راهنمایی در پیدا کردن اسم یک بازی قدیمی

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
سلام.
راستش من قدیما یه بازی تو سگا از یکی از بچه ها گرفتم به اسم شورش در شهر البته ربطی به شورش نداشت!راستش اسم بازی رو نمیدونم ولی خیلی دوست دارم پیداش کنم.
بازی شامل ده مرحله بود و طرف زره تنش بود و می تونستی اسلحه رو هم عوض کنی که شامل خنجر و
شمشیر و ...میشد.البته خنجر واسه پرتاب کردن بود و مستقیما با اون وارد مبارزه نمیشدی .یه زره ویژه هم
بود که همون مرحله ی اول بهت میداد و قدرت جادویی داشت؛با داشتن اون زره یه سری دایره از کوچک به بزرگ پایین صفحه ظاهر میشد که با نگه داشتن یکی از دکمه ها دایره ها شروع به پر شدن میکرد و وقتی پر
میشد یه جادو میزد که البته با توجه به سلاحی که دستتون بود این جادو فرق میکرد.تا اون جا که یادم میاد وقتی شمشیر دستم بود نیروش به صورت رعد و برق بود. غول اخر بازی هم یه حشره ی بزرگ بود.در ضمن بعد از اتمام بازی یه سری تصویر نشون میداد که مثلا شاهزاده خانم از بند ازاد میشد.و از شخصیت اصلی بازی تشکر میکرد.بعدش بازی میومد به همون جا که بازی رو شروع کرده بودم .
ممنون میشم اگه کسی بهم اسم بازی رو بگه .در ضمن اگه تونست لینک دانلود هم بذاره.
موفق باشید.

• Like
Reactions: che-jaleb

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
این نبود
goldenaxe.jpg

Golden-Axe.jpg

یکم توضیح واضح تر میدی مثلا اینکه تو چه زمانی بود کارش چی بود ؟اسم کاراکتر ...

• Like

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
نه اون بازی اصلا دو نفره نمیشد.اینی که گذاشتی رو ما بهش میگفتیم تبر زن!(فک کنم یه چیز تو همین مایه ها)
حالا اسم اینی که گذاشتی چیه؟
در ضمن بازی مورد نظر من مرحله ی اولش یه غول فلزی داشت که اتیش از دهنش میزد بیرون.
تو مرحله ی اخر یه نردبون بود که باید ازش بالا میرفتی ولی یه سری تیغه نمیذاشت.تو یه مرحله هم دیوار از بالا به پایین میومد و باید سریع در میرفتی.
حالا امیدی هست؟!

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
نه اون بازی اصلا دو نفره نمیشد.اینی که گذاشتی رو ما بهش میگفتیم تبر زن!(فک کنم یه چیز تو همین مایه ها)
حالا اسم اینی که گذاشتی چیه؟
در ضمن بازی مورد نظر من مرحله ی اولش یه غول فلزی داشت که اتیش از دهنش میزد بیرون.
تو مرحله ی اخر یه نردبون بود که باید ازش بالا میرفتی ولی یه سری تیغه نمیذاشت.تو یه مرحله هم دیوار از بالا به پایین میومد و باید سریع در میرفتی.
حالا امیدی هست؟!

این پست دوم Golden Axe ـه .. که نگارش جدیدش هم در حال ساخته .

• Like

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
mario1
یک نگاه به تاریخ پست بنداز 12-07-2008 تقریبا یک سالی میشه تاپیک خوابیده بوده.

قانون شماره 3) کاربران می‌بایست در هنگام ارسال سؤالات و مشکلات و پیام ‌های خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می ‌بایست کوتاه و در رابطه با سؤال، مشکل و یا پیام ایشان باشد به طوری که از روی موضوع بتوان از مطالب درون آن با خبر شد. در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. از انتخاب عناوینی همچون: تورو خدا کمکم کنید، خیلی مهم، هر کی می تونه جواب بده، نیاز به پاسخ فوری، چطوری می تونم، کرک می خوام، بدو بیا تو، ... جدا خودداری فرمایید.

تغییر نام داد شد

• Like

mohi110

کاربر سایت
Jun 5, 2008
359
نام
محسن حدودی
mario1
یک نگاه به تاریخ پست بنداز 12-07-2008 تقریبا یک سالی میشه تاپیک خوابیده بوده.

تغییر نام داد شد
اگر این موضوع اهمیت نداره یا سایر موارد یا تاریخ گدشته تاپکشو مدیرا ببندند ok

• Like

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,934
نام
آرتین
دوستان یک بازی بود قدیما تو فامیلی گیم در به در دنبالشم.
فوتبال مبارزه ای بود تقریبا.
بازیکنا چشم های خیلی درشتی داشتن.
وسط بازی ممکن یه دفعه گرد باد بیاد چند تا بازیکنو با خودش ببره.
یا رعد و برق صاعقه میزد به بازیکنا توپ از دستشون در میرفت.

تیم mongola همون مغول ها هم توش بود رنگ لباسشون بنفش رنگ بود.

وقتی با توپ حرکت قدرتی میزدی توپ قرمز سفید میشد تور دروازه رو هم پاره میکرد.

کسی اسم این بازیو میدونه؟

ویرایش: پیداش کردم بازی بی نظیریه هر کی میخواد dl کنه
تمام خندست بازیش

لینک

آخرین ویرایش:
  • Like

sayyed-ahmad

کاربر سایت
Jan 10, 2008
4
نام
سید احمد
يه بازي رو PS1 بازي ميكرديم كه Side Scroller بود (البته اون موقع اين اصطلاح برام بيگانه بود!) يعني از چپ به راست بازي ميكرديم.
فضاي بازي هم به سبك وسترن بود و ما بايد به سمت دشمنان بالاي سرمون يا رو به رومون تيراندازي مي كرديم.
يه مرحلش كه هنوز كاملا تو ذهنم مونده به اين صورت بود كه ما سوار بر اسب بوديم و بايد به دشمنانمون كه سوار بر قطاربودن تيراندازي ميكرديم.
هر محله هم براي خودش يه Boss قوي و سرسخت داشت.
اين بازي به اين خاطر تو ذهنم مونده كه علاوه بر گيم پلي درگيركنندش گرافيك بسيار زيبا و فانتزي و رنگارنگي داشت كه حتي اگر امروز هم بازيش كنيم ازش لذت ميبريم.
در ضمن دو نفره هم ميشد بازي كرد و ميتونستيم در كنار دوستانمون بازي رو انجام بديم.
فقط نكته اينجاست كه اسم بازيش رو فراموش كردم و اصلا براي همين موضوع چند خط توضيح دادم بلكه دوستان كمك كنن و اسم بازي رو بگن.
اگر اسم بازي رو بگين خودم سعي مي كنم لينك دانلودش رو پيدا كنم يا از توپخونه بخرمش ( يه چندجايي هستن كه آرشيوشون خيلي تكميله اما متاسفانه خودشون بازي نكردن و بايد اسم بازي رو بگي تا بررسي كنن ببينن آيا بازي مورد نظر رو دارن يا نه).
ممنون ميشم اگر كمك كنين چون علي رغم جستجوهاي زياد اينترنتي و محلي (توپخونه اي!) نتونستم به نتيجه اي برسم.
البته این پستم رو در تاپیک مشابه دیگه ای هم فرستادم.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر