خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

blackboygh

کاربر سایت
Jun 12, 2008
176
نام
Ghasem Askari
هاله اطراف زیرنویس نیست کل صفحه رو روشنتر میکنه! مثل اینکه تو بقیه مدلا هم شایعه الان خونه یکی از دوستامم مدل w800c دارن بازم همین مشکل داره. تو لینکه پایین که یسری این مشکل مطرح کردن گفته که با اضافه کردن یه حاشیه مشکی به زیر نویس مشکلشون حل شده ولی این فیلمی که من گرفتم فقط تو پلیر echos پخش میشه که ستینگ زیرنویسش حاشیه نداره! حالا باید با یه فیلم دیگه تو mxplayer تست کنم ببینم حل میشه یا نه.
https://us.community.sony.com/s/que...s-brightness-on-my-55x850d-hdr?language=en_US
با سلام باید تنظیمات تلوزیونت رو دستکاری کنی
برا منم همین مشکل بود باید امتحان کنی تو تنظیمات الان سرکارم رسیدم خونه برات تنظیمات رو میگم

• Like
Reactions: Mo7aMMaD

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
614
نام
آرش
دوستان 2،3 مدل تی وی 4k که hdr هم داشته باشه معرفی کنید ممنون میشم. مهمترین استفاده ام هم واسه پی اس 4 هست به ویژه فیفا و پس :ی

یه چیزی میخوام که از نظر رنگ و اینا قشنگ راضیم کنه . برند هم بین سامسونگ و ال جی موندم. چون واسه اتاق میخوام تصویر خمیده هم بود مشکلی نیست پیشنهاد بدین اگه چیز به درد بخور تو بازار هست.

قیمت هم تا 6،7 یا 8 میلیون باشه اوکی ـه (البته به خاطر وضعیت دلار و اینا دقیق نمیدونم چیز با کیفیت و خوبی که در ذهن دارم با چه قیمتی گیرم میاد) چون میخوام دیگه حداقل 4 سالی داشته باشمش همین دو سال پیش حماقت کردم یه فول اچ دی سامسونگ معمولی خریدم الان پشیمونم باید بندازم دور. روزی 4 بار با تنظیمات تصویر و رنگ و game mode ور میرم آخرشم چیزی که راضیم کنه در نمیاد خیلی رو مخم رفته. یعنی اینجوری بگم چیزی میخوام که یه استاندارد تقریبا مشخص داشته باشه و همون بهترین خروجی رو بم بده و دیگه این مشکلات واسم پیش نیاد :ی

ممنون

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان 2،3 مدل تی وی 4k که hdr هم داشته باشه معرفی کنید ممنون میشم. مهمترین استفاده ام هم واسه پی اس 4 هست به ویژه فیفا و پس :ی

یه چیزی میخوام که از نظر رنگ و اینا قشنگ راضیم کنه . برند هم بین سامسونگ و ال جی موندم. چون واسه اتاق میخوام تصویر خمیده هم بود مشکلی نیست پیشنهاد بدین اگه چیز به درد بخور تو بازار هست.

قیمت هم تا 6،7 یا 8 میلیون باشه اوکی ـه (البته به خاطر وضعیت دلار و اینا دقیق نمیدونم چیز با کیفیت و خوبی که در ذهن دارم با چه قیمتی گیرم میاد) چون میخوام دیگه حداقل 4 سالی داشته باشمش همین دو سال پیش حماقت کردم یه فول اچ دی سامسونگ معمولی خریدم الان پشیمونم باید بندازم دور. روزی 4 بار با تنظیمات تصویر و رنگ و game mode ور میرم آخرشم چیزی که راضیم کنه در نمیاد خیلی رو مخم رفته. یعنی اینجوری بگم چیزی میخوام که یه استاندارد تقریبا مشخص داشته باشه و همون بهترین خروجی رو بم بده و دیگه این مشکلات واسم پیش نیاد :ی

ممنون
متاسفانه با این قیمت که گفتی قبل عید میتونستی بهترین تلویزیون بازار رو بگیری ولی الان چیز خوبی گیرت نمیاد متاسفانه
سونی x900e بسیار عالیه ولی خیلی گرون شده اطراف 11 تومن.
الجی اولد b7 هم طرفای 12 تومن هستش.
X930e هم اطراف 13 تومن.این مدل ها عالین.
سونی x8500e و سری mu سامسونگ یا ku فکرکنم گیرت بیاد با قیمتی که عنوان کردید ولی کیفیت تصویرش هم با توجه به قیمتش هم قابل قبول هستش

منظورت متوجه نمیشم میزاری رو sdr یعنی چی؟
یعنی همون استاندارد تصویر

Last edited by a moderator:

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
614
نام
آرش
متاسفانه با این قیمت که گفتی قبل عید میتونستی بهترین تلویزیون بازار رو بگیری ولی الان چیز خوبی گیرت نمیاد متاسفانه
سونی x900e بسیار عالیه ولی خیلی گرون شده اطراف 11 تومن.
الجی اولد b7 هم طرفای 12 تومن هستش.
X930e هم اطراف 13 تومن.این مدل ها عالین.
سونی x8500e و سری mu سامسونگ یا ku فکرکنم گیرت بیاد با قیمتی که عنوان کردید ولی کیفیت تصویرش هم با توجه به قیمتش هم قابل قبول هستش

ار قیمت ها درست خبر نداشتم تو دیجی کالا گشتم دیدم اکثرا این قیمت هستن (۴۹, ۵۰ اینچ ها )
حالاسعی میککنم اون ۱۲،۱۱ تومن هم جور کنم . حالا که اینقدر میخوام خرج کنم همون اولد میگیرم که دیگه همه آپشنا رو داشته باشه بعدا باز پشیمون نشم
حالا اگر این مدلا گیرم نیومد چیز مشابه هم بود ممنون میشم راهنمایی کنی. تا حدود ۳،۴ ماه دیگه احتمالابخرم این مدلا راحت گیر میان یا قدیمی هستن ؟

بعد یه سوال ، سونی که معمولا خیلی گرون تره برندا دیگس فرق اون مدل اولی مثلا که گفتی با ال جی b7 چیه تعجب کردم تو یه رنج قیمت هستن.

ممنون

Pouya30

کاربر سایت
Sep 3, 2018
12
دوستان کابل hdmi هم تاثیر آنچنانی داره تو کیفیت تصویر ؟
مانیتور رو عوض کردم و benq xl2730z گرفتم و با کابل خود پلی4 وصله
کنسول هم پرو نیست ...
سلام. منم benq xl2735 گرفتم. به پرو وصل کردم. با کابل hdmi 2 پنجاه هزار تومنی ولی فرقی با کابل خود سونی نداشت. یه مشکلی دارم. تو همه بازی ها تصویر من کشیده میشه وقتی به اطراف نگاه میکنم. مثلا اگه یه نوشته روبروی کاراکترم هست وقتی آروم به اطراف نگاه میکنم نوشته کاملا تار میشه. شما هم این مشکل رو دارین؟

• Like
Reactions: sadeghbb

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
دوستانی که OLED دارن، اگر بعنوان مونیتور استفاده میکنن توصیه میکنم از استیم نرم افزار Wallpaper Engine رو بخرن.
4 دلار هستش. برای جلوگیری از برن این فکر میکنم مفید باشه
آرشیو خیلی قشنگی از Dynamic Wallpapers داره.

• Like
Reactions: mohsen2012

Pouya30

کاربر سایت
Sep 3, 2018
12
دوستان پی اس فور پرو روی مانیتور فول اچ دی ۱۴۴ هرتز ۱ میلی ثانیه نباید ۶۰ فریم بر ثانیه بده؟ با بوست مود آن و سوپر سمپلینگ مود آف. خسته شدم از این همه لگ و کشیدگی و تاری تصویر. مشکل از کجاست عایا؟ خدا خیرتون بده.

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
دوستان پی اس فور پرو روی مانیتور فول اچ دی ۱۴۴ هرتز ۱ میلی ثانیه نباید ۶۰ فریم بر ثانیه بده؟ با بوست مود آن و سوپر سمپلینگ مود آف. خسته شدم از این همه لگ و کشیدگی و تاری تصویر. مشکل از کجاست عایا؟ خدا خیرتون بده.
درود.مشکل دقیق چه چیز هست دوست عزیز؟ شما با یک میلی ثانیه gtg اصلا نباید کشیدگی تصویر ببیند.
دقت داشته باشید شاید افکت موشن بلور بازی به تصویر کشیدگی میده در غیر اینصورت شما باید واضحترین تصویر ممکن رو میبینید.
قسمتی بعدی حرفتون رو هم متوجه نشدم اینکه گفتید چرا 60 فریم برثانیه نمیده،خب مشخصه چون تعداد فریم خروجی گرافیک ارتباطی به مانیتور نداره ،فقط مانیتور شما توانایی این رو داره که هر فریم رو بدون اینکه اثری از فریم قبلی بمونه، واضح نمایش بده که شما کشیدگی تصویر نبینید یا بهتر بگم نوشته های در حال حرکت را بهتر بتوانید بخوانید.
کلا مانیتور شما مشکلی در ارایه تصویر واضح نداره و برای اینکار ساخته شده،پس اگر موردی هست مربوط به تنظیمات دستگاه یا تنظیمات تصویر خود مانیتور میشه پس نگران نباشید.

دوستان کسی مانیتور 4k HDR سراغ داره جایی بفروشن؟ هرچی گشتم چیزی نتونستم پیدا کنم.
درود بر شما تا جایی که بنده اطلاع دارم وارد نشده مثل سری rog asus چون جز کالا های خیلی لوکس محسوب میشه احتمالش کم هست بشه پیدا کرد.اکثرا هم gsync و 144hz هستن با پنل ips که اصلا بدرد کنسول نمیخورن.ولی اگر برایpc بخوایین فکر کنم بشه ثبت سفارش کرد.والبته قیمت فضایی این محصول رو دست کم نگیرید

آخرین ویرایش:

1987msb

کاربر سایت
Jun 6, 2009
270
نام
محمد
با سلام به دوستان عزیز
با بودجه ی حداکثر 8 میلیون می تونم یه تلویزیون 4k از سامسونگ یا ال جی (سایز 55 اینچ) بخرم که هم برای بازی و هم فیلم دیدن خوب باشه؟
Motion خوبی داشته باشه و HDR هم داشته باشه. (سیستم عامل اندروید که ندارند؟! درسته؟)
ممنون.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
با سلام به دوستان عزیز
با بودجه ی حداکثر 8 میلیون می تونم یه تلویزیون 4k از سامسونگ یا ال جی (سایز 55 اینچ) بخرم که هم برای بازی و هم فیلم دیدن خوب باشه؟
Motion خوبی داشته باشه و HDR هم داشته باشه. (سیستم عامل اندروید که ندارند؟! درسته؟)
ممنون.

سلام
با توجه به وضعیت قیمتهای جدید تنها انتخابی که میتونی داشته باشی سامسونگ هست سری mu7980
سایز ۵۵ شاید با ۸ تومن هم نتونی بگیری آخرین باری که قیمتشو دیدم حدود ۹ تومن شده بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر