Multi Platform Fallout 76

سازنده
Bethesda
تاریخ انتشار
October 2018
ناشر
Bethesda
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
banner-1.png

information.png
Fallout 76 در مراسم E3 امسال به عنوان اولین بازی تماما انلاین استدیو خوش نام و اوازه BGS معرفی شد . Fallout 76 رو میشه بخش انلاین قسمت 4 دونست چرا که به گفته تاد هاوارد کارگردان اجرایی بازی بخش انلاین Fallout 4 به خاطر نبود نیروی کافی فقط در حد ایده اولیه باقی موند و حالا بعد سه سال با نام Fallout 76 سر شکل گرفته تا ما رو به عنوان اولین کسایی که به دنیای جنگ زده و نابود شده حملات اتمی قدم میزاریم معرفی کنه . بازی همونجور که از اسمش پیداست از Vault 76 شروع میشه بانکر و سنگر زیر زمینی که به منظور ساخت و زندگی بخشیه دوباره بشریت بعد از 25 سال از حملات اتمی ایجاد شده تا ما رو در روز "Reclamation Day" به این دنیا معرفی کنه زمانی که همه چیز نابود شده و خبری از حیاط انسانی بر روی زمین نیست هیچ NPC برای تعامل وجود نداره و باید با داستان و خاطراتشون زندگی کنیم و به خواسته های یک سری رباط و ادم های مرده رسیدگی کنیم . داستان اصلی و داستان های جانبی بازی قرار از این روش روایت بشن پس خودمونیم در این دنیا و بقیه افراد نجات یافته Vault 76 که در قالب بقیه پلیر ها انجام وظیفه میکنن که میتونیم باهم در قالب دوست یا دشمن در مپ بازی که حالا 4 برابر نسخه ی قبلی هم هستش به بازی کردن به پردازیم تصمیم اینکه به بقیه بپیوندیم یا یـ اکتشاف گر تنها باشیم به عهده خودمون هستش با این حال کی ترجیه میده توی این دنیای خالی از سکنه تنها بگرده ؟ اساس اصلی بازی بر روی رو اکتشاف نهاد شده و قول کلی محیط کشف نشده در این دنیای بزرگ رو سازندگان بازی دادن .....

SPECIAL and Perk Cards
  • پلیرها میتونن کارت های پرک شون رو در گروهی که عضو هستن به اشتراک بزارن به شرطی که بقیه اعضا پرک های متفاوتی داشته باشن
  • هر موقع که لول اپ میشید میتونید از بین گزینه های S.P.E.C.I.A.L یک کدومشون رو افزایش بدید و یک پرک کارت بهش اختصاص بدید
  • هر قسمت S.P.E.C.I.A.L دارای یک سبد امتیاز (point) برای فعال کردن پرک کارت هستش
  • برا فعال کردن هر پرک کارت نیاز به امتیاز (point) دارید
  • شما میتونید هر پرک کارت رو برای قدرت بیشتر لول اپ کنید
  • شما میتونید هر پرکی که بدست میارید رو استفاده کنید
  • محدودیت هر لول S.P.E.C.I.A.L از 10 به 15 افزایش پیدا کرده
  • هر پرک کارت تا پنج لول قابلیت ارتقاء داره
  • هر کردوم از پرک کارت های Mutation (جهش یافته) ها مزایا و معایبی دارن
  • افزایش Charisma باعث میشه که شما بتونید پرک کارت های بیشتری رو با بقیه افراد به اشتراک بزارید به خاطر همین خیلیا احتملا Charisma رو بیشتر از همه افزایش بدن
  • تا لول 10 از هر دو لول یک پرک کارت دریافت میکنید از بعد لول 10 به ازای هر پنج لول یک پک چهار تایی که پرک کارت هاش به صورت تصادفی هستن دریافت میکنید
  • در پک پرک کارت ممکنه یـ کارت با شکل ادامس وجود داشته باشه استفاده از این کارت باعث میشه دیر تر گرسنه بشید
  • میتونید هر وقت که بخواید پرک کارت هاتون رو عوض کنید
  • پک پرک کارت ممکنه کارت هایی به شما بده که برای استفاده نیاز به لول بالاتری دارن
  • وقتی به لول پنجاه رسیدید دیگه نمیتونید مقادیر SPECIAL رو افزایش بدید ولی همچنان پرک کارت دریافت میکنید
Characters and Mechanics
  • شما در ابتدا در Vault76 در روز Reclamation Day بیدار میشد
  • سیستم شخصی سازی کاراکتر بهبود پیدا کرده
  • با استفاده از Photo Mode میتونید تصویر شخصیتی که در بازی ساخته اید رو بر روی پروفایلتون در بازی قرار بدید
  • Photo Mode دارای انواع اقسام تنظیمات و فیلتر های رنگی برای گرفتن عکس ار کاراکترتون هستش
  • بازی لودینگ های کمی داره
  • هر وقت که بخواهید میتونید ظاهر کرکترتون رو تغییر بدید که شامل جنسیت هم میشه
  • با افزایش Rads ممکنه شما تبدیل به جهش یافته بشید
Gameplay
  • هیچ سیو فایلی وجود نداره
  • PvP تا لول 5 امکان پذیر نیست
  • شما میتونید پلیر های که ممکنه دائم مزاحمتون میشن رو بلاک کنید اینجوری دیگه نمیتونن رو مپ شما رو مشاهد کنن
  • میتونید از یک پرچم صلح جویی برای جلو گیری از درگیری در بازی استفاده کنید

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
دوتا مشکل اصلی بتا :
1-انیمیشن های سوم شخص فوق ضعیف که مخصوصا سر PvP ادم نمیدونه بخنده یا گریه کنه
2.باز هم لودینگ و لودینگ و لودینگ
===========================
مپ بازی واقعا بزرگه خیلی بزرگه الکی نگفتن چهار برابر نسخه ی قبل تنوع محیطی به شدت بالاست خیلی ! هر ریجن و منطقه حس و حال خودش رو داره و واقعا عالی کار شده از این نظر در کل یکی از شاهکار های بتزدا از نظر طراحی هنری و محیط ها رو شاهد هستیم . بیلد بازی همونجور که گفته بودن خیلی جدید بود و به هیچ وجه دیگه خبری از اون همه لگ نبود ولی خوب کم و بیش افت فرم داشت که خوب واسه بتا کاملا رضایت بخش بود
تنها نگرانی فعلی من سیستم کوست بازی که واقعا بعضی موقع ها میتونه گیج کننده باشه و از اونجایی که خیلیا حال و حوصله تکست خوندن و گوش کردن نوار ها رو ندارن قطعا بهش گیر میدن
=============
در کل چیزی که من از بتا دیدم نوید یـ بازی در حد و اندازه های F4 رو میده نه کمتر نه بیشتر :) ولی قطعا مشکلات فنی با توجه به سابقه بتزدا گریبان گیرش بشه

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
از نظر فنی کلا خیلی داغون میزنه لودینگ هاس وحشتناک زیاده !! یعنی میرفت تو یک محیط بسته یک در باز میکرد طرف بیست ثانیه لودینگ میومد تجربه رو خراب میکنه جهانش که بزرگ میزنه از لحاظ هنری هم طراحی خوبه ولی کلا تکسچر و.. تعریفی نداره مثل قبل

• Like
Reactions: Paradise Lost

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
از نظر فنی کلا خیلی داغون میزنه لودینگ هاس وحشتناک زیاده !! یعنی میرفت تو یک محیط بسته یک در باز میکرد طرف بیست ثانیه لودینگ میومد تجربه رو خراب میکنه جهانش که بزرگ میزنه از لحاظ هنری هم طراحی خوبه ولی کلا تکسچر و.. تعریفی نداره مثل قبل
لودینگ ها محیط های بسته حالا زیاد مشکلی نبدن یکی دو ثانیه لود میشدن ولی وقتی میخواست برگرد تو محیط اصلی زیاد طول میکشید واسه فست تراول هم همینجور ...

• Like
Reactions: WCW

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
داداش از کجا گرفتی پ.خ کن بی زحمت .....
Nvidia به کد بهم داد منم توی سایت Bethesda زدمش. یه روز بعد یه ایمیل برام فرستادن و بتا رو تایید کردن. (عکس بالا) برای Call of duty هم از طرف Nvidia برام کد فرستادن و وقتی توی سایت Activation فعالش کردم، به روز قبل از بتا 4 تا کد برام فرستادن. امیدوارم این هم همینطور باشه.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
Nvidia به کد بهم داد منم توی سایت Bethesda زدمش. یه روز بعد یه ایمیل برام فرستادن و بتا رو تایید کردن. (عکس بالا) برای Call of duty هم از طرف Nvidia برام کد فرستادن و وقتی توی سایت Activation فعالش کردم، به روز قبل از بتا 4 تا کد برام فرستادن. امیدوارم این هم همینطور باشه.
برا ما از این کدا نمیده ؟

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
هر چقدرم که از آنلاین بودن بازی ناراضی باشم ولی انصافا این محیطای بازی رو می‌بینم، دلم نمیاد این نسخه رو تجربه نکنم...
بنظرتون بازی اینترنت کانکشن خوب و پینگ پایین لازم داره؟ چون توی امکانات گیمینگ من این دو مورد از دیرباز وجود نداره :D فک کنم از اونجایی که بازی رقابتی نیست و تعداد محدودی توی مپ بازی قرار دارن، بشه با اینترنت داغون منم تجربش کرد ولی بازم مطمئن نیستم...این Pete Hines یه توییت داده جدیدا که میگفت با یه وای فای داغون توی یه هتل دارم F76 بازی میکنم ولی احتمالا تعریفش از داغون با ما فرق داره :D
به هر حال تقریبا 15 روز تا عرضه مونده و راستش یکمی هایپ شدم :D یاد زمان عرضه‌ی Fallout 4 بخیر...دو روز قبل از عرضه‌ی رسمی، نسخه‌ی فیزیکی بازیو 180 تومن خریدم و تا زمانی که بازی عرضه‌ی رسمی بشه، نصف نقشه رو شخم زده بودم :D حالا نقشه 4 برابر نسخه‌ی قبله و رسما داره داد میزنه که بیخیالِ آنلاین، بیا بصورت Solo توی محیطا سرک بکشیم و ببینیم چه شوخی تلخی توی گوشه کنار نقشه منتظرمونه...واقعا هم هیچ آخرالزمانی مثل آخرالزمان Fallout نمیشه، همه چی داغون و فرسوده (از جمله فریم ریت :D) و همه جا ساکت و سوت و کور...اسکلت‌های یه نفر روی زمین پخش و پلا شده، میری بالا سرش، یه نامه‌ی دردناک پیدا میکنی و دلت واسه طرف میسوزه ولی آخرش یارو مکان یه اسلحه‌ی خفن رو برات مشخص کرده...میری اسلحه رو برمیداری و ملت رو باهاش نابود میکنی >:)>:)>:)
در مورد وضعیت بازی هم با توجه به چیزایی که از بتا دیدم نظرم نسبت به یکی دو هفته‌ی پیش مثبت‌تر شده...با توجه به چیزی که از TES Online دیدم، حتی اگه وضعیت بازی در ابتدا خوب نباشه، احتمالا چندین سال بازی قرار شدیدا ساپورت بشه...اگه برمیگشتم به قبل، حتما با TES Online از همون اول همراه میشدم تا محتویات خفنی که بعدش عرضه شد رو تجربه کنم و جزو اجتماع بزرگی که بازیو حمایت میکنن باشم ولی بعد از یکی دو سال که نادیده‌ش گرفتم، دیگه نمیشد راحت سراغش رفت. احتمال داره همچین چیزی برای F76 هم اتفاق بیفته و مطمئنم اگه از همون اول سراغش نرم، بعدا هم نمیتونم.
کلا حس خوبیه امسال Fallout داریم...فقط کاش شرایط هم مثل 2015 و زمان عرضه‌ی F4 بود...امیدوارم فرصت بشه همگی تجربه‌اش کنیم.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
هر چقدرم که از آنلاین بودن بازی ناراضی باشم ولی انصافا این محیطای بازی رو می‌بینم، دلم نمیاد این نسخه رو تجربه نکنم...
بنظرتون بازی اینترنت کانکشن خوب و پینگ پایین لازم داره؟ چون توی امکانات گیمینگ من این دو مورد از دیرباز وجود نداره :D فک کنم از اونجایی که بازی رقابتی نیست و تعداد محدودی توی مپ بازی قرار دارن، بشه با اینترنت داغون منم تجربش کرد ولی بازم مطمئن نیستم...این Pete Hines یه توییت داده جدیدا که میگفت با یه وای فای داغون توی یه هتل دارم F76 بازی میکنم ولی احتمالا تعریفش از داغون با ما فرق داره :D
به هر حال تقریبا 15 روز تا عرضه مونده و راستش یکمی هایپ شدم :D یاد زمان عرضه‌ی Fallout 4 بخیر...دو روز قبل از عرضه‌ی رسمی، نسخه‌ی فیزیکی بازیو 180 تومن خریدم و تا زمانی که بازی عرضه‌ی رسمی بشه، نصف نقشه رو شخم زده بودم :D حالا نقشه 4 برابر نسخه‌ی قبله و رسما داره داد میزنه که بیخیالِ آنلاین، بیا بصورت Solo توی محیطا سرک بکشیم و ببینیم چه شوخی تلخی توی گوشه کنار نقشه منتظرمونه...واقعا هم هیچ آخرالزمانی مثل آخرالزمان Fallout نمیشه، همه چی داغون و فرسوده (از جمله فریم ریت :D) و همه جا ساکت و سوت و کور...اسکلت‌های یه نفر روی زمین پخش و پلا شده، میری بالا سرش، یه نامه‌ی دردناک پیدا میکنی و دلت واسه طرف میسوزه ولی آخرش یارو مکان یه اسلحه‌ی خفن رو برات مشخص کرده...میری اسلحه رو برمیداری و ملت رو باهاش نابود میکنی >:)>:)>:)
در مورد وضعیت بازی هم با توجه به چیزایی که از بتا دیدم نظرم نسبت به یکی دو هفته‌ی پیش مثبت‌تر شده...با توجه به چیزی که از TES Online دیدم، حتی اگه وضعیت بازی در ابتدا خوب نباشه، احتمالا چندین سال بازی قرار شدیدا ساپورت بشه...اگه برمیگشتم به قبل، حتما با TES Online از همون اول همراه میشدم تا محتویات خفنی که بعدش عرضه شد رو تجربه کنم و جزو اجتماع بزرگی که بازیو حمایت میکنن باشم ولی بعد از یکی دو سال که نادیده‌ش گرفتم، دیگه نمیشد راحت سراغش رفت. احتمال داره همچین چیزی برای F76 هم اتفاق بیفته و مطمئنم اگه از همون اول سراغش نرم، بعدا هم نمیتونم.
کلا حس خوبیه امسال Fallout داریم...فقط کاش شرایط هم مثل 2015 و زمان عرضه‌ی F4 بود...امیدوارم فرصت بشه همگی تجربه‌اش کنیم.
اصلا زیاد تو فکر این نباش که داری یه بازی آنلاین رو تجربه میکنی. مپ بازی اونقدر بزرگ هست که 70 نفر توش گم میشن و حتی ساعت ها هم کسی رو نمیبینی. به نظر من در واقع بسط فالوت 4 به محیط بزرگتر و با المان های اکشن هست. یکیم اینکه دارن با 76 تکنولوژی جهان توزیع شده رو تست میکنن. احتمالا تو استارفیلد پررنگ باشه این، یه چیزی مثل سیستم دث استرندیگ. وگرنه اصلا فوکوس آنلاین و PVP نداره.
در ضمن دیزاین نقشه بازی فوق العاده هست. یه چیز عجیبی هست. خیلی بهتر از اسکایریم و فالوت 4. مپ 4 برابر فالوت 4 هست اما حتی ثانیه ای احساس تکراری بودن دست نمیده. مطمئنا از این تجربه تو خفن کردن استارفیلد استفاده خواهند کرد. :D
متاسفانه نقد بازی دست من نیست (دارکسایدرز رو بیشتر هایپ بودم به دلایلی :D) وگرنه خیلی دوست داشتم یه دیدگاه تحلیلی کامل در موردش داشته باشم.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
منم مثل تو :p انصافا بازی همه جوره بوی یـ Fallout دیگه رو میده چیزی که من توی استریم ها فهمیدم اینه که به شدت قابلیت تنها بازی کردن رو داره شاید کمی توی اونت هاش بالانس نباشه درجه سختی (که اونم بعدا حتما واسش اپدیت میدن) ولی همه جوره میشه تنهایی بازیش کرد اون پیت هاینس هم که گفته بود دارم با وایفای هتل بازی میکنم واقعا داغونه اون جا در حد انداز های ایران بعضا داغونه پس اگه گفته داغونه ینی با استاندارد های ایران یکیه :D من خودم خیلی دلم میخواد تهیش کنم ولی لامصب پول نیست سایتا ایرانی هم که ماشالا هیچکدوم به پشمشون هم نیست و من ندیدم کسی دیجیتالی فیزیکی پیش خرید گذاشته باشه هایپش خیلی کمه تو ایران خیلی ! واسه همین احتمالا من یکی باید حسرت به دل بشم :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر