Multi Platform Destiny 2

سازنده
Bungie
ناشر
Activision, Bungie
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
عکس ها آماده شدن. به مرور توضیحات بازی تکمیل خواهند شد.

Destiny Header.png

Info.png
سازنده: BUNGIE
ناشر: Activision
پلتفرم ها: PC, PS4, Xbox One
تاریخ انتشار: 8 سپتامبر 2017 مصادف با 17 شهریور 96
سبک: شوتر اول شخص با مایه های MMORPG
مودهای بازی: تک نفره، Co-Op و چند نفره
تاریخ شروع بتا: نامشخص

کاراکترهای بازیکنان به شماره جدید منتقل نخواهد شد. بازیکنانی که به لول 20 رسیده بودند، به دلخواه، تنها قادر خواهند بود چهره و نژاد کاراکتر خود را انتقال دهند. صداپیشگان قبلی در این شماره هم حضور دارند. بانجی در 18 ماه مه قصد دارند گیم پلی بازی را از طریق استریم زنده به نمایش بگذارد.

story.png
بعد از حرف و حدیث ها بالاخره بازی معرفی شد. این بازی ادامه مستقیمی بر شماره قبلی است (و DLC ها آن). یک سال بعد از اتفاقات بسته اضافه شونده Rise of Iron، ارتش کابال ها با نام Red Legion که یک ارتش و نژاد نظامی و صنعتی هستند، زیرنظر فرمانده قدرتمندی به نام Ghaul، به آخرین شهر کره زمین حمله عظیمی را هدایت می کنند. با قدرتی که کابال ها در اختیار دارند، گاردین ها مجبور به ترک شهر می شوند و حالا باید با بدست آوردن قدرت های جدید دوباره شهر خود را بازگیرند و دنیای جدیدی را برای بازماندگان بسازند.

Races.png
با توجه به تریلرها و اطلاعات آمده هر سه نفر فرمانده ونگاردها در این شماره حضور دارند و به نظر میرسد نقش مهمی را ایفا خواهند کرد. در کنار آن ها تا کنون حضور نژاد کابال که اصلی ترین دشمن این شماره است تایید شده. در ادامه باید منتظر باشیم و ببینیم چه نژادهایی به بازی ملحق خواهند شد.

zavala.png
Awokens

از نژاد انسان های هستند اما پوست آن ها رنگ باخته و چشمانشان روشن شده است. این نژاد در زمان سقوط دنیاها توسط «تاریکی»، به دورترین نقطه شناخته شده رفتند تا از تاریکی در امان باشند اما در آنجا اتفاقی عجیب و ناشناخته برایشان افتاد که آن ها را برای همیشه تغییر داد. این نژاد در زمین و در پایگاهی فضایی به نام Reef که در کنترل ملکه است زندگی می کنند. از شخصیت های معروف این نژاد Zavala است که عکس او را در بالا مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Titan هاست.

ikora.png
Humans

انسان ها شناخته شده ترین نژاد هستند که لازم به توضیح خاصی در موردشان نیست. انسان ها از ابتدا بر روی زمین بودند. در گذشته با سفر به مریخ و پیدا کردن گوی عجیبی به نام Traveler، عصر جدیدی از انسانیت به نام «عصر طلایی»را آغاز کردند. به واسطه ترولر، پیشرفت در تکنولوژی و صنعت پزشکی به حدی پیشرفت کرد که انسان ها عمر خود را به سه برابر معمول افزایش دادند. بسیار سریعتر از گذشته نژاد خود را در سطح فضا گشترش دادند و حتی موفق به ساخت ربات های بسیار هوشمندی به نام Exo شدند.
هرچند عصر طلایی طولی نپایید و حدودا 100 سال بعد از این عصر، دشمن بزرگ Traveler با نام «تاریکی» به دنیا حمله کرد. انسان ها به اجبار برای فرار از تاریکی به زمین بازگشتند و به آخرین شهر بازمنده که در زیر Traveler قرار داشت گریختند. ترولر برای نجات انسان ها خود را قربانی کرد و در برابر تاریکی ایستاد.
از شخصیت های مشهور انسان ها Ikora است که عکس او را مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Warlock هاست.

cayde.png
Exo

این نژاد ربات های بسیار پیشرفته و هوشمندی هستند که توسط انسان ها در دوران طلایی و به کمک Traveler ساخته شدند. در اصل آن ها ماشین های جنگی ای بودند که برای دفاع از انسان ها بوجود آمدند اما بعد از واقعه سقوط، هدف و حافظه تمای آن ها Reset شد و اکنون آن ها هیچ چیزی از گذشته و هدف خود به خاطر ندارند. آن ها به قدری پیچیده و رمزشده هستند که حتی خودشان نیز توضیحی برای خودشان ندارند. تنها Ghost ها هستند که می توانند درون آن ها درک کنند. اینکه چه کسی آن ها را طراحی کرد و ساخت مشخص نیست. اکنون بعد از گذشت صدها سال، آن ها شهرهای خودشان را دارند و حتی در کنار دیگر انسان ها به زندگی و کار و مبارزه مشغولند.
مشهورترین آن ها Cayde نام دارد که رهبر و فرمانده کلاس Hunter هاست. او بسیار شوخ طبع است و از محبوبترین کاراکترهای دستنی به شمار میرود.

Pictures.png

Trailers.png

آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
دوستان چطور exotic سلاح ها رو بدست بیاریم من فقط دو تا سلاحش رو‌دارم پاور ۳۴۸ هست بازیرم که کلی وقته تموم کردم اما forsaken رو‌ندارم
. مولتی بازی هم اصلا حال نمیده چون تعادل نداره و میفتم با عزیزانی با پاور۶۰۰ :-s:-s:D
هر کدوم از فعالیتای بازی امکان دراپ اگزوتیک دارن منتهی رندوم و شانسیه.raid و nightfall شانس بیشتری نسبت به بقیه فعالیتا دارن که اگزوتیک دراپ کنن
هیچکدوم از مدای بازیم تفاوت پاور تو بالانس بازی تاثیر نداره فقط iron banner که هرچند هفته یبار میاد و gambit پاور لول تاثیر دارن.شما احتمالا یا اسلحه هات خوب نیست یا هنوز مولتی بازی دستت نیومده وگرنه تاثیر پاور disable هست تو مدای دیگه غیر این دوتا.رو هر مد PVP بری نوشته فعاله یا غیرفعال

• Like
Reactions: owj

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
پیرو این حرف بن و اکانت و ... من از 2008 تقریبا ، بتل نت دارم و کشورمم ایران عه تا حالام به هیچ مشکلی نخوردم ! اگر قرار به بن باشه ، IP بن میشه مثل چند سال پیش که فرق نمی کرد شما کشورت چی زده باشه به هر حال با ای پی ایران نمی تونستی وصل بشی.
خلاصه اینقدر مردم و نترسونین ، خیلیا دیگم هستن از من قدیمی تر کشورشون ایران چیزشونم نشده تا حالا.(به غیر از خرید از بتل نت)
آقا من یه دور authinticator ام پاک شد بعد نتونستم لاگین کنم گفت ثابت کن اسمت فلانه منم شناسنامه ایران اسکن کردم:)):)):)) قبول کرد
تا حالا مشکلی هم نداشتم تو خرید از بلیزارد تازه اون موقع مشکلش با ایران اساسی تر بود چون باید با prox.y می رفتی تا بتونی بری تو wow فکر کنم زمان پاندا بود

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
من بازیو اد کردم و شروع کردم
خودش بی مقدمه رفت توی سینگل پلیر.
مولتیش کجاس پس؟

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
اول بازی که نمیزاره هرجا دلت بخواد بری.ماموریت داستانی رو میری جلو بعدا به مرور مدای مختلف بازی برات باز میشه

• Like
Reactions: Sampler

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
خیلی طول میکشه؟

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
اگه میخوای بری PVP الان نه اسلحه درست حسابی داری نه gear خوب نه ability باز شده و بدرد بخور که بتونی با بازیکنا فایت داشته باشی.
اگرم میخوای PVE بازی کنی فقط نسخه اصلی رایگان شده که بعد یسال ۳ تا DLC پولی اومده و فعالیت قدیمیارو هیشکی بازی نمی‌کنه اگرم هر سه تا بخری کلی طول می‌کشه لولت ۵۰ بشه و پاورت برسه به حداقلی که بتونی فعالیت اصلیارو بازی کنی.
سبک بازی اینجوریه طول می‌کشه قوی بشی آیتم خوب داشته باشی الان بخوای بری PVP انتظار کال آف نداشته باش.الان بری مولتی صفری چیزی نداری کیل خیلی سخت میتونی بگیری راحتم می‌زننت

• Like
Reactions: Sampler

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من نمی دونم چرا بعضی ها برای فهمیدن مقاومت می کنن برای اینکه بازی گیفت بشه برای شما حتما باید sms protect اکانت فعال بشه برای شماره ی موبایل هم حتما باید پیش شماره ی جایی که انخاب شده رو بزنید و الا قبول نمی کنه یعنی بزنی 1 کشور دیگه باید پیش شماره ی همون کشور قبل شمارت بزنی پس یا باید 1 اکانت الکی داشته باشید برای بازیش یا باید با کسی که اون طرف دارید هماهنگ شید سریع براتون کد رو بخونه کشورشم همون جا بزنید یا اصلا طرف براتون اکانت بسازنه خیلی چیز سختی نیستش اینقدر بحث می کنید راجبش اگه دنبال بخش داستانیش هستید مهم نیست چه اکانتی دارید بسازید برید تمومش کنید برای انلاین هم که به نظرم با dlc ها بخریدش بهتره

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
چرا من همون اوایل بازی گیر کردم؟؟؟؟

اونجایی که باید از اون محیط دفاع کنیم و بعدش میگه خارج بشید و ایپیکر رو پیدا کنید.

راه خروج کجاست؟ عین مور و ملخ میریزن و باید بکشمشون.

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
من نمی دونم چرا بعضی ها برای فهمیدن مقاومت می کنن برای اینکه بازی گیفت بشه برای شما حتما باید sms protect اکانت فعال بشه برای شماره ی موبایل هم حتما باید پیش شماره ی جایی که انخاب شده رو بزنید و الا قبول نمی کنه یعنی بزنی 1 کشور دیگه باید پیش شماره ی همون کشور قبل شمارت بزنی پس یا باید 1 اکانت الکی داشته باشید برای بازیش یا باید با کسی که اون طرف دارید هماهنگ شید سریع براتون کد رو بخونه کشورشم همون جا بزنید یا اصلا طرف براتون اکانت بسازنه خیلی چیز سختی نیستش اینقدر بحث می کنید راجبش اگه دنبال بخش داستانیش هستید مهم نیست چه اکانتی دارید بسازید برید تمومش کنید برای انلاین هم که به نظرم با dlc ها بخریدش بهتره
اگر اکانتت قدیمی یا ماله چند ماه پیش باشه نیاز به اس ام اس نیست اکانتهای جدید نیاز به اس ام اس دارند

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
چرا من همون اوایل بازی گیر کردم؟؟؟؟

اونجایی که باید از اون محیط دفاع کنیم و بعدش میگه خارج بشید و ایپیکر رو پیدا کنید.

راه خروج کجاست؟ عین مور و ملخ میریزن و باید بکشمشون.
یه در پایین هست باید بری اونجتا از پله ها بعد دمو میشه والا تا ابد میریزن فقط

• Like
Reactions: amirpers

TeraFloppy64

کاربر سایت
Jan 6, 2018
54
درود دوستان
من بازیو رایگان گرفتم ولی با این صفحه مواجه شدم
همه چی کارمیکنه بجز همین لیست بازیا که نمیاره
با هیتلر شکن هم زدم فرقی نکرد
ممنون میشم راهنمایی کنین
Untitled.jpg

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اگر اکانتت قدیمی یا ماله چند ماه پیش باشه نیاز به اس ام اس نیست اکانتهای جدید نیاز به اس ام اس دارند

اصلا بحث ما برای اکانت های جدید هست اکانت قدیمی که دیگه ساخته شده رفته هر چند همه ی اکامت ها هم از طریق ساپورت امکان تغییر مکان براشون هست یکم داستان داره عکس اینا می خواد اما شدنیه

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
درود دوستان
من بازیو رایگان گرفتم ولی با این صفحه مواجه شدم
همه چی کارمیکنه بجز همین لیست بازیا که نمیاره
با هیتلر شکن هم زدم فرقی نکرد
ممنون میشم راهنمایی کنین
View attachment 96473
مشکل شما رو منم داشتم ولی بتل نت رو کامل قطعش کردم دوباره بالا اومد درسیت شد اگر نمیشه کلا پاکش کن دوباره نصب کن

TeraFloppy64

کاربر سایت
Jan 6, 2018
54
مشکل شما رو منم داشتم ولی بتل نت رو کامل قطعش کردم دوباره بالا اومد درسیت شد اگر نمیشه کلا پاکش کن دوباره نصب کن
چند بار قطع کردم کلا و از اول اجراش کردم درست نشد،باید حذف کنم از نو نصب کنم ببینم چی میشه
ممنون از راهنمایی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر