Life is Strange 2

f8gf_88.png

ilj_jadid2.png
Update #1
new Life is Strange game که با نام های Life is Strange 2 و Life is Strange Season 2 فعلا میشناسیمش توسط سه تن از اعضای اصلی تیم سازنده نسخه ی یکم بازی در تاریخ 18 می 2017 طی یک ویدئو که بر روی سایت اصلی استدیوی Dontnod قرار گرفت معرفی شد . در ویدئو بازی با نام "a new Life is Strange game" معرفی شد و تاید شد که تیم سازنده بازی از بعد از انتشار نسخه ی Limited Edition در فبریه 2016 در حال کار بر روی قسمت جدید بازی هستش
Update #2
اقای Jean-Luc Cano نویسنده ارشد بازی در تاریخ July 10th, 2017 در پادکستی اعلام کرد که بازی در سال 2018 منتشر خواهد شد و همچنین کار موشن کپچر بازی در ماه اگوست 2017 اغاز خواهد شد ....
Update #3
بازی با جدیدترین موتور گرافیکی UE ساخته خواهد شد
Update #4
دموی قسمت دوم بازی با نام The Awesome Adventures of Captain Spirit هم اکنون به صورت رایگان برای پلتفرم های مقصد در دسترس هستش
Update #5
بازی رسما با نام Life is Strange 2 در قالب 5 اپیزود معرفی شد اولین اپیزود بازی در تاریخ 27 September برابر با 5 مهر امسال منتشر خواهد شد
Update #6
تیزر تریلر بازی منتشر شد میتونید از اینجا تماشاـش کنید . تریلر و اطلاعات کامل 20 اگوست منتشر میشه
Update #7
کاراکترهای اصلی عنوان Life is Strange 2 دو برادر با نام Sean و Daniel هستند که اولی 16 ساله و دومی 9 ساله است. دو برادر یک زندگی نسبتا معمولی در سیاتل، ایالت واشنگتن دارند. به دنبال یه اتفاق تراژیک، زندگی آن‌ها برای همیشه عوض می‌شود. حالا در حال فرار از دست پلیس هستند و با جدایی و رفتن به زندان تهدید می‌شوند. کاراکتر Sean تصمیم می‌گیرد تا برادر کوچک‌ترش را ببرد و به دنبال زندگی بهتر در خانه خانوداگی‌شان در شهر پورتو لوبوس مکزیک هستند. زندگی در جاده دشوار و خطرناک است و برادرها با انواع چالش‌ها روبرو می‌شوند، همان‌طور که شجاعانه سفری را به عهده می‌گیرند که رابطه برادری را می‌سنجد. با بازی کردن در نقش Sean، شما باید تصمیم‌های دشواری بگیرید که می‌توانید از یک عنوان Life is Strange انتظار داشته باشید و شما باید با عواقب کارهای‌تان زندگی کنید. این بار این عنوان بر روی برادری در کنار راهنمایی و تعلیم دادن برادر کوچک‌تر شما تمرکز می‌کند، در حالی که همزمان در حال رسیدن به سن بالغ شدن هستید. همانند بقیه عناوین در این مجموعه، عنوان Life is Strange 2 با مسائل متعددی روبرو خواهد شد که همه ما می‌توانیم آن را شناسایی کنیم و همین باعث وضع دشوار اخلاقی و نیاز به جستجوی زیاد روح می‌شود. این تم‌ها به صورت قدرتمند متحد می‌شوند، در راهی که کاراکتر Daniel پروش می‌يابد و بستگی دارد به درس‌هایی که شما به او یاد می‌دهید و الگویی که شما تصمیم می‌گیرید باشید. ما همچنین هیجان زده هستیم که تایید کنیم عنوان Life is Strange 2 شامل یک قدرت جدید می‌شود. چه چیزی است و چطور مربوط می شود به این برادرها، چیزی است که شما به زودی خواهید فهمید! همانطور که Sean و Daniel به سمت مکزیک سفر می‌کنند، آن‌ها کاراکترهای کاملا تازه‌ای ملاقات می‌کنند و از چندین محیط جدید عبور خواهند کرد. این عنوان همچنین شامل چندین ویژگی می‌شود که در طول هفته آینده آشکار می‌شوند، همانطور که ما در تلاش ارائه بلند پروازانه‌ترین عنوان Life is Strange با بالاترین ارزش تولید در این مجموعه تا به امروز هستیم. آقای Jonathan Morali آهنگساز فرانسوی که با تیم بر روی نسخه اول نیز کار کرده، ظاهرا بر روی این عنوان نیز کار می‌کند. همچنین گیم پلی این عنوان در روزهای آینده نشان داده خواهد شد
[با تشکر از @Ali Rz بابات ترجمه]

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
الان دیدم یـ تاپیک توی Reddit راه انداختن مبنی بر این که احتمالش هست که شان مثل مکس و کلویی (گ*ی) باشه :D اگه دمو رو دیده باشین احتملا متوجه حرفم بشین ....
برای ما که نبود:p برای شما شاید:p
اینم مثل قبلی:p

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
برای ما که نبود:p برای شما شاید:p
اینم مثل قبلی:p
از اون ور ماجرا رفتم تا برسم به این ور ماجرا :D وگرنه برا منم نبود :p البته توی BTS چرا بود 8-}
فک میکنم که کلا تو این نسخه بحث عشق و عاشقی اینا کلا نباشه دو تا بازی قبلی کلا رو فرندشیپ و این بحثا تمرکز داشت این نسخه رابطه ی برادری و از اونجایی که خیلی رو این بحث تاکید داشتن و هزار بار تکرار کردن که وقایع بازی توی سفر و جاده اینا اتقاق میوفته و شخصیت ها مختلفی رو در طول سفر میبینیم فک میکنم نیان سمت این موضوع ها چه برسه به این که بخوان این طور مواردی رو هم واردش کنن !
در کل گور پدر این مسائل من هنوز تو کف موسیقی بازی هستم نیمچه موسیقی متن تریلر معرفی با اون یک تیکه موسیقی سکانس پایانی 20 دقیقه گیم پلی بازی از همین الان با روح روان بنده داره بازی میکنه به قولی Shut up and take my Money کرده اساسی :D

• Like
Reactions: Ehsan95_76

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
از اون ور ماجرا رفتم تا برسم به این ور ماجرا :D وگرنه برا منم نبود :p البته توی BTS چرا بود 8-}
فک میکنم که کلا تو این نسخه بحث عشق و عاشقی اینا کلا نباشه دو تا بازی قبلی کلا رو فرندشیپ و این بحثا تمرکز داشت این نسخه رابطه ی برادری و از اونجایی که خیلی رو این بحث تاکید داشتن و هزار بار تکرار کردن که وقایع بازی توی سفر و جاده اینا اتقاق میوفته و شخصیت ها مختلفی رو در طول سفر میبینیم فک میکنم نیان سمت این موضوع ها چه برسه به این که بخوان این طور مواردی رو هم واردش کنن !
در کل گور پدر این مسائل من هنوز تو کف موسیقی بازی هستم نیمچه موسیقی متن تریلر معرفی با اون یک تیکه موسیقی سکانس پایانی 20 دقیقه گیم پلی بازی از همین الان با روح روان بنده داره بازی میکنه به قولی Shut up and take my Money کرده اساسی :D
اقا این مسایلم عجیب داغ شده ها دیگه رسما سوژه کم اوردن زدن تو این خط ها حالا بعد اومدن Tlou 2 داغترم میشه

• Like
Reactions: jhoobin

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
نه فرندشیپ،نه برادری!:D
ما به ناکاما باور داریم:)) (یه مقداری عمیق ار از این حرفاست:-" )

گیم پلی رو ندیدم، چه کاریه برا بازیی که ازش مطمئنم و یه ایپزودش هم 2-3ساعته، بشینم گیم پلی ببینم:-" اسپویله:p

• Like
Reactions: SHANSER

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
اقا این مسایلم عجیب داغ شده ها دیگه رسما سوژه کم اوردن زدن تو این خط ها حالا بعد اومدن Tlou 2 داغترم میشه
میشه تا وقتی که شیره این مسئله رو بکشن...:D بعد اینکه پولا جمع شد استفاده اینجور مسائل تو بازی ها کم کم از مد می افته و چیز دیگه ای جاش می گیره درست مثل بقیه چیزا که یه زمانی مانور زیادی روش می دادن اصن جای نگرانی نداره:Dtlou فرق داره نیل دراکمن کلا قبل مد شدن این چیزا استارتش زده بود که فقط مربوط به یکی از شخصیتای دنیای tlou میشه:D
لطفا نقل قول نکنید:-"

• Like
Reactions: SHANSER

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
27 دقیقه گیم پلی دموی گیمزکام که اسکوار در اختیار یـ یوتیوبر قرار داده که حاوی مقادیر شدید اسپویل هستش ! همون گیمپلی 20 دقیقه منتهی بدون هیچ گونه کات خوردنی 27 دقیقه ابتدایی بازی رو نشون میده ....

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بازی نزدیک عرضه ست و وضعیت وخیمه و پیش خرید هم نکردم زودتر:| چه وضعشه آخه....یعنی واقعا قرار دیرتر بزنم؟ :(( این بود آرمان های ما؟ :(

در مورد آهنگ ها هم، اینا کلا خوب میدونند چی و کجا استفاده کنند و نابودمون کنند! LIS1 بدون آهنگ هاش، این بازیی که هست نمیشد! خیلی کارشون درسته تو این زمینه:x
پشت صحنه رو البته ندیدم...انشاالله بعد زدن ایپزود اول! ولی اینجور ویدیوها رو دوست دارم! حال میدن:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر