Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
آقا الان این کاپیتان سوباسا جدید رو تموم کردم، به نسبت سری اصلی خیلی تغییر داشت و خیلی از چیزای باحالش رو حذف کرده بودن! این بیخوده یا انیمه اصلی خیلی چت بود؟ یعنی به نسبت مانگا کدوم درسته؟ (مانگا داره دیگه؟)
این سوباسایی که میگی...منظورت همین Captain Tsubasa 2018 هستش؟ تمومش کردی....؟ این 52قسمته...تا الان 28قسمتش امده!

این 2018 بیخوده، اون نسخه اولیه، شاهکاره تو ده ها کشور دوبله و پخش شده....مانگا هم داره...
ولی این 2018 رو دادن دست بدترین استودیوی ممکن ای که میشد....David Production اصلاً مال این حرف ها نیس...استودیوی که فقط بلده jojo درست کنه...معلومه گند میزنه تو همچین انیمه ای.

من تا 20ـش رو دیدم...سر بازی جون میزوگی دیگه اعصابم خراب شد...کلاً Shift+Delete ـش کردم...حیف اون که براش هر قسمت 700مگ دانلود میکردم

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
ای کاش 3سال وقت ـت رو صرف چیزی میکردی که ارزش این همه انرژی و زمان از دست رفته رو داشت.
وان پیس که خیلی خوبه که !! فراز و فرود زیاد داره !! ولی کلیتش خیلی خوبه

.......

GS و SAO این قسمت تعریفی نداشتن ، بیشتر مقدمه چینی برای قسمتای بعد بودن !!!

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
این سوباسایی که میگی...منظورت همین Captain Tsubasa 2018 هستش؟ تمومش کردی....؟ این 52قسمته...تا الان 28قسمتش امده!

این 2018 بیخوده، اون نسخه اولیه، شاهکاره تو ده ها کشور دوبله و پخش شده....مانگا هم داره...
ولی این 2018 رو دادن دست بدترین استودیوی ممکن ای که میشد....David Production اصلاً مال این حرف ها نیس...استودیوی که فقط بلده jojo درست کنه...معلومه گند میزنه تو همچین انیمه ای.

من تا 20ـش رو دیدم...سر بازی جون میزوگی دیگه اعصابم خراب شد...کلاً Shift+Delete ـش کردم...حیف اون که براش هر قسمت 700مگ دانلود میکردم

همین 27 قسمت که داشتم منظورم بود:D

ببین کلا خیلی آشغاله. همه سکانس های خفنش رو زدن رفته. مثلا سر مسابقه با تیم برادران تاچیبانا ایشی زاکی میپرید میکوبید به تیرک سر همین نمیتونستن دیگه با اون روش گل بزنن یا بعد اینکه گل به خودی زد تارو میاد بهش میگه منم به خودمون یبار گل زدم و .... همه این دیتیل ها و جزییات رو خراب کردن. منم حالم بهم خورد واقعا.

اون قبلیه رو میشه از جایی گیر آورد؟ من یدونه پیدا کردم زیرنویس فارسی یا انگلیسی نداشت.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من بیشتر انیمه های استودیو جیبیلی رو دیدم , مثل شهر اشباح , همسایه من توتورو و ... خلاصه , تو سبک اینا باشه و کمدی . :-bd

حیف پیشنهاد من رو پاک میکنن

damooon

کاربر سایت
Oct 24, 2014
37
اون قبلیه رو میشه از جایی گیر آورد؟ من یدونه پیدا کردم زیرنویس فارسی یا انگلیسی نداشت.
سلام.
حدود دو ماه پیش گروه Saizen بالاخره سابش رو تموم کرد.
[Saizen_Frenchies]_Captain_Tsubasa_(1983-1986)_001-128_[DVD]
سری جدید ترش هم که خیلی وقته موجوده
[Infusion_Saizen_&_SD_SHS]_Captain_Tsubasa_Road_to_2002_01-52_[Complete]
اینم سری J که 34 قسمت اول تکرار سری اصلی هست
[Saizen]_Captain_Tsubasa_J_-_35-47_[DVD]
(لینک های مربوطه رو براتون فرستادم.)

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
وان پیس که خیلی خوبه که !! فراز و فرود زیاد داره !! ولی کلیتش خیلی خوبه

اینکه خوبه...دقیقاً به کجاش داری اشاره میکنی!؟

گرافیک انیمه: که چنگی به دل نمیزه...اصلاً در خور یه انیمه 2018 نیس.....طراحی های واقعاً ضعیف و سطحی، حتی تو تصاویر background ها
انیمشن های انیمه: تهوع آوره، تو همون 19سال پیش گیر کردن و پیشرفت درست حسابی نداشتن...مبارزه های انیمه رو به بدترین شکل ممکن میسازن، آدم واقعاً دوست داره که هر چه زودتر مبارزه تموم بشه، برعکس انیمه های دیگه که خوشش میاد هی ادامه پیدا کنه.
صداگذاری انیمه: این بخشش که واقعاً اسفناک ـه...برام نفرت انگیزه، کیفیت صدا ها الخصوص تو مبارزه ها واقعاً پایینه، و یه حالت خسته کننده و پیش از حد تکراری رو داره....کسایی که مثل من با headphone انیمه نگا میکنن، قشنگ منظورم رو میگیرن که چی میگم.
دوبله انیمه: این بخش انیمه خوبه، و هنوز گند نزدن توش
نوع روایت انیمه: این که واقعاً رو اعصابه، قسمت به قسمت میگذره، دریغ از یه خورده پیش رفتن، اینقدر آب بندی داره که هر قسمت رو راحت میشه با skip time دیدش، چون چیزی برای گفتن و از دست دادن نداره....یه استراحت بدید...یا فیلر بزنید، ملت رو اینقدر عذاب ندید.
شخصیت لوفی: این که دیگه نوبره ـشه...یه احمق به تمام معنا که تو مبارزه هاش، ذره ای استراتژی نداره، فقط مثل اوسگولا فن های من در آوردی یکی یکی، پشت سر هم ردیف میکنه..(مثال:همین مبارزه آخرش)...کلاً یه موجود بیخاصیت که قد یه دونه ارزن هم مغز تو کله ـش نیس....دو زاریش کج ـه...دیر می افته.
موسیقی انیمه: دیگه نخ نما شده، ترک هاش همه تکراری شدن...دیگه توان دادن اون هیجان رو به انیمه نداره.

حالا از اون طرف بیام مقایسه کنم با انیمه های بلند شونن دیگه...

Bleach رو داریم، گرافیک واقعاً خوب، انیمشن های اکشن اون حرف نداشت، موسیقی ـش تا آخرش جذاب بودش، شخصیت اچیکو هم مثل لوفی الاغ نبودش.

Naruto رو داریم، این بازم گرافیک خوب بودش، ولی اوایلش در حد بلیچ نبودش، ولی موسیقی ـش شاهکار بودش، داستان dark ای داشت، شخصیت ناروتو هم اولش خنگ بودش، ولی همیشه سعی داشت که بهتر بشه و شد...مبارزه های ارک اخر انیمه با بهترین کیفیت و انیمیشن ساخته بودن.

Hunter X Hunter دیگه نیازی به تعریف نیس، کیفیت ساختش برای یه انیمه بلند شاهکار بودش، از همه جهت تو این مورد ایده ال عمل کرده بودن.، شخصیت کیلوا هم که ته استراتژی بودش، مبارزه هاش هم نفس گیر بودش و ادم دوست داش که همینطور ادامه پیدا کنه.

Dragonball Z چی دارم بگم اخه...خدای مبارزه :D

Gintama نه اخه چی بگم واقعاً...شخصیت گین-چان قشنگ لوفی رو له میکنه....دیگه نیازی نیس از کیفیت ساخت انیمه تعریف کنم که :D

Fairy Tail گرافیک انیمه از همون اولش خوب بوده، موسیقی خوبی داشته، طراحی و انیمیشن های اون واقعاً چشم نواز بودن :x داستانش هم خوبه، شخصیت ناستو با این جود که احمقه، ولی بازم یه خورده مغز توی اون کله ـش هس.

Boku no Hero Academia کیفیت ساختش واقعاً عالی ـه، راحت میتونم بگم که صدا گذاری به این خوبی ندیدم، موسیقی اون هم واقعاً با انیمه مچ ـه، شده هر قسمت رو بخاطر همین 2موضوع، دوباره نگا کردم....گرافیک و انیمیشن های اکشن انیمه واقعاً عالی و چشم نوازه، شخصیت میدوریا....یه چیزی بارش هستش، فک میکنه و بعدش عمل میکنه...تو مبارزه استراتژی داره.....چیزی که لوفی نداره.
البته این هنوز انیمه بلند بحساب نمیاد، ولی اینطور که داره پیش میره، حتماً بلند میشه...

کلاً انیمه وان پیس به غیر از دنیایی اون و چندتا شخصیت، چیز دیگه ای برای تعریف کردن نداره، انیمه کلاً عقب افتاده ای شده...
اصلاً نمیتونم به هیچ کس که انیمه میخواد، بهش بگم وان پیس نگا کن...ببینش چون اکشن اون عالی ـه، مبارزه هاش نفس گیره، هیجان خفت میکنه، داستانش درگیر کننده ـس، برای دیدن قسمت بعدی اون له له میزنی...
شاید بشه بازم گفت اگه چهار یا 5 سال پیش بودش، با ارفاق و تک ماده، ادم قبول میکرد که انیمه خوب و با کیفیت ساخت خوبی بودش...ولی الان که 2018ـش...واقعاً حرفی برای گفتن نداره....

آخرین ویرایش:

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
با این استعداد بالایی که توی دوخت و دوز داری باید خیاط میشدی:-"
شخصیت لوفی: این که دیگه نوبره ـشه...یه احمق به تمام معنا که تو مبارزه هاش، ذره ای استراتژی نداره، فقط مثل اوسگولا فن های من در آوردی یکی یکی، پشت سر هم ردیف میکنه..(مثال:همین مبارزه آخرش)...کلاً یه موجود بیخاصیت که قد یه دونه ارزن هم مغز تو کله ـش نیس....دو زاریش کج ـه...دیر می افته.
اولا احترام نگه دار... داری راجب شخصیتی صحبت میکنی که کلی طرفدار داره حالا چون خوشت نمیاد دلیل نمیشه هرچی دلت خواست و تو سرت بود بارش کنی... همچین میگی لوفی استراتژی نداره آدم شک میکنه اصلا وان پیس رو دیدی یا نه؟ لوفی اتفاقا از اون کاراکترهاست که به استراتژی هاش رو به ساده ترین شکل ممکن میگه و این خودش یه هنره... داریم راجب یه اثر شونن صحبت میکنم که برای سنین پایین نوشته شده قرار نیست بیاد یه صفحه فلسفه ببافه. در ضمن لوفی توی باکا ترین حالتش هم سه هیچ از کاراکترهایی مثل ایچیگو، ناتسو جلوتره. ایچیگویی که کل عمق شخصیتش این بود که فرت و فرت همه ی قدرت ها یونیورسش رو گرفت اونم با مزخرف ترین حالت، اینکه فرق نمیکرد کدوم ننه قمری توی دردسر باشه الکی سرشو کج میکرد میرفت تو دل دشمن، و ارتش تک نفره اش به یه مقر بزرگ حمله میکردن و در نهایت ایچیگو برنده میشد... خداوکیلی برو بلیچ رو تو ذهنت یه مرور کن بعد به لوفی گیر بده. ناتسو هم که نیاز به گفتن نیست مثل چی کتک میخوره بعد یهویی داد میزنه من از انیمه فیری تیلم و تمام، اوج عمقش همینه:))

Bleach رو داریم، گرافیک واقعاً خوب، انیمشن های اکشن اون حرف نداشت، موسیقی ـش تا آخرش جذاب بودش، شخصیت اچیکو هم مثل لوفی الاغ نبودش.
بله بلیچ رو داریم که نصفش فیلره، به قدری که به فیلریچ معروف شد توی همه جای دنیا... اینقدر خوبه که وسط آرک میرفت توی فیلر، تصور کن اومدی مبارزه ی نهایی و مثلا حساس ایچیگو و اولکیورا رو ببینی و بعد زرتی میره برای یه فیلر طولانی=))
بلیچ رو داریم که یکی از بدترین استارت ها رو بین انیمه های بلند زد و خیلی دیر خودشو شکل داد... و بلیچی رو داریم که فرمت تمام آرک هاش یکیه... یه ویلین پیدا میشه و دو الی سه بار ایچیگو رو پودر میکنه، یکی از دوستا و حتی دشمنای ایچیگو رو میدزدن، ایچیگو یهویی لول آپ میشه و با ارتش تک نفره اش یه گردان رو شکست میده و تمام:>

Naruto رو داریم، این بازم گرافیک خوب بودش، ولی اوایلش در حد بلیچ نبودش، ولی موسیقی ـش شاهکار بودش، داستان dark ای داشت، شخصیت ناروتو هم اولش خنگ بودش، ولی همیشه سعی داشت که بهتر بشه و شد...مبارزه های ارک اخر انیمه با بهترین کیفیت و انیمیشن ساخته بودن.
نارتو فقط اولش خنگ بود؟ بیخیال این آرمانگرا بودن ناروتو رو مخ همه بوده، بازم جا داره به فیلرهای مزخرف ناروتو و یه سری افت کیفیت شدید انیمه توی نیمه دوم اشاره کنم، از ساکورا هم یادی کنیم که اینقدر حال بهم زن بود که خیلی از ناروتو فن های شدید هم حالشون ازش بهم میخورد... ولی خب ناروتو واقعا سری فوق العاده ای بود و این اشکلات برای همه ی شونن های بلند میوفته و درکل ناروتو همیشه در کنار وان پیس بوده و هست... البته بماند که ناروتو تهش گند زد با اون پایانش:-"

Fairy Tail گرافیک انیمه از همون اولش خوب بوده، موسیقی خوبی داشته، طراحی و انیمیشن های اون واقعاً چشم نواز بودن :x داستانش هم خوبه، شخصیت ناستو با این جود که احمقه، ولی بازم یه خورده مغز توی اون کله ـش هس.
این دیگه جک تاریخ بود... خدایی فیری تیل؟ دیگه همین کم مونده بود که لوفی بدبخت با ناتسو مقایسه بشه... تنها نکته ی مثبت فیری تیل هم همون موارد ارویی و مقداری بک استوری شخصیت هاشه:-"

راجب چندتا انیمه نظر ندادم، اولیش دراگون باله که خب ندیدمش، دومی گینتاماست که اون کلا فانه و اصلا با هیچکدوم از کارها نمیشه مقایسه اش کرد، هانتر هانتر هم که خب شاهکاره از همه ی انیمه های بالای 150 قسمت با اختلاف فاحشی سرتره، آکادمی هیرو هم فعلا بذارید یه مدت بگذره هنوز جای سفت امتجان پس نداده(خار سانسور بود الان):)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
اولا احترام نگه دار... داری راجب شخصیتی صحبت میکنی که کلی طرفدار داره حالا چون خوشت نمیاد دلیل نمیشه هرچی دلت خواست و تو سرت بود بارش کنی...
پویا من باب یادآوری عرض کنم، هر کسی میتونه در چهار چوب قوانین فروم و تاپیک، نظر خودش رو آزادنه درباره ی انیمه، مانگا و زیر مجموعه اون ابراز کنه...اینکه حالا یه عده طرفدار و فن یک انیمه و یا شخصیت خاصی هستن، دلیل نمیشه بقیه طوری صحبت کنند که خدایی نکرده اون عده ناراحت نشن و به تریج قبای فن های انیمه بر نخوره...رویه این تاپیک هیچ وقت مغایر آزادی بیان نبوده و نیست....این موضوع به دفعات تو تاپیک گفته شده.

P.S
بقیه پست ـتون رو هم دلیلی نمیبینم که quoteـش کنم.

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
پویا من باب یادآوری عرض کنم، هر کسی میتونه در چهار چوب قوانین فروم و تاپیک، نظر خودش رو آزادنه درباره ی انیمه، مانگا و زیر مجموعه اون ابراز کنه...اینکه حالا یه عده طرفدار و فن یک انیمه و یا شخصیت خاصی هستن، دلیل نمیشه بقیه طوری صحبت کنند که خدایی نکرده اون عده ناراحت نشن و به تریج قبای فن های انیمه بر نخوره...رویه این تاپیک هیچ وقت مغایر آزادی بیان نبوده و نیست....این موضوع به دفعات تو تاپیک گفته شده.

P.S
بقیه پست ـتون رو هم دلیلی نمیبینم که quoteـش کنم.
حالا اینجا که نه ولی توی یه فرومی با کلی کاربر که واقعا تخصص داشتن راجب انیمه توهین به شخصیتی نمیکردن(حالا مهم هم نیست چون به هرحال اینجا اونجا نیست)
درسته که اینجا مشکلی نداره ولی ربطی به آزادی بیان نداره، شما داری توهین میکنی، واژه ی اسگل، احمق و ... صفت های توهین آمیزه و اینو هرکسی قطعا میتونه متوجه بشه و اگه قرار باشه هممون این رویه رو پیش بگیریم وضعیت جالبی پیش نمیاد;)

پ.ن:
به هرحال پستی که ایراد نداشته باشه حرفی برای گفتن باقی نمیذاره:> (Just for fun)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
حالا اینجا که نه ولی توی یه فرومی با کلی کاربر که واقعا تخصص داشتن راجب انیمه توهین به شخصیتی نمیکردن(حالا مهم هم نیست چون به هرحال اینجا اونجا نیست)
درسته که اینجا مشکلی نداره ولی ربطی به آزادی بیان نداره، شما داری توهین میکنی، واژه ی اسگل، احمق و ... صفت های توهین آمیزه و اینو هرکسی قطعا میتونه متوجه بشه و اگه قرار باشه هممون این رویه رو پیش بگیریم وضعیت جالبی پیش نمیاد;)
پویا خان، معیارها همیشه یکسان نیست و نبوده، ممکنه که حتی یه نفر بگه بالای چشم لوفی آبرو ـه...براش توهین بزرگی تلقی بشه و حتی به خودش بگیره.
درباره ی واژه ها هم بگم که همه میدونم شخصیت لوفی یه جنبه ی baka داره که همین یکی از ویژگی های شخصیتی اون هستش، که طرفدار هم داره.
همه میدونم که معنی دقیق واژه ی baka چی ـه، و کاربرد اون رو هم میدونم که به آدم های احمق و ابله گفته میشه، منم خارج از این صفت لوفی چیزی نگفتم (احمقه، مغز نداره و....)
درباره ی اسگل هم این یه واژه ای که چند سالی هست باب شده و بازم برای آدم های احمق و ابله استفاده میشه.

فقط یه جا به لوفی گفتم الاغ که من از جامعه الاغ های زحمت کش و بارکش هم، معذرت میخوام

در پایان من نظرم رو درباره ی کیفیت ساخت و شخصیت لوفی تو انیمه وان پیس گفتم، نه فن های اون، که همه از دوستان قدیم ام هستن.
اینکه حالا یه عده با تعصب و بفکر اینکه، اگه به انیمه و شخصیت محبوب ـشون نگاه چپ شده، اینگار به خودشون نگاه چپ شده، این دیگه بحث ـش جداس...و من کاری به اون جمعیت ندارم، چون همه میدونیم نرود میخ آهنین در سنگ.

آخرین ویرایش:

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
پویا خان، معیارها همیشه یکسان نیست و نبوده، ممکنه که حتی یه نفر بگه بالای چشم لوفی آبرو ـه...براش توهین بزرگی تلقی بشه و حتی به خودش بگیره.
درباره ی واژه ها هم بگم که همه میدونم شخصیت لوفی یه جنبه ی baka داره که همین یکی از ویژگی های شخصیتی اون هستش، که طرفدار هم داره.
همه میدونم که معنی دقیق واژه ی baka چی ـه، و کاربرد اون رو هم میدونم که به آدم های احمق و ابله گفته میشه، منم خارج از این صفت لوفی چیزی نگفتم (احمقه، مغز نداره و....)
درباره ی اسگل هم این یه واژه ای که چند سالی هست باب شده و بازم برای آدم های احمق و ابله استفاده میشه.

فقط یه جا به لوفی گفتم الاغ که من از جامعه الاغ های زحمت کش و بارکش، معذرت میخوام

در پایان من نظرم رو درباره ی شخصیت لوفی تو انیمه وان پیس گفتم، نه فن های اون، که همه از دوستان قدیم ام هستن.
اینکه حالا یه عده با تعصب و بفکر اینکه، اگه به انیمه و شخصیت محبوب ـشون نگاه چپ شده، اینگار به خودشون نگاه چپ شده، این دیگه بحث ـش جداس...و من کاری به اون جمعیت ندارم، چون همه میدونیم نرود میخ آهنین در سنگ.
حرف خاصی برای گفتن ندارم چون به قول سعدی نرود میخ آهنین در سنگ ولی جهت شفاف سازی بگم که انتقاد کردن با توهین کردن تفاوت داره... خیلی ها از جمله خودم کم انتقاد نمیکنن... حالا وان پیس، بلیچ یا هر انیمه ی دیگه.... آخرین بار یادمه مازیار توی همین تاپیک بی رحمانه به یکی از آرک های وان پیس گیر شدید داد و قشنگ با خاک یکسانش کرد ولی صرفا نظرش رو گفت و توهین نکرد
شما اولش میای میگی اسگل و اینجور صفت ها توهین نیست و به شخصیت لوفی میخوره بعد از اونور میای میگی:
فقط یه جا به لوفی گفتم الاغ که من از جامعه الاغ های زحمت کش و بارکش، معذرت میخوام
اینم یه نمونه معیار بندی کنید تا از کلاس هاتون استفاده ی کامل ببریم... شما تا وقتی با وان پیس مشکل داری هرچیزی هم بهش بگی یا شایدم بقیه بگن اصلا مشکلی نیست و خیلی خوبه به هرحال اینم یه نوع معیاره دیگه:>

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
Yuru Camp.jpg
Yuru Camp

اگر درست یادم باشه زمستون 2018 انیمه ی Yuru Camp پخش شد، اون موقعه سرم به شدت شلوغ بودش و نتونستم کامل و هفتگی انیمه رو دنبال کنم.
فرصتی شد و چند قسمت اخرش که ندیده بودم رو نگا کردم.

نظرم:

داستان: انیمه داستان خیلی خاص و ویژه ای نداشت که بتونم چیزی ازش تعریف کنم، چندتا دختر بچه ی دبیرستانی هستن که علاقه به کمپ زدن تو فضای آزاد و دشت و کوه و کمر دارن که همین علاقه باعث میشه اینها با هم دوست بشن.
هیچ پیچیده ای نداره، خبری از گره های داستانی و اشک و ناله نیست، یه انیمه fun که میتونه شما رو سرگرم کنه.

شخصیت ها: تقریباً شخصیت های انیمه همه مثل هم بودن، شخصیت هاش رو دوست داشتم از جمله Nadeshiko که خیلی بامزنه بودش،
اینکه تمام شخصیت ها دختر بودن و خبری از هیچ پسر مزاحمی نبودش، خوب برای من یه امتیاز بودش که بیشتر و راحتر از انیمه لذت ببرم.

گرافیک: چون انیمه قراره طبعیت و زیبایی های اون رو نشون بده، بنظرم باید گرافیک مناسبی داشته باشه...در این مورد C-Station که پیش تر از این بیشتر به صورت assistance با بقیه ی استودیو ها کار میکرد....به خوبی از پس ساخت این انیمه بر آمد.
گرافیک انیمه و طراحی background ها و رنگ بندی اون چشم نواز بودش...میشد آرامش طبعیت رو توش حس کرد.

موسیقی: موسیقی انیمه چیز خاص و ویژه ای نبودش، هر چند انتظار همچین چیزی رو هم اصلاً ازش نمی رفت، یه موسیقی معمولی داشت.

دوبله: دوبله ـش رو دوست داشتم، دوبلورهای خوبی برای شخصیت های main استفاده کرده بود، برای ساپورت هم که دوبلور خواهر Nadeshiko که "اینوه مارینا" بودش و معلم مشاورشون، ایتو شیزوکو-چان صحبت میکرد.
کلاً از این جنبه...از انیمه راضی بودم.

نظرکلی: در کل انیمه خوبی بودش، روندش آرام بود...موقعه دیدنش احساس میکردم که دارم Sora yori mo Tooi Basho رو نگا میکنم...شاید بخاطر جو انیمه بودش.

P.S
فصل دوم و یه فیلم سینمایی به تاریخ نامعلوم هم ازش تایید شده.

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
نمدونم چه کسی یا چه کسانی انیمه Hyouka معرفی کردن ولی خیلی متشکرم ازشون. بسی از انیمه لذت بردم :D تازه همینکه از دست هیچکدوم از شخصیتهاش هم حرص نخوردم، خیلی عالی بودم برام. اصلا دلم یدونه چیتادنا میخواد دیگه :D

اگر هست بازم، ازین انیمه های دلچسب مدرسه ای و بخشی از زندگی معرفی کنین لطفا! :)

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
نمدونم چه کسی یا چه کسانی انیمه Hyouka معرفی کردن ولی خیلی متشکرم ازشون. بسی از انیمه لذت بردم :D تازه همینکه از دست هیچکدوم از شخصیتهاش هم حرص نخوردم، خیلی عالی بودم برام. اصلا دلم یدونه چیتادنا میخواد دیگه :D

به نظرم «افسانه پرنسس کاگویا» خوب باشه !
حتما نگاه کن ;)
کمدی و خنده دار و معنی داره (البته یه جا صحنه داره) :D
ولی آخرش غم انگیز میشه ولی در کل انمیه خوبیه ;););)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل

انیمه Hyouka یکی از اون کارهای خیلی خوب KyoAni بحساب میاد...حیف که چندسالی ـه خبری ازش نیست.
سخته که یه انیمه detective تو سبک school life در حد Hyouka خوب باشه رو بشه معرفی کرد.

ولی اگه جنبه ی detective رو کنار بزاریم....موارد خوب خیلی زیاد میشه :D
اگه بخوام از کارهای خود KyoAni معرفی کنم...دوتا انیمه به ذهنم میرسه.

Chuunibyou demo Koi ga Shitai فصل اول 12 قسمت سال 2012
Takanashi Rikka Kai: Gekijouban Chuunibyou demo Koi ga Shitai! فیلم سینمایی (خلاصه فصل 1)
Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Ren فصل دوم 12 قسمت 2014
Eiga Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Take on Me فیلم سینمایی جدید که همین 2018 پخش شده

221687.jpg

درباره ی انیمه بگم که داستان درباره ی چندتا بچه مدرسه ای هستش که سندروم Chuunibyou دارن....Chuunibyou به کسایی میگن که تو یه دنیای فانتزی و تخیلی سیر میکنن، یه چیزی تو مایه های دوران کودکی که مثلاً بعد از دیدن یه فیلم جو گیر میشن و تو بازی هاشون همون کارها رو میکنن....نگاش کنی میفهمی چی میگم :D
تو سراسر انیمه بخصوص فصل اولش اینها فقط مشغول اسگل بازی ـن (قن ها، تو رو خدا، قصد توهین نداشتم، توهین بحسابش نیارید :D)

فصل دوم اون romance ـش یه مقدار بیشتر میشه
فیلم سینمایی 2018 اون رو هم هنوز ندیدم، تقریباً یه سه ماهی ـه که تو نوبت دیدن ـه.

درکل انیمه ی fun ای هستش، اکشن اون هم خوبه...اولش شاید یه مقدار کنار امدن با دنیای Chuunibyou ـشون برات سخت باشه، ولی به نیمه انیمه نکشیده، عادت میکنی.

++++++++++++++++

انیمه دوم Clannad هست (قابل توجه امیر آکیبا که هنوز نگاش نکرده(:|)

نمیدونم Clannad رو دیدی یا نه، در هر حال معرفی ـش رو قبلاً برای تاپیک بغلی چند سال پیش نوشته بودم، کپی ـش میکنم اینجا

++++++++++++++++++++

Clannad

6vqx_24647.jpg

انیمه ی کوتاه 24 قسمت ی Clannad، داستان زندگی کسل کننده ای از پسری به نام Tomoya Okazaki را نشان می دهد که همراه با دوست خود "Sunohara" در مدرسه ای درس میخواند.

dge5_284347.jpg

Tomoya Okazaki​

Tomoya همیشه عادت داره دیر به مدرسه بره، یک روز در مسیر مدرسه دختری رو در راه میبینه که داره با خودش و یا کسی که اونجا نیست صحبت میکنه.

633z_300961.jpg

Nagisa Furukawa​

اسم این دختر Nagisa Furukawa هستش که در ادامه ی داستان، Tomoya از سر بیکاری با Nagisa در حیاط مدرسه صحبت میکنه. Tomoya متوجه میشه که Nagisa به دلیل مریضی سختی که داشته یک سال درجا زده و دوباره داره سر همون کلاس سال قبلش درس میخونه.
Nagisa به شدت خجالتی هستش و در برقراری ارتباط با دیگران برخلاف میل باطنی خودش که علاقه به پیدا کردن دوست داره، هیچگاه موفق نبوده.
"تومويا" با دیدن "ناگیسا" و شخصیت اون، تصمیم میگیره وقت بیشتری رو با اون بگذرونه و این آشنایی سرآغاز داستان ها و ورود شخصیت هایی دیگه ای در ادامه ی داستان میشود.

انیمه ی Clannad داستان بسیار لطف و عاشفانه ای را در سبک "زندگی روز مره" دنبال می کنه. شخصیت سازی و شخصیت پردازی انیمه بسیار قوی و بعضاً فانتزی هست که باعث برقراری ارتباط قوی میان ببینده و انیمه می شود و درگیری زیادی در ادامه بوجود می آورد.

یکی از مکمل های قوی در این انیمه، موسیقی بسیار عالی آن است، به نحوی که بهترین اهرُم فشار برروی احساست ببینده میباشد و می تواند به خوبی "انیمه بین" را به عمق شخصیت ها فُرو ببرد.
در کنار موسیقی بی نقص کار، شاهد یک شاهکار در زمینه ی دوبله ی انیمه هم هستیم که در این کار از خوش صداترین و ماهرترین دوبلورهای ژاپنی که همگی کارنامه های درخشان و موفقی دارند، در دوبله ی این انیمه همکاری داشته اند.
افرادی همچون Mai Nakahara، Ryou Hirohashi، Akiko Yajima، Ryotaro Okiayu، Kikuko Inoue

Clannad در سال 2007 توسط همکاری سه شرکت Kyoto Animation, Pony Canyon, Sentai Filmworks تولید و پخش شد، که با گرافیک و داستان خوب اش، به خوبی توانست در میان انیمه بین ها، جای خود را پیدا کند و در بالاترین درجات Rank تک رقمی قرار بگیرید.

Clannad After Story
nluy_83807.jpg

Clannad After Story با 25 قسمت، در واقع ادامه ی Clannad می باشد و After Story را میتوان به عنوان فصل دوم انیمه بحساب آورد.
برای جلوگیری از اسپول، ابتدای داستان After Story رو توضیح نمیدونم و نظرات خودم رو در این قسمت، بجاش قرار میدم.

Clannad سری اول، Theme فانتزی تر بیشتری داره و سعی بیشتر اون برای شخصیت پردازی هستش تا پیش بردن داستان اصلی انیمه. شاید این کار باعث بشه ببینده در بعضی از قسمت ها از انیمه دلسرد بشه، ولی در ادامه ی داستان، Clannad بیشتر جون میگیره و رها کردن انیمه رو غیر ممکن میکنه.

Clannad از نظر احساسی منو واقعاً متحول کرد و حرف های زیادی برای گفتن داشت

اما سری دوم "Clannad After Story" چون شخصیت سازی اصلی داستان توی Clannad صورت گرفته، داستان بسیار منسجمتر و یکپارچه تری داره. همین موضوع باعث میشه کیفیت انیمه، بی غلوکردن، ده ها برابر سری اول اون باشه. طوری که من روح ام سر After Story در آمد :q

سطح معنا و مفهومی (فرهنگ، اداب، اعتقادات) هر دو سری بسیار عالی کار شده و به خوبی میشه ریشه های روان شناسی رو توی اون دید.
در نهایت باید بگم که Clannad و الخصوص Clannad After Story بهترین انیمه ای هست که دیدم و هر دو در مقام اول (اون بالا مالاها (: ) TOP لیست ام جای دارند و به جرات بگم که هیچ انیمه ای نمیتونه جای این دو رو بگیره.

++++++++++++++++++++

جفت ـشون از کارهای خوب KyoAniـن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر