کمک توی بازی مافیا

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
سلام بچه ها .
آقا ما یاد قدیما کردیم گفتیم بیایم یه مافیای بزنیم اما بدبختانه توی مرحله ی Fairplay موندم (اونجایی که مبریم مسابقه میدیم)حالا اگه کسی سیوشرو داره لطفا بده.
ممنون
بهنام

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
بورو تو سایت www.darinoos.net هم ترینر این بازی هست(میتونی تعداد Lap های بازی رو کم کنی)هم سیوهای بازی .
من درست با آخرین بار تو عید رفتم شد 25 بار که این بازی رو تموم کردم ... خوده Tester های سازنده بازی فکر نکنم انقدر رفته باشند.

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
بورو تو سایت www.darinoos.net هم ترینر این بازی هست(میتونی تعداد Lap های بازی رو کم کنی)هم سیوهای بازی .
من درست با آخرین بار تو عید رفتم شد 25 بار که این بازی رو تموم کردم ... خوده Tester های سازنده بازی فکر نکنم انقدر رفته باشند.
یعنی سیو مرحله های مافیا را هم دارند؟؟؟

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
عزیز لطف کن لینک دقیق رو بده من دی اس ال ندارم
بد بختی با یکی هم کل انداختم حتماباید بازی رو تموم کنم
لطفا کمک کنید:biggrin1:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
مسابقه کاری نداره با یه ترفند میتونی اول بشی
شما وقتی مسابقه رو شروع میکنی به یه پیچ میرسی که جلو یه مسیر فرعی چند تا بلوک گذاشته شده ماشینتو از بین اون بلوکا رد کن و مسیرو ادامه بده اینکارو اینقدر انجام بده تا مسابقه تموم بشه آخر مسابقه هم اول میشی
این چیزی که گفتم برات یه باگ تو بازی بود که به همین وسیله هم میشد خیلی راحت این مرحله مسخره مسابقه اتومبیل رانیو برنده شد

hossein_nfs

کاربر سایت
Jul 12, 2006
316
نام
حسین
ببین دادا وقتی داری میری یه سری بلوک هست که مثلا راه میونبره از اونجا میری همون راه فرعی که دوستمون گفت .بعد که به مسیر ادامه میدی تایمتو رو صفحه میزنه .باره اول توجه بهش نمی کنی باره دوم که تایمت میاد جایی که دوباره داری مافتی تو مسیر اصلی .به محض اینکه تایمتو برا بار دوم زد سری کلید 0 ماشین حسابو میزنی بعد خودش میارتت اول خط . وقتی رد مشی 1 دور برات حساب مکنه .دورهای بعدیش رو هم همینجوری میری .OK?

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
ببین دادا وقتی داری میری یه سری بلوک هست که مثلا راه میونبره از اونجا میری همون راه فرعی که دوستمون گفت .بعد که به مسیر ادامه میدی تایمتو رو صفحه میزنه .باره اول توجه بهش نمی کنی باره دوم که تایمت میاد جایی که دوباره داری مافتی تو مسیر اصلی .به محض اینکه تایمتو برا بار دوم زد سری کلید 0 ماشین حسابو میزنی بعد خودش میارتت اول خط . وقتی رد مشی 1 دور برات حساب مکنه .دورهای بعدیش رو هم همینجوری میری .OK?
شما خیلی خوب توضیح دادی من اصلا اون قضیه زدن 0 رو یادم نبود

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
اوکی ممنون ازکمکتون ولی مناین کارو کردم نشد اگه میخواین من سیو قبل از ماشین رو بذارم شما برام برید بعد دوباره سیو رو برام بذارید البته زحمت میشه ولی اگه این کار رو بکنید ممنون میشم من نمیفهمم چرا توی همه ی بازی ها ما راننده ی نابی هستیم

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
بابا این همه توضیح دادیم تازه میگی نمیشه :confused:
شما قبل از اینکه این راه میان برو تمام کنی یعنی قبل از اینکه وارد راه اصلی بشی کلید 0 روی ماشین حساب یا همون Num 0 رو بزن بعدش شمارو از اول خط میاره چند بار اینکارو بکنی مسابقه تموم میشه توام اول میشی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر