arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
به به. به‌سلامتی، سریال Iron Fist کنسل شد :D:

Marvel’s ‘Iron Fist’ Won’t Return for Season 3 on Netflix

پ.ن: البته شخصیت «دنی رند» در دنیای تلویزیونی مارول، به حیاتش ادامه می‌ده 8-|:D
Luke Cage هم به سرنوشت برادر «دنی رند» دچار شد :|:D:

‘Luke Cage’ Canceled by Netflix

پ.ن: نت‌فلیکس داره به خونه‌ تکونیش ادامه می‌ده. بعد از فصل 2 بدِ Jessica Jones، کنسل شدن یا نشدنش خیلی برام فرقی نمی‌کنه. فقط امیدوارم که کاری به Daredevil نداشته باشند.

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
486
نام
Sera
دردویل هیچوقت کنسل نمیشه،خیالتون تخت.
این سریال روح اسطوره ای دردویل رو با خودش داره،و تا وقتی این روح هست دردویل پادشاهی خواهد کرد.

Donger Rebirth

کاربر سایت
Sep 1, 2018
16
عاقا عاقا چه خبره :|
Luke Cage رو چزا زدی کنسل کردی :|
فصل دوم خیلی خوبی داشت، منتظر بودم فصل سوم Daughters of the Dragon تشکیل بشه بیفتن به جونش :|
اصلا نمی تونستم صبر کنم ببینم تیلدا چی توی کلش داره :|
الان داستان JJ و Luke Cage چی می شه؟؟؟!!!

از کنسل کردن Iron Fist به شدست استقبال کردم اما دقیقا برعکس برای Luke Cage هست

در کل MCU TV Series راهش رو گم کرده
Inhumans که سریال ضعیفی بود و کنسل شد، AoS که فصل آخرشه، Agent Carter به دلایل نامعلومی کنسل شد، Most Wanted و Damange Control هم که رفتن رو هوا، و در نتیجه پرونده MCU توش شبکه ABC کاملا بسته شد
New Warriors که کلا رفته رو هوا، 2018 تموم شد اینا هنوز برنامه دارن 2018 ریلیزش کنن در حالی که آخرین خبری که اومده اینه که فعلا در مرحله پیش تولیده!!!
از اون پرونده 4 سوپر هیرو اه Netflix Series که قرار بود مثل MCU سینمایی، هر کدوم داستان خودشونو داشته باشن و باهم دیگه Cross-Over داشته باشن و در نهایت توی The Denfenders ها با هم جمع بشن و کلا Defenders حکم Avengers رو پیدا کنه، کلا به فاک رفت
Iron Fist عنوان فاجعه ای در اومد که کنسل شد، Luke Cage در کمال ناباوری کنسل شد، The Denfeders هم بعد از ریلیز کنسل کردن، الان موندن DD و JJ و Punisher که این آخری اصلا قرار نبود توی MCU باشه یهو سر و کلش پیدا شد
اصلا فلسفه کل Netflix Series نابود شد رفت

موند 2 عنوانی که کلا فازشون فرق می کنه
اون ور اوضاع Hulu خیلی خوبه، فصل اول Runaways عالی بود، امیدوارم فصل دومشم عالی باشه
Nigga and Daggerr هم که رفته برای فصل دوم، نظری ندارم در این مورد :D

در کل اوضاع خرابه، مارول TV Series رو بسیار قوی شروع کرد و بسیار با سرعت داره نابودش می کنه :|

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
فصل دوم خیلی خوبی داشت، منتظر بودم فصل سوم Daughters of the Dragon تشکیل بشه بیفتن به جونش :|

از کنسل کردن Iron Fist به شدست استقبال کردم اما دقیقا برعکس برای Luke Cage هست

در کل MCU TV Series راهش رو گم کرده
Inhumans که سریال ضعیفی بود و کنسل شد، AoS که فصل آخرشه، Agent Carter به دلایل نامعلومی کنسل شد، Most Wanted و Damange Control هم که رفتن رو هوا، و در نتیجه پرونده MCU توش شبکه ABC کاملا بسته شد
New Warriors که کلا رفته رو هوا، 2018 تموم شد اینا هنوز برنامه دارن 2018 ریلیزش کنن در حالی که آخرین خبری که اومده اینه که فعلا در مرحله پیش تولیده!!!
از اون پرونده 4 سوپر هیرو اه Netflix Series که قرار بود مثل MCU سینمایی، هر کدوم داستان خودشونو داشته باشن و باهم دیگه Cross-Over داشته باشن و در نهایت توی The Denfenders ها با هم جمع بشن و کلا Defenders حکم Avengers رو پیدا کنه، کلا به فاک رفت
Iron Fist عنوان فاجعه ای در اومد که کنسل شد، Luke Cage در کمال ناباوری کنسل شد، The Denfeders هم بعد از ریلیز کنسل کردن، الان موندن DD و JJ و Punisher که این آخری اصلا قرار نبود توی MCU باشه یهو سر و کلش پیدا شد
اصلا فلسفه کل Netflix Series نابود شد رفت

موند 2 عنوانی که کلا فازشون فرق می کنه
اون ور اوضاع Hulu خیلی خوبه، فصل اول Runaways عالی بود، امیدوارم فصل دومشم عالی باشه
Nigga and Daggerr هم که رفته برای فصل دوم، نظری ندارم در این مورد :D

در کل اوضاع خرابه، مارول TV Series رو بسیار قوی شروع کرد و بسیار با سرعت داره نابودش می کنه :|
مشت آهنین که از همون فصل اول معلوم بود کنسل میشه خیلی بیخود بود مخصوصا همون دنی رند که اصلا بازیگر اشتباهی انتخاب کردن:|. گرچه فصل دوم بهتر شده بود ولی باز جالب نبود من نیمه دوم با دور تند رفتم جلو:D
لوک کیج هم فصل اول متوسطی داشت ولی فصل دوم بهتر شده بود و سوم می تونست قشنگ تر باشه ولی انتظار کنسلی یه کوچولو داشتم
از اون طرف جسیکای عزیزم فصل اول خوبی داشت و فصل دوم ضعیف. اگه همینطور پیش بره اینم می ترکونن
و در آخر میمونه پانیشر و daredevil عزیز>:D< که الان کنسل شدن daredevil ابدا و اصلا امکان نداره مگر اینکه نت فلیکس و مارول مشکل خاصی باهم داشته باشن و پانیشر هم باید منتظر فصل دوم موند تا ببینیم چی پیش میاد

• Like
Reactions: arash1996

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,655
نام
iMAN
من تا قسمت 11 دیدم .وزن هیرو-آنتی هیرو سریال تو فصل 2 خیلی بیستر بود حضرت پانیشر حضورش کلی امتیاز بود یا الکترا و حضور فیسک . امل الان فقط فیسک و دکس هستن . دکس جای خشونت و پرداخت بیشتری داره به نظرم...
شخصیت دکس خوب پردازش شده و پیشینه شو خوب نشون دادن و بعد روانی بودنش رو خوب نشون دادن و لقب BullsEye هم از
پرت کردن اشیا و هدشات کردنش کاملا برازنده اس. تم تاریک هم خوب سوار شده و دامنه نفوذ فیسک خیلی خوبه...
ولی به نظرم تا اینجا متاسفانه تو چند قسمتش شیلنگ گرفته تو بعضی مواقع ...
در کل من تا الان راضی بودم فقط و فقط اکش و خون وخون ریزی کمتر از فصل قبل بوده...شما صحنه زندان پانیشر رو بیاد بیار ... ^:)^

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,708
نام
Ebrahim

Disney streaming service:D

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,655
نام
iMAN
من تا قسمت 11 دیدم .وزن هیرو-آنتی هیرو سریال تو فصل 2 خیلی بیستر بود حضرت پانیشر حضورش کلی امتیاز بود یا الکترا و حضور فیسک . امل الان فقط فیسک و دکس هستن . دکس جای خشونت و پرداخت بیشتری داره به نظرم...
شخصیت دکس خوب پردازش شده و پیشینه شو خوب نشون دادن و بعد روانی بودنش رو خوب نشون دادن و لقب BullsEye هم از
پرت کردن اشیا و هدشات کردنش کاملا برازنده اس. تم تاریک هم خوب سوار شده و دامنه نفوذ فیسک خیلی خوبه...
ولی به نظرم تا اینجا متاسفانه تو چند قسمتش شیلنگ گرفته تو بعضی مواقع ...
در کل من تا الان راضی بودم فقط و فقط اکش و خون وخون ریزی کمتر از فصل قبل بوده...شما صحنه زندان پانیشر رو بیاد بیار ... ^:)^
در ادامه بگم که بار اکشن فصل 3 کمتر از 2 بود اما درامش سنگین تر و تاریک تر بود تقریبا .
فقط امیدوارم با اومدن سرویس استریم دیزنی کنسل نشه .
انتظار داشتم فاگی یا کارن یا هردو کشته شن... انقد پوستر قرمز و اینا منتشر کردن اینا قبل ریلیز ...!!!
تکلیف بولزآی هم معلوم شد احتمالا فصل بعد یا سریال اختصاصی...!!!

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
Titans خوب داره پیش میره ، flash و arrow و... از cw بگیرن بیارن رو شبکه خودشون چه بهتر حداقل از اون فضای بچگونه در میان:|
خدا پدر این سریالهای سوپرشیرویی CW رو بیامرزه! هزاران نوجوون ایرانی ازین سریالها دارن انگلیسی یاد میگیرن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر