مشکل در بازی God Of War

BLACKGAMER12

کاربر سایت
Jan 14, 2018
16
من تو god of war2(درpc)اونجایی که برا بار اول سوار اسب بالدار وبعد پرواز یه صدایی می یاد بعه گیر می کنه!!!

دوست عزیز منم همین مشکلو داشتم حل شد برو سیو بازی رو دانلود کن بعد بریز تو گاد اف وار 2 بعدش که ریختی فیلم های بازی رو رد کن همین تو اینترنت هست هم آموزشش هم سیوش سرچ کن سیو کاملشو بریز بعد که همونجا رسیدی دکمه ی ضبدر یعنی K بزن تا فیلم رد بشه

• Like
Reactions: Sega_genesis

Poacher

کاربر سایت
Aug 22, 2018
5
من داخل ps2 بازی god of war 1 وقتی میرم داخل معبد پاندورا باید برم به حلقه پاندورا وقتی وارد میشم بازی به حالت loading در میاد و دیگه هیچ اتفاقی نمی افته کسی میدونه مشکلش چیه؟

• Like

ali vn

کاربر سایت
Sep 13, 2018
3
سلام. اقا من یک مشکلی دارم تو god of war 2 در ps2. اونجایی که برای اولین بار میخوای چشم اون مجسمه رو کور کنی. برای من وقتی میگه یک دکمه رو بزن میزنم بعد پرت میشه یه جایی ok. بعد تو همین فاصله که میخواد دمو بیاد صفحه سیاه و یک دفعه میاد you are dead. دویست بار هم رفتم بازم نشده همه چیز رو هم درست میزنم
انگار یه جور باگه فک کنم.
مرسی اگه کمکم کنید
راستی تو ps2 هم بازی میکنم

• Like

Poacher

کاربر سایت
Aug 22, 2018
5
God of war2 در ps2 وقتی سر بزرگ خانمه رو نابود میکنیم یه جایی باز میشه که بعدا بری با اون غوله بجنگی که بعدش یه اسلحه نمیدونم مثل چکش و اینا بهت میده اینجا میرم داخل اما اون دمو اتفاق نمی افته نمیدونم چرا؟
عکسش این پایینه اینجا گیر کردم

Attachments

• 1536835088067937884491.jpg
    1536835088067937884491.jpg
    360.1 KB · مشاهده: 18
  • Like

ali vn

کاربر سایت
Sep 13, 2018
3
سلام. اقا من یک مشکلی دارم تو god of war 2 در ps2. اونجایی که برای اولین بار میخوای چشم اون مجسمه رو کور کنی. برای من وقتی میگه یک دکمه رو بزن میزنم بعد پرت میشه یه جایی ok. بعد تو همین فاصله که میخواد دمو بیاد صفحه سیاه و یک دفعه میاد you are dead. دویست بار هم رفتم بازم نشده همه چیز رو هم درست میزنم
انگار یه جور باگه فک کنم.
مرسی اگه کمکم کنید
راستی تو ps2 هم بازی میکنم
کسی نیست جواب بده

Poacher

کاربر سایت
Aug 22, 2018
5
God of war2 در ps2 وقتی سر بزرگ خانمه رو نابود میکنیم یه جایی باز میشه که بعدا بری با اون غوله بجنگی که بعدش یه اسلحه نمیدونم مثل چکش و اینا بهت میده اینجا میرم داخل اما اون دمو اتفاق نمی افته نمیدونم چرا؟
عکسش این پایینه اینجا گیر کردم
کسی فهمید چرا این اینجوریه؟؟؟☺

Mr hashemi

کاربر سایت
Apr 25, 2020
4
سلام من گاد آف وار 2 رو با opl روی ps2فلش خور بازی کردم و به بخشی رسیدم که گایا داشت داستان زندگی زئوس و میگفت نزدیک جوونی زئوس فیلم بازی و صدا گیر کرد(قفل کرد) وبازی نیومد مشکل از چی میتونه باشه فقط اینم بگم که روی فیلم همه بازی ها یه کم گیر داره ولی بازی ها راحت اجرا میشه

• Like

dark boy7

کاربر سایت
Dec 24, 2023
3
سلام دوستان من god of war2 رو روی ps2 فلش خور بازی میکنم دقیق نمیدونم ولی جایی ک زئوس ی در چوبی رو با پاش میندازه و مثل پل میشه وقتی فیلم بازی میاد و جایی ک زئوس نوزاد بود و مادرش اون رو داد ب ی پرنده بزرگ و بچه ی دگش ک مرده بود رو گذاشت رو ی سنگ و جایی ک ی غول بزرگ میاد همونجا بازی گیر میکنه راهی دارین برای حل مشکل؟

• Like

dark boy7

کاربر سایت
Dec 24, 2023
3
سلام دوستان من god of war2 رو روی ps2 فلش خور بازی میکنم دقیق نمیدونم ولی جایی ک زئوس ی در چوبی رو با پاش میندازه و مثل پل میشه وقتی فیلم بازی میاد و جایی ک زئوس نوزاد بود و مادرش اون رو داد ب ی پرنده بزرگ و بچه ی دگش ک مرده بود رو گذاشت رو ی سنگ و جایی ک ی غول بزرگ میاد همونجا بازی گیر میکنه راهی دارین برای حل مشکل؟
دوستان من فق ی جاهایی رو اشتباه نوشتم خودتون اگ فهمیدین مشکل بازی رو راهنمایی کنید ممنون

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر