Call of Duty: WWII

eb0b2b57-508c-4f4e-a483-2b152305102c.jpg

اکتیویژن رسما نسخه بعدی بازی Call of Duty بنام Call of Duty: WWII را معرفی کرد. توسعه دهنده بازی استودیو Sledgehammer هست و بازی به زمان جنگ جهانی دوم برگشته.

Reveal Trailer
Download 1080p | Download 720p | Download 360p

===========================================

E3 2017 Trailer
news_e3_call_of_duty_wwii_reveals_its_multiplayer-19254.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

Call of Duty WWII: Story Trailer

news_call_of_duty_wwii_story_trailer-19524.jpg

Download HD 720p 60fps

تریلر رسمی مود زامبی بازی

catc_83d52509-c49b-4113-90cf-e6fd4effc33a.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

بازی در تاریخ 3 نوامبر (12 آبان) منتشر خواهد شد. همچنین بتای نسخه PS4 بازی در تاریخ 25 آگوست (3 شهریور) شروع میشه.

آخرین ویرایش:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
دوستان کسی نیست منو راهنمایی کنه؟!
اون موقع که بازی میکردم یادمه وقتی با یکی از فرندام پارتی داخل بازی میکردیم بازی استارت میشد اون کیک میشد،
ازونجا که دیگه طرف کالاف نرفتم و نمیرم دنبال راه حلش هم نرفتیم و بیخیالش شدیم، توصیه منم بهت اینه که شما هم بیخیالش شی!
فرضا داخل هم شدی وقتی به سرور های اصلی وصل نیستی بازی جز اعصاب خوردی چیزی نداره.

• Like
Reactions: p_ansari

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
502
اقایون سوال تکراری:D
هنوز سروراش داغونه؟!
من تازگی بعد یه نسل یه cod نصب کردم اونم iw و عجیبه مشکل پینگ ندارم (هر چند با خود بازی شدیدا مشکل دارم :-w)ولی پیام های اینجا خوندم شدیدا نا امید شدم از تجربه این نسخه (دلمون هوای یه cod کلاسیک بدون ژانگولر بازی کرده بود :|)

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
اقایون سوال تکراری:D
هنوز سروراش داغونه؟!
من تازگی بعد یه نسل یه cod نصب کردم اونم iw و عجیبه مشکل پینگ ندارم (هر چند با خود بازی شدیدا مشکل دارم :-w)ولی پیام های اینجا خوندم شدیدا نا امید شدم از تجربه این نسخه (دلمون هوای یه cod کلاسیک بدون ژانگولر بازی کرده بود :|)
آخ منم هوس کردم!
این بازی با همه ی مشکلات فنی و طراحی بیروح خیلی از مراحل و کلی مشکل دیگه ؛ اگه مشکل سرور نداشت،
اینقدر اینجا فحش نمیخورد و اینقدر زود ملت ازش ناامید نمیشدن...
خداکنه یه WW دیگه بسازن (ترجیحا یه استودیو دیگه) و البته رفع مشکل سرور که بعید میدونم این دومی درست بشه.

• Like
Reactions: AxeL90

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
خسته نباشن واقعا
بعد bo 4هم سرور اختصاصی نداره مثل ww2؟!
فعلا که به سرورهای اختصاصی وصله بچه ها دارن بازی میکنن تا ببینیم نسخه اصلی تازه اونم بعد از اینکه یه مدتی گذشت مشخص میشه برنامشون چیه.

• Like
Reactions: AxeL90

Iman-Emperatour

کاربر سایت
Jun 25, 2017
3
سلام بر همگی
من تازه افلاین COD رو رفتم و میخواستم مولتی COD با مد عادی و یا جنگ رو برم ولی متاسفانه بلد نیستم و آموزش درست حسابی هم در نت پیدا نکردم...و دوم اینکه میخواستم من و یکی از دوستان با هم بصورت بصورت همزمان یعنی شبکه با بقیه مولتی بازی کنم اگه آموزش این دو رو بهم بگید ممنون میشم عزیزان.

آخرین ویرایش:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
سلام بر همگی
من تازه افلاین COD رو رفتم و میخواستم مولتی COD رو برم ولی متاسفانه بلد نیستم و آموزش درست حسابی هم در نت پیدا نکردم...و دوم اینکه میخواستم من و یکی از دوستان با هم بصورت بصورت همزمان یعنی شبکه با بقیه مولتی بازی کنم اگه آموزش این دو رو بهم بگید ممنون میشم عزیزان.
یه نفر invite بده اون یکی join بده
Nat type تون هم باید یکی باشه یا یکی open باشه
آموزش هم نمیخواد بازی کنی و مپ بیاد دستت خودت یاد میگیری،
فقط چون تازه کاری یه گوشه نشین تا ملت بیان کیل بگیری، برو جلو، اولش اگه مردی هم عیب نداره، تا یاد بگیری.

• Like
Reactions: Iman-Emperatour

Iman-Emperatour

کاربر سایت
Jun 25, 2017
3
یه نفر invite بده اون یکی join بده
Nat type تون هم باید یکی باشه یا یکی open باشه
آموزش هم نمیخواد بازی کنی و مپ بیاد دستت خودت یاد میگیری،
فقط چون تازه کاری یه گوشه نشین تا ملت بیان کیل بگیری، برو جلو، اولش اگه مردی هم عیب نداره، تا یاد بگیری.
سلام ممنون دوستم برای انلاین از نت همراه اول استفاده میکنه (هات اسپات میکنه) و سیستم عامل گوشیشم IOS هستش حالا چجوری Nat type3 رو به Nat type2 تبدیل کنه..ممنون

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
سلام ممنون دوستم برای انلاین از نت همراه اول استفاده میکنه (هات اسپات میکنه) و سیستم عامل گوشیشم IOS هستش حالا چجوری Nat type3 رو به Nat type2 تبدیل کنه..ممنون
نمیدونم، اطلاع فنی ای در این مورد ندارم، تا جایی که میدونم با گوشی غیر از 3 نمیشه گرفت.
حالا از جای دیگه سراغ بگیر.

• Like
Reactions: Iman-Emperatour

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر