سریال Friends [ اسپویل در این تاپیک آزاد می‌باشد ]

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
من ازین سریال متنفرم متنفر.
یک سریال بیمزه، بی وقاحت، احمقانه، و خنگولانه. اصلا ازش خوشم نمیاد اصلا.
یک خاطره باهش دارم. سال 2013 بود. 9 سال از تموم شدن سریال گذشته بود. من ترم 3 انگلیسی بودم. بچه های کلاس عاشق، میگم عاشق، میفهمی؟ این سریال بودن. همشون میدیدنش. هی بهش ریفرنس میدادن. و هی میخواستن در زندگیشون شبیه سازیش کنن.

خوشبختانه یا بدبختانه، اگر این سریال نبود، من دارای نشمه نمیشدم!

حالا هرچی میخواید بگید. نظر منه و متعلق به خودمه. در عین حال، هرسال سریال رو نگاه میکنم. شاید فرجی شه و ازش خوشم بیاد!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
من ازین سریال متنفرم متنفر.
یک سریال بیمزه، بی وقاحت، احمقانه، و خنگولانه. اصلا ازش خوشم نمیاد اصلا.
یک خاطره باهش دارم. سال 2013 بود. 9 سال از تموم شدن سریال گذشته بود. من ترم 3 انگلیسی بودم. بچه های کلاس عاشق، میگم عاشق، میفهمی؟ این سریال بودن. همشون میدیدنش. هی بهش ریفرنس میدادن. و هی میخواستن در زندگیشون شبیه سازیش کنن.

خوشبختانه یا بدبختانه، اگر این سریال نبود، من دارای نشمه نمیشدم!

حالا هرچی میخواید بگید. نظر منه و متعلق به خودمه. در عین حال، هرسال سریال رو نگاه میکنم. شاید فرجی شه و ازش خوشم بیاد!
من خودم با اینکه جز عشاق این سریالم اعتراف میکنم این خز بودن بیش از حدش یکم رفته رو اعصاب :D تقریبا همه جا ازش رفرنس میدن و در موردش حرف میزدن با اینکه خیلی وقته تموم شده.
بازم وقتی خوشت نمیاد چرا اصرار به دیدنش داری؟ بشین Seinfeld ببین با معنی واقعی سیتکام آشنا بشی، مگه اینکه کلا با سیتکام و طنز آمریکایی حال نکنی که دیگه کلا قضیه منتفیه :D

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
من خودم با اینکه جز عشاق این سریالم اعتراف میکنم این خز بودن بیش از حدش یکم رفته رو اعصاب :D تقریبا همه جا ازش رفرنس میدن و در موردش حرف میزدن با اینکه خیلی وقته تموم شده.
بازم وقتی خوشت نمیاد چرا اصرار به دیدنش داری؟ بشین Seinfeld ببین با معنی واقعی سیتکام آشنا بشی، مگه اینکه کلا با سیتکام و طنز آمریکایی حال نکنی که دیگه کلا قضیه منتفیه :D
نه بابا ساینفلد رو هم میبینم. مگه میشه ندید.

• Like
Reactions: majidred2011

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
کدام قسمت بود ک برا فیبی تولد گرفته بودن (اگه درست یادم باشه) بعد راس کیک تولد را میاره و همه میگن سوپرایز و کیک از دست راس می افته؟

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
کدام قسمت بود ک برا فیبی تولد گرفته بودن (اگه درست یادم باشه) بعد راس کیک تولد را میاره و همه میگن سوپرایز و کیک از دست راس می افته؟
فصل اول قسمت ۱۶ یا ۱۷
The one with Two parts
همون قسمتیه که جویی رفته تولد خواهر فیبی.

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,361
x6dd_83cff5ddde162c5c8ee2fbf0cfe96fe1.gif

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
يكي ميتونه توضيح بده اين قضيه كه چندلر تو هر فصل اينقدر وزنش تغيير ميكرد چيه؟ يا لاغر مردني ميشد يا چاق
بازیگر چندلر، متیو پری، اون چند فصل اول معتاد شدید به مواد مخدر و الکل بوده. از فصل 3 شروع میکنه به ترک و دست و پنجه نرم کردن با ترک اعتیاد و دلیل تغییر وزنش اینه.
طبق گفته خود متیو پری به خاطر اعتیاد فصل 4 تا 6 اصلا یادش نیست!

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
بازیگر چندلر، متیو پری، اون چند فصل اول معتاد شدید به مواد مخدر و الکل بوده. از فصل 3 شروع میکنه به ترک و دست و پنجه نرم کردن با ترک اعتیاد و دلیل تغییر وزنش اینه.
طبق گفته خود متیو پری به خاطر اعتیاد فصل 4 تا 6 اصلا یادش نیست!
Wow چه داستاني داشت. ممنون از جوابت دوسته عزيز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر