Xbox Forza Horizon 4

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
DfW4dzwW4AEVPcd.jpg

خب بالـاخره به آروزیـه دیرینـه امـ رسیدمـ ... :D

! Welcome to beautiful , historic Britain Horizon
دوستان و فورتزا فن هایـه عزیز طبق پیش بینیها شماره جدید هورایزن در کنفرانس E3 مایکروسافت رونمایی شد !
واقعا از هر نظـر فراتر از انتظارات ظاهر شد ... از فصول داینامیک بگیر یا دنیایه مشترک و قابلیت خرید خونـه و گاراژ
خب از کاور کار شروع کنیمـ : بعد از فورتـزا موتوراسپورت شماره پنج و مکلارن P1 باز قرعه دوباره به نامـ
مکلارن افتاد تا با McLaren Senna هوش از سر ببره ! مدل ماشین 2019 هست و به تعداد محدود تولید شده
معرفیش 10 دسامبر سال 2017 بود و رونماییه واقعیش در نمایشگاه اتومبیل ژنـو در سال 2018 !
تولید همـ محدود هست و بیش تر از 500 دستگاه تولید نمیشه ، متاسفانه یک خبر بد واسه اون دسته از دوستان دارمـ که قصد خرید داشتن ... سولد آوت شده :D
همونطور که از اسمش پیداست مکلارن سنا در پاسداشت آیرتون سنـا تولید شده ...
راننده فرمول یک برزیلیـ که سه بار با مکلارن در سال هایـه 1988 و 1990 و 1991 قهرمان مسابقات فرمول یک شد !

Our family is extremely proud of the naming of the new Ultimate Series McLaren Senna
! This is the first project that really connects with Ayrton's racing spirit and performance

برونـو سنا برادرزاده آیرتون سنا !

مکلارن سنا 837 هزاردلـار قیمت داره و تحویلش همـ از سه ماهه سومـ 2018 شروع میشه .

---​
- فورتزا هورایزن 4 با بیش از 450 ماشین عرضه میشه
- با قابلیت Route Creator میتونین مسابقات دلخواه خودتون رو ایجاد کنین
- کاراکترتون رو میتونین کاستومایز کنین ... بیش تـر از 500 آیتمـ واسه این کار در اختیارتون هست
- برای اولین بار در تاریخ این مجموعه تو این شماره شما میتونین ملک و املاک بخرین که همین خرید همـ تاثیر داره تو روند گیمپلیه بازیـ و پرک ها ! بعنوان مثال شما یه کمپانیه تاکسیرانیـ میخرین ، ماموریت هاش رو انجامـ بدین جوایز متفاوت بهتون داده میشه
- کواپ تا شش نفر ساپورت میکنه و سرورهایـه 72 بازیکنه داره !
- اعلامـ شده که طبق رسمـ قدیمـ ، بازی دو تا DLC خواهد داشت
- حیات وحش همـ تو بازی هست و نقشش پررنگ تر از شماره 3 هست !
تا اینجا همین اطلاعات از بازیـ مشخص شده و باید منتظر موند دید که چه سورپرایزهایـه دیگه ای رو میکنن !

فورتـزا هورایزن در روز 2 اکتبر منتشر میشه و از همون روز اول عرضه همـ میاد رو سرویس گیمپَس !
اگه از همین الان پراوردر کنین Formula Drift Car Pack رو بصورت رایگان دریافت میکنین که میتونین همـ تو فورتزا موتوراسپورت هفت استفاده کنین و شماره جدید هورایزن !
دولوکس ادیشن فقط دیجیتالیـه و نسخه فیزیکی نخواهد داشت و شامل کارپس میشه ...
خود کارپس رو بخواین بخرین مجزا 30 $ قیمت داره
التیمیت ادیشن کامل ترین نسخه بازیـه مخصوصا امسال که شامل دو تا DLC همـ میشه که در آینده میاد !
قبلتر از این اکسپنشن ها مجزا فروخته میشدن و قیمت نسخه کاملـه کامل به 130 - 140$ همـ میرسید :D
التیمیت ادیشن کارپک ها رو داره به اضافه VIP Membership و دو تا DLC و دست رسیه زودتـر یعنی از 28 سپتامبر میتونین هورایزن تحربـه کنین !
یک نکته مهمـ : فورتزا هورایزن 4 تمامـا آنلاین نیست !!!

You can play offline if you wish , with Drivatars

رالف فولتن !

دیدن این تصویر همـ به همه پیشنهاد میشه ، از نظر من آرامبخش ترین تصویر دنیاست :D

DfXKhkZWkAA8Iar.jpg

آخرین ویرایش:

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
دوستان دوباره می پرسم می شه یکی بگه شما چی کار می کنید برا شبکه ایکس باکس
یه تحریم شکن سیسکو دارم ولی سرعتو کم می کنه راه دیگه ای دارید؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بازی واقعا فوق العادس اصلا با شماره ی 3 قابل مقایسه نیست خیلی بیشتر حال می ده فقط حیف پشتبانی از فرمونش جالب نیست امیدوارم با اپدیت های بعدی درست شه. مشکل کرشش هم به خاطر مسایل امینی جدید پیش میاد ازاردهنده هست که فعلا با همین فایل BAT درست می شه.

• Like
Reactions: ehsancjdk

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
بازی واقعا فوق العادس اصلا با شماره ی 3 قابل مقایسه نیست خیلی بیشتر حال می ده فقط حیف پشتبانی از فرمونش جالب نیست امیدوارم با اپدیت های بعدی درست شه. مشکل کرشش هم به خاطر مسایل امینی جدید پیش میاد ازاردهنده هست که فعلا با همین فایل BAT درست می شه.
من چن تا چیز سه رو بیشتر دوست داشتم
1- مدل لودینگ فورزا 3 به نظرم جذاب تر بود (صفحه باریک میشد دوربین دور ماشین می چرخید)
2- ایستگاه اهنگ های 3 اهنگای بهتری داشتن
3- سیستم جدید پیشرفت بازی عالیه ولی در کل نسخه سه واسه بخش افلاین یه چیزی داشت که ادم می تونست بگه تمومش کرده (final showcase) اینجا روند مشخصی وجود نداره
4- منوهای این گیج کننده تر از نسخه 3 هستش
تو بقیه زمینه ها ولی پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته و به نظرم فوق العاده است این بازی

• Like
Reactions: s.1 and mehran3500

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
یـ پنج ساعت یـ دفعه بازیش کردم یـ 4 ساعت + کرش همین الان , ظاهرا کرش کردن با این بازی عجین شده واقعا موندم چی بگم !

Tochini

کاربر سایت
Jun 16, 2009
122
من دارم بازی رو دانلود میکنم و خواستم بپرسم از شما که چطوری میشه کرک کرد بازی رو؟ یا باید خرید؟ ممنون از شما
یـ پنج ساعت یـ دفعه بازیش کردم یـ 4 ساعت + کرش همین الان , ظاهرا کرش کردن با این بازی عجین شده واقعا موندم چی بگم !

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
کرکشو چیکار کنیم؟ میشه بازی کرد اصلا؟
خودت کرک کن D:
بازی کرک نشده یا باید اشتراکی بخرید یا اورجینال یا با گیم پس 2 هفته رایگان بازیش کنین بعدِ دو هفته ماهانه 10 دلار سرویس گیم پس رو تمدید کنید.

• Like
Reactions: Tochini

ehsancjdk

کاربر سایت
Mar 24, 2015
225
نام
ٍehsan

از فایل bat استفاده کن کرش نمیکنه دگ برای من کرش فیکس شد دگ. حدودا 4 ساعت بی کرش بازی کردم.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
از فایل bat استفاده کن کرش نمیکنه دگ برای من کرش فیکس شد دگ. حدودا 4 ساعت بی کرش بازی کردم.
اون مدل کرش کردن که بازی سر مدت زمان مشخص کرش میکرد با این روش درست میشه نحوه کرش کردنش هم تازه اینجوری نیست که بازی کرش کنه انگاری خود به خود یکی دکمه خروج رو تو بازی میزنه این مدلیـه ولی کرش کردن به سبک FH3 وسط کار یهو بازی هنگ میکرد بعدم میپرید بیرون من یـ پنج ساعت بازی کردم مشکلی نبود بعد امروز یـ 4 ساعت شد که بازی یـ بار کرش کرد یـ دو ساعت هم دوباره بعدش رفتم مشکلی نداشت نمیدونم واقعا چه سری هستش اصلا اینکه بازی یهو کرش میکنه با عقل جور در نمیاد من سر FH3 یـ دوره ای بود که اصلا کرش نمیکرد ولی بعد یـ مدت خود به خود دوباره کرشا شروع شد حالا امیدوارم سر این یکی این بلا نیاد !

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
میشه لینک جایی رو که ازش اشتراکی گرفتی برام پ.خ کنی. ممنون میشم. قابلیت آنلاین روی یوزر خودت رو هم داره؟ البته بدون کرش. بازم ممنون

• Like
Reactions: ehsancjdk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر