حذف تدریجی بسته‌های شبانه اینترنت موبایل

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
دوستان این خبر خیلی خبر بدی هست مخصوصا برای کسانی که میخواستن بازیها رو دیجیتالی بگیرن و دانلود کنن .

فلاح جوشقانی درباره بسته های شبانه که قرار بود حذف شوند، گفت: بسته های شبانه یک نوع هدیه محسوب می شود اما شاید از نظر رفتاری و فرهنگی مناسب محدوده سنی نوجوانان و جوانان نباشد. همچنان این طرح وجود دارد ولی طبق حرف های بیان شده به تدریج از بین خواهد رفت. مطمئن باشید اگر این طرح ها را حذف کنیم، یک عده همچنان ناراضی خواهند بود و این اقدام را اشتباه خواهند خواند.

منبع :
معاون وزیر ارتباطات: بسته‌های شبانه اینترنت موبایل به تدریج حذف خواهند شد

جهان سوم جاییست که هرکس وطنش را آباد کند،خانه اش خراب می‌شود و هرکس در تخریب مملکت بکوشد خانه اش آباد میشود .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
بسته های شبانه یک نوع هدیه محسوب می شود اما شاید از نظر رفتاری و فرهنگی مناسب محدوده سنی نوجوانان و جوانان نباشد.
من دلم میخواد هرکی که اینجوری فک میکنه رو برم گوش بچه طرف رو بگیرم تو گه میخوری که بسته های شبانه استفاده میکنی که بابات بیاد زر مفت بزنه براش ! طرف خودش و دنیای خودش ـه واسه بقیه میاد فتوا صادر میکنه
یـ سریا اون پشت مشتا یـ مشت اسکل رو علم میکنن تا بیان برا ملت تصمیم بگیرن خودشون اون پشت بخور بخور را انداختن
وقاهت رو به حد اعلاش رسوندن حروم خورای عوضی ....

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
آخه چه ربطی داره؟ بچه بخواد استفاده ی بد(!) بکنه از نت چه بسته شبانه باشه چه نباشه همون استفاده رو میکنه!
حالا چون اسمش شبانه هستش بار منفی داره که بچه توی شب...!:|
یعنی توی روز یه نقاب باید بزنیم روش این :| چاپ شده باشه در واکنش به خیلی از وقایع اطرافمون!

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
اینا اگر واقعا هدفشون خیر هست ، بسته های شبانه رو با همون قیمت و ساعت به صورت روزانه تعریف کنند که نه ما تا ساعت 2شب بیدار بمونیم که اینو اکتیو کنیم و دانلود بزاریم(مال من که 10بار هم وسطش قطع میشه باید هی resume کنم) نه عزیزان نوجوان اذیت بشند ( که اینم از بدبختیه ما هست که هنوز در سال 2018 داریم ADSL با محدودیت سرعت و حجم استفاده میکنم ، من الان یک بازی 60 گیگ رو چطوری با 200KB/s دانلود کنم ؟؟؟؟)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر