Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
کیلینگ جوک رو انقد ازش ساختن واقعاً دوست ندارم یکی دیگه ازش ببینم با توجه به این که به نظرم داستانش معمولیه (ولی عجب هنرمندیی کرده نقاشش لامصب.:D). چرا جای یه داستانی که توش origin رو نشون بدن نمیرن سراغ یه داستانی که جوکر توی اوجه و داره میترکونه همه چی رو؟:D خیلی داستانای بهتری هست تو این زمینه به نظرم.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر
متاسفانه هیچ منبع موثقی پیدا نکردم که ببینم که Joker تاد فلیپس از کدام کتاب مصوری الهام گرفته است. من اهل خواندن کمیک بوک نیستم گرچه زمانی به دلیل علاقه شدید به بازی Arkham Asylum، فقط کمیک Arkham Asylum: A Serious House On Serious Earth را خواندم که به شدت جو سنگین و خوفناکی داشت. اما اگر نظرم را در مورد فیلم Joker Origin بگم، باید عرض کنم که نه با یک اثر تمام عیار Crime Action طرف هستیم و نه یک اثر کاملا فانتزی. به نظر می آید که یک درام با رگه هایی از طنز سیاه باشد. به خصوص این که قرار است از همان ابتدا به شخصیت جوکر بپردازد. به نام واقعیش که آرتور است و یک استد آپ کمدین شکست خورده که می خواهد به دوران اوجش برگردد که مجبور می شود از یک راه دیگری به دنیایی جنون و دیوانگی راه پیدا کند. یه حسی میگه که انگار Birdman ایناریتو را با American Pyscho قاطیش کنی و جوکر به دست می آد! (نظرم این است!)

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
متاسفانه هیچ منبع موثقی پیدا نکردم که ببینم که Joker تاد فلیپس از کدام کتاب مصوری الهام گرفته است. من اهل خواندن کمیک بوک نیستم گرچه زمانی به دلیل علاقه شدید به بازی Arkham Asylum، فقط کمیک Arkham Asylum: A Serious House On Serious Earth را خواندم که به شدت جو سنگین و خوفناکی داشت. اما اگر نظرم را در مورد فیلم Joker Origin بگم، باید عرض کنم که نه با یک اثر تمام عیار Crime Action طرف هستیم و نه یک اثر کاملا فانتزی. به نظر می آید که یک درام با رگه هایی از طنز سیاه باشد. به خصوص این که قرار است از همان ابتدا به شخصیت جوکر بپردازد. به نام واقعیش که آرتور است و یک استد آپ کمدین شکست خورده که می خواهد به دوران اوجش برگردد که مجبور می شود از یک راه دیگری به دنیایی جنون و دیوانگی راه پیدا کند. یه حسی میگه که انگار Birdman ایناریتو را با American Pyscho قاطیش کنی و جوکر به دست می آد! (نظرم این است!)
یا هم مثلا چیزی شبیه king of comedy اسکورسزی!
...
راستی دو روز پیش روز بتمن بوده! هیچ فعالیت از سوی بتمن دوستان اینجا مشاهده نشد! (من جمله خودم) shame!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
ybk8_dnun4oaucaatoyg.jpg

تریلر فردا ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر