PlayStation Spider Man

p8ko_1.png

بازی جدید استودیو Insomniac games در کنفرانس E3 2016 تحت عنوان Spider Man معرفی گردید.
پیتر پارکر قهرمان سری اینبار بازگشته است تا ما شاهد ماجراجویی جدیدی باشیم،ماجراجویی که به ریشه های سری بازگشته است.کارگردان بازی در مورد بازی اینگونه میگوید"به طور شخصی یکی از اروزهایم کار برروی چنین بازی بود اینکه برروی IP کار کنیم که 22 سال در خانه خود نبوده است بسیار هیجان انگیز است.ما دوست داریم بازی بزرگی را با گیم پلی باورنکردنی،داستان عمیق و گرافیک چشم نواز بسازیم".
پیترپارکر کسی است که به عنوان قهرمان وظیفه دارد با جرم و جنایت مبارزه کند و به صورت هم زمان اتفاقات زندگی شخصی خودش را نیز حل کند و یک تعادل میان زندگی و شخصیت خود برقرار سازد.جان و زندگی میلیون ها افرادی که در شهر نیویورک زندگی میکنند در دستان اوست.

dos5_2.png

q32i_information.png
4jwc_5853bce2ec0c270fc2f62de9.png
نسخه جدید Spider Man بزرگترین بازی اینسامنیاک و بلندپروازانه‌ترین بازی برای مارول است.
این نسخه جهان‌باز خواهد بود
بازی طی مدتی 4 ساله در دست توسعه است.
این نسخه قرار نیست قسمتی از فیلم‌های انتشار یافته باشد
اینسامنیاک در حال انجام کارهایی است که خود میخواهد و همه چیز را به اندازه با یکدیگر مخلوط می‌کند.
داستان بازی ریشه دار است و برای استودیو فرصتی را پدید اورد تا جهان Spider Man را خودش بسازد.
بازی به سنت قدیمی فرانچایز احترام می‌گذارد توسعه‌دهندگان می‌توانند کمی آزادی در ساخت آن داشته باشند.تغییر در لباس اسپایدی مثال خوبی است.
با پیشرفت در توسعه نسخه جدید Spider Man این عنوان روز به روز بهتر و بهتر می‌شود.
داستان بازی در اصل برروی اینکه چه کسی در پشت ماسک قرار دارد و وقتی ماسک را برروی صورت خود قرار می‌دهد به چه چیزی تبدیل می‌شود تمرکز خواهد کرد.
نام بازی فقط Spider Man است.
اگر به سمت یک ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح ان ساختمان هم بدوید
در صورتی که سمت یه ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح اون ساختمان هم بدوید
در بازی امکان به قتل رساندن شخصی وجود ندارد اگر اسپایدر من کسی را از بالای ساختمان به پایین پرت کند، به صورت خودکار تار به طرف ان شخص پرتاب خواهد شد
این عنوان در تاریخ ۷ سپتامبر سال جاری مصادف با 16 شهریور ماه منتشر خواهد شد.

uvhm_1327327-spider-man.jpg

با تشکر از احسان عزیز برای زحماتش @Kaine

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
Inside Marvel’s Spider-Man: The Comics That Inspired the Game

توی PS Blog مطلبی منتشر کردن و در مورد کمیک هایی که برای ساخت بازی ازشون ایده گرفتن و ... توضیح دادن!
مطلب جالبیه:D

---
من در مورد بازی پست ندادم فکر کنم...یادم رفت:| حالا شاید فردا اگر یادم موند پست بدم:D فعلا خلاصه بگم : فوق العاده! :x

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
صداپیشه بازی در کنار استن لی ، Yuri میگه : شیرین ، مهربان ، شوخ طبع ، مردی که روی درک من از زندگی تاثیر گذاشت .

ریا نباشه Yuri منم با مفاخر سینمایی ایران عکسو گفتگو دارم ، هیچکدومشون به اندازه مسعود ده نمکی روی درک من از قالب سینما تاثیر نزاشت :D

m75q_img_۲۰۱۸۰۹۱۴_۱۳۵۴۰۸_crop_604x644.jpg

آخرین ویرایش:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,589
دوستانی که هنوز تهیه نکردن خیلی عجله نکنن.من گرفتم خیلی آش دهن سوزی نیست به نظر من Infamous Second Son و بتمن آرخام که اول نسل اومده بودن یک سر و گردن بالاتر بود.
حالا شاید جلوتر بهتر شد.
گرافیک و صداگذاری و داستان خوب هستن ولی گیم پلی خیلی بد دست هستش.

• Like
Reactions: A7A and OceanSky

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
دوستانی که هنوز تهیه نکردن خیلی عجله نکنن.من گرفتم خیلی آش دهن سوزی نیست به نظر من Infamous Second Son و بتمن آرخام که اول نسل اومده بودن یک سر و گردن بالاتر بود.
حالا شاید جلوتر بهتر شد.
داداش حالا شما یـ جوری میگی انگار همه منتظر بودن شما نظر بدی تا بقیه تهیه کنن :D اونی که باید تهیه میکرده قطعا تهیه کرده (صرفا جهت یاد اوری)

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
حالا شاید جلوتر بهتر شد.
عزیز این جور بازی های سوپر هیرویی طرفداران خاص خودشون رو دارن.برای کسانی مثل خودم که اکشن واقعگرایانه میپسندن اینجور بازی ها برامون جذاب نیست متاسفانه.البته second son عالی بود.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Rezahajizadegan

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
عزیز این جور بازی های سوپر هیرویی طرفداران خاص خودشون رو دارن.برای کسانی مثل خودم که اکشن واقعگرایانه میپسندن اینجور بازی ها برامون جذاب نیست متاسفانه.البته بازی قبلیشون second son عالی بود.
second son رو اینا نساختن:D

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
حالا شاید جلوتر بهتر شد.
آرخام بازم یه چیزی ولی second son!؟ ریلی؟

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,029
نام
نیما
من Batman ها رو هیچوقت بازی نکردم ، چون کلا دوست ندارم دنیای Batman رو و هر زمانی هم که خواستم بازی کنم بعد از چند ساعت دیگه نمیتونستم ادامه بدم ... به همین دلیل صلاحیت اینو ندارم که Spider Man رو با Batman مقایسه کنم ، ولی بین بقیه بازیهای Super Hero طور و این سبکی که بازی کردم مثل Infamous ها Prototype و ... این از بقیه بهتره ، داستان و فضای بازی و مخصوصا گیمپلی در سطح خیلی خوبی قرار داره و کلا Production Value بالایی هم داره .

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
شاید مسخره بنظر برسه ولی قبل از اینکه بازی عرضه بشه همیشه برام سوال بود اگه مردعنکبوتی از بالاترین ساختمون شهر بخواد شیرجه بزنه به سمت خیابون بدون اینکه تاری بزنه یا از چیزی کمک بگیره، موقع رسیدن به زمین چه اتفاقی براش میفته! بازی هم که عرضه شد اونقدری که اشتیاق داشتم این کارو تو بازی انجام بدم کمتر از تجربه ی قسمت های دیگه ی بازی نبود! البته فکر کنم یه نوع بیماریه گیمیه که من دچارشم! نمیدونم شما هم اینکارو انجام میدید یا نه ولی من تو همه ی بازی های جهان باز باید کارکترم رو از روی بلندترین ساختمون یا نقطه ی نقشه به پایین پرت کنم و ببینم چطوری اتفاق میفته! از جی تی ای و جاست کاز بگیر تا بتمنو اساسینز و حتی بازی های ماشین سواری مثل نیدفوراسپید! بین بازی های رئال کارکتر جی تی ای واقعا بهترین عکس العمل رو موقع برخورد بدن به جسم سخت نشون میده! از طرفی مثلا بازی بتمن یه ترفند جالب داره و اون اینه که کارکتر اتوماتیک موقع نزدیک شدن به زمین شنلش رو باز میکنه که خب منطقیه اما مردعنکبوتی چی؟ با اینکه برخلاف بتمن از ضربه های سنگین مصونه اما بنظر بازم غیرمنطقیه مثلا از ایمپایراستیت بپری و موقع رسیدن به زمین هیچ اتفاق خاصی نیفته و من واقعا حساسم به این قضیه که تو همچون موقعی بازی از قبل پیش بینی و برنامه داشته باشه. حالا از اونجایی که فعلا استطاعت خرید بازی از خیلی از ماها منجمله خودم گرفته شده و من هم شدیدا دوست دارم بدونم چه اتفاقی با این حرکت برای مردعنکبوتی میفته پس یه سرچی زدم تو اینترنت،خودم حدس ام بر این بود که شبیه بتمن بجای شنل تار بزنه و اروم روی زمین فرود بیاد اما چیزی که پیدا کردم کمی متفاوت تر بود ...

پ.ن::D:D ولی جدا از شوخی ویدیوی یوتیوب سقوط ازاد اسپایدرمن رو دیدم و خب انتظارم یه چیز دیگه بود! مثل سوپرمن فرود میاد! چنان پیترپارکر دستا مشت کرده میکوبه بر زمین و زمین ترک برمیداره که انگار ثور از ازگارد فرود اومده! البته که خب مهم نیست ...

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من بازی را دیروز تموم کردم تقریبا همه چیز بازی برام تکمیل بود به جز مبارزه با باس های بازی که کاملا یکنواخت و تکراری بود .تمامی باس ها را باید روی حملاتشون با دایره جا خالی بدید بعد با مثلث حمله کنید بهشون.باور کنید از باس اول تا اخر همین بود
:D

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
من بازی را دیروز تموم کردم تقریبا همه چیز بازی برام تکمیل بود به جز مبارزه با باس های بازی که کاملا یکنواخت و تکراری بود .تمامی باس ها را باید روی حملاتشون با دایره جا خالی بدید بعد با مثلث حمله کنید بهشون.باور کنید از باس اول تا اخر همین بود:D
اسپویل نکن برادر

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
عزیز این جور بازی های سوپر هیرویی طرفداران خاص خودشون رو دارن.برای کسانی مثل خودم که اکشن واقعگرایانه میپسندن اینجور بازی ها برامون جذاب نیست متاسفانه.البته second son عالی بود.
شما که کلا از ۹۰ درصد بازی ها ایراد میگیری Gow هم برات جذاب نبود جه برسه به این

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
شاید مسخره بنظر برسه ولی قبل از اینکه بازی عرضه بشه همیشه برام سوال بود اگه مردعنکبوتی از بالاترین ساختمون شهر بخواد شیرجه بزنه به سمت خیابون بدون اینکه تاری بزنه یا از چیزی کمک بگیره، موقع رسیدن به زمین چه اتفاقی براش میفته! بازی هم که عرضه شد اونقدری که اشتیاق داشتم این کارو تو بازی انجام بدم کمتر از تجربه ی قسمت های دیگه ی بازی نبود! البته فکر کنم یه نوع بیماریه گیمیه که من دچارشم! نمیدونم شما هم اینکارو انجام میدید یا نه ولی من تو همه ی بازی های جهان باز باید کارکترم رو از روی بلندترین ساختمون یا نقطه ی نقشه به پایین پرت کنم و ببینم چطوری اتفاق میفته! از جی تی ای و جاست کاز بگیر تا بتمنو اساسینز و حتی بازی های ماشین سواری مثل نیدفوراسپید! بین بازی های رئال کارکتر جی تی ای واقعا بهترین عکس العمل رو موقع برخورد بدن به جسم سخت نشون میده! از طرفی مثلا بازی بتمن یه ترفند جالب داره و اون اینه که کارکتر اتوماتیک موقع نزدیک شدن به زمین شنلش رو باز میکنه که خب منطقیه اما مردعنکبوتی چی؟ با اینکه برخلاف بتمن از ضربه های سنگین مصونه اما بنظر بازم غیرمنطقیه مثلا از ایمپایراستیت بپری و موقع رسیدن به زمین هیچ اتفاق خاصی نیفته و من واقعا حساسم به این قضیه که تو همچون موقعی بازی از قبل پیش بینی و برنامه داشته باشه. حالا از اونجایی که فعلا استطاعت خرید بازی از خیلی از ماها منجمله خودم گرفته شده و من هم شدیدا دوست دارم بدونم چه اتفاقی با این حرکت برای مردعنکبوتی میفته پس یه سرچی زدم تو اینترنت،خودم حدس ام بر این بود که شبیه بتمن بجای شنل تار بزنه و اروم روی زمین فرود بیاد اما چیزی که پیدا کردم کمی متفاوت تر بود ...

پ.ن::D:D ولی جدا از شوخی ویدیوی یوتیوب سقوط ازاد اسپایدرمن رو دیدم و خب انتظارم یه چیز دیگه بود! مثل سوپرمن فرود میاد! چنان پیترپارکر دستا مشت کرده میکوبه بر زمین و زمین ترک برمیداره که انگار ثور از ازگارد فرود اومده! البته که خب مهم نیست ...
من عاشق دایو کردنم ، رها کردنو دوس ندارم ! حتی خوابشو میبینم :D (البته همیشه گیم اور میشم!) دوس داشتنش به این دلیله که آدرنالین خونو افزایش میده و احساس هیجان واقعی ایجاد میکنه ، اسپایدر من دقیقا عین بتمنه یا اینفیموس . و جور دیگه ای هم نمیتونه باشه ! با این تفاوت که بتمن موقع فرود شنلش باز میشه و بعد مشتشو روی زمین میزاره ، ولی اینجا سرعتیتره بخاطر هیجان بیشتر .

• Like
Reactions: stanley

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر