افتخاری ديگر برای بازی سنتر؛اولين مديای ايرانی در اوپن كريتيك

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
;;)

حب منم تبریک میگم. :) اتفاق مهم و موفقیت بزرگیه. مطمئنا انگیزه میده به عزیزان که فعالیت بیشتری توی نقد و بررسی بازیها داشته باشن. بسیار عالی.

فقط یه مسئله ای هست که بنظرم همینجا خوبه مطرحش کنم: اینکه احساس میشه یه شکاف نسبتا بزرگی بین سایت و انجمن وجود داره. این برداشت منه و میتونه درست نباشه. اونجوری که یادمه از خیلی وقت پیش تمرکز دوستان بیشتر رفت روی سایت و صفحه اصلی تا خود انجمن. البته شاهد یه سری تغییراتی هستیم و قبلا هم گفتم خیلی خوشحالم از این لحاظ. امیدوارم که دوستان نظارت و توجه بیشتری به انجمن داشته باشن چون که در مورد انجمن ها یه جور ولنگاری فرهنگی دیده میشد متاسفانه. این وسط هم اتفاقاتی میفتاد که باعث آزرده خاطر شدن خیلی ها شد. قلباً امیدوارم روزهای بهتری پیش روی همه باشه. به شخصه سعیم اینه که در حد توانم، اگر این کهولت سن و بی حوصلگی مفرط اجازه بده، کمک کنم به این روند.

Live Long & Prosper
Peace out​

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
تعداد نقدهای ثبت شده در Open Critic به عدد 100 رسید. جا داره از تمام دوستانی که در راه رسیدن به این موضوع همکاری داشتن، تشکر کنم.

j68f_22.jpg

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
تعداد نقدهای ثبت شده در Open Critic به عدد 100 رسید. جا داره از تمام دوستانی که در راه رسیدن به این موضوع همکاری داشتن، تشکر کنم.
nlpf_22.jpg

دقیقا بعد از یک سال، تعداد نقدهای ثبت شده سایت به عدد 200 رسید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر