Xbox Forza Horizon 4

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
DfW4dzwW4AEVPcd.jpg

خب بالـاخره به آروزیـه دیرینـه امـ رسیدمـ ... :D

! Welcome to beautiful , historic Britain Horizon
دوستان و فورتزا فن هایـه عزیز طبق پیش بینیها شماره جدید هورایزن در کنفرانس E3 مایکروسافت رونمایی شد !
واقعا از هر نظـر فراتر از انتظارات ظاهر شد ... از فصول داینامیک بگیر یا دنیایه مشترک و قابلیت خرید خونـه و گاراژ
خب از کاور کار شروع کنیمـ : بعد از فورتـزا موتوراسپورت شماره پنج و مکلارن P1 باز قرعه دوباره به نامـ
مکلارن افتاد تا با McLaren Senna هوش از سر ببره ! مدل ماشین 2019 هست و به تعداد محدود تولید شده
معرفیش 10 دسامبر سال 2017 بود و رونماییه واقعیش در نمایشگاه اتومبیل ژنـو در سال 2018 !
تولید همـ محدود هست و بیش تر از 500 دستگاه تولید نمیشه ، متاسفانه یک خبر بد واسه اون دسته از دوستان دارمـ که قصد خرید داشتن ... سولد آوت شده :D
همونطور که از اسمش پیداست مکلارن سنا در پاسداشت آیرتون سنـا تولید شده ...
راننده فرمول یک برزیلیـ که سه بار با مکلارن در سال هایـه 1988 و 1990 و 1991 قهرمان مسابقات فرمول یک شد !

Our family is extremely proud of the naming of the new Ultimate Series McLaren Senna
! This is the first project that really connects with Ayrton's racing spirit and performance

برونـو سنا برادرزاده آیرتون سنا !

مکلارن سنا 837 هزاردلـار قیمت داره و تحویلش همـ از سه ماهه سومـ 2018 شروع میشه .

---​
- فورتزا هورایزن 4 با بیش از 450 ماشین عرضه میشه
- با قابلیت Route Creator میتونین مسابقات دلخواه خودتون رو ایجاد کنین
- کاراکترتون رو میتونین کاستومایز کنین ... بیش تـر از 500 آیتمـ واسه این کار در اختیارتون هست
- برای اولین بار در تاریخ این مجموعه تو این شماره شما میتونین ملک و املاک بخرین که همین خرید همـ تاثیر داره تو روند گیمپلیه بازیـ و پرک ها ! بعنوان مثال شما یه کمپانیه تاکسیرانیـ میخرین ، ماموریت هاش رو انجامـ بدین جوایز متفاوت بهتون داده میشه
- کواپ تا شش نفر ساپورت میکنه و سرورهایـه 72 بازیکنه داره !
- اعلامـ شده که طبق رسمـ قدیمـ ، بازی دو تا DLC خواهد داشت
- حیات وحش همـ تو بازی هست و نقشش پررنگ تر از شماره 3 هست !
تا اینجا همین اطلاعات از بازیـ مشخص شده و باید منتظر موند دید که چه سورپرایزهایـه دیگه ای رو میکنن !

فورتـزا هورایزن در روز 2 اکتبر منتشر میشه و از همون روز اول عرضه همـ میاد رو سرویس گیمپَس !
اگه از همین الان پراوردر کنین Formula Drift Car Pack رو بصورت رایگان دریافت میکنین که میتونین همـ تو فورتزا موتوراسپورت هفت استفاده کنین و شماره جدید هورایزن !
دولوکس ادیشن فقط دیجیتالیـه و نسخه فیزیکی نخواهد داشت و شامل کارپس میشه ...
خود کارپس رو بخواین بخرین مجزا 30 $ قیمت داره
التیمیت ادیشن کامل ترین نسخه بازیـه مخصوصا امسال که شامل دو تا DLC همـ میشه که در آینده میاد !
قبلتر از این اکسپنشن ها مجزا فروخته میشدن و قیمت نسخه کاملـه کامل به 130 - 140$ همـ میرسید :D
التیمیت ادیشن کارپک ها رو داره به اضافه VIP Membership و دو تا DLC و دست رسیه زودتـر یعنی از 28 سپتامبر میتونین هورایزن تحربـه کنین !
یک نکته مهمـ : فورتزا هورایزن 4 تمامـا آنلاین نیست !!!

You can play offline if you wish , with Drivatars

رالف فولتن !

دیدن این تصویر همـ به همه پیشنهاد میشه ، از نظر من آرامبخش ترین تصویر دنیاست :D

DfXKhkZWkAA8Iar.jpg

آخرین ویرایش:

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
451
نام
محمد
میتونید اگه تا حالا گیم پس نگرفتید، یه گیم پس تریال یک ماهه بخرید که خیلی هم ارزونه تا یک ماه میتونید بازی رو بازی کنید و سمت اشتراکی فروش ها نرید:)

Sent from my HTC 2Q4R100 using Tapatalk

• Like
Reactions: DeadPooLX

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
میتونید اگه تا حالا گیم پس نگرفتید، یه گیم پس تریال یک ماهه بخرید که خیلی هم ارزونه تا یک ماه میتونید بازی رو بازی کنید و سمت اشتراکی فروش ها نرید:)

Sent from my HTC 2Q4R100 using Tapatalk
دو تا مشکل داره
یک این که فقط یه ماه می تونی بازیش کنی
دو قیمت اشتراکی تفاوتی باهاش نداره تازه با یه ذره پول بیشتر نسخه التیمیت رو می گیری

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,081
نام
مــاکــان
دو تا مشکل داره
یک این که فقط یه ماه می تونی بازیش کنی
دو قیمت اشتراکی تفاوتی باهاش نداره تازه با یه ذره پول بیشتر نسخه التیمیت رو می گیری
اشتراکی هم که تا ابد موندگار نیست، تازه هزارتا مشکل جور واجور هم داره.

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
اشتراکی هم که تا ابد موندگار نیست، تازه هزارتا مشکل جور واجور هم داره.
من شخصا اشتراکی فروش نیستم همین تازه م فقط فورزا رو گرفتم
واسه این که اگر پشتیبانی نکرد سایت مشکلی پیش نیاد از os بک آپ گرفتم که لایسنس همیشه باشه
بعدم تا ابدم نبود نبود حداقلش از یه ماه گیم پس با همون پول بهتره که
من مشکل دیگه ای هم سر اشتراکی فورزا ندیدم اون مشکل کرش هم مثل که اونا که نسخه قانونیشو دارن هم پیش میاد که منم فایل bat دارم (حالا نم دونم اشتراکی اوریجین و ... مشکلی دارن یا نه)
ـــــــــــــــــــــــــــــ
دوستان آیا اعلام شده dlc های بازی قراره چی باشه؟؟؟

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
به این می گن شانس B-)B-)B-)B-)B-)B-)B-)
w5v6r.jpg

مونده بودم که چجوری پول جمع کنم بخرمش که یهو دیدم چقد wheelspin مصرف نشده دارم بعدش که بوگاتی رو داد اصن پریدم هوا

• Like
Reactions: s.1

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
به این می گن شانس B-)B-)B-)B-)B-)B-)B-)
w5v6r.jpg

مونده بودم که چجوری پول جمع کنم بخرمش که یهو دیدم چقد wheelspin مصرف نشده دارم بعدش که بوگاتی رو داد اصن پریدم هوا
پول جمع میشه نگران نباش D: من تو 2 روز شیرون خریدم با یه مکلارن سنا، ولی خب مفت برسه به آدم یه حس دیگه ای داره xD

• Like
Reactions: 33505775

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
پول جمع میشه نگران نباش D: من تو 2 روز شیرون خریدم با یه مکلارن سنا، ولی خب مفت برسه به آدم یه حس دیگه ای داره xD
مک لارن سنا رو که من چون دموش رو رفته بودم مفتکی بهم داد
این هورایزن استوریس هم خیلی پیشرفت خوبی بوده هم تعدادش از باکت لیستا بیشتره هم جذاب و عمیق تره

• Like
Reactions: TeTration

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
دوستان بازی 3 گیگ آپدیت داده اینم تغییراتش
Code:
https://support.forzamotorsport.net/hc/en-us/articles/360002034847-FH4-Release-Notes-October-23rd-2018

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر