PES 2019

به نام خدا

مانند هر سال کونامی در ماه May نسخه جدید سری Pro Evolution Soccer را معرفی کرد که هم باعث تحسینهای طرفداران و هم مورد انتقاد اونها قرار گرفت

از جمله مواردی که تحسین شدند میشود به بازگشت آب و هوای برفی، بازی در هنگام غروب خورشید، سیستم خستگی تاثیر گذار بازیکن ها، فیزیک جدید تور دروازه و توپ و بدن بازیکن ها و استفاده از موتور نورپردازی بسیار پیشرفته استودیوی ژاپنی Silicon به نام Enlighten که علاوه بر روشنایی های طبیعی و مصنوعی به ایجاد سایه های هر چه طبیعی تر کمک میکند اشاره کرد

در پی مراسم E3 2018 تربلر کامل PES 2019 منتشر شد که در ادامه میتونید اون رو ببینید:

ویژگی های جدید(در تصاویر بخونید)

AUTHENTIC LEAGUES

6et1_fdzb_new_feature_0.jpg

توجه: تمامی لیگهایی که امسال لایسنس هستند از جمله لیگهای سال گذشته به طور کامل به همراه جام رسمی مسابقات و همچنین ادبردها و اسکوربردهای رسمی و توپ مربوط به هر کدوم در دسترس قرار گرفتند

لیگ 1 فرانسه + لیگ 2

لیگ Eredivisie هلند

لیگ NOS پرتغال

لیگ Ladbrokes Premiership اسکاتلند

لیگ برتر روسیه (انحصاری)

سوپر لیگ آرژانتین

لیگ Campeonato Brasileiro برزیل

لیگ Spor Toto Süper Lig ترکیه

لیگ حرفه ای Jupiler بلژیک

لیگ Campeonato Nacional Scotiabank شیلی

سوپر لیگ Raiffeisen سوئیس

سوپر لیگ دانمارک

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

NEW MYCLUB

توجه: لجدهای بیشتر پس از عرضه با انتشار DLC یا همون دیتاپک معرفی خواهند شد
ronaldinho_en.jpg roberto_carlos_en.jpg d_beckham_01_en.jpg d_beckham_02_en.jpg o_kahn_en.jpg
s_gerrard_en.jpg p_nedved_en.jpg p_maldini_en.jpg m_owen_en.jpg l_figo_en.jpg
d_maradona_en.jpg cafu_en.jpg a_del_piero_en.jpg johan_cruijff_en.jpg p_vieira_en.jpg
s_mcmanaman_en.jpg romario_en.jpg r_fowler_en.jpg m_salas_en.jpg l_matthaus_en.jpg
bebeto_en.jpg gullit_en.jpg ian_rush_en.jpg i_zamorano_en.jpg r_fowler_en.jpg
k_dalglish_en.jpg k_keegan_en.jpg

MAGIC MOMENTS

THE BEAUTIFUL GAME

ML REAL SEASON

Team Role and personality

ویژگی های شخصیت هر بازیکن را میتوانید نگاه کنید و هر شخصیت و هویت هر بازیکن را می توان براساس یکی از چهار ویژگی موجود توسعه داد و نقش بازیکنان تیم بر اساس شخصیت های آنها شکل میگیرد. و سه شخصیت گرایی جدید در تیم به عنوان Young Star، Bad Boy و Astro به بخش Team Role اضافه شده است .

90641

Flow of transfer negotiations

جریان کلی مذاکرات تغییر کرده است به طوری که شرط و شروط از ابتدا تعیین شده است .

90639

More accurate and realistic player development

رشد بازیکنان دقیق تر و اقع گرایانه تر خواهد بود و تمامی 11 مهارت جدید که در PES 2019 اضافه شده است در این بخش هم مورد استفاده خواهد بود و و مهارت های دروازه بان به آموزش اصلی و مهم تبدیل شده است و همین طور کارکرد درجه تمرکز بر روی هر بازیکن وجود خواهد داشت و کاربران میتوانند بر اساس استراتژی تیمی خود بازیکنان خود را پیشرفت و توسعه بدهند !

90640

Addition of News Feed

حواشی خبری دنیای فوتبال به منوی Master League اضافه خواهد شد که فیلم هایی مانند کنفرانس مطبوعاتی مربی جدید که قرار داد جدید را امضا خواهد کرد، برنده مسابقاتی شوید و عنوان و مقام های شخصی و لحظاتی را که برجسته ترین و مهم ترین نقاط قوت و لحظات باشگاه شما میباشد را مدیریت می کند و به نمایش می گذارد.

90642

محتوای نسخه های گوناگون بازی:

توجه داشته باشید که بخش Bonus of Digital Pre-Order محتوای پیش خرید نسخه های دیجیتالی هست و اینکه تمهای بازی تنها در نسخه PS4 در دسترس است

Standard Edition.jpg David Beckham Edition.jpg Legend Edition.jpg

تاریخ انتشار:
28 آگوست (6 شهریور) در آمریکا
29 آگوست (7 شهریور) در اروپا

30 آگوست (8 شهریور) عرضه جهانی

پلتفرمها: PS4 - PC -XBOX ONE (پشتیبانی کونامی از نسل هفتم به پایان رسیده)

*با انتشار اطلاعات جدید و تریلر پست اول به روز میشود
*آپشن فایل ها و تصاویر به پست دوم اضافه میشوند

آخرین ویرایش:

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
دوستان با چه ترفندی میشه cpu رو در درجه لجندری برد؟
برای اولین بار لجندری چند دست بازی کردم له له شدم:D

R4v3N

کاربر سایت
Mar 22, 2012
51
تو قسمت My club چقدر گیم پلی مزخرف هستش انگار یه بازی دیگه هست اصلا از قسمت مای کلوب خوشم نیومد ولی سایر بخش هاش اوکی هست الان هم بیشتر بخش دیویژن میرم بخش بازی دوستانه هم اوکی شده و دیگه مشکل NAT رو نمیده و راحت میشه بازی کرد دوستانی که ادعایی در PES دارند و تمایل دارند PES 2019 روی PC با من بازی کنند لطفا استیم من رو ادد کنند و در پیام خصوصی بهم خبر بدند منتظر شما هستم L-);):D
اینم آی دی لینک مستقیم استیم من هست که میتونین مستقیم ادد کنین
Steam Community :: Kavex

R4v3N

کاربر سایت
Mar 22, 2012
51
دوستانی که قسمت دیویژن گله داشتند که برای قسمت سرچ حریف به سختی پیدا میشه یه راهنمایی میکنم تا زودتر پیدا کنین بعد از هر مسابقه برای مسابقه بعدی تیم خودتون رو تغییر بدید مثلا اگر با آرسنال دارین بازی میکنین برای مسابقه بعدی بارسلونا رو بردارین اینطوری حریف تون سریع تر پیدا میشه همینطور مسابقه بعدی باز تیم رو عوض کنین سعی کنین 3 تیم مختلف با فرکانس های مختلف داشته باشید و چرخشی استفاده کنین

Hossein_980

کاربر سایت
Oct 30, 2018
1
View attachment 96026 امروز تونستم با کمک دوست خوبم مالک coop را استارت پلی کنیم.
سلام.روی چه پلتفرمی هستی؟البته فکر کنم ps4 باشی چون توی پروفایلت زدی ps4 .چجوری درستش کردی؟من ps4 دارم ولی هنوز نتونستم بازی کنم ارزو به دل موندم.pes18 مشکل نداشت ولی pes19 نمیشه coop بازی کرد.دوستان راهنمایی کنید.

• Like
Reactions: AliG141085

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
PES 2019 PS4 MyClub Legends Offline

V4
- Added the legends of Inter Milan which are: E. CAMBIASSO, ADRIANO, DJORKAEFF and Á. RECOBA
- Added a new legend "Patrick KLUIVERT"
- Added old legends that return: ZICO, P. SCHOLES, J. ZANETTI, F. TOLDO, W. SAMUEL and D. STANKOVIĆ. - Small tweaks

38 بازیکن اسطوره دنیای فوتبال در این فایل دانلودی هستش . و لیست کامل بازیکن ها رو میتونین در این سایت ببینین .

PES 2019 PS4 MyClub Legends Offline V4 by Junior Mantis - PES Patch

دانلود فایل بازیکن های لجند

:Arrowd:

MyClub Legends V4 PES 2019 PS4 By Junior Mantis.zip

MYCLUB-LEGENDS-OFFLINE-MODE-For-PES2019-PS4-V4-640x360.jpg

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
عکسی از سازندگان PES که در شهر توکیو فوتبال داخل سالن داشتن بازی میکردن و کارگردان ماسودا و همین طور مشاور کارگردان تایان و مدیر بازار یابی PES به نام لینگارد که پیراهن بایرن پوشیده ( شاید دنبال لایسنس کردن بایرن باشه چون از این کرما داره و تو توییتر سوال های معمایی میذاره برای گرفتن تیم های لایسنس شده و هممون رو سر کار میذاره .... ) و خلاصه این عکس میتونه یه عکس دور همی باشه و یا این که دارن نشون میدن سال بعد میخوان فوتبال داخل سالن به بازیشون اضافه کنن . مدت هاست شایعاتی شده که کونامی جواز فوتبال سالنی رو خریداری کرده و فصد داره این مد رو به بازیشون اضافه کنه . خلاصه بازم میگم یا عکسی دور همی هستش و یا این که دارن نشون میدن میخوان این مد رو به بازی اضافه کنن در سال های آینده . بتی و اسیم تنویر هم نیستن !!!! :D بازم رفتن قلیون کشی :Cheesygrin:

Dq2RtV4WwAEK2rT.jpg

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
دوستانی که فقط دنبال گیم پلی هستن و مد های بازی رو میتونن تحمل کنن و با ضعف های بازی در بخش هایی که هممون میدونیم کجا ها هستش میتونن کنار بیان و دنبال گیم پلی عالی هستن میتونن بعد از آپدیت دیتا پک 2 و رفع بسیاری از مشکلات سی پی یو که منتشر شد بازی رو از دید من دوست داشتن خریداری کنن . ( دنبال بازی کامل هستن که اصلا بیخیال این بازی بشن بهتره چون کلا مد هاش تو تعطیلاته )

یکی از مهم ترین اشکالات بازی مربوط به بخش خطا کردن در بازی به طرز بی نظیری برطرف شده و بازی رو بیش از پیش زیبا تر کرده . بازی من مقابل ایتالیا و اتلتیکو رو میتونین عکس هاش رو ببینید ! اتلتیکو 8 خطا و ایتالیا 9 خطا روی من انجام داد و یه کارت قرمز هم حتی گرفت . یکی از گل های من به ایتالیا روی ضربه ایستگاهی بود و همین مقدار قابل قبول خطا ها میتونه بازی رو زیبا تر و طبیعی تر کنه .

از اخراج شدن و کارت گرفتن بگیرید تا گل زدن از روی ضربات ایستگاهی و خطا های تیمی که مثلا اتلتیکو بعد کل چهارمی که به من زد کلی روی من خطا میکرد و بازی رو خراب میکرد با خطا های که انجام میداد . باز هم میگم گیم پلی بخش آفلاین و بازی یوزر با سی پی یو واقعا عالی شده . مشکلاتی هست و نمیگم شاهکار شده که خب این طور نیست ولی واقعا از اون حالت فاجعه در اومده که هیچ واقعا هم پیشرفت های عالی ای کرده . درجه سختی هم که بازی کردم روی لجند بود و اسکریپت به شدت کم شده و نسبت به سال قبل اصلا نمیشه مقایسه کرد و هر تیمی سبک خودش رو بازی میکنه .

PRO EVOLUTION SOCCER 2019_20181031172549.jpg PRO EVOLUTION SOCCER 2019_20181101012844.jpg

یه ویدئویی ترتیب دادم و از بازی من مقابل ایتالیا برش هایی دادم و تیکه هایی مربوط به خطا ها و یه سری بخش های دیگه گذاشتم از هوش سی پی یو ولی بیشتر مربوط میشه به خطا هایی که صورت گرفته در بازی و همین طور یکی دو تا گل زده شده و یه سری صحنه های دیگه .

نکات مثبت : پیشرفت های هوش مصنوعی ( بعد از آپدیت و این نکان مثبت و منفی که میذارم فقط مربوط میشه به عملکرد هوش مصنوعی )

• بهبود فوق العاده خطا ها در بازی
  • رفع مشکل سانتر ها بیش از حد زمینی در کناره ها
  • رفع مشکل خنگ شدن سی پی یو از درک موقعیت گل زنی
  • بهبود بی نظیر تک به تک با دروازه بان ها که به طرز فوق العاده ای بهبود یافته و به طور کلی رفع شده .
  • اضافه شدن انیمیشن های جدید به دروازه بان ها
  • بهتر شدن شوت زدن از راه دور توسط سی پی یو
  • سی پی یو در نزدیک های محوطه جریمه دریبل های ریز و تکنیکی بیشتری انچام میده
  • بالانس شدن ضربات سر و قبل آپدیت کمی بیش از حد میشد ضربه سر گل کرد و کل کردن با ضربه سر بیش از حد سخت بود که برطرف شده
  • بازیکنان بازی ساز پاس های کشیده و بلند بیشتری رو انجام میدن و در موقیت قرار میدن بازیکن هم تیمیشون رو
  • شوت های محکم از سی پی یو بیشتر زده میشه
  • شوت ارور سی پی یو بهتر شده
  • بالانس بیشتر در بخش حمله و دفاع
  • سی پی یو درک از فضای خالی جلوی خودش داره و ببینه فضا خالی هستش و به خصوص بازیکن سرعتی باشه توپ رو میندازه جلو و فصای بیشتری رو حرکت میکنه
  • اشتباهات بازی سی پی یو قابل قبول هستش و بازیش غیر قابل پیش بینی هستش .
  • بالانس بسیار قابل قبول در درجه سختی لجند . در درجه سختی لجند هم سی پی یو اشتباهات داره و همه کار هاش بی نقص نیست
نکات منفی :

• هنوز شوت های از راه دور به خصوص خیلی دور از سی پی یو زده نمیشه ! یعنی شوت از راه دور پشت خط محوطه جریمه که خب میزنن و خیلی بهتر شده ولی شوت های ناگهانی از راه دور سی پی یو هنوز نمیزنه .
  • بازیکن های تکنیکی مثل مسی ، نیمار ، روبن ، امباپه و از این دست بازیکنان انتظار میره در باز بیشتر دست به حرکات تکنیکی و قصد دریبل های بیشتری بزنن و این بخش باید برطرف بشه .
  • بازیکن های وینگر واقعا بهتر شدن ولی بازم اون چیزی که باید نیستن و حرکات ویرانگر مثل بازیکنانی همانند مسی و .... رو در بازی آن چنان باید و شاید شاهد نیستیم .
  • با این که مشکل خطا ها به طور کلی برطرف شده ولی هنوز سی پی یو اون طوری که باید و شاید در محوطه جریمه خطا نمیکنه و یا بهتره بگیم اصلا نمیکنه !
  • بازیکنان سی پی یو باید بیشتر با توپ کار کنن و ایستای بیشتر در نحوه بازیشون انجام بدن و هنوز جس میشه که گه گاهی سی پی یو بیش از حد پاس کاری میکنه . این مشکل کمی به بازی بازیکنان دریبلر مربوط میشه که وقتی توپ دستشون میاد باید بیشتر اقدام به بازی ریسکی و دریبل زدن بکنن و نباید مثل بازیکن های بازی ساز اقدام به بازی سازی بیش از حد روی بیارن .

آخرین ویرایش:

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
دوستانی که فقط دنبال گیم پلی هستن و مد های بازی رو میتونن تحمل کنن و با ضعف های بازی در بخش هایی که هممون میدونیم کجا ها هستش میتونن کنار بیان و دنبال گیم پلی عالی هستن میتونن بعد از آپدیت دیتا پک 2 و رفع بسیاری از مشکلات سی پی یو که منتشر شد بازی رو از دید من دوست داشتن خریداری کنن . ( دنبال بازی کامل هستن که اصلا بیخیال این بازی بشن بهتره چون کلا مد هاش تو تعطیلاته )

یکی از مهم ترین اشکالات بازی مربوط به بخش خطا کردن در بازی به طرز بی نظیری برطرف شده و بازی رو بیش از پیش زیبا تر کرده . بازی من مقابل ایتالیا و اتلتیکو رو میتونین عکس هاش رو ببینید ! اتلتیکو 8 خطا و ایتالیا 9 خطا روی من انجام داد و یه کارت قرمز هم حتی گرفت . یکی از گل های من به ایتالیا روی ضربه ایستگاهی بود و همین مقدار قابل قبول خطا ها میتونه بازی رو زیبا تر و طبیعی تر کنه .

از اخراج شدن و کارت گرفتن بگیرید تا گل زدن از روی ضربات ایستگاهی و خطا های تیمی که مثلا اتلتیکو بعد کل چهارمی که به من زد کلی روی من خطا میکرد و بازی رو خراب میکرد با خطا های که انجام میداد . باز هم میگم گیم پلی بخش آفلاین و بازی یوزر با سی پی یو واقعا عالی شده . مشکلاتی هست و نمیگم شاهکار شده که خب این طور نیست ولی واقعا از اون حالت فاجعه در اومده که هیچ واقعا هم پیشرفت های عالی ای کرده . درجه سختی هم که بازی کردم روی لجند بود و اسکریپت به شدت کم شده و نسبت به سال قبل اصلا نمیشه مقایسه کرد و هر تیمی سبک خودش رو بازی میکنه .

View attachment 96140 View attachment 96141

یه ویدئویی ترتیب دادم و ب از بازی من مقابل ایتالیا رش هایی داد و تیکه هایی مربوط به خطا ها و یه سری بخش های دیگه گذاشتم از هوش سی پی یو ولی بیشتر مربوط میشه به خطا هایی که صورت گرفته در بازی و همین طور یکی دو تا گل زده شده و یه سری صحنه های دیگه .

نکات مثبت : پیشرفت های هوش مصنوعی ( بعد از آپدیت و این نکان مثبت و منفی که میذارم فقط مربوط میشه به عملکرد هوش مصنوعی )

• بهبود فوق العاده خطا ها در بازی
  • رفع مشکل سانتر ها بیش از حد زمینی در کناره ها
  • رفع مشکل خنگ شدن سی پی یو از درک موقعیت گل زنی
  • بهبود بی نظیر تک به تم به دروازه بان ها که به طرز فوق العاده ای بهبود یافته و به طور کلی رفع شده .
  • اضافه شدن انیمیشن های جدید به دروازه بان ها
  • بهتر شدن شوت زدن از راه دور توسط سی پی یو
  • سی پی یو در نزدیک های محوطه جریمه دریبل های ریز و تکنیکی بیشتری انچام میده
  • بالانس شدن ضربات سر و قبل آپدیت کمی بیش از حد میشد ضربه سر گل کرد و کل کردن با ضربه سر بیش از حد سخت بود که برطرف شده
  • بازیکنان بازی ساز پاس های کشیده و بلند بیشتری رو انجام میدن و در موقیت قرار میدن بازیکن هم تیمیشون رو
  • شوت های محکم از سی پی یو بیشتر زده میشه
  • شوت ارور سی پی یو بهتر شده
  • بالانس بیشتر در بخش حمله و دفاع
  • سی پی یو درک از فضای خالی جلوی خودش داره و ببینه فضا خالی هستش و به خصوص بازیکن سرعتی باشه توپ رو میندازه جلو و فصای بیشتری رو حرکت میکنه
  • اشتباهات بازی سی پی یو قابل قبول هستش و بازیش غیر قابل پیش بینی هستش .
  • بالانس بسیار قابل قبول در درجه سختی لجند . در درجه سختی لجند هم سی پی یو اشتباهات داره و همه کار هاش بی نقص نیست
نکات منفی :

• هنوز شوت های از راه دور به خصوص خیلی دور از سی پی یو زده نمیشه ! یعنی شوت از راه دور پشت خط محوطه جریمه که خب میزنن و خیلی بهتر شده ولی شوت های ناگهانی از راه دور سی پی یو هنوز نمیزنه .
  • بازیکن های تکنیکی مثل مسی ، نیمار ، روبن ، امباپه و از این دست بازیکنان انتظار میره در باز بیشتر دست به حرکات تکنیکی و قصد دریبل های بیشتری بزنن و این بخش باید برطرف بشه .
  • بازیکن های وینگر واقعا بهتر شدن ولی بازم اون چیزی که باید نیستن و حرکات ویرانگر مثل بازیکنانی همانند مسی و .... رو در بازی آن چنان باید و شاید شاهد نیستیم .
  • با این که مشکل خطا ها به طور کلی برطرف شده ولی هنوز سی پی یو اون طوری که باید و شاید در محوطه جریمه خطا نمیکنه و یا بهتره بگیم اصلا نمیکنه !
  • بازیکنان سی پی یو باید بیشتر با توپ کار کنن و ایستای بیشتر در نحوه بازیشون انجام بدن و هنوز جس میشه که گه گاهی سی پی یو بیش از حد پاس کاری میکنه . این مشکل کمی به بازی بازیکنان دریبلر مربوط میشه که وقتی توپ دستشون میاد باید بیشتر اقدام به بازی ریسکی و دریبل زدن بکنن و نباید مثل بازیکن های بازی ساز اقدام به بازی سازی بیش از حد روی بیارن .

این موارد منفی رو امکان داره با اپدیت دیگه ای رفعش کنن؟اگه بهشون فیدبک بدن
اگر رفع کنن گیم پلی عالی تر میشه
این تنظیمات دوربینت رو میشه لطف کنی بگی و اینکه بازی روی چه درجه سختی بود؟
ی کلیپ دیدم که با 3 بازیکن اون بازیکن صاحب توپ رو پرس میکرد بدین ترتیب که دوبار مربع رو میزد و بار سوم مربع رو نگه میداشت,همینجوری هست دیگه؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Siamak61 and Romell

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
ی کلیپ دیدم که با 3 بازیکن اون بازیکن صاحب توپ رو پرس میکرد بدین ترتیب که دوبار مربع رو میزد و بار سوم مربع رو نگه میداشت,همینجوری هست دیگه؟
در مورد نکات منفی هم خود من دارم فیدبک یه صورت ویدئویی تهیه میکنم و تموم شد همین جا میذارم فیدبک ویدئویی رو تا شما هم ببینین و همین طور بچه های اوو وب و جاهای دیگه هم دارن فیدبک ها رو میدن . و در مورد آپدیت بعدی ! والا سخته بگم این مواردم درست میکنن یا نه .

و دلشون بخواد نشد که نداره و با همین آپدیت دیتا پک 2 مشخص شد که دلشون بخواد و به خصوص این که به فیدبک های طرفداران بازی گوش بدن بازی چقدر میتونه بی نظیر باشه . سازندگان باید این رو بدونن و ببینن طرفداران واقعا چی میخوان ! الان اکثریت راضی بودن از آپدیت جدید و فشار روی کونامی کم تر شد . تا فشار طرفدار ها نباشه کمپانی هایی به خصوص مثل کونامی اصلا بیخیال میشن همه چیز رو . طرفدارای بازی حتی شروع به شکوندن دیسک بازی کرده بودن و تهدید میکردن دیگه بازی رو نمیخریم و تعدادشون هم بسیار زیاد بود و کمپانی خب میبینه واقعا اوضاع خرابه و دست به کار میشه . باید این فشار همین طور ادامه دار باشه و خلاصه ببینیم چی میشه . و خلاصه یکی از بهترین گیم پلی های بازی های فوتبالی نسل هشتمی رو شاهد هستیم حداقل از دید من و بازی داخل زمین واقعا عالیه و درباره نقطه ضعف های بازی هم که هزاران بار گفتیم و ...

تنظیمات دوربین : ( تی وی که دارم 43 اینچه و رو این اینچ تی وی این تنظیمات دوربین از دید من و سلیقه من عالی هستش )
  • 0
  • 10
  • 10

درجه سختی هم روی لجند هستش که داشتم بازی میکردم .

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
این پست شما رو از دوباره نقل قول کردم به خاطر این که جواب سوال آخری شما رو یادم رفت بگم !

کدوم ویدئو ؟ همین ویدئو هایی که گذاشتم !؟ سی پی یو این کار رو کرد یا من !؟ یا ویدئوی دیگری که جایی دیدین ؟!

البته فرقی نمیکنه و متوجه شدم منظورتون چی هستش .

ببین سی پی یو اگه ببینه شما با یه بازیکن زیاد کار میکنی میره تایت مارکینگش میکنه و به صورت تیمی روش فشار میارن و اصلا صحنه های زیبایی تو زمین رخ میده ! و با سه نفر میرن تو پاش و پرس تیمیش میکنن .

و خود ما هم بله هم میتونیم با تایت مارکینگ این کار رو بکنیم ( تو PES خودتون میدونید دو نوع یارگیری وجود داره ! یارگیری تیمی به نام تایت مارکنیگ و یارگیری نفر به نفر ) و سه نفر میرن تو پاش و همین طور یه حالت دیگه هم هست که خودتون به درستی اشاره کردین بهش و یکی رو با دکمه :Square: نگه میداری که میره طرف بازیکن مورد نظر و دیگری هم خودمون میریم تو پاش و با دو بار زدن دکمه :X: ضربدر به بازیکن مورد نظر فشار میاریم و اقدام به توپ گیری میکنیم ! میدونید که اگه هنگام دویدن دو بار ضربدر رو بزنید و بازیکن کنار حریف پاشه بهش تنه های سنگین میزنه و اقدام به توپ گیری میکنه .

• Like
Reactions: db07

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
این پست شما رو از دوباره نقل قول کردم به خاطر این که جواب سوال آخری شما رو یادم رفت بگم !

کدوم ویدئو ؟ همین ویدئو هایی که گذاشتم !؟ سی پی یو این کار رو کرد یا من !؟ یا ویدئوی دیگری که جایی دیدین ؟!

البته فرقی نمیکنه و متوجه شدم منظورتون چی هستش .

ببین سی پی یو اگه ببینه شما با یه بازیکن زیاد کار میکنی میره تایت مارکینگش میکنه و به صورت تیمی روش فشار میارن و اصلا صحنه های زیبایی تو زمین رخ میده ! و با سه نفر میرن تو پاش و پرس تیمیش میکنن .

و خود ما هم بله هم میتونیم با تایت مارکینگ این کار رو بکنیم ( تو PES خودتون میدونید دو نوع یارگیری وجود داره ! یارگیری تیمی به نام تایت مارکنیگ و یارگیری نفر به نفر ) و سه نفر میرن تو پاش و همین طور یه حالت دیگه هم هست که خودتون به درستی اشاره کردین بهش و یکی رو با دکمه :Square: نگه میداری که میره طرف بازیکن مورد نظر و دیگری هم خودمون میریم تو پاش و با دو بار زدن دکمه :X: ضربدر به بازیکن مورد نظر فشار میاریم و اقدام به توپ گیری میکنیم ! میدونید که اگه هنگام دویدن دو بار ضربدر رو بزنید و بازیکن کنار حریف پاشه بهش تنه های سنگین میزنه و اقدام به توپ گیری میکنه .
امین جان نظرشما درموردتوپ گیری جاکی چیه من ازاواسط بازیpes2018دارم استفاده میکنم واموزشش روجایی دیدم ونیازنیست پشت سرهم یادوبارضربدررو بزنی همونطورr1یاسرعت رونگه میدارید وبانگهداشتن r2ضربدر راحت به سبک سابق نیازباشه پامیندازه فقط جهت رومیگردونی یافشارمیدید وامتحان کنمr2وضربدر که من تازه فهمیدم اسمش جاکی هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر