Soul Calibur VI

Genre: Fighting
Release Date: October 19, 2018
Platforms: PC XB1 PS4

...History Hides Away More Than One Truth
SOULCALIBUR VI represents the latest entry in the premier weapons-based, head-to-head fighting series and continues the epic struggle of warriors searching for the legendary Soul Swords. Taking place in the 16th century, revisit the events of the original SOULCALIBUR to uncover hidden truths

New Battle Mechanics
Read opponents’ attacks to execute a strategic Reversal Edge to land a counter attack while in guard

Multiple Fighting Styles
Choose from a worldly roster of warriors, each with their own deadly weapons, fighting styles and visual flare

Dynamic Battles

Spectacular, high-speed battles featuring all-new battle mechanics taking gameplay to the next level

آخرین ویرایش:

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
404
نام
Alireza
توی یه رویداد که توی ملبورن برگذار شده build جدیدی از بازی رو نشون دادن که توش Raphael و Cervantes وجود داشتن.

AaronBorgleak.png

cervantes.jpg raphael.jpg

این خبر از رویداد ملبورن لیک شده که به گفته ی پلیر ها نامکو build اشتباهی رو فرستاده :laughing:
Raphael & Cervantes Are Coming Back In SoulCalibur VI - Siliconera

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
بازی از لحاظ گرافیکی قشنگ تو دیواره. مدل کرکتر ها دقیقا مثل بازی های 2008 هست مخصوصا مو ها.
کارگردان بازی هم گفته اگه این بازی موفق عمل نکنه، این آخرین نسخه SC خواهد. امیدوارم حداقل فروشش خوب باشه.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
بازی از لحاظ گرافیکی قشنگ تو دیواره. مدل کرکتر ها دقیقا مثل بازی های 2008 هست مخصوصا مو ها.
کارگردان بازی هم گفته اگه این بازی موفق عمل نکنه، این آخرین نسخه SC خواهد. امیدوارم حداقل فروشش خوب باشه.
همه عکس ها و ویدیوها ک ازش دیدیم ب قول شما مثل بازی های 2008 میمونه. انتظار داره فروشش خوب باشه؟:|

• Like
Reactions: SHANSER

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بازی رسید دستم. میام یه خورده توضیح میدم در موردش. فعلا تنها چیزی که توجهم رو جلب کرد، روون بودن بازی با بالاترین تنظیمات و 60 فریم کامل بود. سرعت بازی هم خیلی بالاست:D احساس میکنم توی شماره های قبلی اینقدر سرعت بالا نبود.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
بازی رسید دستم. میام یه خورده توضیح میدم در موردش. فعلا تنها چیزی که توجهم رو جلب کرد، روون بودن بازی با بالاترین تنظیمات و 60 فریم کامل بود. سرعت بازی هم خیلی بالاست:D احساس میکنم توی شماره های قبلی اینقدر سرعت بالا نبود.
مگه 19 اکتبر ریلیز نیس؟:D
داداش از گرافیکش بگو ببینیم همینطور ک عکسا نشون میدن مزخرفه یا نه

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
مگه 19 اکتبر ریلیز نیس؟:D
داداش از گرافیکش بگو ببینیم همینطور ک عکسا نشون میدن مزخرفه یا نه
من کد نقد گرفتم. زودتر به بازی دسترسی دارم:D
گرافیکش خوبه. این فازی که ملت گرفتن و میگن بده رو درک نمیکنم. مثل T7 هست ولی به نظرم مدل شخصیت ها بهتر کار شدن اون مصنوعی و پلاستیکی بودن شخصیت های T7 رو ندارن.
بازی حس خیلی سبک و روونی داره. از نظر گیم پلی محدود تر از T7 هست و خبری از کامبوهای طولانی و بزرگ نیست (کلا همیشه همینطوری بوده سری SC).

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
من کد نقد گرفتم. زودتر به بازی دسترسی دارم:D
گرافیکش خوبه. این فازی که ملت گرفتن و میگن بده رو درک نمیکنم. مثل T7 هست ولی به نظرم مدل شخصیت ها بهتر کار شدن اون مصنوعی و پلاستیکی بودن شخصیت های T7 رو ندارن.
بازی حس خیلی سبک و روونی داره. از نظر گیم پلی محدود تر از T7 هست و خبری از کامبوهای طولانی و بزرگ نیست (کلا همیشه همینطوری بوده سری SC).
آهان .خوش بحالتون:D
فاز که نبود واقعا توی عکسا گرافیک ضعیف بود
xl4g_222.jpg

من اتفاقا چند روز پیش بخش داستانی T7 تموم کردم حتی اونم گرافیکش جالب نیس بنظرم .مثلا MK بهتر بود:D
اگه ی چی در حد T7 باشه خوبه فعلا کمی سرگرم میشیم:D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
متا ۸۵ از ۱۵ نقد
از استوری راضین ملت
من خودم Network Test رو بازی کردم خیلی خوب بود همه چی. گیم‌پلی لذتبخشی داره. طراحی کرکترا و گرافیکشم خوب بود + فریم پایدار

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
از اول معرفی بازی و اضافه شدن گرالت خراب بازی شدم:D اما این قدر بازخوردهای این چندوقت فروم اینجا منفی بود که فراموشش کرده بودم و انتظار داشتم fail شه اما ظاهرا بازی خیلی خوب از کار دراومده! بعد از T7 و Killer Instinct دیگه سراغ فایتینگ های جدید مثل Injustice 2 و MVC infinite نرفتم به جاش رفتم دوباره UMVC 3 رو خریدم :D که هنوزم فوق العادس! حالا با این نقدهای مثب SC 6 دوباره وسوسه شدم برای گرالت هم که شده بگیرمش، اما از یه طرف SSB Ultimate هم یک ماه و نیم دیگه میاد و سوییچم داره خاک می‌خوره تا سلطان ریلیز شه:D با این وضع قیمتا هم واقعا نمیشه دوتا فایتینگ ۶۰ دلاری توی یکماه خرید:|

Warwick

کاربر سایت
Jul 9, 2018
110
از اول معرفی بازی و اضافه شدن گرالت خراب بازی شدم:D اما این قدر بازخوردهای این چندوقت فروم اینجا منفی بود که فراموشش کرده بودم و انتظار داشتم fail شه اما ظاهرا بازی خیلی خوب از کار دراومده! بعد از T7 و Killer Instinct دیگه سراغ فایتینگ های جدید مثل Injustice 2 و MVC infinite نرفتم به جاش رفتم دوباره UMVC 3 رو خریدم :D که هنوزم فوق العادس! حالا با این نقدهای مثب SC 6 دوباره وسوسه شدم برای گرالت هم که شده بگیرمش، اما از یه طرف SSB Ultimate هم یک ماه و نیم دیگه میاد و سوییچم داره خاک می‌خوره تا سلطان ریلیز شه:D با این وضع قیمتا هم واقعا نمیشه دوتا فایتینگ ۶۰ دلاری توی یکماه خرید:|
داداش صبر کن ssb بیاد

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
داداشا این بازی جچنتا کرکتر داره؟ ظاهرا کرکتر ویچر هم توی بازی هست . من عاشق astaroth هستم . راستی کی از سری اول تا 5 رو بازی کرده؟ من یک و دو رو بازی کردم . 3 رو گرفتم خراب بود دیگه ادامه ندادم ولی broken destiny رو بازی کردم عالی . ممنون میشم درباره کرکتتر ها جواب بدی و اگه مقدور هست یک بازی پر از کرکتر رو بهم معرفی کنین:):):)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر