Xbox Forza Horizon 4

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
DfW4dzwW4AEVPcd.jpg

خب بالـاخره به آروزیـه دیرینـه امـ رسیدمـ ... :D

! Welcome to beautiful , historic Britain Horizon
دوستان و فورتزا فن هایـه عزیز طبق پیش بینیها شماره جدید هورایزن در کنفرانس E3 مایکروسافت رونمایی شد !
واقعا از هر نظـر فراتر از انتظارات ظاهر شد ... از فصول داینامیک بگیر یا دنیایه مشترک و قابلیت خرید خونـه و گاراژ
خب از کاور کار شروع کنیمـ : بعد از فورتـزا موتوراسپورت شماره پنج و مکلارن P1 باز قرعه دوباره به نامـ
مکلارن افتاد تا با McLaren Senna هوش از سر ببره ! مدل ماشین 2019 هست و به تعداد محدود تولید شده
معرفیش 10 دسامبر سال 2017 بود و رونماییه واقعیش در نمایشگاه اتومبیل ژنـو در سال 2018 !
تولید همـ محدود هست و بیش تر از 500 دستگاه تولید نمیشه ، متاسفانه یک خبر بد واسه اون دسته از دوستان دارمـ که قصد خرید داشتن ... سولد آوت شده :D
همونطور که از اسمش پیداست مکلارن سنا در پاسداشت آیرتون سنـا تولید شده ...
راننده فرمول یک برزیلیـ که سه بار با مکلارن در سال هایـه 1988 و 1990 و 1991 قهرمان مسابقات فرمول یک شد !

Our family is extremely proud of the naming of the new Ultimate Series McLaren Senna
! This is the first project that really connects with Ayrton's racing spirit and performance

برونـو سنا برادرزاده آیرتون سنا !

مکلارن سنا 837 هزاردلـار قیمت داره و تحویلش همـ از سه ماهه سومـ 2018 شروع میشه .

---​
- فورتزا هورایزن 4 با بیش از 450 ماشین عرضه میشه
- با قابلیت Route Creator میتونین مسابقات دلخواه خودتون رو ایجاد کنین
- کاراکترتون رو میتونین کاستومایز کنین ... بیش تـر از 500 آیتمـ واسه این کار در اختیارتون هست
- برای اولین بار در تاریخ این مجموعه تو این شماره شما میتونین ملک و املاک بخرین که همین خرید همـ تاثیر داره تو روند گیمپلیه بازیـ و پرک ها ! بعنوان مثال شما یه کمپانیه تاکسیرانیـ میخرین ، ماموریت هاش رو انجامـ بدین جوایز متفاوت بهتون داده میشه
- کواپ تا شش نفر ساپورت میکنه و سرورهایـه 72 بازیکنه داره !
- اعلامـ شده که طبق رسمـ قدیمـ ، بازی دو تا DLC خواهد داشت
- حیات وحش همـ تو بازی هست و نقشش پررنگ تر از شماره 3 هست !
تا اینجا همین اطلاعات از بازیـ مشخص شده و باید منتظر موند دید که چه سورپرایزهایـه دیگه ای رو میکنن !

فورتـزا هورایزن در روز 2 اکتبر منتشر میشه و از همون روز اول عرضه همـ میاد رو سرویس گیمپَس !
اگه از همین الان پراوردر کنین Formula Drift Car Pack رو بصورت رایگان دریافت میکنین که میتونین همـ تو فورتزا موتوراسپورت هفت استفاده کنین و شماره جدید هورایزن !
دولوکس ادیشن فقط دیجیتالیـه و نسخه فیزیکی نخواهد داشت و شامل کارپس میشه ...
خود کارپس رو بخواین بخرین مجزا 30 $ قیمت داره
التیمیت ادیشن کامل ترین نسخه بازیـه مخصوصا امسال که شامل دو تا DLC همـ میشه که در آینده میاد !
قبلتر از این اکسپنشن ها مجزا فروخته میشدن و قیمت نسخه کاملـه کامل به 130 - 140$ همـ میرسید :D
التیمیت ادیشن کارپک ها رو داره به اضافه VIP Membership و دو تا DLC و دست رسیه زودتـر یعنی از 28 سپتامبر میتونین هورایزن تحربـه کنین !
یک نکته مهمـ : فورتزا هورایزن 4 تمامـا آنلاین نیست !!!

You can play offline if you wish , with Drivatars

رالف فولتن !

دیدن این تصویر همـ به همه پیشنهاد میشه ، از نظر من آرامبخش ترین تصویر دنیاست :D

DfXKhkZWkAA8Iar.jpg

آخرین ویرایش:

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
معتبر بودن که بله معتبره ولی خودم ازشون تاحالا چیزی نخریدم، اون نرم افزار اختصاصی(!) :)) که کرش رو رفع میکنه یه فایل .bat که موقع اجرای بازی،اکسپلورر رو میبنده :)) یجور نوشتن اختصاصی هر کی ندونه فک میکنه حاصل فکر کردن شبانه روزی ۳۰۰۰ نفره، یکی از دوستان هم صفحه قبل گفتن این روش رو، توی فروم فورزا هم گفته بودن ملت، بعد اینا میان سر مردم رو کلاه میذارن به اسم اختصاصی :)
اره این و می نستم که قطعا عرضه همچین کاری ندارن ولی دیگه تا این حد ساده باشه و اینا انقدر مهمش می کنند جالبه
اوکی پس همینو تست می کنم یه سوال دیگه چون بار اولمه
سیو رو اکانت ایکس باکس خودم انجام میشه دیگع یا نه؟

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
اره این و می نستم که قطعا عرضه همچین کاری ندارن ولی دیگه تا این حد ساده باشه و اینا انقدر مهمش می کنند جالبه
اوکی پس همینو تست می کنم یه سوال دیگه چون بار اولمه
سیو رو اکانت ایکس باکس خودم انجام میشه دیگع یا نه؟
می نستی؟D:
واسه اسم در کردن و فروش بیشتر محصولشون مجبورن از اینجور جَفنگیجات بار ملت کنن وگرنه که جنسشون فروش نمیره :)
اره سیو و آچیومنت ها روی اکانت اکس باکس خودتون سینک میشه

• Like
Reactions: 33505775

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
دوستان به هیچ وجه از برنامه هایی که سایت های اشتراکی فروش برای فیکس کرش قرار دادن استفاده نکنین که دارای تروجانن :) :
g82c_screenshot_(5).png

a3gi_screenshot_(6)_li.jpg

به جاش این چند خط کد رو داخل یه فایل تکست قرار بدید و با فرمت .bat ذخیره کنین که دقیقا همینکاری رو میکنه که این برنامه هایی که به قول خودشون با تلاش شبانه روزی هزاران خبره(!) طراحی کردن واسه راحتی ما :))
Code:
@echo off

START explorer.exe shell:appsFolder\Microsoft.SunriseBaseGame_8wekyb3d8bbwe!SunriseReleaseFinal

TIMEOUT /T 70 /NOBREAK
taskkill /f /im explorer.exe

:LOOP
TASKLIST | FIND /I "FORZAHORIZON4" >nul 2>&1
IF ERRORLEVEL 1 (
GOTO CONTINUE
) ELSE (
ECHO fh4 is still running
TIMEOUT /T 5
GOTO LOOP
)

:CONTINUE

START explorer.exe
EXIT

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
از شاهکار های ماکروسافت همین بس که موقع بازی محکومی به بستن نرم افزار اصلیت که دیگه حتی نمیتونی اون وقت صدا سیستمت رو کم و زیاد کنی ! لول

پ.ن : اقا کسی تونسته DS4 رو بشناسونه به بازی ؟ با برنامه جانبی که اصلا کار نمیکنه خالی خالی هم به PC وصل میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
از شاهکار های ماکروسافت همین بس که موقع بازی محکومی به بستن نرم افزار اصلیت که دیگه حتی نمیتونی اون وقت صدا سیستمت رو کم و زیاد کنی ! لول

پ.ن : اقا کسی تونسته DS4 رو بشناسونه به بازی ؟ با برنامه جانبی که اصلا کار نمیکنه خالی خالی هم به PC وصل میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته
اصن این نشون می ده بازی با خود ویندوز مشکل داره :| مثلا واسه مک پورت می شد بدون اشکال می بود
من تو همه فورزا هام بدون هیچ چیزی کار می کرد ds4 و می کنه
ولی درایور جانبی خوب می خوای زیری رو بگیر رو uwp جواب میده
DS4Windows by Jays2Kings
دوستان اشتراکی این بازی الان چنده؟یه قیمت مناسب و البته معتبر رو بیزحمت معرفی کنید
من 139 خریدم نسخه اولتیمیت خیلی خوبم کار می کنه
پ.ن : خاک تو سر ماکرو هم سر gfwl گند زد هم سر اپ ایکس باکس وین 10 :| حیف بازی به این خفنی
پ.ن 2: دوستان این شبکه ایکس باکس من با تحریم شکن می رم کنده شما راه حل دیگه ای دارین :|

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

یا باید نسخه ی قدیمی win رو اجرا کنی یا همین کار جواب می ده صدا هم برای هدفون مشکله برای سیستم از روی خودش کم یا زیاد کن

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
یکی تنظیمات g920 هم بذاره لعنتی هر کاریم می کنم بازم ایده ال نمی شه همه هم صداشون دراومده البته فعلا تا حد مناسبی خوبش کردم اما هنوز جا داره

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
اصن این نشون می ده بازی با خود ویندوز مشکل داره :| مثلا واسه مک پورت می شد بدون اشکال می بود
من تو همه فورزا هام بدون هیچ چیزی کار می کرد ds4 و می کنه
ولی درایور جانبی خوب می خوای زیری رو بگیر رو uwp جواب میده
DS4Windows by Jays2Kings
من با همین میرم وصل نمیشه شما تونستی بشناسونی ؟

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
من با همین میرم وصل نمیشه شما تونستی بشناسونی ؟
واسه بازیایی که نمیشناختن مثل super lucky tale با این اوکی می شدن فورزا سه تا نسخه ش می شناخت
گفتم شاید چون اینو نصب دارم باز می شناسه
یه xinputtest دانلود کنید ببینید کلا اصن به عنوان دست ایکس باکس باهاش برخورد میشه یا نه
بعدم ds4 خودش برای ویندوز درایور داره که خود به خود از نت ویندوز دانلود می کنه شاید شما قبلا یه درایور دسته نصب کردین اون درایور رو خراب کرده من پیشنهادم اینه که تو دیوایس منیجر هر چی درایور اضافی دسته هست رو پاک کنید بذارید ویندوز درایور ds4 رو بگیره فورزا با اون درایور اوکیه واسه سایر بازی هام ds4windows چیز خوبیه و درایورش با درایور خود ویندوز مشکل نداره

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر