«PlayStation Classic» به صورت رسمی معرفی شد

MR Spidy

کاربر سایت
Apr 14, 2018
122
کمپانی «سونی» از اولین کنسول کلاسیک خود رونمایی کرد. «PlayStation Classic» که نسخه کوچک‌تر از اولین کنسولی است که سونی 25 سال پیش روانه بازار کرده بود، در 7 دسامبر امسال، دوباره راهی بازار خواهد شد.

L-angle-1024x973.jpg

PlayStation اولین کنسول خانگی بود که توانست از مرز 100 میلیون فروش بگذرد و حال طرفداران می‌توانند دوباره از انجام بازی‌های آن لذت برده و خاطرات قدیمی خود را زنده کنند. PlayStation Classic با ظاهر مشابه کنسول اصلی ولی در اندازه‌ای کوچک‌تر، به همراه 20 بازی با گرافیک بهبود یافته و همین‌طور کنترلر کلاسیک عرضه خواهد شد. این 20 بازی به صورت پیش فرض بر روی کنسول نصب شده و شامل عناوینی مانند «Final Fantasy VII»، «Ridge Racer Type 4»، «Jumping Flash»، «Tekken 3» و «Wild Arms» خواهد بود. تاکنون لیست کامل این عناوین مشخص نشده است و این کنسول قرار است با قیمتی معادل 100 دلار عرضه گردد.

Read the whole post here.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
اصولا من این کنسول های کلاسیک رو درک نمیکنم! حالا شاید چون اینجاها هنوز هم دیده میشه برام قابل درک نیست:-"
چه کاریه خو...کنسول که کسی بخواد هنوز گیر میاد،بازی هاشم مثل خودش ریخته و گیر میاد!:D
بعد کنسولی بگیری با صرفا 20 بازی! همون بازی ها رو میشه روی PSN هم منتشر کرد:-"

به نظرم بیشتر از کارآمدی، یک آیتم(!) آرشیویه:D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
اصولا من این کنسول های کلاسیک رو درک نمیکنم! حالا شاید چون اینجاها هنوز هم دیده میشه برام قابل درک نیست:-"
چه کاریه خو...کنسول که کسی بخواد هنوز گیر میاد،بازی هاشم مثل خودش ریخته و گیر میاد!:D
بعد کنسولی بگیری با صرفا 20 بازی! همون بازی ها رو میشه روی PSN هم منتشر کرد:-"

به نظرم بیشتر از کارآمدی، یک آیتم(!) آرشیویه:D
گرافیک بهبود یافته داره ، کابل hdmi داره! مطمئنا وصل کردن ps1 به tv های الان یا نمیشه یا تصویر جالبی نمیده.

• Like
Reactions: Ps42014

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
واکنش توییتر اکس باکس برتانیا:

Xbox UK
Play 500+ Classic Xbox & Xbox 360 titles on your Xbox One today... totally for free ✌️ (psst, some of them are Xbox One X Enhanced as well

View attachment 93292
من یه لحظه سکته زدم گفته totally free! بعد دیدم نوشته اگر که بازی ها رو دارید نیاز نیست دوباره بخرید! خب این کجاش free مرد مؤمن:D

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,501

Xbox UK
Play 500+ Classic Xbox & Xbox 360 titles on your Xbox One today... totally for free ✌️ (psst, some of them are Xbox One X Enhanced as well

View attachment 93292
کجاش رایگانه؟ باید یه کنسول وان بگیری
بازی ها هم باید بخری تا بشه بازی کرد.
همین الان هم برید تو استور PlayStation بیشتر بازی های PS1 روی PS3 به صورت PSOne Classic در دسترس هستن. اگه به این چیزا باشه

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
کجاش رایگانه؟ باید یه کنسول وان بگیری
بازی ها هم باید بخری تا بشه بازی کرد.
همین الان هم برید تو استور PlayStation بیشتر بازی های PS1 روی PS3 به صورت PSOne Classic در دسترس هستن. اگه به این چیزا باشه
منظورش اینه که اگه دیسک بازیتو داشته باشی همینطور بذارش داخل وان اجراش کن. هیچ کنسول دیگه ای این آپشن رو نداره.

ولی خوب به هر حال مسئله این کنسول های کلاسیک اجرا کردن بازی ها نیست، بیشتر به قول آکیبا آرشیوی و زنده کردن خاطراته.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
حالا حالا ها که نمیشه نتیجه کارهای مدیر جدید SIE دید ولی این ایدش اصن جالب نیست
من که چیزی جز درامدزایی پشتش نمی بینم.....
میخواستن براشون کم خرج و سوداور باشه واسه همین به بهانه اینکه این کنسول یاداور ps1 1994 باشه امدن joystick ها رو برداشتن:| 20 تا بازی به چه دردی میخوره؟
تو همینایی که نشون دادن فقظ t3.ffvii چشم گیر بودن این توییتر xbox حرکت زیاد خفنی هم نزد که انقدر روش مانور می دید xbox اصلی مگه چندتا انحصاری و بازی خوب داره مهم تریناش که halo1.2 باشه ریمیک شدن (fable.forza ms1 بماند که انقدرها هم اون زمان موفقیت کسب نکردن)همینایی که تو تصویرشونه اکثریت star wars... (همونطور که بالا گفتم از نظر خودم کار سونی اصن جالب نیست همون xbox 360 backwards compatibility خیلی خیلی بهتره و می صرفه البته اگه ماکروسافت این نسل مثل سونی.نینتندو به موفقیت می رسید این کار نمی کرد و همین الان شاهد یچیز مثل xbox mini بودیم)
چند سال بود سونی از نینتندو اسکی نرفته‌ بود بهش فشار اومد:D
حالا به این بگیم اسکی که نیست (حالا نینتندو این کار کرد دلیل نمیشه شرکتای دیگه این کار نکنن sega.atari هم همچین حرکتی زدن)
سونی کی از نیتندو اسکی رفت؟ اگه منظورت کنترلر ps1 که اون اسکی نیست بلکه یجور ارتقا........
لازم نیست یادوری بشه که نینتندو برای ساخت switch از نوعی تبلت و ایده ناقص سونی استفاده کرد.......

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
گرافیک بهبود یافته داره ، کابل hdmi داره! مطمئنا وصل کردن ps1 به tv های الان یا نمیشه یا تصویر جالبی نمیده.
کابل HDMI آره، ولی چیزی در مورد بهبود و اینا نگفته بودن و توی تریلر هم به نظر نمیمود:D
به نظرم فقط برا راحتیه کاره این HDMIهه، فرق خاصب هم داره؟ :-"
در کل که به نظرم همون جنبه آرشیوی داره!:D

Xbox UK

View attachment 93292
یه نسل از نظر کلاسیک عقب ترن، از این کوری ها نخونند:p

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سونی جای این کارا بازیای ps1 رو روی ps4 منتشر کنه!!!
هنوز درک نمیکنم این حرکتشو،رو ps3 و ویتا میشه بازیای ps1 از psn گرفت ولی رو ps4 نمیشه!!!

• Like
Reactions: Ps42014

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
کابل HDMI آره، ولی چیزی در مورد بهبود و اینا نگفته بودن و توی تریلر هم به نظر نمیمود:D
به نظرم فقط برا راحتیه کاره این HDMIهه، فرق خاصب هم داره؟ :-"
در کل که به نظرم همون جنبه آرشیوی داره!:D
همینجا تو بازیسنتر درمورد گرافیک بهتر نوشته.:D خب قائدتا باید یکم بهبود بدن بازی ها رو تا بشه رو tv های hd بازی کرد ( حالا ultra hd ها بماند ) اون موقع ها که ٢١ اینچ پلاسما ( پلاسما بود دیگه؟!) خفن ترینش بود صفحه مربعی ، حالا شما فرض کن دقیقا همونو بدن واسه tv ۵٢ اینچ! خب بد میشه. درکل درسته ارشیو خورش ملسه ولی اینجوری هم نیست که اگه جز ارشیو بخوای مزیتی نداشته باشه. شخصا هم نوستالژی بازم و هم دوست دارم بازی های کلاسیک اون موقع ها با یکم بهبود بشه دوباره بازیشون کرد در نتیجه این retro کنسولها خوراک خودمه و شدیدا از این حرکتها حمایت میکنم. حتی نمیدونم چرا کوچیکش میکنن کاش با همون ابعاد میدادن:D

• Like
Reactions: Akiba

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
trxwblbjq5n11.png

51houipi07n11.jpg

نوشته شامل 20 تا از بهترین بازی هایی که کنسول ارائه داده ... که فعلا پنج تا از انها را پیدا کردیم:D
و به عنوان پاداش ، ما برای شما اداپتور AC رو حذف کردیم تا قدرت رو به دست خود پلیر ها بسپاریم:))
پ.ن: من الان متوجه اون قسمت شدم که نوشته کابل AC نداره! چطوری پس به برق وصل میشه؟!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر