Devil May Cry 4 Special Edition | PC

Devil May Cry 4 Special Edition

Developer:Capcom
Genre:Hack And Slash
Platform:PC/Xbox One/PS4
2015 Release Date:24June

3 تیر 1394
بلاخره Copcom بازی محبوب DMC 4 رو برای انتشار بر روی PC تایید کرد.
نسخه باز سازی شده با نام رسمی DMC 4 Special Edition انتشار میابد و شامل همه ی آپدیت ها و همچنین همه بخش های اضافه نیز میشود.
سه شخصیت با نام های Vergil و Lady و Trish قابل بازی هستند و هر کدام گیم پلی خودشان را دارند.
لباس های جدیدی برای شخصیت ها وجود دارد.
همچنین بخش Dark Knight هم در این نسخه وجود دارد.
منبع

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Princess Claire

کاربر سایت
Apr 18, 2016
84
نام
Cereza
سلام من نسخه اورجینال این بازی و خریدم اما متاسفانه وقتی واردش میشم ....... نمیدونم چه طور توضیح بدم
تمام صفحه رو نمیگیری ، مثل اینکه ی پنجره عادی و باز کردی
بعدم وقتی پلی و میزنم تصویر میپاشه و کامپیوتر خودکار ریسرت میکنه
نسخه blackboxش و از پسر خاله ام گرفتم اما بازم همین مشکل و داشت
متاسفانه بخاطر کمبود بودجه نتونستم برای PS4 بخرمش یا از استیم بخرمش:((
میشه راهنماییم کنید؟:(
کسی نیست کمی راهنماییم کنه؟

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
740
نام
امیررضا
من میخواستم بازی رو دانلود کنم ولی چون دسته ندارم خواستم ببینم میتونم راحت با کیبرد و موس بازی کنم کنترلش مثل dmc devil may cry هست؟

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
من میخواستم بازی رو دانلود کنم ولی چون دسته ندارم خواستم ببینم میتونم راحت با کیبرد و موس بازی کنم کنترلش مثل dmc devil may cry هست؟
من همه اینارو با ماوس و کیبرد رفتم هیچ مشکلی هم نداشتم
کلا PC یعنی ماوس و کیبورد

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
عذر میخام این بازی رو من پستی سفارش دادم تا پس فردا برام میاد. خاستم بدونم از نظر گرافیکی و در کل پیشرفت بازی (گیم پلی گرافیک و...)میشه ادعا کرد این بازی یک قدم از DMC: dEVIL MAY CRY 2013فراتر رفته؟

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
عذر میخام این بازی رو من پستی سفارش دادم تا پس فردا برام میاد. خاستم بدونم از نظر گرافیکی و در کل پیشرفت بازی (گیم پلی گرافیک و...)میشه ادعا کرد این بازی یک قدم از DMC: dEVIL MAY CRY 2013فراتر رفته؟
این بازی اصلش قبل اون نسخه ای هست ک میگین و فقط یه نسخه Special هست ک شامل تمام DLC ها میشه + می تونین با لیدی و تریش هم بازی کنین
از نظر گرافیک اینا انتظار زیادی نداشته باش.در حد بازی های الان نیس

• Like

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
این بازی اصلش قبل اون نسخه ای هست ک میگین و فقط یه نسخه Special هست ک شامل تمام DLC ها میشه + می تونین با لیدی و تریش هم بازی کنین
از نظر گرافیک اینا انتظار زیادی نداشته باش.در حد بازی های الان نیس
خب بالاخره این بازی محصول سال 2015 هست دیگه؟ درواقع اومدن نسخه4 بازی که مال2008 بوده رو بهبود بخشیدن.مسلما بازی ای که محصول 2015 هست حداقل از نظر گرافیک و گیم پلی با بازی همون فرانچایز که سال 2013 ساخته شده برابری نمیکنه یاحتی بهتر نیس؟
اگه اشتباه میکنم بگید

• Like

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
خب بالاخره این بازی محصول سال 2015 هست دیگه؟ درواقع اومدن نسخه4 بازی که مال2008 بوده رو بهبود بخشیدن.مسلما بازی ای که محصول 2015 هست حداقل از نظر گرافیک و گیم پلی با بازی همون فرانچایز که سال 2013 ساخته شده برابری نمیکنه یاحتی بهتر نیس؟
اگه اشتباه میکنم بگید
من تا جایی که یادمه هیچ فرقی از ظنر گرافیکی نداره یا حداقل اونقدر فرقشون نیست که متوجه بشی
درکل شما همون گرافیک 2008 درنظر بگیر:D

• Like

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
من تا جایی که یادمه هیچ فرقی از ظنر گرافیکی نداره یا حداقل اونقدر فرقشون نیست که متوجه بشی
درکل شما همون گرافیک 2008 درنظر بگیر:D
اگه مایل باشی میتونم تو پ خ یه فایل یوتیوب بهت بدم که مقایسه کرده گرافیک این دو تا بازی رو و مشخصافرق داره.:p

• Like

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
اگه مایل باشی میتونم تو پ خ یه فایل یوتیوب بهت بدم که مقایسه کرده گرافیک این دو تا بازی رو و مشخصافرق داره.:p
کاری با مقایسه ندارم ولی اون چیزی که من دیدم فرق خاصی نداره
اتفاقا هردوشوم بازی کردم
حالا فایل مقایسه رو همینجا بفرست تا همه استفاده کنن

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwj7wrDe54feAhWJKFAKHVgzCIUQwqsBMAB6BAgGEAQ&url=https://www.youtube.com/watch?v=Y5xrCPoEAjg&usg=AOvVaw119e8dCgxsQUwy6sgMX62Q
این لینک مقایسه بازی شیطان هم ممکن است بگرید 4 نسخه ویژه 2015 vs شیطان هم ممکن است بگرید 4 2008
با دیدن این ویدیو مطمئن شدم هیچ فرقی ندارن
توی کامنت ها بخونین اونام گفتن اکثرا هیچ پیشرفتی نداشته:))
بهرحال از بازی لذت ببرید زیاد دنبال گرافیک نباشید
بزودی با نسخه 5 می تونین طعم گرافیک واقعی رو بچشی:D

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
با دیدن این ویدیو مطمئن شدم هیچ فرقی ندارن
توی کامنت ها بخونین اونام گفتن اکثرا هیچ پیشرفتی نداشته:))
بهرحال از بازی لذت ببرید زیاد دنبال گرافیک نباشید
بزودی با نسخه 5 می تونین طعم گرافیک واقعی رو بچشی:D
dmc5 که سیستم ما فقیرفقرا نمیکشه،ما نهایتا فارکرای 3 بازی میکنیم و elite 3و dmc 2013 و dmc:se
ولی من تو کلیپش بنظرم یه کوچولو SE بهتره فقط ی کوچولو:D
داری بی انصافی میکنی،هرچی باشه بازی ریلیز 2015 هست وکانفیگی رو میخواد که ورژن 2013 بازی میخاسته[-(

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
دوستانی که این بازی رو انجام دادن میتونن بگن چند ساعت گیم پلی داره این بازی؟ توسایت hltb زده 10ساعت ولی بعیدمیدونم .چون با 25گیگ حجم نباید 10ساعته تموم شه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر