استخراج بیت کویین توسط مرورگر

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
درورد به تمامی دوستان

با توجه به اوضاع اقتصادی الان و سقوط شدید ارزش ریال و با در نظر گرفتن آینده ، کسب ارزهای دیجیتال خیلی برای ما ارزشمند خواهد بود

در هنگام نوشتن این مطلب ارزش یک بیت کوین به ریال حدود 70 میلیون تومان میباشد

همانطور که میدانید مدتی است که استخراج بیت کوین دیگر توسط نرم افزارهای تحت ویندوز پشتیبانی نمیشود و برای این کار نیاز به سخت افزار مخصوص است
ولی جدیدا با مرورگری آشنا شدم که بر پایه Google Chrome ساخته شده و امکان استخراج بیت کوین را در ویندوز فراهم میکند

توضیحات و آموزش هایی که در ادامه خدمتتان تقدیم میکنم تماما بر اساس تجربیات خودم هست :

قبل از هر چیز باید بگم که بنده برداشت موفق از این مرورگر داشتم و بیت کوین به کیف پولم واریز شده

نام این مرورگر CryptoTab هست و با تستی که بنده انجام دادم از اکثر افزونه های Chrome پشتیبانی میکند

برای استخراج بیت کوین نیازی نیست که حتما باهاش کار کنید ، فقط کافیه که باز باشه و شما کار خودتونو بکنید

البته خود مرورگر در ابتدای کار پیام میده که برای استخراج با حداکثر توان باید تمام مرورگرهای دیگه خودتونو ببندید و حتما از این مرورگر استفاده کنید

ولی طبق تستی که انجام دادم نیازی به این کار نیست و اگر به هر دلیل این مرورگر را نپسندیدید میتوانید با مرورگر دلخواه خودتان کار کنید ، استخراج با حداکثر توان انجام میشه

پردازنده بنده AMD 1600 هست ( معادل CORE I7 ) که در بیشترین حالت از 60% توان پردازنده استفاده میکند

این قابلیت هم وجود دارد که بتوانید تنظیم کنید که مرورگر چقدر از پردازش را به استخراج بیت کوین اختصاص دهد

هنگامی که سیستم بیکار هست یا در حال انجام کارهای سبک مانند مرور اینترنت هستید توان را روی حداکثر تنظیم کنید

اگر در هنگام انجام کارهای سنگین هستید و احساس کردید بار پردازشی بیشتر از توان پردازنده شماست درجه را کاهش دهید یا کلا خاموش کنید

فقط فراموش نکنید بعد از اتمام کار مجدد درجه را روی حداکثر قرار بدید

میزان استخراج در حالت عادی روی یک سیستم خوب تقریبا یک دهم دلار در روز هست

ولی این قابلیت وجود دارد تا با جمع کردن زیر مجموعه سرعت کسب درآمد خود را تا چندین برابر افزایش دهید و بر اساس ادعای مرورگر حتی به بیش از یک بیت کوین در ماه برسانید

برای شروع از طریق لینک زیر مرورگر را دانلود و نصب بفرمایید :

CryptoTab Browser - Lightweight, fast, and ready to mine!

لینک بالا ( که لینک بنده هست ) یک installer یک مگابایتی است که با اجرای آن آخرین نسخه مرورگر از اینترنت دریافت و روی سیستم شما نصب خواهد شد

بعد از نصب ، برنامه مستقیم در startup شما قرار میگیرد و هنگام روشن شدن سیستم مرورگر به صورت خودکار باز میشود ، اگر هر نرم افزار دیگری بود میتوانست آزار دهنده باشد ولی در این مورد بسیار مفید است چرا که حتی یک ثانیه را هم برای کسب بیت کوین از دست نخواهید داد

حالا که مرورگر نصب شده و عملیات استخراج شروع شده چند نکته مهم در مورد خود مرورگر را خدمت شما عرض میکنم

برای ورود به قسمت مدیریت روی آیکون مرورگر واقع در بالا سمت راست کلیک کنید تا پنجره مدیریت باز شود ( طبق عکس زیر ) :

Image_076.jpg

تمام قسمت موجود در پنجره مورد نظر را بر اساس شماره بندی که در تصویر زیر انجام دادم خدمتتان عرض میکنم :

1- میزان بیت کوین کسب شده ( خط زیر هم معادل بیت کوین کسب شده به دلار و داخل پرانتز ارزش بیت کوین در لحظه ) را نشان میدهد

2- لینک عضو گیری شما که باید آن را برای دوستان خود ارسال کنید و حتما مطمئن بشید که مرورگر را از طریق لینک شما دانلود کنند در غیر این صورت زیرمجوعه شما نخواهند بود

3- قابلیت تنظیم میزان استفاده مرورگر از پردازنده برای استخراج بیت کوین

4- سرعت استخراج بیت کوین در لحظه

5- میزان بیت کوین استخراج شده توسط سیستم شما

6- میزان بیت کوین استخراج شده توسط زیر مجموعه های شما

7- تعداد زیر مجموعه های شما ( که با وارد شدن به این قسمت ریز کار کرد زیرمجموعه ها را به شما نمایش خواهد داد )

8- تنظیمات بیشتر و دسترسی به قسمت تسویه حساب

حداقل میزارن برداشت 0.00001 بیت کوین میباشد که حدودا 24 ساعت زمان نیاز دارد

برای برداشت شما باید وارد گزینه 8 بشید و روی گزینه Withdraw کلیک کنید

Withrdaw.jpg

وقتی برای بار اول وارد این قسمت میشوید از شما برای ورود سوال میشود و شما هم با جیمیل خودتان وارد شوید تا در صورت بروز هر گونه مشکل مانند پاک شدن ویندوز بیت کوین های کسب شده از دست نروند ، در پنجره ای که باز میشه ابتدا لینک کیف پول مورد نظر و بعد میزان بیت کوین درخواستی را وارد کنید و روی گزینه Withdraw کلیک نمایید

طی دو مرحله که هر کدام حدودا یک روز طول میکشد بیت کوین به کیف پول شما واریز خواهد شد ، از طریق گزینه PAYMENT HISTORY میتوانید تاریخچه واریزها را مشاهده کنید

با اینکه اگر سیستم را 24 ساعته روشن بزارید به نفع بنده هست ولی صادقانه میگم که ارزش استهلاکش را ندارد ، پیشنهاد میکنم شما استفاده عادی خود را از سیستم بکنید و وقتی نیاز ندارید خاموشش کنید ، نکته مهمی که باید بدانید این است اگر فقط روی سیستم خودتان نصب کنید پول برق خودش را تامین میکند ، اگر هدفتان درآمد زایی از این راه است باید برای عضو گیری تلاش کنید

قسمتی در نظر گرفته شده که میتوانید محاسبه کنید که اگر مثلا 5 نفر را معرفی کنید و آنها نیز 5 نفر را معرفی کنند درآمد ماهیانه شما چقدر خواهد بود ، از طریق لینک زیر وارد این بخش بشید :

https://cryptobrowser.site/en/affiliate/about/

راه موثر برای افزایش عضو معرفی این مرورگر به دوستان و آشنایانی هست که مجموعه هایی با تعداد کامپیوتر بالا را مدیریت میکنند
به عنوان مثال کافی نت ها که همیشه به اینترنت متصل هستند و هیچ بار پردازشی هم روی پردازنده ها وجود ندارد

هر سوالی دارید بنده در خدمت هستم

• Like
Reactions: J. Constantine

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
خیلی خلاصه میگم.
وقتتون رو با اینا تلف نکنید حتی ماینینگ با یه دستگاه اسیگ 2500 دلاری هم توجیه اقتصادی نداره.
الان بازار کریپتو تو کف قیمت داره سیر میکنه و ممکنه بازم بیاد پایینتر پس دنبال یه موقعیت خوب برای خرید تو بهترین قیمت باشید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mahdi-xbox

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
تو متن هم توضیح دادم ، این کار ماینینگ حرفه ای نیست ، فقط یک درامد مختصری هست که از زمان های خالی سیستم برای ماین استفاده میکنه
هیچ ضرر یا اسطحلاکی هم برای سیستم نداره چون از تمام توان استفاده نمیکنه
با توجه به قیمت دلار کاملا توجیه اقتصادی داره
من الان توی 7 روز یک دلار دراوردم ، یکی از دوستانم که زیر مجموعه زیادی جمع کرده داره روزی یک دلار ماین میکنه

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
تو متن هم توضیح دادم ، این کار ماینینگ حرفه ای نیست ، فقط یک درامد مختصری هست که از زمان های خالی سیستم برای ماین استفاده میکنه
هیچ ضرر یا اسطحلاکی هم برای سیستم نداره چون از تمام توان استفاده نمیکنه
با توجه به قیمت دلار کاملا توجیه اقتصادی داره
من الان توی 7 روز یک دلار دراوردم ، یکی از دوستانم که زیر مجموعه زیادی جمع کرده داره روزی یک دلار ماین میکنه
این برنامه ای که شما معرفی کردید فقط و فقط باید رفرال داشت اون هم به مقدار زیاد و فعال تا نتیجه ای ازش حاصل بشه مگرنه صرف اینکه یه نفر بیاد از لینک رفرال شما استفاده کنه و هیچ فعالیتی برا جذب رفرال نکنه،شاید ماهی یک دلار بتونه ازین دربیاره
یه نکته دیگه اینکه از یه بنده خدایی شنیدم این یه برنامه کلاه برداری و فیشینگ هست و اصلا پرداختی نداره ولی چون هیچ سندی از حرفاش نداشت نمیشه کامل مطمئن بود همینجوریه لذا باید مراقب این برنامه ها بود

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
نه فیشینگ که نیست چون خودم ازش برداشت موفق داشتم ولی مدل های مشابه فیشینگ زیاد هستن
من یکی از اعضای قدیمی اینجا هستم ، هیچوقت بدون تست نمیام یه چیز سرکاری اینجا معرفی کنم
دوستان میتونن تو یک روز 0.00001 بیت کوین کسب کنن که حداقل میزان برداشت هست و به کیف پولشون انتقال بدن تا مطمئن بشن که فیشینگ نیست
تقریبا طی 48 ساعت براتون واریز میشه
در مورد رفرال هم حق با شماست اگر میخواهید این نرم افزار یک منبع درامد ثابت بشه باید رفرال خیلی زیادی جذب کنید در حد چند هزار نفر ولی با توجه به سقوط ارزش ریال چند دلار در ماه هم مبلغ خیلی خوبیه
اگر یه پردازنده قوی داشته باشید بدون زیر مجموعه با روزی تقریبا 10 ساعت میتونید تقریبا ماهی 4 دلار ازش دربیارید

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
دوست عزیز تو 7 روز یک دلار درآوردی احتمالا هزینه برق مصرفی دستگاه و استهلاک قطعات سیستم و ... رو تو محاسبت در نظر گرفتی؟

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
من برای ماین کردن سیستم را روشن نمیکنم ، تو متن هم توضیح دادم که موقعی که میخواید با سیستم کار سبک مانند اینترنت گردی یا نرم افزارهای سبک مانند word , exel , ... کار کنید یا موزیک گوش بدید در کنارش بزارید این مرورگر باز باشه و 60% از توان پردازنده را برای استخراج بیت کوین مصرف کنه فشاری به سیستم نمیاره و پول اضافی هم بابت برق نمیدید و برعکس از برقی که مصرف میکنید یه پولی هم درمیارید ، مثلا همین الان که سیستم شما روشنه و دارید باهاش این متن را میخونید پول برق براتون محاسبه میشه ولی چیزی گیرتون نمیاد، اگر با مرورگر کریپتو مشغول مطالعه بودید یه پولی هم درمیاوردید

آخرین ویرایش:

djmohammad6

عضو جدید
Nov 3, 2019
1
سلام خسته نباشید

من مرورگر رو نصب کردم و ماین میکنه مشکلی نیست
فقط اینکه من هیچ جوره نمیتونم وارد شم
اکانت گوگل باز نمیشه
فیس بوک باز نمیشه
فقط تو این مرورگر این مشکل رو دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند