امتیازات Assassin's Creed Odyssey

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
نع. مشکل اینه که یه سری متاسفانه و با دیدگاه کاملا خوشبینانه فکر میکنن فقط خودشون طرفدار یه بازی هستن و فقط نظر خودشون درسته و بقیه یاوه میگن. هر کی هم نظر منفی داشته باشه (حالا میخواد هزار سال طرفدار اون بازی بوده باشه) میشه هیتر.
از قدیم گفتن اگر میخوای یه چیزی رو خراب کنی، زیاد ازش طرفداری کن (تعصب).
مشکل بیشتر اونجاست که هر دو گروه فکر می‌کنن نظر شخصی خودشون تو یه بحث سابجکتیو درسته و نظر گروه مقابلشون غلط.
در نتیجه اونی که ایرادها رو بگه میشه هیتر و اونی که خوبی ها رو بگه میشه متعصب.

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
خودم از معدود کیف کننده ها تو تاپیک های E3 و خود بازی بودم که واقعا حال کردم از این بازی .
بعد از Origins که بسیار لذت بردم و پلاتش کردم ، خیلی منتظر اومدم این نسخه بودم ، بخصوص عاشق کاراکتر مونث بازی شدم . حالا با دیدن این نقدها بیش از پیش ، علاقمند شدم به تجربه بازی .
کلا این مسیری که یوبیسافت برای AC گرفته از Origins به بعد رو خیلی دوست دارم .

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
همین طور که میلاد تو نقدش گفته، قطعا بهترین AC این نسل و یکی از بهترین شماره‌های این سری هستش.
برای من که بعد از شماره اول و دوم، بهترین شماره سری تا الان بوده.
این پنجاه‌ و خورده‌ای ساعت که تا الان بازی کردم، به جز شروع بازی که خیلی شبیه به ارجینز بود از اواسط کار با یکی از لذت‌بخش ترین تجربه‌های این نسل طرف بودم. حیف که عرضه فورتزا باعث شد فعلا مدتی سراغ AC نرم.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
والا چیزی که ما از تریلرها و نقدهای بازی دیدیم، واسه این نسخه یوبی دقیقا همون اوریجینز رو برداشته بهبود داده یه سری چیزهای محدود بهش اضافه کرده و عرضه کرده، این کار به خودیه خود بد نیست ولی واسه یه بازی در ابعاد اسسین و البته با فاصله یک ساله واسه من حداقل قابل‌قبول نیست، من خودم یکی از فن‌های اساسی اوریجینز هستم و حدود یک ماهی درگیرش بودم، مشکل هم تا حدودی همینه، دیگه سیر شدم ازش و الان اصلا نمی‌تونم با فاصله تنها یک سال بشینم دوباره همه اون کارها رو با حجم گستردگی باز انجام بدم هرچی هم بهبود یافته باشه اصلش تفاوتی نکرده، به همین دلیل هم این اولین نسخه اسسین هست که قرار نیست بازی کنم، ترجیح می‌دادم حداقل فاصله زمانی دو نسخه رو افزایش می‌دادن چون نمی‌تونم به فاصله تنها یک سال دو بازی عظیم ولی شبیه هم رو بازی کنم هرچی هم خوب باشه!
پ.ن: به نظرم همین سیستم رومانس فوق سطحی و درپیت بازی کافیه که یکی دو نمره ازش کم کنن تا یوبی بفهمه هر چیز پر طرفداری رو به زور نچپونه تو بازیش اونم این حد ابتدایی و مسخره!

به نظرم پستی که توی این تاپیک از ابتدا تا حد قابل قبولی به مشکل خیلی ها با این سری اشاره کرد همین باشه. من خودم یادم هست دقیقا تا چه حدی عاشق AC2 شده بودم به طوری که تنها بازی نسل قبل بود که 1000اش کردم روی 360 . در ادامه هم سال بعدش Brotherhood را بازی کردم و از همون فرمول تکراری لذت بردم. دیگه با اومدن Revelations رسما حس کردم که از بازی اشباع شدم. تقریبا از Brotherhood به بعد هیچ AC را کامل بازی نکردم و حتی تا حالا Syndicate, Origins و Rogue را کلا از نزدیک هم ندیدم.

دلیل شاید زدگی خیلیها از این فرنچایز اشباع بیش از حد بازار با نسخه های پی در پی سالانه بود که یوبی نسل قبل انجام داد. این نسل هم گرچه بین Orgins و این نسخه فاصله افتاده ولی با توجه به اینکه حجم محتوا (حداقل در ظاهر) خیلی زیاد هست احساس میکنم بازم یک عده زیادی به زودی از این سبک و سیاق هم زده خواهند شد.

خودم به شخصه اعتقادم اینه برای بازیهایی که حجم زیادی از محتوا را عرضه میکنن حتی عرضه دوسال یکبار هم خوب نیست. AC هم از نسخه دوم به بعد همیشه محتواش زیاد بوده. اینجور بازی ها باید با فاصله زیاد (3-4 سال) و تغییرات گسترده در محتوا عرضه بشن تا هیچ کس ازشون زده نشه.

البته بعد از مدت ها فاصله ای که از سری گرفتم علاقه دارم دوباره AC بازی بکنم ولی واقعا انقدر تعداد نسخه ها زیاد شده که نمیدونم از کجا شروع کنم و اصلا داستان و جریان کلی چی بود؟

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
نمره ها به درد لای جرز دیوار هم نمیخورن اورجینز هم به به چه چه همه کردن اما این یوبی و کارگردان اورجینز اشرف اسماعیل مخاطب رو گوسفند فرض کردن هوش مصنوعی بازی به خصوص تو حالت مخفی کاری از صدتا فحش بدتر بود من به شخصه فحش میکشیدم به اون بی شعوری که شعور مخاطب رو رو اینجوری به مسخره گرفته بود که تو یه شاخه بوته مخفی میشدی دشمن هم کنارت بود نمیدید اینقدر فاجعه داغون بود که نمیدونم چی بگم این بازی یقین دارم تو بخش هوش مصنوعی به خصوص تو مخی کاری یه اشغال به تمام معنا هست اورجین خیلی زور میزد خودشو ویچر نشون بده حالا نسخه جدید که رسما دیگه نقش افرینی کامل شده سیستم تصمیم انتخاب ها اضافه شده و بازم ادامه زورش هست که خودشو ویچر نشون بده اما مورد مخفی کاری هوش مصنوعی کلنگشو شک ندارم که دقیقا مثل اوریجنز هست کم کم سر همین قضیه اون منتقد که ادعای منتقدی میکنه باید 3 نمره از بازی کم کنه تا نیاد هوش مصنوعی طوری بسازن که دشمن کنارتون هست کاملا شما رو میبینه اما چون لای بوته ها هستید ینی شما رو نمیبینه

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
شما تشخیص بده، ارزونی خودت. ما از این پدیده های شگفت انگیز نیستیم

چه دوست داشته باشی و چه نداشته باشی فروم از این پدیده های شگفت انگیز زیاد داره و اتفاقا کارشون هم خیلی درسته:

Untitled.png

دیگه چیزی نبود که به مخالف های بازی تو این تاپیک بار نکنند از گاو و گوسفند و انواع جک و جونور ها بگیرین تا هیتر و منتقدنما و غیره

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
نمره ها به درد لای جرز دیوار هم نمیخورن اورجینز هم به به چه چه همه کردن اما این یوبی و کارگردان اورجینز اشرف اسماعیل مخاطب رو گوسفند فرض کردن هوش مصنوعی بازی به خصوص تو حالت مخفی کاری از صدتا فحش بدتر بود من به شخصه فحش میکشیدم به اون بی شعوری که شعور مخاطب رو رو اینجوری به مسخره گرفته بود که تو یه شاخه بوته مخفی میشدی دشمن هم کنارت بود نمیدید اینقدر فاجعه داغون بود که نمیدونم چی بگم این بازی یقین دارم تو بخش هوش مصنوعی به خصوص تو مخی کاری یه اشغال به تمام معنا هست اورجین خیلی زور میزد خودشو ویچر نشون بده حالا نسخه جدید که رسما دیگه نقش افرینی کامل شده سیستم تصمیم انتخاب ها اضافه شده و بازم ادامه زورش هست که خودشو ویچر نشون بده اما مورد مخفی کاری هوش مصنوعی کلنگشو شک ندارم که دقیقا مثل اوریجنز هست کم کم سر همین قضیه اون منتقد که ادعای منتقدی میکنه باید 3 نمره از بازی کم کنه تا نیاد هوش مصنوعی طوری بسازن که دشمن کنارتون هست کاملا شما رو میبینه اما چون لای بوته ها هستید ینی شما رو نمیبینه
نمره و متا چه شما بخوای چه نخوای بهترین و دقیق ترین عامل تشخیص موفقیت یه بازیه. نظر یه تعداد زیادی آدمه که جمع شده و میگه یه بازی موفق هست یا نه.

دقیقا مخالف پست شما این نظر شخصی شماست که بازی خوب نیست و همین فقط. نظر شخصی شما ! از نظر معیار موفق بودن ACO کاملا یه بازی خیلی خوب و موفقه که تو همه زمینه های از قبلی هاش بهتر شده و پیشرفت کرده.

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
من که کاری به بازی ندارم و بازی رو هم نمیخرم(یعنی پول و وقتش رو اصلا ندارم) ولی دوستانی که به خاطر یه بازی با متای 86 یوبی رو تبدیل به بهترین استودیو و بهترین بازیساز قرن و ... کردن لطف کنن زمانی هم که نمره ی بازی هاشون زیر 80 میشه بیان با همین متر و معیار نظر بدن نه که اونموقع منتقدها خر و نفهمن و فقط تجربه ی شخصی مهمه:D

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
مثل اینکه تعداد محدودی از دوستان اینجارو ارث به حق خودشون میدونن و نظرای مخالف رو به هر جهت بی پایه !

اُدیسه با متای 86 و اینهمه تعریف قاعدتاً بشدت بازی خیلی خوبی از آب در اومده ، مسئله که برای خیلی از فن های بازی بوجود اومده این هستش که هسته اصلی بازی کلاً زیر و رو شده و بازی حس Creed بودن رو نمیده ! مثال میزنم :

• برای خود ِ من سیندیکیت با اینکه لذت بخش بود ولی نیاز به یکسری تغییرات کاملاً محسوس داشت
  • از اونور اریجینز با اینکه تغییرات رو اعمال کرده بود و خوب هم جلو رفته بود ولی هسته اصلی بازی رو تغییرات زیادی داده بود
  • و در انتها اُدیسه که رسماً در نوع خودش عالی از آب در اومده ولی شباهتش به سری AC قابل تامل هست
در انتها ، ما هم اُدیسه رو خواهیم زد ، لذت هم خواهیم برد . متای 86 بازی هم کاملاً گویای موفقیت بالای بازی هست . با اینحال این نه منکر خواسته ماها برای AC شدن بیشتر بازی تو شماره های بعد و حذف و حفظ موارد مثبت و منفی نسبت به کل روند Assassin's Creed ِ . اما خطاب به اون دسته اندک دوستان طلبکار ، اینجا فروم گیمه ؛ ملک شخصی شما نیست که کاری کنید نشه نظرات ( مخالف ؛ موافق ) رو آزادانه و بدون توهین بیان کرد !

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
دوستان کرکی وکپی باز ایرانی انقدر طلبکار نباشند یه بازی تا ابد که نباید به یه شکل باشه بگیرید بازی کنید حال کنید:D

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
یوبیسافت فوق العادس بهترین کمپانی جهانه زبان من قاصره دوستان این فیلم رو ببینید فقط :

این ویدیو دقیقا ضعیف بودن کنسول را میرسونه چون تمام اون بازیها رو پی سی با همون کیفیت بالا اجرا میشه دانگرید برای کنسوله

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
چه دوست داشته باشی و چه نداشته باشی فروم از این پدیده های شگفت انگیز زیاد داره و اتفاقا کارشون هم خیلی درسته:

View attachment 94275

دیگه چیزی نبود که به مخالف های بازی تو این تاپیک بار نکنند از گاو و گوسفند و انواع جک و جونور ها بگیرین تا هیتر و منتقدنما و غیره

نوستراداموس آسوده بخواب! پدیده های بی سی زنده هستند :))
این عکست را به mit و آکسفورد و ... بفرست. فول فاند پذیرشت می کنن :))

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
نوستراداموس آسوده بخواب! پدیده های بی سی زنده هستند :))
این عکست را به mit و آکسفورد و ... بفرست. فول فاند پذیرشت می کنن :))
با طعنه و تیکه کنایه خیلی کول و بامزه نمیشی هر چند وقت یکبار افتابی بشو فقط

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
نسخه ی قبلی که فرق کنسول با pc ش یک نسلی بود اصلا کنار هم می ذاشتیش خندت می گرفت البته طبیعی هم هست ته نسل هستیم و این نسل هم که کلا کنسولا ضعیف بودن

• Like
Reactions: Only Xbox

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر