راه حل مشکل SIGN IN شدن به شبکه لایو XBOX ONE

behnammatin

کاربر سایت
May 21, 2015
1
سلام من تازه كنسول رو گرفتم ولي به هيچ عنوان ساين اين نميشه
با چيز پي ان و با نت 20 مگ هم امتحان كردم و تمام راهها رو هم امتحان كردم ولي نميشه فقط ارور 0x80a40019 ميده يعني به قدري قاطي كردم كه كنسول رو نخريده ميخوام بدم بره

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
با چيز پي ان و با نت 20 مگ هم امتحان كردم و تمام راهها رو هم امتحان كردم ولي نميشه فقط ارور 0x80a40019 ميده يعني به قدري قاطي كردم كه كنسول رو نخريده ميخوام بدم بره
یه کم این تاپیکو بخونی راحل هاشو نوشتن
یا چیز پی ن شیر کن یا dns عوض کن
یا اینترنت همراه اول و های وب امتحان کن
اول این مورد اخری رو امتحان کن نشد اون یکیا

babakxz2

کاربر سایت
May 5, 2011
472
چند میفروشی من میخرم بفرش کنسول خوبی نیست فقط به درد ما میخوره که نت ۵۱۲کیلوبایت داریم\m/

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
این مشکل ساین این هنوز پابرجاست. از طریق اشتراک اینترنت و v....n و اینا هم نشد ای پی وی ان رو می خواد با اینکه قبل از اجرا برنامه شکن رو باز میکنی .راه دیگه ای برا ساین . یا چطوری ای پی و دی ان اس اون v...n رو پیدا و کجا وارد کنیم و شیر کنیم? خیلی رو مخ هست.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام
دوستان اخیرا سرزمین تحریم مجددا مارو تحریم کرده و موقع وصل شدن به لایو ساین اوت میشه دی ان اسی چیزی مه مشکلو حل کنه هست؟ ممنون میشم به اشتراک بزارید

Lord gamer

کاربر سایت
Aug 19, 2010
47
نام
OMID
سلام
دوستان اخیرا سرزمین تحریم مجددا مارو تحریم کرده و موقع وصل شدن به لایو ساین اوت میشه دی ان اسی چیزی مه مشکلو حل کنه هست؟ ممنون میشم به اشتراک بزارید

سلام به تمامی دوستان،
در خصوص اختلالی که به تازگی تو شبکه ایکس باکس لایو پیش اومده خواستم یه سری اطلاعاتی که خودم کسب کردم به بقیه دوستان بدم تا استفاده کنن.اولین مورد اینکه دوستانی که فکر میکنن ISP یا مودم رو عوض کنن مشکل حل میشه باید بگم که نیازی به این کار نیست شما فقط باید آدرس DNS رو تو قسمت تنظیمات کنسول تغییر بدین بعد از اون کنسول رو Restart کنین و بعدش با اکانت خودتون Sign in بشید از طریق زیر میتونید آدرس DNS کنسول رو تغییر بدید:
Setting > Network Setting > Advance Setting > DNS Setting > Manual > Primary DNS : 178.22.122.100 > Secondary DNS : 185.37.39.39 > Restart

dr_majid57

کاربر سایت
Feb 10, 2012
10
برو تنظیمات کنسول قسمت network بعد برو advance setting و dns setting...اونجا manual بزن بعد اولین dns رو به 4.2.2.4 و دومی رو به 8.8.8.8 تغییر بده...احتمال زیاد درست بشه ;)
داداش خدا رفتگانت رو بیامرزه به خودتم عمر با عزت بده ایشالا دستت برسه به همه اچیومنت ها..دمت گرم خدایی

dr_majid57

کاربر سایت
Feb 10, 2012
10
سلام به تمامی دوستان،
در خصوص اختلالی که به تازگی تو شبکه ایکس باکس لایو پیش اومده خواستم یه سری اطلاعاتی که خودم کسب کردم به بقیه دوستان بدم تا استفاده کنن.اولین مورد اینکه دوستانی که فکر میکنن ISP یا مودم رو عوض کنن مشکل حل میشه باید بگم که نیازی به این کار نیست شما فقط باید آدرس DNS رو تو قسمت تنظیمات کنسول تغییر بدین بعد از اون کنسول رو Restart کنین و بعدش با اکانت خودتون Sign in بشید از طریق زیر میتونید آدرس DNS کنسول رو تغییر بدید:
Setting > Network Setting > Advance Setting > DNS Setting > Manual > Primary DNS : 178.22.122.100 > Secondary DNS : 185.37.39.39 > Restart
سلام خیلی متشکرم ازتون این کد dnsخیلی بهتر جواب داد حداقل رو کنسول من و راحت شدم...خداوند دستگیر شما باشه که دستگیر ما بودی :)

movaffag

کاربر سایت
Jun 25, 2011
63
نام
موفق
w3fi_20181013_155139.jpg

منم این مشکل رو دارم هنگام signin

wand3r

کاربر سایت
Oct 23, 2010
48
نام
علی
سلام دوستان برای اتصال بهتر به xbox live لازم به خرید vpn ندارید
کافیه از DNS های زیر استفاده کنید به راحتی و با سرعت بالا متصل میشید:
185.55.226.26
یا
185.55.225.25
از شرکت بگذر
begzar.ir

wand3r

کاربر سایت
Oct 23, 2010
48
نام
علی
دوستات کدوم dns برای سرعت دانلود بیشتر خوبه؟
سرعت دانلود از ۲مگابیت/ثانیه بیشتر نمیشه
سلام دوستان برای اتصال بهتر به xbox live لازم به خرید vpn ندارید
کافیه از DNS های زیر استفاده کنید به راحتی و با سرعت بالا متصل میشید:
185.55.226.26
یا
185.55.225.25
از شرکت بگذر
begzar.ir

• Like
Reactions: begzar.ir

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟