Multi Platform Destiny 2

سازنده
Bungie
ناشر
Activision, Bungie
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
عکس ها آماده شدن. به مرور توضیحات بازی تکمیل خواهند شد.

Destiny Header.png

Info.png
سازنده: BUNGIE
ناشر: Activision
پلتفرم ها: PC, PS4, Xbox One
تاریخ انتشار: 8 سپتامبر 2017 مصادف با 17 شهریور 96
سبک: شوتر اول شخص با مایه های MMORPG
مودهای بازی: تک نفره، Co-Op و چند نفره
تاریخ شروع بتا: نامشخص

کاراکترهای بازیکنان به شماره جدید منتقل نخواهد شد. بازیکنانی که به لول 20 رسیده بودند، به دلخواه، تنها قادر خواهند بود چهره و نژاد کاراکتر خود را انتقال دهند. صداپیشگان قبلی در این شماره هم حضور دارند. بانجی در 18 ماه مه قصد دارند گیم پلی بازی را از طریق استریم زنده به نمایش بگذارد.

story.png
بعد از حرف و حدیث ها بالاخره بازی معرفی شد. این بازی ادامه مستقیمی بر شماره قبلی است (و DLC ها آن). یک سال بعد از اتفاقات بسته اضافه شونده Rise of Iron، ارتش کابال ها با نام Red Legion که یک ارتش و نژاد نظامی و صنعتی هستند، زیرنظر فرمانده قدرتمندی به نام Ghaul، به آخرین شهر کره زمین حمله عظیمی را هدایت می کنند. با قدرتی که کابال ها در اختیار دارند، گاردین ها مجبور به ترک شهر می شوند و حالا باید با بدست آوردن قدرت های جدید دوباره شهر خود را بازگیرند و دنیای جدیدی را برای بازماندگان بسازند.

Races.png
با توجه به تریلرها و اطلاعات آمده هر سه نفر فرمانده ونگاردها در این شماره حضور دارند و به نظر میرسد نقش مهمی را ایفا خواهند کرد. در کنار آن ها تا کنون حضور نژاد کابال که اصلی ترین دشمن این شماره است تایید شده. در ادامه باید منتظر باشیم و ببینیم چه نژادهایی به بازی ملحق خواهند شد.

zavala.png
Awokens

از نژاد انسان های هستند اما پوست آن ها رنگ باخته و چشمانشان روشن شده است. این نژاد در زمان سقوط دنیاها توسط «تاریکی»، به دورترین نقطه شناخته شده رفتند تا از تاریکی در امان باشند اما در آنجا اتفاقی عجیب و ناشناخته برایشان افتاد که آن ها را برای همیشه تغییر داد. این نژاد در زمین و در پایگاهی فضایی به نام Reef که در کنترل ملکه است زندگی می کنند. از شخصیت های معروف این نژاد Zavala است که عکس او را در بالا مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Titan هاست.

ikora.png
Humans

انسان ها شناخته شده ترین نژاد هستند که لازم به توضیح خاصی در موردشان نیست. انسان ها از ابتدا بر روی زمین بودند. در گذشته با سفر به مریخ و پیدا کردن گوی عجیبی به نام Traveler، عصر جدیدی از انسانیت به نام «عصر طلایی»را آغاز کردند. به واسطه ترولر، پیشرفت در تکنولوژی و صنعت پزشکی به حدی پیشرفت کرد که انسان ها عمر خود را به سه برابر معمول افزایش دادند. بسیار سریعتر از گذشته نژاد خود را در سطح فضا گشترش دادند و حتی موفق به ساخت ربات های بسیار هوشمندی به نام Exo شدند.
هرچند عصر طلایی طولی نپایید و حدودا 100 سال بعد از این عصر، دشمن بزرگ Traveler با نام «تاریکی» به دنیا حمله کرد. انسان ها به اجبار برای فرار از تاریکی به زمین بازگشتند و به آخرین شهر بازمنده که در زیر Traveler قرار داشت گریختند. ترولر برای نجات انسان ها خود را قربانی کرد و در برابر تاریکی ایستاد.
از شخصیت های مشهور انسان ها Ikora است که عکس او را مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Warlock هاست.

cayde.png
Exo

این نژاد ربات های بسیار پیشرفته و هوشمندی هستند که توسط انسان ها در دوران طلایی و به کمک Traveler ساخته شدند. در اصل آن ها ماشین های جنگی ای بودند که برای دفاع از انسان ها بوجود آمدند اما بعد از واقعه سقوط، هدف و حافظه تمای آن ها Reset شد و اکنون آن ها هیچ چیزی از گذشته و هدف خود به خاطر ندارند. آن ها به قدری پیچیده و رمزشده هستند که حتی خودشان نیز توضیحی برای خودشان ندارند. تنها Ghost ها هستند که می توانند درون آن ها درک کنند. اینکه چه کسی آن ها را طراحی کرد و ساخت مشخص نیست. اکنون بعد از گذشت صدها سال، آن ها شهرهای خودشان را دارند و حتی در کنار دیگر انسان ها به زندگی و کار و مبارزه مشغولند.
مشهورترین آن ها Cayde نام دارد که رهبر و فرمانده کلاس Hunter هاست. او بسیار شوخ طبع است و از محبوبترین کاراکترهای دستنی به شمار میرود.

Pictures.png

Trailers.png

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
ا
دوستان منم دانلودم تموم شد و بازی رو شروع کردم.
یکی دو ساعت بازی کردم و تا الان که خیلی خوشم اومده.
حالا می فهمم چرا ملت اینقدر halo رو دوست داشتن.
این شوتر نرم و روونی که بانجی ارائه می کنه فوق العاده است.داستان همراه با سینماتیک ، صداگذاری و اهنگ های فوق العاده این بازی ، من رو کاملا تحت تاثیر قرار داد.
گرافیک بازی هم بسیار روون و خوشگله ، با این که کانفیگ سیستم من زیاد قوی نیست اما بازی رو با اخرین درجه تنظیمات بدون افت فریم تجربه می کنم.(amd 280x ,fx 8350 )
تا همین چند وقت پیش من از مخالفای سرسخت اکتیویژن بودم اما الان با این حرکتش کاملا نظرم برگشته و شدم طرفدارش .

البته سازنده بازی Bungi هست و هر محتوایی که تو بازی میبینید ساخت این کمپانی هست و اکتیویژن فقط ناشر بازیه

اتفاقا گند اصلی رو اکتیویژن به این بازی زد ، وقتی که forsaken رو با قیمت 34.99$ میفروشه و بعد برای این dlc ، سه تا dlc دیگه هم میزاره که جمعا باز حدودا 50$ باید بالاش پول بدید ،

و بعد بازی رو به جای استیم روی بتل نت میاره ،
دوشنده بزرگ فعلا سرش به دوشش پلیرهای cod گرم هست هرچند ی نیم نگاهی هم به دستنی داره ،

اینکه بیس اصلی بازی رو رایگان کرده چون دستنی مرده بود ، و هنوز هم شما بدون خرید forsaken تا پاور 350 بیشتر نمیتونید جلو برید و عملا خبری از بخش Gambit نیست ، و بعد از رسیدن به پاور 350 یا باری رو پاک میکنید یا forsaken رو میخرید ،

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
سلام،

من الان حداقل 12 ساله دارم تو بلیزارد بازی می کنم. از اون اول هم که جوون و جاهل بودم، اکانتم رو کشور دوست و عزیر ایران :p:pقرار دادم که مثل سگ پشیمونم.
تا الان تمام بازی های بلیزارد رو توی اکانتم دارم و تا خرخره هم آپدیت شده.

بازی هایی هم که بخوام بخرم مثل Reforged رو از طریق یه سایتی به صورت CD Key می خرم و ثبت می کنم. مشکلی تا این لحظه برام به وجود نیومده و روی اکانتم هم BN Authentication هم دارم.

فعلا که مشکلی ندارم با این موضوع. ان شاء الله هم پیدا نکنم.

ولی اگر واقعا می خواین اکانت جدید بسازین، قطعا غیر ایران باشه. چون شما هیچ غلطی توی اکانتتون نمی تونید بکنید. شارژ اکانت برای ترانسفر و ایتم خریدن و کلی کار دیگه.

این رو هم در نظر بگیرید که بلیزارد خیلی عوضیه. 5-6 سال پیش که تحریم ها شروع شد، بلیزارد سردرمدار بن IP ایران بود.

من تو اون زمان در جزیره کیش زندگی می کردم و روت IP من از دبی می خورد برای همین بی دردسر بازی می کردم و بعد از هجرت به تهران، همون اتفاق از اول افتاد و چون منم دوست ندارم از قندشکن استفاده کنم تا 1 سال در خماری بلیزارد بودم که بعد، یهو آب رو آزاد کردند.

یا علی ...

دوست عزیز پیشنهاد میکنم از این روش هر چه سریعتر کشور اکانت رو تغییر بدید، کار بلیزارد که معلوم نیست چه جوریه یهو دیدی بیخود بن شدید

World of Warcraft: Legion

تغییرش تضمینیه

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
بلیزارد سر کشور اکانت بن نمیکنه و تا حالا نه خودم نه خیلی از فرندام که موقع ثبت نام ایران زدن همچین مشکلی نداشتیم و دیگه انواع و اقسام بازیای بلیزارد هم پلی دادن... پس خیالتون تخت و بحث تحریم میره سر بالانس،خرید و شرکت توی مسابقات! البته همه اینا مال این لحظه هست و بزنم به تخته اینقدر اعتبار کشور بالاست که هر اتفاقی ممکنه بعد این پست بیوفته :D

کسایی هم کشور موقع ساخت اکانت ایران زدن خیلی راحت میشه تغییر داد بدون کوچکترین مشکلی و تنها محدودیتی که هست اینه فقط هر 6 ماه یکبار میشه اینکار انجام داد. نمیدونم حالا آموزش تغییر کشور توی فروم هست یا نه ولی خب به صورت خلاصه میگم کار سختی نیست:
اول اینکه نرم افزار Authenticator بلیزارد روی اکانت خودتون فعال کنید و بزارین تقریبا دو هفته ای بگذره، بعدش با یه VPN درست و درمون با آیپی همون کشوری که قصد تغییر دارید(آلمان،فرانسه،انگلیس و...) برین اینجا:
Contact Support - Blizzard Support
حالا روی change blizzard account country کلیک کنید و اگر همه چیز درست بود خودش ایران و کشوری که میخواین تغییر بدین(با تشخیص آیپی) نشون میده.
IMG_20181105_153911_169.jpg
اگر مثل قبل باز از شما کپی کارت شناسایی و فلان میخواد قطعا یه جای کار اشتباه رفتین! اینا از اول چک کنید:
1- حتما باید نرم افزار چند روزی از فعال بودنش گذشته باشه و تا اون موقع هم حتما فعال باشه
2- قبل از رفتن توی لینک حتما چک کنید آیپی شما تغییر کرده باشه به اون کشوری که قصد تغییر دارید
این روش هم خودم هم چندتا از دوستام امتحان کردیم قطعی جواب داد و درضمن موقع ساخت اکانت با آیپی ایران اکانت ساختم.
+
تازه بعد از عوض کردن شماره موبایل هم اضافه کردم و کد تایید هم فرستاد lol

پ.ن: بالاغیرتن کسی به ساپورت بلیزارد تیکت نزنه که آقا نمیشه و چرا من نمیتونم کشور از ایران به فلان جا عوض کنم، خلاصه ضایع بازی درنیارین :|:D

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
دوست عزیز پیشنهاد میکنم از این روش هر چه سریعتر کشور اکانت رو تغییر بدید، کار بلیزارد که معلوم نیست چه جوریه یهو دیدی بیخود بن شدید

World of Warcraft: Legion

تغییرش تضمینیه
داشتم تایپ میکردم حواسم به این پست نبود آره همین روشه، الان رفتم کامنت های بعد اون پست خوندم برای تغییر کشور از ملت پول میگرفتن؟! :)):D
فقط این روش یه قلق مهم داره اینکه حداقل 2 هفته ای باید از زمان راه اندازی نرم افزار روی اکانت گذشته باشه وگرنه همون موقع کار نمیکنه و حتما باید آیپی تغییر بدی که اونجا اکثرا همون موقع رفتن جواب نداد و فکر کردن کار نمیکنه این روش :D
آره این نکته ریزی هستش که خودم تو گروه های تلگرام پخش کردم چون باهاش برخورد داشتم از اونجاها خوندی؟ :D
تازه از بقیه پولم میگرفتن سر این قضیه واقعا دیگه نامردیه
آره :D
پس معنی تبدیل تحریما به فرصت همینه؟ : ))

آخرین ویرایش:

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
فقط این روش یه قلق مهم داره اینکه حداقل 2 هفته ای باید از زمان راه اندازی نرم افزار روی اکانت گذشته باشه وگرنه همون موقع کار نمیکنه و حتما باید آیپی تغییر بدی که اونجا اکثرا همون موقع رفتن جواب نداد و فکر کردن کار نمیکنه این روش :D
آره این نکته ریزی هستش که خودم تو گروه های تلگرام پخش کردم چون باهاش برخورد داشتم از اونجاها خوندی؟ :D
تازه از بقیه پولم میگرفتن سر این قضیه واقعا دیگه نامردیه

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
دوستان واقعا ارزش داره بازی رو بدون دی ال سی ها بازی کرد؟ بخش رنک Pvp داره؟ بخش داستانیش چند ساعته؟ چون من وقتی یک بازی رو بازی میکنم دوست دارم جویده بشه مثلا دیویژن با این که بازی خوبی نبود ولی بازی کاملی بود و بیش از 700 ساعت بازیش کردم!!! بخش داستانی این بازی چقدر تایم پلی مفید داره؟

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
دوستان واقعا ارزش داره بازی رو بدون دی ال سی ها بازی کرد؟ بخش رنک Pvp داره؟ بخش داستانیش چند ساعته؟ چون من وقتی یک بازی رو بازی میکنم دوست دارم جویده بشه مثلا دیویژن با این که بازی خوبی نبود ولی بازی کاملی بود و بیش از 700 ساعت بازیش کردم!!! بخش داستانی این بازی چقدر تایم پلی مفید داره؟
من نسخه بدون dlc روی ps4 بازی کردم.از نظر من ارزش نداره.
کمپینش بعد از 5-6 ساعت تکراری میشه. هر چند مرحله میره یه سیاره جدید. طراحی محیط عالی بود. ولی دشمن ها فقط ظاهرشون تغییر می کرد. مراحل همه تکراری بودن. بعضی وقت ها برای 3تا ماموریت مختلف باید یه جای یکسان میرفتی و یه نیمچه باس فایت و...
من که حوصله نکردم تا آخرش برم.
این طور که شنیدم raid ها هم از مراحل اصلی بریده شدن(خودم امتحان نکردم)
pvp خوب بود ولی چون بیشتر پلیرها رفتن سمت forsaken فکر کنم برای پیدا کردن حریف زمان زیادی ببره

• Like
Reactions: Paradise Lost

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
بدون DLC ها نه اصلا.پک بازی با ۳ تا DLC اومده یا قراره بیاد قیمتشم به صرفس میتونی اونو بگیری
PVP بازی یه competitive داره که همون رنکه مثل رنبو با مدای کژوال trials of the nine هم مد دیگه competitive بازی هست که یجورایی مسابقه هفتگی بازی حساب میشه و چندوقت دیگه قراره برگرده به بازی iron bannerم event کژوال بازیه که هر دوسه هفته ممکنه برگرده برا یه هفته.دوتا از بهترین اسلحه های PVP بازیم فقط تو competitive میشه گرفت که سخت‌ترین آیتم قابل فارم بازین.
استوری بازی ارزش نداره فقط برا اینه که لوله برسه بازی اجازه بده endgame هارو انجام بدی شبیه دویژن ولی باز نسبت به اون ده ها برابر جذابتر زمانشم انچنان طولانی نیست.اصل بازی raid و PVE activity ها و competitive و فعالیتای dreaming city مثل دانجن ایناشه و فارم آیتمای مختلف بازیه.هرچندوقت یبارم event داره که الان برا هالووین کلی آیتم جدید و مد PVE جدید دادن مثلا
دویژن جدای حال و هوای نظامی و واقعی بودنش که مورد علاقه یکسری هست از لحاظ محتوا کلا قابل مقایسه نیست با این.دستینی خیلی بیشتر محتوا و آیتم و مدای مختلف داره برا سرگرم شدن

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
r4ib_photo_2018-11-06_11-45-40.jpg

ایدی من .. اد کنید مومنین انلاین بزنیم

دوستان جهت هماهنگی بیاین اینجا
DESTINY 2 Online

hidden_147

کاربر سایت
May 5, 2013
32
سلام بچه ها یه سوال من تازه destiny 2 شروع کردم کلاس hunter برداشتم ولی تو سایتا که خوندم دیدم که 3 تا کلاس داره الن برای من خود به خود arcstrider بازه وولی من میخوام با nightstalker بازی کنم.
ولی هر کاری میکنم نمیتونم تتغییرش بدم lvl9 هم هستم

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
دوستان چطور exotic سلاح ها رو بدست بیاریم من فقط دو تا سلاحش رو‌دارم پاور ۳۴۸ هست بازیرم که کلی وقته تموم کردم اما forsaken رو‌ندارم
. مولتی بازی هم اصلا حال نمیده چون تعادل نداره و میفتم با عزیزانی با پاور۶۰۰ :-s:-s:D

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736
پیرو این حرف بن و اکانت و ... من از 2008 تقریبا ، بتل نت دارم و کشورمم ایران عه تا حالام به هیچ مشکلی نخوردم ! اگر قرار به بن باشه ، IP بن میشه مثل چند سال پیش که فرق نمی کرد شما کشورت چی زده باشه به هر حال با ای پی ایران نمی تونستی وصل بشی.
خلاصه اینقدر مردم و نترسونین ، خیلیا دیگم هستن از من قدیمی تر کشورشون ایران چیزشونم نشده تا حالا.(به غیر از خرید از بتل نت)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر