Wolfenstein II: The New Colossus

xygnxiv9h5mhcuw8wza9f.jpg

در مورد داستان بازی:

آمریکا، ۱۹۶۱
قتل ژنرال نازی‌ها Deathshead پیروزی کوتاهی برای شما به همراه داشته است. با وجود این شکست ها نازی‌ها همچنان در جهان حکومت میکنند. شما در نقش BJ Blazkowic هستید که ملقب به 'Terror-Billy' بوده و عضو مقاومت و آخرین امید بشریت برای آزادی هستید. تنها شما جرئت آن را دارید که اسلحه به دست تمام نازی ها را بکشید و انقلاب دوم آمریکا را ایجاد کنید.

آخرین ویرایش:

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
631
ممنون اینجا که رد کردم ولی واقعا ولفنشتاین 2 یکی از اورتریتد ترین بازیهای نسل هست. از طراحی و معماری مراحل گرفته تا نحوه روایت داستان تو کات سین ها، مخفی کاری که چه عرض کنم
حتی از Halo 5 هم کمپینش ضعیف تره
با احترام به تمام کسایی که این بازی رو فوق العاده میدونند برعکس من نمرات رو صرفا جوزدگی منتقد ها بابت موج سواری بتزدا بابت Save Player One میدونم
منم به شدت با شما هم عقیده ام، بازی رو تموم کنید تا ببینید تنوع مراحل بازی چه جوک بی مزه ایه، علاوه بر این لول دیزاین بازی هم فاجعه ست و با قابلیتایی که توی بازی میگیرین همخوانی نداره(مثلاً دویدن BJ تا این حد سریعه ولی نصف مراحل بازی تنگ و ترشن:)))، روی Stealth بازی اصلاً کار نشده، اسلحه ها اصلاً بالانس نیستن(بهترین اسلحه بازی چه Close Range چه Far Range همون Sturmgewehr هست که با آپگرید ها هیچ اسلحه دیگه ای به گردش هم نمیرسه، حتی Heavy Weapon ها که زمانی برمیدارشون این همه Mobility رو داری فدا می کنی)، ماموریت های مثلاً فرعی بازی هم خنده دارن؛ این همه وقت میذاری و مراحل اصلی رو Replay میکنی تا کارت های اوبرکاماندو ها رو جمع کنی، بعد یه مشت پازل تکراری(الان من زیرپوستی به واژه پازل توهین کردم:D) رو باید حل کنی و مراحل جانبی که اکثراً Redesign همون مراحل اصلین(بعضیا هم کپی پیست کامل:|) که فقط یه هدف ته مرحله گذاشتن رو هم به جون بخری تا آخرین مرحله جانبی که خود بازی Special Mission صداش میزنه رو باز کنی، که میبینی یه بانکر تاریک ساختن و اسمش رو گذاشتن Special Mission:|، آخر بازی یه کلیف هنگر توهین آمیزه، بازی برخلاف تمام قسمت های ولفنشتاین از 3D گرفته تا New Order هیچ باس فایتی نداره و DLC های بازی هم به شدت بیخودن و اومدن هم کدوم از سه تا قابلیت های BJ رو دادن به یه کاراکتر و چندتا مرحله طراحی کردن و اسمش رو گذاشتن DLC و پول جارو میکنن -علاوه بر اینا بازی چندتا مشکل مخصوص نسخه PC هم داره که اینجا فاکتور میگیرم...
متاسفانه Wolfy:TNC یکی از بازیایی هست که اگر از روی سطح بهش نگاه کنی یه شوتر خوب با داستان و کاراکترهای جالبه، ولی با چندبار Replay میبینی چه قدر شاکله بازی سست و کم عمقه.
دلم خیلی پر بود میدونم:))

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ali Venom

The Clash

کاربر سایت
Sep 18, 2013
3
کسی با سیستم aiming این بازی مشکلی نداره؟ من aim assist رو هم روشن کردم ولی جاهای شلوغ حتی روی آسون‌ترین درجه بازی هم بیچاره میشم. راه حلی داره یا مشکل از منه؟! چون توی چندتا فروم خارجی هم خوندم و مثل اینکه خیلی‌ها مشکل من رو داشتن.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
کسی با سیستم aiming این بازی مشکلی نداره؟ من aim assist رو هم روشن کردم ولی جاهای شلوغ حتی روی آسون‌ترین درجه بازی هم بیچاره میشم. راه حلی داره یا مشکل از منه؟! چون توی چندتا فروم خارجی هم خوندم و مثل اینکه خیلی‌ها مشکل من رو داشتن.
نسخه قبلی که فاجعه بود از نظر Aiming حتی نمیشد aim assist رو خاموش کرد.این نسخه خیلی بهتر شده ولی بازم hit box داغونی داره به نظرم بهتره با aim assist خاموش بری. اگه منظورت سخت شدن یهویی
بازی هست که کاری نمیشه کرد کلان همینجوریه :D گاهی اوقات به شدت سخت و اعصاب خورد کن میشه.FOV خیلی بدی هم داره نسخه کنسولی.

• Like
Reactions: The Clash

NFS Hero

کاربر سایت
Jul 20, 2013
10
سلام
دوستان من این بازی رو خریدم و نصب کردم ولی اجار نمیشه و ارور فتل میده.
اصلا رو سیستم من قابل اجرا هست؟
مشخصات سیستم من:
fx 4100
8 gig ram
vga: 2gb 6670
ممنون از راهنمایی

soroush payne

کاربر سایت
Jan 21, 2014
76
نام
سروش
سلام دوستان
من تو بازی یه مشکلی خوردم نمیدونم باگه یا نه
مرحله venus بازی اونجایی که رو لوله ها یه در فلزی زرد رنگ هستش باید بازش کنی به هیچ وجه باز نمیشه نه با اسلحه نه با نیروی بدنی
دقیقا اینجای بازی - دقیقه ی ۸ رو نگاه کنید که در از بین میره ولی نمیشه نمیدونم چرا :
راهنمای قدم به قدم بازی Wolfenstein II The New Colossus

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر