه آدمو تا اینکه امشب با این عزیز دل آشنا شدم
فیلم اوج هنر استودیوی XYZ رو نشون میده و اینقدر استاندارد توی این سبک معرفی میکنه که ممکنه تا چند وقت دیگه هرچیزی
توی این سبک ببینید به دلتون نچسبه

راستی بیخیال زیرنویس فارسی بشید که افتضاح ترجمه شده

و همانا God Bless Netflix​

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
Crazy_Rich_Asians_poster.png
Crazy Rich Asians
8/10

فیلم قطعاً ارزش یکبار دیدن رو داره و اگه بیننده انتظاراتشو فراتر از ژانر و داستان فیلم نبره، در حد و اندازه‌ی اسم شرکت برادران وارنر هست
داستان بسیار کلیشه ای هست اما واقعاً تمام تلاششون رو کردن که این فیلم با فیلم های کمدی-عاشقانه این روزها یخورده فاصله داشته باشه
و بیننده بعد از تموم شدن فیلم، پشیمون نباشه و حتی احساس خوشایندی هم بهش دست بده

پ.ن: فضا و اتمسفر پر زرق و برق فیلم ممکنه یخورده احساسات ما ایرانی ها رو که داریم با این شرایط اقتصادی و اجتماعی زندگی میکنیم، جریحه دار کنه :D
اما تو کوه درد باش طاقت بیار و مرد باش :D

آخرین ویرایش:

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
Get Out
بعد از مدت ها دوباره اومدم سراغ فیلم
کلا تا حالا سر هیچی فیلمی نه ترسیدم و نه دلهره داشتم
ولی این یکی واقعا عجیب بود.
ترسناک نبود ولی به قدری واسه من دلهره آور بود که دوست داشتم زودتر تموم بشه
نگاه نژادپرستیش هم واقعا با فیلم هایی که دیده بودم فرق داشت
کلا فیلم در مورد نژاد پرستی زیاد دیده بودم، ولی هیچکدوم اندازه این روی من تاثیر نگذاشته بود
10/10

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
MI_%E2%80%93_Fallout.jpg

Mission Impossible: Fallout

خب خب، فرمول یکی از بهترین فیلمای اکشن چند ده سال اخیر اینجوریه:
یه تام کروز در بهترین حالت خودش،
یه هنری کاویل bad a*s با اون سیبیل اش،
یه سایمون پگ و وینگ ریمز باحال و دوست داشتنی
یه ربکا فرگوسن خوشگل و مثل فیلم قبلی با شک و شبه
یه پاریس زیبا با یه فیلم برداری شاهکار
آها یه داستان کلیشه ای هم یادم داشت میرفت برای بستر سازی این حجم از هیجان و حال کردن
9/10

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
MV5BMTk3NDY5MTU0NV5BMl5BanBnXkFtZTgwNDI3MDE1NTM@._V1_UY1200_CR92,0,630,1200_AL_.jpg

8/10
- اکشن زیبا و نفس گیر؛ دیوانه بازی های تام کروز زیادتر شده تو این قسمت:D\m/

- اصلا دوست ندارم شخص دیگه رو به جز تام کروز تو نسخه های بعدی ببینم؛ تام کروز یعنی ماموریت غیر ممکن:D فوق العاده زحمت کشیده برا این فیلم

- بانو ربکا فرگوسن:x هم مثل نسخه قبلی مرموز رفتار می کنه:| (بعضی مواقع احساس می کردم همون دیالوگ های استفاده شده Rogue Nation رو بازهم برا بانو نوشتن:|)

- فیلمبرداری محشر و عالی\m/ (#فقط_آی‌مکس:x)

- کریستوفر مک کوری تو دومین تجربه کاریشون تو سری ماموریت غیر ممکن عالی عمل کرده؛ کارگردانی بدون نقص\m/

- داستان... ولش کن:D اکشنو بچسب\m/:D

- و آخر فقط سیبل های هنری کویل:D ؛ هنرنمایی بسیار عالی هنری\m/

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,712
نام
وحید
MI_%E2%80%93_Fallout.jpg

خب خب، فرمول یکی از بهترین فیلمای اکشن چند ده سال اخیر اینجوریه:
یه تام کروز در بهترین حالت خودش،
یه هنری کاویل bad a*s با اون سیبیل اش،
یه سایمون پگ و وینگ ریمز باحال و دوست داشتنی
یه ربکا فرگوسن خوشگل و مثل فیلم قبلی با شک و شبه
یه پاریس زیبا با یه فیلم برداری شاهکار
آها یه داستان کلیشه ای هم یادم داشت میرفت برای بستر سازی این حجم از هیجان و حال کردن
9/10
بی شک از زیباترین فیلمهای اکشن حال حاضر هست ولاغیر
منی که ساعت یک نیمه شب به بعد دیگه وسط فیلمها خوابم میگیره با این اینقدر ادرنالین ترشح کردم تا اخرش بیدار موندم و سرحال

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
sadsa.jpg
Mission Impossible Fallout: 9/10
خیلی کم پیش میاد به یک فیلم بالاتر از 9 بدم ولی خب واقعا دلیلی نمیبینم به یک فیلم اکشن که بیشتر تمرکزش روی این بخش هست و وظیفش رو هم به بهترین نحو ممکن انجام میده این نمره رو ندم :D
با اختلاف بهترین نسخه این سری بود و یکی از بهترین اکشنایی بود که دیدم، چه کارگردانیی چه صحنه های اکشنی، یادم نمیاد آخرین باری که سر یک صحنه اینقد هیجانی میشم کی بود :D بهترین چیزش هم لوکیشنای معرکش بود.
نکته جالب هم اینکه تقریبا 22 سال از اولین نسخه این سری میگذره تام کروز هنوز مثل همون موقع فعاله :|

Ant-Man_and_the_Wasp_poster.jpg
Ant Man The Wasp: 7.6/10
ادامه خوبی بود برای این سری اما به نسخه اول نمیرسید، پایانش با اینکه یک جورایی مثل اونجرز بود اما این سورپرایز بیشتری داشت بنظرم.

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
fc0o_outlaw-king-poster-social.jpg

Outlaw King
خیلی وقت بود منتظر این فیلم بودم به خاطر اینکه داستانش در اروپای قرون وسطی هست. به نظرم فیلم بسیار مثبت عمل کرد از نظر بازیگران بازی ها بسیار خوب هست. کریس پاین شاید بهترین نقش آفرینی رو که تابحال ازش دیدم تو همین فیلم بود به علاوه که با کارگردان این فیلم تو hell and high water همکاری داشته. از نظر پروداکشن واقعا بینظیر بود اونم در حدی که من از نتفلیکس انتظارش رو نداشتم طراحی لباس هم به همین طور . فیلمبرداری نقطه عطف فیلم هست چون هر بار حرف از اسکاتلند میاد اولین چیزی که قراره خودنمایی بکنه مناظر و طبیعت این کشور هست که علاوه بر اون تو صحنه های نبرد فیلمبرداری عالی فیلم خودش رو نشون میده. صحنه آغازین فیلم که یک شات طولانی هست بسیار عالی فیلمبرداری شده. از نظر صحنه های نبرد به خصوص نبرد پایانی یک چیزی فراتر از نبرد حرامزاده های GOT رو شاهد هستیم. به نظر من نسبت به شجاع قلب فیلم مزایایی داره که شاید مهمترینش پایبند بودن زیاد به وقایع و عدم خیال پردازی خارج شدن از سیر واقعی تاریخی باشه ولی در شجاع قلب همزاد پنداری و بار عاطفی زیادی در فیلم وجود داشت که اینجا در اون حد نیست به خصوص در موسیقی هم شجاع قلب دست بالا رو داره. این فیلم شاید اگر به صورت سریالی یا اپیزودی ساخته میشد امکان پرداخت بیشتری به شخصیت ها بود از این لحاظ کمی احساس سریع پیشرفتن داستان رو میشه داشت.
در آخر از دو جهت این فیلم برای من اهمیت داشت یک اینکه نتفلیکس با این فیلم نشون دادن از نظر پروداکشن و فیلم برداری قوی هست و میشه از این لحاظ به ویچر که تقریبا تو همین فضاها و مایه های مدیوال داستانش روایت میشه امیدوار بود چون پیش از این فکر میکردم باید ویچر رو بسپارن به HBO و دوم اینکه امیدوارم فیلم هایی در این مقیاس و اهمیت دان به وقایع حقیقی تاریخی بیشتر بشه و شاهد اینجور فیلم ها باشیم چون واقعا خیلی از وقایع تاریخی اروپا حتی دوران باستان روم یونان و بابل ارزش ساخت فیلم رو دارن و میشه با سرمایه گذاری و اهمیت به سندیت تاریخی، فیلم های خوبی تو این زمینه ساخت.
امتیاز 8/10

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر
The_Predator_official_poster.jpg

The Predator 2018
6/10

غارتگر با کارگردانی شین بلک؟! آیا دیوانه شده اید؟! نمی گویم که شین بلک کارگردان بدی است و البته با ساخت فیلم های غیرمتعارفی چون The Nice Guys و Kiss Kiss Bang Bang، به ما فهماند که می توان در یک اثر جنایی و مهیج هم تم کمدی فارس و دیالوگی را به فیلم اضافه کرد و نتیجه هم خوب داد اما غارتگر شین بلک نه تنها در قد و قواره غارتگر اولی و سال 2010 نیست، بلکه تبدیل شده به یک اثر علمی تخیلی با شوخی هایی که انگار به زور در فیلم جای داده شده است. بله شوخی ها شما را می خنداند اما سکانس های اکشن و فیلم نامه ی به شدت پیش بینی شده، نکته مثبتی در کارنامه شین بلک پس از اثر میخکوب کننده The Nice Guys به شمار نمی آید.​

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,712
نام
وحید
papillon.20180828032334.jpg

papillon 2018
از نظر اثر گذاری اصلا قابل قیاس با نسخه اورجینال نیست اون نسخه یک شاهکار هنری هست و دیالوگها و بازیهاش و موسیقی جادوییش در تاریخ سینما ماندگار خواهد بود
اما این نسخه واقعا خوب کار شده بود نقاط عطف فیلم نسبت به نسخه اصلی تغییراتی داشت که به نظرم بد از کار در نیومده بود ولی نقطه جالب فیلم پر کردن نقطه ضعف فیلم اصلی بود
همیشه دوست داشتم بدونم توی نسخه اصلی بعد از سکانس پایانی چه اتفاقی میوفته که توی این بازسازی خیلی خوب به این سوال پاسخ دادن
امتیاز من به فیلم
7.5/10
قطعا ارزش دیدن داره

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
TheNightComesForUs_Horizontal-Main_RGB2.jpg

The Night Comes for Us
وقتی صحبت از The Raid میشه ادم یاد خشونت زیاد میوفته یا حرکات رزمی ناب به همراه کارگردانی و تدوین عالی The Night Comes for Us اومده تا کمی از اون صحنه ها رو برامون دوباره بازسازی کنه تا حدودی هم موفق به این کار شده ولی متاسفانه میشه سکته های خفیف داستانی کارگردانی بعضا درجه 2 صحنه های رزمی تدوین نچندان خوب رو توی فیلم حس کرد فیلم به شدت سعی میکنه به خشونتش اضافه کنه که به نظر من این خشونت به هیچ وجه نمیتونه صعف صحنه های رزمی ضعیف فیلم رو بپوشونه البته نه اینکه کیفیتشون به شدت پایین باشه نه ولی در مقایسه با یـ فیلمی مثل The Raid قشنگ میشه یک لول پایین تر بودن فیلم رو حس کرد بازی ها + داستان و شخصیت های به شدت کلیشه هم پاشنه اشیلش میشه تا فاصله زیادی با یـ کلون خوب از فیلم The Raid داشته باشه . البته اینا باعث نمیشه که مبارزه خونین اخر فیلم رو فراموش کنیم که به شدت از روند کلی فیلم قوی تره و قشنگ میتونه یـ ارضای اساسی از خون و خون ریزی باشه البته همون صحنه بدون اشکال هم نیست و منطقش بعضا ادم رو یاد فیلم هندی های قدیمی میندازه ! در کل اگه فک میکنید میتونید با خشونت به شدت زیادش کنار بیاید میتونید کامل از روند فیلم لذت ببرید ولی انتظار یـ کلون با کیفیت از The Raid نباشید

6.5/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر