Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اینکه خوبه...دقیقاً به کجاش داری اشاره میکنی!؟

گرافیک انیمه: که چنگی به دل نمیزه...اصلاً در خور یه انیمه 2018 نیس.....طراحی های واقعاً ضعیف و سطحی، حتی تو تصاویر background ها
انیمشن های انیمه: تهوع آوره، تو همون 19سال پیش گیر کردن و پیشرفت درست حسابی نداشتن...مبارزه های انیمه رو به بدترین شکل ممکن میسازن، آدم واقعاً دوست داره که هر چه زودتر مبارزه تموم بشه، برعکس انیمه های دیگه که خوشش میاد هی ادامه پیدا کنه.
صداگذاری انیمه: این بخشش که واقعاً اسفناک ـه...برام نفرت انگیزه، کیفیت صدا ها الخصوص تو مبارزه ها واقعاً پایینه، و یه حالت خسته کننده و پیش از حد تکراری رو داره....کسایی که مثل من با headphone انیمه نگا میکنن، قشنگ منظورم رو میگیرن که چی میگم.
دوبله انیمه: این بخش انیمه خوبه، و هنوز گند نزدن توش
نوع روایت انیمه: این که واقعاً رو اعصابه، قسمت به قسمت میگذره، دریغ از یه خورده پیش رفتن، اینقدر آب بندی داره که هر قسمت رو راحت میشه با skip time دیدش، چون چیزی برای گفتن و از دست دادن نداره....یه استراحت بدید...یا فیلر بزنید، ملت رو اینقدر عذاب ندید.
شخصیت لوفی: این که دیگه نوبره ـشه...یه احمق به تمام معنا که تو مبارزه هاش، ذره ای استراتژی نداره، فقط مثل اوسگولا فن های من در آوردی یکی یکی، پشت سر هم ردیف میکنه..(مثال:همین مبارزه آخرش)...کلاً یه موجود بیخاصیت که قد یه دونه ارزن هم مغز تو کله ـش نیس....دو زاریش کج ـه...دیر می افته.
موسیقی انیمه: دیگه نخ نما شده، ترک هاش همه تکراری شدن...دیگه توان دادن اون هیجان رو به انیمه نداره.

حالا از اون طرف بیام مقایسه کنم با انیمه های بلند شونن دیگه...

Bleach رو داریم، گرافیک واقعاً خوب، انیمشن های اکشن اون حرف نداشت، موسیقی ـش تا آخرش جذاب بودش، شخصیت اچیکو هم مثل لوفی الاغ نبودش.

Naruto رو داریم، این بازم گرافیک خوب بودش، ولی اوایلش در حد بلیچ نبودش، ولی موسیقی ـش شاهکار بودش، داستان dark ای داشت، شخصیت ناروتو هم اولش خنگ بودش، ولی همیشه سعی داشت که بهتر بشه و شد...مبارزه های ارک اخر انیمه با بهترین کیفیت و انیمیشن ساخته بودن.

Hunter X Hunter دیگه نیازی به تعریف نیس، کیفیت ساختش برای یه انیمه بلند شاهکار بودش، از همه جهت تو این مورد ایده ال عمل کرده بودن.، شخصیت کیلوا هم که ته استراتژی بودش، مبارزه هاش هم نفس گیر بودش و ادم دوست داش که همینطور ادامه پیدا کنه.

Dragonball Z چی دارم بگم اخه...خدای مبارزه :D

Gintama نه اخه چی بگم واقعاً...شخصیت گین-چان قشنگ لوفی رو له میکنه....دیگه نیازی نیس از کیفیت ساخت انیمه تعریف کنم که :D

Fairy Tail گرافیک انیمه از همون اولش خوب بوده، موسیقی خوبی داشته، طراحی و انیمیشن های اون واقعاً چشم نواز بودن :x داستانش هم خوبه، شخصیت ناستو با این جود که احمقه، ولی بازم یه خورده مغز توی اون کله ـش هس.

Boku no Hero Academia کیفیت ساختش واقعاً عالی ـه، راحت میتونم بگم که صدا گذاری به این خوبی ندیدم، موسیقی اون هم واقعاً با انیمه مچ ـه، شده هر قسمت رو بخاطر همین 2موضوع، دوباره نگا کردم....گرافیک و انیمیشن های اکشن انیمه واقعاً عالی و چشم نوازه، شخصیت میدوریا....یه چیزی بارش هستش، فک میکنه و بعدش عمل میکنه...تو مبارزه استراتژی داره.....چیزی که لوفی نداره.
البته این هنوز انیمه بلند بحساب نمیاد، ولی اینطور که داره پیش میره، حتماً بلند میشه...

کلاً انیمه وان پیس به غیر از دنیایی اون و چندتا شخصیت، چیز دیگه ای برای تعریف کردن نداره، انیمه کلاً عقب افتاده ای شده...
اصلاً نمیتونم به هیچ کس که انیمه میخواد، بهش بگم وان پیس نگا کن...ببینش چون اکشن اون عالی ـه، مبارزه هاش نفس گیره، هیجان خفت میکنه، داستانش درگیر کننده ـس، برای دیدن قسمت بعدی اون له له میزنی...
شاید بشه بازم گفت اگه چهار یا 5 سال پیش بودش، با ارفاق و تک ماده، ادم قبول میکرد که انیمه خوب و با کیفیت ساخت خوبی بودش...ولی الان که 2018ـش...واقعاً حرفی برای گفتن نداره....
با تمام ای ایرادایی که گرفتی هیچ مشکلی ندارم !!! یعنی در نگاه اول واقعا هر کی وان پیس میبینه همینا شدید تو ذوغش میزنه !! خصوصا کش دادن هاش !!! خصوصا قسمت های اول که همه وی به نظر رو دور اسلوموشن به نظر میاد !!! من که تمام مانگا هایی که میخونم ، انیمشون هم میبینم !! فقط وان پیسه که فقط مانگاش رو میخونم !!!

من خودم انیمه رو یه بار (با انتظار بالا بعد اون همه تعریف ) تا قسمت ۸۰اونورا جزیره غول ها دیدم و با افتخار و انزجار دراپش کردم !!! ولی دو سه سال بعد دوباره بهش فرصت دادم (این دفعه با انتظار پایین ) ولی بازم تا قسمت ۲۰۰ هیچ فرقی برام نکرد !!! جذابیت وان پیس برای من از واتر سون شروع شد !!! هنوز که هنوزه با اطمینان میگم بهترین ارک تاریخ سبک شوننه ! خود وان پیس هم نتونسته اون ارک رو تکرار کنه !!! اون همه اتفاق و ماجرا به موازات هم در یک مجموعه متحد در حال اتفاق افتادن بودن چیزی بود حتی تو اثار تالکین و مارتین هم من نتونستم ببینم !! و بعد از واتر سون هم داستان میفته تو یه تند اب حوادث و ماجراجویی های بزرگ !!! وان پیس ایراد زیاد داره ، ولی پلات و یونیورس و بکگراند هیستوریکالش واقعا هنوز هیچ شوننی به. نظر من نزدیک به این کیفیت هم نشده !!! دقیقا همون چیزی که بلیچ و فیری تیل ندارن همین جاست هر چقدر هم که در ظاهر و کیفیت و کارکتر و مبارزات سرتر باشن !!! اون عمقی که تو وان پیس وجود داره رو ندارن !!!
.........

در مورد کلاند هم فقط میتونم بگم یه انیمه برای شکنجه روحی روانیه !!! واقعا هیچ انیمه ای وجود نداره که بیننده رو تا این حد تحت فشار احساسی و شک های روحی قرار بده !!! دیگه کار از دستمال و اینا گذشته باید یه تشت بزاره ادم زیر پاش

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
View attachment 95197

چهار شب پیش نشسته بودیم داشتیم آرک زوء ی وان پیس رو با داداشم می دیدیم...
انصافاً...انصافاً این چی بود ساخته بودن... تو انیمه میخواد بگه جک یه آدم تانک سگ ـه که توپ نمی لرزونتش...بعد برای این کار از کمتر از چهار تا انیمیشن زاغارت نزدیک به 4 قسمت پست سر هم استفاده می کنن...من که فقط این حس رو کردم که اینا بیشتر میخوان بیننده رو مسخره کنن تا کار دیگه...مانگا با دو تا پنل راحت منظور رو رسوند آخه شما لامصّبا تو Toei چه غلطی می کنید!!!!!!! این چه اکشنیه که نه حسی پشتش هست، نه هیجانی نه فکری نه هییییچی!!! مشکل محدود به انیمه هم نیست...90 درصد فایت های مانگا هم همین بحث هست...به طرز عجیبی لای کارهای شونن وان پیس تنها کاریه که اکشن اش با اختلاف از همه ی اجزای دیگش (شخصیّت پردازی- دنیا- داستان - روایت- طنز و...) ضعیف تره

ولش کن...گذشت تا این که پریروز Jojo's Bizarre Adventure: Vento Aureo رو دو قسمت اوّلشو دانشگاه سر آنتراک ها دیدم...(Via Uni Moft Net :D)
از همه جزییات خفن می گذریم...من کلّاً به خاطر حجم جزییات نبرد قسمت دوّم فقط نصف کلاس بعدی سردرد داشتم:o
اون موقع بود که فهمیدم دو سال صبر بدجور ارزششو داشت و پارت 5 جوجو واقعاً قراره نالوتی وار کلّ انیمه های اکشن این فصل، این نیمه و این سال رو با خاک یکسان کنه!

Jojo's Bizarre Adventure: Vento Aureo (یا Golden Wind...هیچ فرقی نمی کنه) پارت پنجم قصّه جوجو هاست...و یه بار دیگه یره سراغ یه جوجوی دیگه... با این تفاوت که یکم پیچش داه این دفعه تو شجره نامه...(البته همین جوری هم پیچش داشت داستان:-" جوزف به خاطر این که دخترش با یه ژاپنی ازدواج می کنه لعنت دو دنیا رو به ژاپن میفرسته بعدش خودشم میره پشت سر زنش هوو میاره، با یه زن ژاپنی ازدواج می کنه بعد خود زنه و پسرش رو ول می کنه تا چند سال دیگه جوتارو بیاد تکلیفشون رو معلوم کنه...واتدافاک!!!)
قصّه این جاست که Dio... که سرش Dio Brando بود و تنش Jonathan مرحوم...قدیما عشق و عشق بازی هر زنی که رو عشقش می کشید می کشوند تو اتاق و...8-| بعدم می کشتش...با این حال نمیدونم چی میشه چرا و اینا...یکی از این زن ها بعد ....8-| ظاهراً کشته نشده، در رفته مورد بخشش قرار گرفته یا هر چی، میتونه به زندگیش با خیال راحت ادامه بده...با این تفاوت که یه بچّه از Dio براش به یادگار مونده. مادر این بچّه بعدها با یه مرد ایتالیایی دیگه ازدواج می کنه و خودش و پسرش رسماً ایتالیایی میشن و چند سال بعد بوووووم.... جیورنو جیووارنا فرزند Dio ـی مخوف بالاخره استندشو بیدار می کنه و هر احدی میدونه که استندها، استندهای دیگه رو به خودشون جذب می کنند و این جوری داستان در و دهن سرویس کن پارت پنج جوجو استارت میخوره. اونم نه با یه JoJo بلکه با یه (GioGio (Dio+Jojo

نزنم تو ذوق...ولی به شخصه داستان و پلات کلّی پارت پنج (تا آخرش رو میگم...مانگا رو خوندم) رو به هیچ وجه اندازه پارت 4 دوست ندارم... پارت 4 با این که از نظر یه سری خیلی جاهاش بورینگ بود(که برن بمیرن با نظراشون:-j) ولی تک تک شخصیّت های جانبی اش خیلی با تم داستان مچ بودند و رفتارهاشون با شخصیّت های اصلی خیلی معنی داشت. جدا از این شخصیّت منفی پارت 4 واقعاً خدا بود (یوشیکاگه کیرا) مال پارت 5 هم محشره ولی تهش اون خفنی کیرا رو نداره به هیچ وجه

نه ولی خدایی که جوجو رو به خاطر پلات می بینه(:| مثل اینه که بگی من به خاطر عمق شخصیّت پردازی میشینم Dead or Alive بازی می کنم...(شاید تعریف عمق شخصیّت ها بین افراد با هم فرق می کنه:-?)
به خاطر اکشن میبینیم جوجو رو دیگه...اونم نه اکشن معمولی....اکشن خفن! از اسم کار معلومه تا خفن نباشه جواب نمیده و لعنت به این آراکی. مبارزه های این پارت 4 پارت دیگه رو به شرم میارن! (بعد به طرز خفنی پارت 6 همین کار رو با 5 پارت قبلیش و 7 هم با 6 پارت قبلیش می کنه...منتظر باشید) یه تیکه سر مبارزه برونو و جیورنو یه تیکه برای این که این یکی بتونه دست استندشو سریع تر به اون یکی یوزر برسونه یهو با هم درگیر میشه اسنتد ها...من نمیدونم چند تا ثانیه و فریم شد اون سکانس، ولی همون چند تا فریم به کلّ هیکل اکشنی که آرک زو تو سی قسمتی که پخش می شد ازش می ارزید

و خب Fighting On... این تازه اوپنینگ اوّله و این همه اسپویل و نکته عجیب غریب قاطیش بود...بعدیا رو نمیدونم میخواد چه بلایی سر ما که مانگا رو خوندیم بیاه:((
آهنگ و انیمیشن ها هم که خدا...

در مورد اوپنینگ بدم نیومد این نکته رو هم اشاره کنم جالب بود...تئوری باحالیه

تو اوپنینگ اوّلش تک تک شخصیّت ها رو نشون میده که یجوری به زنجیر وصلن...به غیر از فوگو!
ظاهراً این قضیه به فایت نهایی، و کلّاً فایت شخصیّت ها با دیاولو برمیگرده که همشون به سرنوشتشون زنجیر میشن به خاطر استند دیاولو
غیر از فوگو که اون جا تو مبارزه نیست (البته آباچیو هم تو اون مبارزه نیست که خب اون قبلش با دیاولو درگیر میشه)

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
انیمه Hyouka یکی از اون کارهای خیلی خوب KyoAni بحساب میاد...حیف که چندسالی ـه خبری ازش نیست.
سخته که یه انیمه detective تو سبک school life در حد Hyouka خوب باشه رو بشه معرفی کرد.

ولی اگه جنبه ی detective رو کنار بزاریم....موارد خوب خیلی زیاد میشه :D
اگه بخوام از کارهای خود KyoAni معرفی کنم...دوتا انیمه به ذهنم میرسه.

Chuunibyou demo Koi ga Shitai فصل اول 12 قسمت سال 2012
Takanashi Rikka Kai: Gekijouban Chuunibyou demo Koi ga Shitai! فیلم سینمایی (خلاصه فصل 1)
Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Ren فصل دوم 12 قسمت 2014
Eiga Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Take on Me فیلم سینمایی جدید که همین 2018 پخش شده

View attachment 95180

درباره ی انیمه بگم که داستان درباره ی چندتا بچه مدرسه ای هستش که سندروم Chuunibyou دارن....Chuunibyou به کسایی میگن که تو یه دنیای فانتزی و تخیلی سیر میکنن، یه چیزی تو مایه های دوران کودکی که مثلاً بعد از دیدن یه فیلم جو گیر میشن و تو بازی هاشون همون کارها رو میکنن....نگاش کنی میفهمی چی میگم :D
تو سراسر انیمه بخصوص فصل اولش اینها فقط مشغول اسگل بازی ـن (قن ها، تو رو خدا، قصد توهین نداشتم، توهین بحسابش نیارید :D)

فصل دوم اون romance ـش یه مقدار بیشتر میشه
فیلم سینمایی 2018 اون رو هم هنوز ندیدم، تقریباً یه سه ماهی ـه که تو نوبت دیدن ـه.

درکل انیمه ی fun ای هستش، اکشن اون هم خوبه...اولش شاید یه مقدار کنار امدن با دنیای Chuunibyou ـشون برات سخت باشه، ولی به نیمه انیمه نکشیده، عادت میکنی.

++++++++++++++++

انیمه دوم Clannad هست (قابل توجه امیر آکیبا که هنوز نگاش نکرده(:|)

نمیدونم Clannad رو دیدی یا نه، در هر حال معرفی ـش رو قبلاً برای تاپیک بغلی چند سال پیش نوشته بودم، کپی ـش میکنم اینجا

++++++++++++++++++++

Clannad

6vqx_24647.jpg

انیمه ی کوتاه 24 قسمت ی Clannad، داستان زندگی کسل کننده ای از پسری به نام Tomoya Okazaki را نشان می دهد که همراه با دوست خود "Sunohara" در مدرسه ای درس میخواند.

dge5_284347.jpg

Tomoya Okazaki​

Tomoya همیشه عادت داره دیر به مدرسه بره، یک روز در مسیر مدرسه دختری رو در راه میبینه که داره با خودش و یا کسی که اونجا نیست صحبت میکنه.

633z_300961.jpg

Nagisa Furukawa​

اسم این دختر Nagisa Furukawa هستش که در ادامه ی داستان، Tomoya از سر بیکاری با Nagisa در حیاط مدرسه صحبت میکنه. Tomoya متوجه میشه که Nagisa به دلیل مریضی سختی که داشته یک سال درجا زده و دوباره داره سر همون کلاس سال قبلش درس میخونه.
Nagisa به شدت خجالتی هستش و در برقراری ارتباط با دیگران برخلاف میل باطنی خودش که علاقه به پیدا کردن دوست داره، هیچگاه موفق نبوده.
"تومويا" با دیدن "ناگیسا" و شخصیت اون، تصمیم میگیره وقت بیشتری رو با اون بگذرونه و این آشنایی سرآغاز داستان ها و ورود شخصیت هایی دیگه ای در ادامه ی داستان میشود.

انیمه ی Clannad داستان بسیار لطف و عاشفانه ای را در سبک "زندگی روز مره" دنبال می کنه. شخصیت سازی و شخصیت پردازی انیمه بسیار قوی و بعضاً فانتزی هست که باعث برقراری ارتباط قوی میان ببینده و انیمه می شود و درگیری زیادی در ادامه بوجود می آورد.

یکی از مکمل های قوی در این انیمه، موسیقی بسیار عالی آن است، به نحوی که بهترین اهرُم فشار برروی احساست ببینده میباشد و می تواند به خوبی "انیمه بین" را به عمق شخصیت ها فُرو ببرد.
در کنار موسیقی بی نقص کار، شاهد یک شاهکار در زمینه ی دوبله ی انیمه هم هستیم که در این کار از خوش صداترین و ماهرترین دوبلورهای ژاپنی که همگی کارنامه های درخشان و موفقی دارند، در دوبله ی این انیمه همکاری داشته اند.
افرادی همچون Mai Nakahara، Ryou Hirohashi، Akiko Yajima، Ryotaro Okiayu، Kikuko Inoue

Clannad در سال 2007 توسط همکاری سه شرکت Kyoto Animation, Pony Canyon, Sentai Filmworks تولید و پخش شد، که با گرافیک و داستان خوب اش، به خوبی توانست در میان انیمه بین ها، جای خود را پیدا کند و در بالاترین درجات Rank تک رقمی قرار بگیرید.

Clannad After Story
nluy_83807.jpg

Clannad After Story با 25 قسمت، در واقع ادامه ی Clannad می باشد و After Story را میتوان به عنوان فصل دوم انیمه بحساب آورد.
برای جلوگیری از اسپول، ابتدای داستان After Story رو توضیح نمیدونم و نظرات خودم رو در این قسمت، بجاش قرار میدم.

Clannad سری اول، Theme فانتزی تر بیشتری داره و سعی بیشتر اون برای شخصیت پردازی هستش تا پیش بردن داستان اصلی انیمه. شاید این کار باعث بشه ببینده در بعضی از قسمت ها از انیمه دلسرد بشه، ولی در ادامه ی داستان، Clannad بیشتر جون میگیره و رها کردن انیمه رو غیر ممکن میکنه.

Clannad از نظر احساسی منو واقعاً متحول کرد و حرف های زیادی برای گفتن داشت

اما سری دوم "Clannad After Story" چون شخصیت سازی اصلی داستان توی Clannad صورت گرفته، داستان بسیار منسجمتر و یکپارچه تری داره. همین موضوع باعث میشه کیفیت انیمه، بی غلوکردن، ده ها برابر سری اول اون باشه. طوری که من روح ام سر After Story در آمد :q

سطح معنا و مفهومی (فرهنگ، اداب، اعتقادات) هر دو سری بسیار عالی کار شده و به خوبی میشه ریشه های روان شناسی رو توی اون دید.
در نهایت باید بگم که Clannad و الخصوص Clannad After Story بهترین انیمه ای هست که دیدم و هر دو در مقام اول (اون بالا مالاها (: ) TOP لیست ام جای دارند و به جرات بگم که هیچ انیمه ای نمیتونه جای این دو رو بگیره.

++++++++++++++++++++

جفت ـشون از کارهای خوب KyoAniـن
ممنون از معرفی انیمه ها. اینو Chuunibyou demo Koi ga Shitaiحتما دانلود میکنم
اما clannad، فصل اولش رو دیدم . ولی واسه فصل دوم چون شنیدم بیشتر میشه جنبه رومنس انیمه ( اگر اشتباه نکنم) بیخیالش شدم. با رومنس زیادی مشکل دارم و به اضافه یخورده این طراحی شخصیت ها

@abouzar337
Gosick :D ، اونقدر مدرسه ای نیست..(نیست کلا:)) )
ولی اون جنبه کاراگاهی + رومنس داره، خیلی خوبه! خیلی! تضمینی:D

:D
Gosick دیدم یکی از دوستان اینجا خیلی اسم این انیمه رو میگفت>:). اینم از ترس رومنس زیادی ندیدم.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
آقا بحثی چیزی راجع به این فصل Attack on Titan بوده اینجا؟ :D
نامردا چقدر بدجور تمومش کردن و رفت تا آوریل سال بعد! :| من بعد از تموم شدن هر قسمت قطعش میکنم و دیگه اون خلاصه قسمت بعد رو نمیبینم. این یکی رو هم ندیدم و بعد رفتم نظرات ملت رو بخونم، تازه فهمیدم تا آوریل خبری نیست و گفتم حداقل بریم تیکه بعد از Credits رو ببینیم و... ای داد بیداد! کاش نمی‌دیدم که انقدر تو کف قسمت بعدی بمونم! :|

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
نامردا چقدر بدجور تمومش کردن و رفت تا آوریل سال بعد!
من که روزی سه مرتبه (صبح ظهر شب) در حد دو برگه A4 به روح پرفتوحشون ناسزا نسارشون میکنم تنها کاریه که از دستم بر میاد :>

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
@z-fan
محمد حسین تو هم دل ـت حسابی پُر ها.... :D
ارک زوو واقعاً شکنجه بودش

درباره ی jojo فصل قبل....به نظرم تنها مشکلی که داشت این بود، که داستان از یه فاز وارد یه فاز دیگه که میخواست بشه، یه مقدار اوفت کرد تا دوباره بتونه به اوج ماجرا برسه...
هفتگی دیدنش واقعاً سخت بود، اینگار داشتم شکنجه میشدم، تا هفته ی بعدی برسه تا ببینم مبارزه ـشون چی میشه ~X(:D

چقدر قراره بره مرخصی؟ به ته آرک که بعید میدونم برسه با این وضع:(

والا...اینکه میوکی-چان چقدر مرخصی قبل و بعد زایمان گرفته....خبر ندارم :D
الان وضعیت مانگای وان پیس چطوره، ارک بیگ ماما تموم شده؟ (مانگا رو بعد از اینکه ارک زیر دریا که تموم شد...دیگه هفتگی نخوندمش.)
اگه هنوز تموم نشده باشه، معمولاً مانگا با انیمه یه 50چپتر ای فاصله داره....اینطور که هر 2قسمت انیمه، 1چپتر مانگاس...اگه با همین فرمون برن جلو، حتماً قبل از تموم شدن این ارک، دوباره میوکی-چان برمیگرده.

++++++++++
@vaan 2
باهات موافقم...ارک water 7 و مبارزه اون با cp9 واقعاً خوب بودش....
یه چیز جالبی که تو water 7 یادمه، وقتی میخواست دولت جهانی نشون بده....ساختمون هاشون طراحی معماری ایرانی اسلامی داشت :D

+++++++++++++++++++++++++

ممنون از معرفی انیمه ها. اینو Chuunibyou demo Koi ga Shitaiحتما دانلود میکنم
اما clannad، فصل اولش رو دیدم . ولی واسه فصل دوم چون شنیدم بیشتر میشه جنبه رومنس انیمه ( اگر اشتباه نکنم) بیخیالش شدم. با رومنس زیادی مشکل دارم و به اضافه یخورده این طراحی شخصیت ها

clannad....خوب اگه اینطوره...پس هیچی بیخال شو
Gosick دیدم یکی از دوستان اینجا خیلی اسم این انیمه رو میگفت:). اینم از ترس رومنس زیادی ندیدم.
رومنس این خیلی زیاد نیس...ولی خوب باز level سلقیه ها متفاوته...تو این مورد پرهام (@parham_safa) که تخصصش بیشتره، باید نظر بده....چون این انیمه رو به خیلی ها پیشنهاد داده.

آقا بحثی چیزی راجع به این فصل Attack on Titan بوده اینجا؟ :D
نامردا چقدر بدجور تمومش کردن و رفت تا آوریل سال بعد! :| من بعد از تموم شدن هر قسمت قطعش میکنم و دیگه اون خلاصه قسمت بعد رو نمیبینم. این یکی رو هم ندیدم و بعد رفتم نظرات ملت رو بخونم، تازه فهمیدم تا آوریل خبری نیست و گفتم حداقل بریم تیکه بعد از Credits رو ببینیم و... ای داد بیداد! کاش نمی‌دیدم که انقدر تو کف قسمت بعدی بمونم! :|
با اون پایان دیگه حالی باقی نبوده که بیان راجب ـش هم بحثی کنن.

کلاً بدجور ملت رو سره کار گذاشتن.....اگه درست یادم باشه...اینطوری بودش که، وقتی فصل2 تموم شد، گفتن که فصل 3 رو برای بهار 2018 میزینم....بعدش وقتی نزدیک بهار شدیم، گفتن که نه، فصل3 با تاخیر بجای بهار تو تابستون میاد....ولی بجای 1فصل 12قسمتی.....2فصل انیمه ساخته میشه (یعنی همون 24یا25قسمت)....
به انتهای فصل تابستون که رسیدم، گفتن که بین پارت 1 و پارت 2 فصل3 یه استراحت داریم...چقدر استراحت خدا میدونه....بعد از تموم شدن انیمه...گفتن 6ماه میرم استراحت :|

P.S
کلاً مرض دارن، سر ساخت فصل2....چهار سال طولش دادن...بعد فاصله فصل2 تا 3...1سال بودش

آخرین ویرایش:

Karamatsu

کاربر سایت
Jun 6, 2018
32
هفتگی دیدنش واقعاً سخت بود، اینگار داشتم شکنجه میشدم، تا هفته ی بعدی برسه تا ببینم مبارزه ـشون چی میشه ~X(:D
اصلا برای من کیف انیمه دیدن به قسمت قسمت دیدنه و مخصوصا اگر هفتگی باشه. از پشت سر هم دیدن متنفرم. :D

تو این سری جدید جوجو,
به اصطلاح پسر دیو اصلا مگه ممکنه؟ کل پایین تنه مال جوجو بود. از نظر وراثت منظورمه.
از مانگا توضیح نمی خوام, کسی که مانگا رو نخونده نظرش چیه؟

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
رومنس این خیلی زیاد نیس...ولی خوب باز level سلقیه ها متفاوته...تو این مورد پرهام (@parham_safa) که تخصصش بیشتره، باید نظر بده....چون این انیمه رو به خیلی ها پیشنهاد داده.
من تا قبل از اینکه اینجا از شماها بشنوم رومنسه فکر میکردم کاراگاهی/ ترسناکه :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
@Police _ 110
اومدم پستت رو نقل قول کنم، اون اولش انقدر کدها قاطی شده بودن بی خیال شدم:-"

50چپتر:)) حالا نمیگم تا اخر آرک و اونجاهایی که تو ذهنمه چقدر مونده، ولی تا آنگویینگ مانگا هم 50چپتر نیست:-" یه چی حدود 25چپتر ایناست:-"
تو که مانگا میخوندی و انقدر شاکیی از انیمه پاشو بشین مانگا بخون دوباره:-" گزینه دوبله که برات خیلی مهمه حذف میشه، اما خوب خیلی نکات مثبت دیگه ای برات خواهد داشت:-"
+این قسمتا انیمه خوب شده انقدر گیر نده:p قسمت قبل هم که چقدررررر منتظرش بودیم و عالی در اوردن:x :x :x :x :x

این قسمت ها....وای وای وای...و فقط وای...:x >:)
---

حسش بیاد یه پستی در مورد انیمه ها باید بدم:| خیلی وقته پست ندادم:| بالاخره 3تا از انیمه های تابستون رو تموم کردم....الانم برم دوتا دیگشون رو تموم کنم یکم نفس راحت بکشم و خیالم راحت بشه:))

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
من الان دوباره پستتو خوندم .
تیکه انداختی به من ؟ :D
منظورت اینه که من رومنس دوستم ؟ :-q
بزنم آکیبا رو بن کنم ؟ B-( :D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
اصلا برای من کیف انیمه دیدن به قسمت قسمت دیدنه و مخصوصا اگر هفتگی باشه. از پشت سر هم دیدن متنفرم. :D
اینکه توش هیچ شکی نیس، لذتی که تو دیدن انیمه ی هفتگی ـه، تو قطاری دیدن اون نیس...
بخصوص یه چیزی مثل jojo که قشنگ رو اعصاب آدم پاتیناژ میره...همینش خوبه :D

اومدم پستت رو نقل قول کنم، اون اولش انقدر کدها قاطی شده بودن بی خیال شدم:-"

50چپتر:)) حالا نمیگم تا اخر آرک و اونجاهایی که تو ذهنمه چقدر مونده، ولی تا آنگویینگ مانگا هم 50چپتر نیست:-" یه چی حدود 25چپتر ایناست:-"
تو که مانگا میخوندی و انقدر شاکیی از انیمه پاشو بشین مانگا بخون دوباره:-" گزینه دوبله که برات خیلی مهمه حذف میشه، اما خوب خیلی نکات مثبت دیگه ای برات خواهد داشت:-"
+این قسمتا انیمه خوب شده انقدر گیر نده:p قسمت قبل هم که چقدررررر منتظرش بودیم و عالی در اوردن:x :x :x :x :x

این قسمت ها....وای وای وای...و فقط وای...:x :)
فک کنم، بعد از ارک Impel Down مانگا رو که شروع کردم...اون موقعه یه چیزی دور 30تا40 قسمت فاصله داشت...که هی کم و زیاد میشد....پس 50تا...زیادی دست بالا گرفتم (:
الان که میگی..25تاس....خوب پس برای همینه که دارن گند میزنن تو ارک بیگ ماما....پس حساب نکن رو برگشت دوبلور پودینگ D:
بعید میدونم که دوباره برم سراغ مانگاش...حس خوندنش نیس :D

سلام

من الان دوباره پستتو خوندم .
تیکه انداختی به من ؟ :D
منظورت اینه که من رومنس دوستم ؟ :-q
بزنم آکیبا رو بن کنم ؟ B-( :D

شک نکن که اون mention با غرض ورزی بودش :D

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
عجب روزگاری شده میان لوفی رو مقایسه میکنن با آش شله قلمکاری مثل ناتسو ~X(که کل هنرش اینکه یاد رفقاش بیفته قوی بشه بعد فیری تیل میاد با وان پیس مقایسه میشه !!!! فیری تیلی که چه از نظر داستان و عظمت و عمق و پرداخت و دنیای زندش به گرد پای وان پیسم نمیرسه و شخصیت پردازی و بالانس قدرت و ... که بماند چیزی نگم بهتره
ناروتو که با ادوتنسه و افتضاحی که سر مادارا و کاگویا دیدیم گند زد به خودش اخرشم داستان نصفه نیمه تموم شد مجبور شدن با دوتا فیلم افتضاح مانگارو جمع کنن که بفهمیم اصلا کاگویا چی بود کی بود دنبال چی بود فازش چی بود و ...
ناروتو هم میشه کاراکتر با عمق !! چرا چون دنبال صلح جهانیه اونوقت چجوری بهش میرسه کاراکترای بد رو شکست میده دنیا خود به خود خوب میشه همه باهم رفیق میشن =)) بعد بلافاصله میریم سراغ مانگای بروتو آدم بدا برمیگردن دنیا دوباره بد میشه=)) خود کیشی هم نفهمید این صلح جهانی و چرخه نفرت و ... رو چجوری جمع کنه مثل خر گیر کرد توش اخرشم به مضحکترین شکل ممکن جمعش کرد .
ایچیگو میشه کاراکتر ! ترکیبی از dna همه موجودات دنیای بلیچ ! در مورد داستان بلیچ چیزی نگم که اصلا هیچکس نفهمید چی شد که اینجوری شد :D اینقدر سوراخ داره داستان نمیدونم کدومشو بگم
اینایی که میگم به این معنی نیست که این انیمه ها مزخرفن به صورت کامل اتفاقا خیلیم خوب و جذابن و هرکدوم نقاط قوت خودشونو دارن که در مجموع باعث میشن ارزش دیدنشون خیلی زیاد باشه
اما هیچ کدوم از این کارا حتی نزدیک به لول وان پیسم نیستن در مجموع این قابل اثباته هرکیم بخواد با دلیل و استدلال بهش اثبات میکنم وان پیس یه سر و گردن از همه این کارا بالاتره

بگذریم وان پیس زباله ای که هر هفته منتظر مانگاشم و حتی انیمش با اینکه خیلی کش میدن و افت و خیز زیاد داره بازم جاهایی که باید رو خوب در میارن
اینهمه گفتم که به اینجا برسم >:)>:)>:)>:)>:)
;کایدو میوه اژدها خورده :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x
MMuvSyN.jpg

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟