Xbox Forza Horizon 4

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
DfW4dzwW4AEVPcd.jpg

خب بالـاخره به آروزیـه دیرینـه امـ رسیدمـ ... :D

! Welcome to beautiful , historic Britain Horizon
دوستان و فورتزا فن هایـه عزیز طبق پیش بینیها شماره جدید هورایزن در کنفرانس E3 مایکروسافت رونمایی شد !
واقعا از هر نظـر فراتر از انتظارات ظاهر شد ... از فصول داینامیک بگیر یا دنیایه مشترک و قابلیت خرید خونـه و گاراژ
خب از کاور کار شروع کنیمـ : بعد از فورتـزا موتوراسپورت شماره پنج و مکلارن P1 باز قرعه دوباره به نامـ
مکلارن افتاد تا با McLaren Senna هوش از سر ببره ! مدل ماشین 2019 هست و به تعداد محدود تولید شده
معرفیش 10 دسامبر سال 2017 بود و رونماییه واقعیش در نمایشگاه اتومبیل ژنـو در سال 2018 !
تولید همـ محدود هست و بیش تر از 500 دستگاه تولید نمیشه ، متاسفانه یک خبر بد واسه اون دسته از دوستان دارمـ که قصد خرید داشتن ... سولد آوت شده :D
همونطور که از اسمش پیداست مکلارن سنا در پاسداشت آیرتون سنـا تولید شده ...
راننده فرمول یک برزیلیـ که سه بار با مکلارن در سال هایـه 1988 و 1990 و 1991 قهرمان مسابقات فرمول یک شد !

Our family is extremely proud of the naming of the new Ultimate Series McLaren Senna
! This is the first project that really connects with Ayrton's racing spirit and performance

برونـو سنا برادرزاده آیرتون سنا !

مکلارن سنا 837 هزاردلـار قیمت داره و تحویلش همـ از سه ماهه سومـ 2018 شروع میشه .

---​
- فورتزا هورایزن 4 با بیش از 450 ماشین عرضه میشه
- با قابلیت Route Creator میتونین مسابقات دلخواه خودتون رو ایجاد کنین
- کاراکترتون رو میتونین کاستومایز کنین ... بیش تـر از 500 آیتمـ واسه این کار در اختیارتون هست
- برای اولین بار در تاریخ این مجموعه تو این شماره شما میتونین ملک و املاک بخرین که همین خرید همـ تاثیر داره تو روند گیمپلیه بازیـ و پرک ها ! بعنوان مثال شما یه کمپانیه تاکسیرانیـ میخرین ، ماموریت هاش رو انجامـ بدین جوایز متفاوت بهتون داده میشه
- کواپ تا شش نفر ساپورت میکنه و سرورهایـه 72 بازیکنه داره !
- اعلامـ شده که طبق رسمـ قدیمـ ، بازی دو تا DLC خواهد داشت
- حیات وحش همـ تو بازی هست و نقشش پررنگ تر از شماره 3 هست !
تا اینجا همین اطلاعات از بازیـ مشخص شده و باید منتظر موند دید که چه سورپرایزهایـه دیگه ای رو میکنن !

فورتـزا هورایزن در روز 2 اکتبر منتشر میشه و از همون روز اول عرضه همـ میاد رو سرویس گیمپَس !
اگه از همین الان پراوردر کنین Formula Drift Car Pack رو بصورت رایگان دریافت میکنین که میتونین همـ تو فورتزا موتوراسپورت هفت استفاده کنین و شماره جدید هورایزن !
دولوکس ادیشن فقط دیجیتالیـه و نسخه فیزیکی نخواهد داشت و شامل کارپس میشه ...
خود کارپس رو بخواین بخرین مجزا 30 $ قیمت داره
التیمیت ادیشن کامل ترین نسخه بازیـه مخصوصا امسال که شامل دو تا DLC همـ میشه که در آینده میاد !
قبلتر از این اکسپنشن ها مجزا فروخته میشدن و قیمت نسخه کاملـه کامل به 130 - 140$ همـ میرسید :D
التیمیت ادیشن کارپک ها رو داره به اضافه VIP Membership و دو تا DLC و دست رسیه زودتـر یعنی از 28 سپتامبر میتونین هورایزن تحربـه کنین !
یک نکته مهمـ : فورتزا هورایزن 4 تمامـا آنلاین نیست !!!

You can play offline if you wish , with Drivatars

رالف فولتن !

دیدن این تصویر همـ به همه پیشنهاد میشه ، از نظر من آرامبخش ترین تصویر دنیاست :D

DfXKhkZWkAA8Iar.jpg

آخرین ویرایش:

lastwall

کاربر سایت
Dec 5, 2013
152
نام
Saeid
دوستان کسی پایه هست باهم بخریم بازیو رو؟
من هم روی کنسول بازی میکنم هم روی PC اگه پایه باشید باهم بخریم خیلی ارزون تر در میاد...نسخه ultimate رو الان باید 1.5 میلیون پیاده شیم :|

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
دوستان کسی پایه هست باهم بخریم بازیو رو؟
من هم روی کنسول بازی میکنم هم روی PC اگه پایه باشید باهم بخریم خیلی ارزون تر در میاد...نسخه ultimate رو الان باید 1.5 میلیون پیاده شیم :|

1.370 نسخه التیمت درامد برای من

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
یه پیشنهاد دارم اگر بازی کرک نشد
گیم پس ماکرو 14 روز تریال داره اگر استفاده نکردین که وقتی فورزا رو گیم پس اومد (دو هفته دیگه) فعالش کنین دو هفته می تونید بازی کنید (دو هفته ای میشه تقریبا تمومش کرد)
اگرم استفاده کردید یه اکانت ماکرو دیگه بسازید از اول :)
قیمتشم ماهانه 10 دلاره گیم پس
اگر بخواید هم بیشتر بازی کنید و اکانت جدید نسازید برا این که سیوتون از بین نره علاوه بر 14 روز یه دونه یه ماهه شو بگیرید
در این حالت با 10 دلار میشه یه ماه و نیم بازیش کرد
خیلی به نسبت 60 دلار کامل می ارزه

آخرین ویرایش:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
خب همونطور که انتظار میرفت این شماره هورایزن همـ باز ترکوند !
تبریک به همـه فورتـزا فنها :D

برنامـه ویـژه اینساید ایکس باکس امشب رو همـ از دست ندین ... کلـا مختص به فورتـزا هورایزن 4 هست !​

Dn7Wb2AXgAEqPhN.jpg

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
خب همونطور که انتظار میرفت این شماره هورایزن همـ باز ترکوند !
تبریک به همـه فورتـزا فنها :D

برنامـه ویـژه اینساید ایکس باکس امشب رو همـ از دست ندین ... کلـا مختص به فورتـزا هورایزن 4 هست !​

ما که هنوز بازیش نکردیم تا بفهمیم ترکونده یا نه ولی هیچ وقت دلیل تبریک به پلیرها رو بابت انتشار بازی نفهمیدم ما که کاری نکردیم برای ساخت بازی برای چی همه جا به هم دیگه تبریک میگن!
نسخه سوم که شاهکار بود باید ببینیم این یکی چی میشه

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
مطمئن بودم بالای 90 میشه دلیلی نداره وقتی همه چیز در بالاترین سطح هست ازش تمجید نکنن
کاش سال دیگه کوالیشن و گرز5 هم بتونن به این موفقیت برسن >:D<

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
همینطور که دارین برنامه inside xbox رو میبینید بگم چند روز پیش تو یک لایواستریم پک اکتبر رو نشون دادن.

Forza-Horizon-4-Oct-Car-Pass-1200x675.png

Agera RS 8-> اون پورشه بالا هم 1986 Paris-Dakar Rally هستش

porsche-959-rally-car.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر