The Plan | PC

logo.png

The Plan

Developer: Krillbite Studio
Release date: February 10th, 2013
Platforms: PC / Mac / Linux
Website
Price: Free

یک بازی ساده از جانب سازندگان بازی Among The Sleep که بطور رایگان و در خلال ساخت آن بازی و برای پیاده سازی یک ایده ی جدید منتشر شده.

شما در این بازی در نقش یک مگس به پرواز در آمده و از جنگل به مناطقی تاریک و اسرار آمیز می روید.
سازنده ی بازی سعی کرده پیامدهای مرگ و زندگی را در آن نمایان سازد. طول مدت زمان بازی تنها 5 دقیقه است و یادآور بازی معروف Limbo است

رایگان 90 مگ

تصاویر

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
بازی کردم:D
اولین بازی بود که سر 5 دقیقه تموم کردم:|:D:|

موسیقی هایی که توی بازی پخش میشد خیلی قشنگ بود خوشم اومد ولی بازم ارزش 90 مگ رو نداشت:D بهتر بود اینو توی یک کلیپ 5 دقیقه ای بیرون میدادن نه در قالب یک بازی

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
بهتر بود اینو توی یک کلیپ 5 دقیقه ای بیرون میدادن نه در قالب یک بازی
خوب فرق اصلی بازی با فیلم هم همینه دیگه.این که کنترل یه کاراکتری رو خودت دست بگیری خیلی لذت بخش تر از دیدن فیلمش ـه.بخاطر همین هم هست که اکثرا سبک های Sandbox و Open World رو بیشتر دوست دارند.چون خودشون کنترل کاراکتر رو دارند و هر کاری میتونند انجام بدن.اون قدری که سری Black Ops (البته برای ما گیمرا) هیجان داشت فیلم G.I Joe نداشت:d

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
واقعاّ زیبا بود، موسیقی بازی تاثیر زیادی روی اتمسفر بازی گذاشته. توجه داشته باشید که این عنوان تنها یک پیش غذا هست برای تجربه ی عنوان بعدی. صبر کردن برای Among The Sleep سخت تر از قبل شده.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
فقط خواستم بگم که این بازی در عرض یک هفته بیش از 25000 بار دانلود شده و داره کم کم به لیست 100 تایی های Steam Greenlights وارد میشه. هر کی استیم کاره, یه رای بده به این بازی شاید قبول شد :d

Steam Greenlight :: The Plan

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
مثل اینکه بازی چند سال پیش بصورت رایگان رفت رو استیم:

ss_46464261147b27033478ada0c7962f8bf7edac20.1920x1080.jpg
تاپیک زیر خاکی رو اوردی بالا=))=))=))
چیز خیلی جالبی بود !
پایانش هم که دوستان گفتن ، واقعاً خلاقانه و متفاوت بود !
راستی بازی رو که تموم کنین اون پایین یه سری نوشته و اینا اضافه میشه (دقیق یادم نیست چی بود) ، روش کلیک کنین کاراکتر به جای مگس تبدیل میشه به یه چیز درخشان ، شاید یه پری مثلاً ! :D
بازی 5 دقیقه ای هم اسپویلر میخواد ؟! :D اگه تموم نکردین باز نکنین :
شاید هم روح مگس بدبخت هست !! lol
من تازه امروز رفتم اون چیز درخشان هم که 5 سال پیش بحثش رو کردین :D:D:Dfairy تو افسانه زلداست سرچ کنید zelda fairy میاد اسم اچیومنتشم گذاشته Hey listen که این چیزیه که تو زلدا این fairy ها هی می گن

• Like
Reactions: TeTration

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر