Darksiders 3

5pht_dsiii.png

Developer: Gunfire Games
Publisher: THQ Nordic
Engine:
UE4
Genre: Action-Adventure
Release:
2018

8qc1_info.png
دارک سایدرز 3 توسط Gunfire Games، متشکل از اعضای سابق استدیو منحل شده Vigil Games؛ سازندگان اسبق سری دارک سایدرز در حال ساخت است و شخصیت اصلی نیز سومین سوار آخرالزمان، خشم(Fury)، است که برای نابودی هفت گناه مرگبار (Seven Deadly Sinss) و بازگرداندن تعادل پا به زمین می‌گذارد.

hl86_dsiii_topic2.png

d1-1.jpg

d6-1.jpg

d2-1.jpg

d3-1.jpg

d4-1.jpg

d5-1.jpg

تریلر

mq9n_console.png

پست با انتشار اطلاعات بیشتر آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
من دارم قسمت دوم دارک سایدرز رو بازی میکنم (۶ ساعتی شده ) و باید بگم عجیب ترین ، در تخیلم ندیده ترین! داستانی هست که تا به حال در تمام حوزه ی سرگرمی باهاش برخوردم! "مرگ" میخواد نسل انسان ها رو احیا کنه و " جنگ " «به اشتباه» بخاطر نابودی زمین در اسارته ! واقعا چجوری میشه همچون تناقضی رو محرک داستانی کرد؟! من هنوز نتونستم حضم کنم:D. بازی یکم روند تکراری و کسل کننده ای داره و تا حدودی جاهایی از گیم پلی لق میزنه. ولی باید بگم بیس داستانی جذابی داره ، شخصیت "مرگ" خیلی خوبه اما توی بحث شخصیت های دیگه و روابطشون با کارکتر اصلی چندان جالب نیست. در کل بنظرم ip خیلی خفنیه و اگه شماره سومش بتونه نقص ها رو برطرف کنه خیلی خوب میشه.
۲ کلا خیلی چیزاش اضاف هست. راحت باید ۱۰ ساعتی کوتاه تر بود بازی

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
خوبه به نظرم :D نسخه یک هم همین حدودا بود که قشنگ میشد با گشت و گذار بیشتر تا 30 ساعت هم گیم پلی ازش گرفت کلا بازی همه جوره حال و هوای نسخه ی یک رو داره از محیط و راه رو های بسته و خطیش بگیر تا کمتر شدن المان های OpenWorld منکه راضیم <:-P
60 ساعت میخواستم
اصلا H&S واقعی داشتیم تو این نسل تاحالا ؟
پر شده این نسل از سولزبورن و نظایر اون :|

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: jhoobin

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
۲ کلا خیلی چیزاش اضاف هست. راحت باید ۱۰ ساعتی کوتاه تر بود بازی
خیلی الکی کش میده مراحل رو! مثلا میخوای با یکی بری دو کلوم حرف بزنی ولی قبلش باید صدتا کار الکی طولانی انجام بدی! میای که حرف بزنی طرف ازت صدتا کار الکی طولانی دیگه میخواد که حرف بزنه ، وقتی هم که حرف میزنه میفهمی کلا اینجا هیچ خبری نیست! :D و دوباره همین روند الکی طولانی باید سپری بشه! کلا میخوای از یه نقطه به یه نقطه دیگه برسی بازی ازت بیگاری میکشه! الان ١۶ ساعت که بازی کردم و اگه همین کش دادنهای الکی نبود واقعا بازی جذاب تری میشد. اما بنظرم فضای فانتزی و لوکیشن های بازی که مدام تغییر میکنه برام رضایت بخشه. از یه لحاظی هم منو یاد گاد او وار ۴ میندازه:-"

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
60 ساعت میخواستم
درسته به نظر منم خیلی کمه ۱۵ ساعت !
واقعا نا امید شدم توقع منم ۶۰ ساعت بود .من خیلی الان برام مهمه ۶۰ دلار پول میدم چند ساعت سرگرم میشم ‌.

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
درسته به نظر منم خیلی کمه ۱۵ ساعت !
واقعا نا امید شدم توقع منم ۶۰ ساعت بود .من خیلی الان برام مهمه ۶۰ دلار پول میدم چند ساعت سرگرم میشم ‌.خصوصا اینکه بازی در لحظه انتشار رقیب سختی مثل سکیرو داره .
چه ربطی به سکیرو داره آقا؟ :D
یکیشون نوامبر امسال میاد و اون یکی مارس سال دیگه!!!

• Like
Reactions: BitsandBytes

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
چه ربطی به سکیرو داره آقا؟ :D
یکیشون نوامبر امسال میاد و اون یکی مارس سال دیگه!!!
من از استور سونی دیدم ! و بازی با فاصله ۹ روز از سکیرو زده تاریخ انتشارشو ! یعنی سونی اشتباه زده ؟ عکسشم گذاشتم

Attachments

• IMG_20181021_174614.jpg
    IMG_20181021_174614.jpg
    226.5 KB · مشاهده: 8
  • IMG_20181021_174645.jpg
    IMG_20181021_174645.jpg
    148.1 KB · مشاهده: 7
آخرین ویرایش:

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
60 ساعت میخواستم
داداش پس کریتوس پشم بود :D
گر چه خودم طرفدار سر سخت این سری هستم .
در مورد گیم پلی هم نمیشه که انتظار زیادی داشته باشیم شاید کل توانشون همینقدره و بیشتر از این بشه بازی فاجعه از اب در بیاد . به شخصه کیفیت رو به کمیت ترجیح میدم.

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
داداش پس کریتوس پشم بود :D
گر چه خودم طرفدار سر سخت این سری هستم .
در مورد گیم پلی هم نمیشه که انتظار زیادی داشته باشیم شاید کل توانشون همینقدره و بیشتر از این بشه بازی فاجعه از اب در بیاد . به شخصه کیفیت رو به کمیت ترجیح میدم.
کریتوس اعظم حسابش جداس با هیچ عنوانی برای من تو یک سبد قرار نمیگیره

• Like
Reactions: rosgod

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
من از استور سونی دیدم ! و بازی با فاصله ۹ روز از سکیرو زده تاریخ انتشارشو ! یعنی سونی اشتباه زده ؟ عکسشم گذاشتم
آره تاریخ اشتباهی زده مثل این‌که سونی، چون سایت خود بازی و اکثر سایت‌های معروف دیگه ۲۷ نوامبر تاریخ زده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر