امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,347
نام
مسلم
Final Fantasy IX
final_fantasy_ix.jpg

8/10​

بعد از سه ماه بلاخره این بازی هم تموم شد. اولش میخواستم بعد از تموم کردن شماره 8 برم سراغ 7 معروف ولی شماره 9 یه جورایی خودش رو بهم تحمیل کرد و حالا اشکالی نداره ایشالا بعد از تموم شدن شماره 10 و 10-2 و 12 اگه ریمیک 7 نیومده بود و همچنان با همین سیستمی که شماره 15 رو بالا نمیاره سر میکردم شماره 7 رو هم تموم میکنم (شماره 6 رو هم با اینکه خیلی تعریفش رو شنیدم ولی وجداناً خیلی قدیمیه و اصلاً حسم نمیکشه برم سمتش:D).
اول از همه بگم که شاید شماره 8 یه ذره انتظاراتم رو زیادی بالا برده بود و باعث شد که با شروع شماره 9 حسابی توی ذوقم بخوره. داستان بازی به هیچ وجه شاهکاری نیست که انتظار داشتم و فقط یه در حد یه داستان فانتزی معمولی هست. شخصیت ها هم با اینکه خوب هستن ولی بعضی هاشون مثل کوئینا (؟!) و آمارات اضافی هستن و اصلاً نیازی بهشون نبود. از طرف دیگه ستینگ و جهان بازی بیشتر به سمت فانتزی رفته و به نظرم این یه نکته مثبت به حساب میاد چون بلاخره این فاینال فانتزی هست و بیشتر توقع دارم فانتزی باشه تا سیاسی و ...
یه مورد دیگه که خیلی منو ناامید کرد عوض شدن گیم پلی بازی بود که بعداً با یکمی تحقیق فهمیدم که هر سری این اتفاق میوفته و هر شماره از فاینال فانتزی گیم پلی به کل زیر و رو میشه. هر چند با جلو رفتن و باز شدن قابلیت های جدیدتر از سختی زیاد بازی هم کاسته شد به گیم پلی جدید عادت کردم ولی بازم به نظرم گیم پلی شماره 8 خیلی خیلی بهتر از این بود و شخصاً برای اولین بار بود که میدیدم به جای سیستم قدیمی لول آپ با اختصاص دادن جادوهای مختلف به ویژگی های هر شخصیت بشه ضعف هاش رو پوشوند یا قابلیت هاش رو بهبود بخشید (یه چیزی مثل همون کاری که در پرسونا با استفاده از پرسوناهای مختلف انجام میدن). مینی گیم کارت بازی هم دوباره در این سری تکرار شده بود ولی برعکس شماره 8 کاملاً اهمیت خودش رو از داد و جایگاه خودش رو به مینی گیم چوکوبو هانت داده بود که به خاطر اینکه خیلی طولانی و حوصله سربر بود من انجامش ندادم و به همین خاطر هم خیلی از آیتم های خوب بازی رو به صورت خودکار از دست دادم.
از نظر موسیقی بازی خیلی خوب بود و آهنگ بک گراند بعضی از مکان ها یادآور آهنگ قلعه اولتمشیا در شماره 8 بود و قشنگ میشد حس ناامیدی، ترس و پوچی رو درشون احساس کرد.
از نظر گرافیک و انیمیشن باورش سخته که بفهمی این شماره با اینکه فقط یه سال بعد از شماره 8 اومده و روی همون کنسول هم اجرا شده ولی تا این اندازه پیشرفت کرده باشه.

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
923
نام
سعید
دهنت...:)) حتما میدونی تو ایران برای دور زدن فاجعه گفتن اسم بازی چطور تلفظش میکردن که. /GEEDEN/ میگفتن!! :D

ولی خب من هنوزم معتقدم رسول (!) یا همون messenger یه بازی مدرنه تا کلاسیک. اومده ایده سفر در زمانش رو ارائه بده و از اونجاست که دیگه هر چه بیشتر با نینجا گ*** فاصله میگیره. یعنی شما جای نینجا یه خرگوش سبزرنگ که چوب دستشه هم بزاری کاراکتر اصلی، هیچ چیزی از ماهیت بازی عوض نمیشه.:D نقد گیم اسپات رو هم بیخیال. polygon رو بچسب. :Shrewd::D

راستی به این ویدئو هم اشاره میکردی بد نبود. من خودم سر همین ویدئو جوگیر شدم دانلودش کردم. :D

پ.ن: سوال اول نقدت هم بی جواب موند.

فکر نمی کردم کسی اینجا اصلا این بازی رو بشناسه یا عجیب تر از اون Ninja gaiden های میکرو رو انجام داده باشه....خیلی خوشحال شدم :x و واقعا به این جمله ایمان آوردم که هیچ کس تنها نیست...قبل از نوشتن می خواستم بهتون پیام بدم که با اجازه شما من هم در مورد این بازی چند یا چندین خط بنویسم لطفا حمل بر اسکی رفتن نفرمایید....^:)^

در مورد مدرن یا کلاسیک هنوز به اون حد از هوشمندی نرسیدم که تفاوت رو احساس کنم...ولی بازی به من خیلی حال داد...کلا من هر بازی که نینجا توش باشه خیلی دوست دارم نمونه اش mini ninjas ..درسته حق با شماست ,هیچ بازی نمیتونه جای اون 3 شماره نخست رو بگیره....بیشترین شباهت این بابا هم به ninja gaiden طرز لباس پوشیدنش هست تا چیزهای دیگه....[-(

ویدئو رو دیدم خیلی جالب بود اینا چقدر پیر و پلاسیده شده بودند در مقابل اینا , به زنم به تخته میاموتو خیلی خوب مونده... خدا ازشون نگدره اینا که خودشون این طور ناشیانه بازی میکردند چطور دلشون میومد اینقدر تو بچگی ما رو پرت کنن تو دره و رودخونه و مواد مذاب....:Angry:

اون سوال هم که متعلق به خودتون هست استاد , ما فقط زحمت کپی پیست رو کشیدیم ...ولیکن من به جواب مستقیم اعتقادی نداشتم و ندارم و بیشتر از حق الجوهر نمره میگرفتم....
حق الجوهر : هر آنچه که نصیب شاگرد گردد به واسطه استاد به زیادت مصرف جوهر قلمدان نه صرفا صحت مطالب عنوان.....:-??

آخرین ویرایش:

HITMAN ISO 9001

کاربر سایت
Aug 27, 2018
50
نام
hkgjhgfj
فکر نمی کردم کسی اینجا اصلا این بازی رو بشناسه یا عجیب تر از اون Ninja gaiden های میکرو رو انجام داده باشه....خیلی خوشحال شدم :x و واقعا به این جمله ایمان آوردم که هیچ کس تنها نیست...قبل از نوشتن می خواستم بهتون پیام بدم که با اجازه شما من هم در مورد این بازی چند یا چندین خط بنویسم لطفا حمل بر اسکی رفتن نفرمایید....^:)^

در مورد مدرن یا کلاسیک هنوز به اون حد از هوشمندی نرسیدم که تفاوت رو احساس کنم...ولی بازی به من خیلی حال داد...کلا من هر بازی که نینجا توش باشه خیلی دوست دارم نمونه اش mini ninjas ..درسته حق با شماست ,هیچ بازی نمیتونه جای اون 3 شماره نخست رو بگیره....بیشترین شباهت این بابا هم به ninja gaiden طرز لباس پوشیدنش هست تا چیزهای دیگه....[-(

ویدئو رو دیدم خیلی جالب بود اینا چقدر پیر و پلاسیده شده بودند در مقابل اینا , به زنم به تخته میاموتو خیلی خوب مونده... خدا ازشون نگدره اینا که خودشون این طور ناشیانه بازی میکردند چطور دلشون میومد اینقدر تو بچگی ما رو پرت کنن تو دره و رودخونه و مواد مذاب....:Angry:

اون سوال هم که متعلق به خودتون هست استاد , ما فقط زحمت کپی پیست رو کشیدیم ...ولیکن من به جواب مستقیم اعتقادی نداشتم و ندارم و بیشتر از حق الجوهر نمره میگرفتم....

نزن این حرفارو. صاحب مجلس خودتی. اصلا این تاپیک بدون پست های طولانی جنابعالی (اشاره تلویحی به نظر یکی از کاربران بازیسنتر:D) از صفا میافته. چه برسه بخواید از یکی مثل من اجازه بگیرید!!

بله بله البته من اون موقع سنی نداشتم که بخوام نینجا گ**** رو با اون درجه سختی مراحلشو رد کنم!! برادرهای بزرگترم سهم زیاد در آشنایی من با این فرنچایز داشتن. الان مُد شده ملت تو یوتیوب میرن let's play میبینن، ما از همون اول تو این کار بودیم. :D بعدش که دیگه سن رفت بالاتر خودمون هم دستی در این فرنچایز دوست داشتنی پیدا کردیم.

بله دقیقا. صحیح میفرمائید. ارادتمندیم. لیگن حقیقتش اون کلمه بولدشده رو نگرفتم یعنی چی. ارادتمندیم.

حق الجوهر : هر آنچه که نصیب شاگرد گردد به واسطه استاد به زیادت مصرف جوهر قلمدان نه صرفا صحت مطالب عنوان....
استاد؟ :oجوهر؟:o قلمدان؟:-t شیب؟ بام؟ ...... ولش کن بابا اصلا بی خیال. خودتان را عشق است:D

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
call of duty ww2
upload_2018-9-5_18-59-29.jpeg
بازی رو تموم کردم. فک کنم 12 مرحله بود. بازی خوبی نبودمتاسفانه.
انتظار داشتم بعد از چرت پای فضایی دوباره ی چیزی مثل نسخه ww1 باشه
ولی خیلی ضعیف نر بود.بازی از لحاظ گیم پلی مثل نسخه های قبلی خوب و رووانه
ولی باز گرافیک و صداگذاری ضایع

آخرین بازی جنگ جهانی من بتل 1 بود ک در مقایسه با اون بازی
کال اف واقعا ضعیف بود. حتی بخش داستانی کال اف ک همیشه سرتر از
بتل بود اینجا کم میاره

نقاط مثب : گیم پلی
گات سین ها با گرافیک خوب

نقاظ ضعف : گرافیک داخل بازی
صدا گذاری : صدای اسلحه ها و بمب و نارنجک ها انگار صدای اسباب بازی میدن
باگ ها چرت پرت ک البته مشکلی در روند داستان نداشت

بالانس نبودن مراحل : مراحل اول نمی تونستی از جات بلند بشی زرتی کشته میشدی
مراحل وسط راحت میتونستی دست بزاری روی دکمه شیفت و بری:|:))

امتیاز نهایی :7​

• Like
Reactions: MK_COD

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
call of duty ww2
View attachment 92365

بازی رو تموم کردم. فک کنم 12 مرحله بود. بازی خوبی نبودمتاسفانه.
انتظار داشتم بعد از چرت پای فضایی دوباره ی چیزی مثل نسخه ww1 باشه
ولی خیلی ضعیف نر بود.بازی از لحاظ گیم پلی مثل نسخه های قبلی خوب و رووانه
ولی باز گرافیک و صداگذاری ضایع

آخرین بازی جنگ جهانی من بتل 1 بود ک در مقایسه با اون بازی
کال اف واقعا ضعیف بود. حتی بخش داستانی کال اف ک همیشه سرتر از
بتل بود اینجا کم میاره

نقاط مثب : گیم پلی
گات سین ها با گرافیک خوب

نقاظ ضعف : گرافیک داخل بازی
صدا گذاری : صدای اسلحه ها و بمب و نارنجک ها انگار صدای اسباب بازی میدن
باگ ها چرت پرت ک البته مشکلی در روند داستان نداشت

بالانس نبودن مراحل : مراحل اول نمی تونستی از جات بلند بشی زرتی کشته میشدی
مراحل وسط راحت میتونستی دست بزاری روی دکمه شیفت و بری:|:))

امتیاز نهایی :7​
البته اول با احترام به نظر شما:D
فقط یه نکته ای که هست اینه که این COD داستان یه سربازی بوده از نرماندی تا راین.. خداییش انتظار دارین مرحله نرماندی رو آسون بسازن ؟ روایت از لوکیشن های واقعی گرفته شده .. جنگ بعضی جاها آسون تر میشه مخصوصا اون آخرش که آلمان ضعیف میشه.من خیلی به اتفاقات جنگ جهانی علاقه دارم و خیلی راجبش حالا به هر طریقی فهمیدم! این که اون چیزایی که شنیدم و خوندم اینقدر دقیق و خوب تو بازی اورده.. شما اگرم اصلا از بازی لذت نبری همین که یه دور بریش یه چیزایی از جنگ دستت میاد.. نرماندی.آزادکردن پاریس. شهرهای آلمان که تو جنگ چقدر ویرون شدن.تانک تایگر که ضعفش پشتش بود. حمله به راین اردوگاهای کار اجباری..مفصل سرما.
سوال اینه:
به نظر شما باید نرماندی آسون باشه فقط چون اول بازیه؟ اصلا به نظر شما قصد بازی اینه؟

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
فقط یه نکته ای که هست اینه که این COD داستان یه سربازی بوده از نرماندی تا راین.. خداییش انتظار دارین مرحله نرماندی رو آسون بسازن ؟ روایت از لوکیشن های واقعی گرفته شده .. جنگ بعضی جاها آسون تر میشه مخصوصا اون آخرش که آلمان ضعیف میشه.من خیلی به اتفاقات جنگ جهانی علاقه دارم و خیلی راجبش حالا به هر طریقی فهمیدم! این که اون چیزایی که شنیدم و خوندم اینقدر دقیق و خوب تو بازی اورده.. شما اگرم اصلا از بازی لذت نبری همین که یه دور بریش یه چیزایی از جنگ دستت میاد.. نرماندی.آزادکردن پاریس. شهرهای آلمان که تو جنگ چقدر ویرون شدن.تانک تایگر که ضعفش پشتش بود. حمله به راین اردوگاهای کار اجباری..مفصل سرما.
سوال اینه:
به نظر شما باید نرماندی آسون باشه فقط چون اول بازیه؟ اصلا به نظر شما قصد بازی اینه؟
داداش دیگه آلمان هرچقدرم ضعیف بشه دلیل نمیشه ک وسط رگبار 100 نفر از وسطشون رد بشی چیزی نشه:D
من متوجه نشدم یعنی چی جنگ بعضی جاها آسون تر میشه!! هرچقدرم آسون بشه خلاصه گلوله ک نمیفهمه آسونه سخته:D وقتی مثلا اول مرحله با 3 گلوله میمیری باید وسط بازی هم با 3 گلوله بمیری نه اینکه بگی اون مرحله آلمان ضعیف بود با 5 گلوله میمردی:D
نمیدونم خلاصه مطلب رسوندم یا نه

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
داداش دیگه آلمان هرچقدرم ضعیف بشه دلیل نمیشه ک وسط رگبار 100 نفر از وسطشون رد بشی چیزی نشه:D
من متوجه نشدم یعنی چی جنگ بعضی جاها آسون تر میشه!! هرچقدرم آسون بشه خلاصه گلوله ک نمیفهمه آسونه سخته:D وقتی مثلا اول مرحله با 3 گلوله میمیری باید وسط بازی هم با 3 گلوله بمیری نه اینکه بگی اون مرحله آلمان ضعیف بود با 5 گلوله میمردی:D
نمیدونم خلاصه مطلب رسوندم یا نه
من نتونستم رو veteran شیفت بگیرم برم.. نهایت با 3 تا تیر میمردم. کاور گیریام بعضا طولانی هم میشد.
فرق تیر ها هم اینه که یکی از mg42 بوده یکی از m1 یکی از مسلسل ...
توجیه نداره بازی رو درجه آسون بازی کنید بیاید بگید چرا اینقدر آسونه!من هنو آخر مرحلهhill رو که یه تایگر با کلی نیرو میانو یادمه همون مرحله ای که شما دویدی رفتی رو من زخم شدم تا رد کنم
من تا فردا میتونم دلیل بیارم به شرطی که شما قانع شی

• Like
Reactions: kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
سوال اینه:

موافقم . خیلی بازی عالی بود و واقع گرایانه

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
من نتونستم رو veteran شیفت بگیرم برم.. نهایت با 3 تا تیر میمردم. کاور گیریام بعضا طولانی هم میشد.
فرق تیر ها هم اینه که یکی از mg42 بوده یکی از m1 یکی از مسلسل ...
توجیه نداره بازی رو درجه آسون بازی کنید بیاید بگید چرا اینقدر آسونه!من هنو آخر مرحلهhill رو که یه تایگر با کلی نیرو میانو یادمه همون مرحله ای که شما دویدی رفتی رو من زخم شدم تا رد کنم
من تا فردا میتونم دلیل بیارم به شرطی که شما قانع شی
داداش من نه این بازی و نه هیچ بازی دیگه ای رو روی درجه سختی آسون بازی نکردم
یا روی نرمال میرم یا سخت اینم روی نرمال رفتم. حالا اینجا برای امتیاز دادنه
اگه دلیل دارین توی تایپک بگین و منو منشن کنین تا جوابتون رو بدم
حتی با چاقو هم باشن دلیل نمیشه با شیفت بری از وسطشون بعد دیگ اونا یهو غیب بشن دیگ نیان سراغت. این اتفاق دقیقا تو مرحله قطار افتاد ک من فرار کردم توی ی اتاق و کل دشمنای پشت ب فنا رفتن از در نیومدن تو:D
الان ک متا رو دیدم متاشم همین حدوداس
بهرحال باز نظری داشتین توی تایپک بازی بگین منشن کنین تا بحث اونجا ادامه بدیم:D

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
سوال اینه:
دقیقا این نسخه از کال به جرات میگم یکی از بهترین نسخه ها بود به خصوص که پک احیای سلامتی اضاف شده بود و مرحله ازاد کردن پاریس یکی از بهترین لول دیزاین ها رو داشت و البته یکی از بهترین و به یاد ماندنی ترین مراحل تاریخ بازی ها طراحی فیس ها لیپ سینک گفتنا هم بی نظیر بود

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
images.jpg
خو رفتم سراغ یه بازی تو سبک Beat 'em up یا همون سبک شورش در شهر خودمون بازی توسط یه شرکت تقریبا تازه تاسیس که تو انگلستان هست به نام Paw Print Games ساخته شده.
داستان بازی از این قراره که زامبی به لندن حمله کردن گروه شما که 4 نفر هستن که 3تاش مرده و یه زن باید با زامبی ها مقابله کنید داستان بازی همینه و بس که البته بازی های تو این سبک داستان نیست که کاربر جذب میکنه بلکه گیم پلی هست
گیم پلی بازی هم که در ابتدا شما میتونید از 4 شخصیت موجود یکی رو انتخاب کنید که دقیقا مثل هم هستن و اینجوری نیست که هر کدوم قابلیتهای ویژه داشته باشن فقط قابلیت مشت و لگد و یه قدرت ویژه که برای تمام شخصیت ها یکسانه و درست مثل شورش در شهر هر بار استفاده کنید از خط جونتون کم میشه و استفاده از سلاح سرد تو محیط دارید و البته یه سری اسکیل هستن که با پیدا کردنشون تو محیط یا با خرید از بخش فروشگاه تو بازی میتونید به دست بیارید که حرکات جدیدی رو رو زامبی پیاده کنید تنوع دشمن ها تقریبا میشه گفت قابل قبوله و باس فایت ها در اوایل بازی تنوع خوبی داشت اما تقریبا بعد از 3یا 4 مرحله بازی همون باس فایت های تکراری رو مجبور میکرد باهاشون مبارزه کنی که یه ضد حال بود این قضیه بازی هم در کل 11 مرحله هست ومحیط و مراحل بازی هم متفاوت هستن و طراحی خوبی دارن.
گرافیک بازی هم سبک کارتونی جالبی داره طراحی شخصیت ها و زامبی ها جالبه و این گرافیک کارتونی با خشونت بازی حس جالبی میده.
صداگذاری موسیقی هم مناسبه هر چند که موسیقی ها بازی میتونست بیشتر از این باشه و به تکرار نیفته.
در کل بازی ارزش تجربه رو داره و میتونید برای تقریبا 2 ساعت وقتتون پاش بذارید
نمره : 6.5

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
b17797bb991715750427787f93a6215f.jpg
خو بازم یه بازی Beat 'em up و البته ایزومتریک یا همون top and down این بازی توسط استدیویی تازه تاسیس Sobaka Studio که در مسکو روسیه هست ساخته شده.
داستان بازی راجب مردی به نام واسیلی که شباهت عجیبی به کریتوس داره بسیار قوی هیکل تنومند هست که تو یه شرکت بزرگ اسلحه سازی و تکنولوژی مخوف کار میکنه که این شرکت تصمیم میگیره به واسطه قدرت ونیرو واسیلی اونو با استفاده از تکنولوژیشون تبدیل کنند به سرباز های فرا زمینی که این موضوع باعث میشه که واسیلی مخالفت کنه و از اون شرکت فرار کنه با هلکوپتر که در بین راه هلکوپترش سقوط میکنه در اطراف یه کوه که یه معبد وجود داره که رییس اون معبد به کمک واسیلی میاد و اونو به معبد میبره واسیلی حدود 22 سال اونجا به دور از هر خشونت تیراندازی و ابزار بودن و سگ مطیع بودن البته به گفته خودش زندگی جدید اغاز میکنه و اونجا به قولی خونه جدیدش میشه اما از اونجا که شرکت که واسیلی توش کار میکرد یه قانون دارن که هر کی از شرکت استعفا بده میکشنش بلاخره مخفیگاه واسیلی پیدا میکنند و تمام افراد معبد و رییس معبد که واسیلی علاقه زیادی بهش داشت همه رو قتل عام میکنند داستان بازی همینه و البته در ادامه بازی با کات سین های که حالت کمیکی دارن از گذشته واسیلی و اتفاقاتی که افتاده براش پرده برمیداره اما داستان کلی بازی همون کلیشه انتقام هست.
گیم پلی بازی شامل مشت ولگد که شامل ضربات قدرتی هم هر دو میشن استفاده از سلاح سرد و گرم و البته استفاده از محیط میشه به عنوان مثال میتونید وقتی دشمن در کنار اتش هستن با زدن کلیدی دشمن رو تو اتش بندازید یا کلشو به ستون بکوبید یا فرو کنید تو شاخه درخت شکسته و... بازی خشونت بسیار زیادی داره و البته به شدت همین خشونت لذت بخش کرده مبارزات رو و مبارزات بازی در مراحل اولیه چالشی ندارن به اون صورت اما در مراحل بالاتر بسیار سخت میشن و باید حساب شده عمل کنید اما مشکلی که بازی داره اینه که سریع دستشو براتون رو میکنه و به غیر از تنوع سلاح ها که بد نیست همون اول های بازی تمام قابلیت ها رو به شما میده تقریبا تا مرحله 5 بازی و دیگه تا انتها بازی که 18 مرحله اس که به نظر من صرفا اب بستن به بازی بوده هیچ قابلیتی رو بهتون نمیده که نکته منفی به حساب میاد اما یکی از قایلیت های بازی اینه که که شما پس از ضرباتی به دشمن میتونید با زدن کلیدی تمام کننده رو دشمن اجرا کنید که تنوع خوب خشونت زیادی داره تنوع دشمن ها هم خوبه و دشمن های هستن که شمارو به چالش بکشونن بازی در کل 4 تا هم باس فایت داره که بسیار سطحی مبارزه باهشون طراحی شده و هیچ چالشی به اون صورت ندارن.
اما گرافیک بازی با انجین انریل 4 ساخته شده که واقعا گرافیک زیبا رو به نمایش گذاشته و از طراحی خون تا نور پردازی طراحی اب و تکسچرها خوب کار شده اما سازندگان بی تجربه تو بهینه سازی بازی بد عمل کردن یه سری مراحل فریم به طرز چشمگیری میاد پایین که حتی تا 40 فریم دراپ میکنه ینی یه سری مراحل من فریم 20 تا میگرفتم ! درسته که شاید 2یا 3 مرحله این اتفاق میفتاد اما اصن قابل توجیه نیست این دراپ فریم وحشتناک.
موسیقی و صداگذاری بازی خوبه و صداپیشه واسیلی کاملا صدا پر ابهت داره
در کل بازی اگه با مشکلاتی که گفتم خصوصا اون دراپ فریم شاهکار کنار میاید این بازی که تایم گیم پلیش چیزی بین 5 ساعت اینا هست البته بدون جمع کردن کالکتبل های بازی که با جمع کردنشون ارت ورک های بازی براتون انلاک میشه رو بازی کنید.
نمره : 6

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
980_347480214.jpg

Assassins Creed Chronicles China - 2015

نکات خوب: تجربه یک نسخه متفاوت از سری اساسین کرید، طراحی هنری خوب بازی،مراحل گریز هیجان انگیز هستند.

نکات بد: کوتاهی بازی، عدم چالش برانگیز بودن بازی، سیستم مبارزات محدود،داستان نه چندان قدرتمند نسبت به نسخه های اصلی

SCORE :6

شروع بازی: 13 شهریور 1397
پایان بازی: 15 شهریور 1397

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
980_347480214.jpg

Assassins Creed Chronicles China - 2015

نکات خوب: تجربه یک نسخه متفاوت از سری اساسین کرید، طراحی هنری خوب بازی،مراحل گریز هیجان انگیز هستند.

نکات بد: کوتاهی بازی، عدم چالش برانگیز بودن بازی، سیستم مبارزات محدود،داستان نه چندان قدرتمند نسبت به نسخه های اصلی

SCORE :6

شروع بازی: 13 شهریور 1397
پایان بازی: 15 شهریور 1397

این 3 قسمته که قسمت های بعدی تو هند روسیه هستن که فکر کنم اونا هم راضیت کنه ارزش تجربه رو دارن البته راجب چالشی نبودن بازی بگم که اگه میخواستی که مدال طلا بگیری باید با برنامه کاری میکردی و مخفی کاری به صورت کامل که خو کار سخت میشد و البته تایم گیم پلی هم بالا میرفت

• Like
Reactions: kamyy

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
9aba7e6cb0c1a862247fc50d55feb3b2.png
بازم یه بازی ایزومتریک و البته Beat 'em up که توسط استدیو تازه کار Team Shifty ساخته شده .
داستان بازی از این قرار که یه ادم ثروتمند خلافکار به نام چیرمن استون یه وسیله ای به نام مگا پلوتونیم رو در اختیار داره وظیفه شما اینه این وسیله که خطرناک رو بدزدید نذارید این شخص استفاده کنه از این وسیله خطرناک داستان بازی حرفی برای گفتن نداره و درهمین خلاصه شده
اما گیم پلی بازی دقیقا مثل بازی ابر شاهکار هات لاین میامی هست اما با یه ایده فوق العاده جالب و هوشمندانه به نام تلپورت کردن البته که شخصیت شما مشت زدن و استفاده از سلاح های سرد و حتی وسایل اطراف رو در اختیار داره اما همین ایده هوشمندانه و بسیار جالب بازی بازی دارای هویت کرده و به هیچ وجه اینطوری نیست که بگید که این یه تلقید از هات لاین میامی تموم شد رفت اگه هات لاین میامی رو بازی کرده باشید حتما خبر دارید که اون بازی چقدر بازی چالشی و البته لذت بخش بود حالا مستر شیفتی رو چندین چند برابر از اون بازی سخت تر بدونید سرعت بازی بی نهایت بالاس به لطف قابلیت که در اختیار دارید و مدام باید درحال تلپورت کردن باشید و کشتن دشمن ها که وقتی این کشتن دشمن ها به یه حد نصاب برسه شما یه قابلیتی هم پیدا میکنید که میتونید وقتی به سمتتون گلوله شلیک شد زمان اهسته کنید البته این اتفاق به صورت خودکار اتفاق میفته مثل هات لاین میامی شما با کوچکترین ضربه میمیرید و باید تمام دشمن های اون بخش بکشید که در براتون بازبشه در حقیقت اون در چک پوینت بازی هست و در بعضی مراحل هم باید فقط فرار کنید پس باید حساب شده فکر شده عمل کنید مراحل اولیه اسون هستن چالشی ندارن به اون صورت اما صبر کنید ! اشکش مانده ! خصوصا مراحل بالاتر که تا دلتون بخواد کشته میشید من خودم به شخصه از هیجان اضطراب استرس وفوران ادرنالین داشتم سکته میکردم و بعید میدونم موقع تجربه بازی این اتفاق ها برای شما نیفته اما بازی یه جادو داره که شما هر بار که کشته شید امکان نداره بگید بیخیالیش و بازی رو بزنید پاک کنید بلکه با هر بار کشته شدن انگیزه تون بیشتر میشه و وقتی اون بخش اشک در بیار رد میکنید یه نفس از تمام وجودتون میکشید بارها این اتفاق برای خودم افتاد پس خودتون امده کنید برای یه گیم پلی فوق العاده چالشی سخت و اشک دربیار که هیچ رحمی نداره و تو تمام مراحلش که در کل 18 تا مرحله هست البته به جز تنها باس فایت بازی که همون چیرمن استون هست که متاسفانه مثل اب خوردن کشته میشه که این نکته واقعا منفی وعجیبه تا جایی که میتونه سعی میکنه شمارو شکنجه بده هر چند که محیط های بازی تنوع انچانی ندارن به جز چند مرحله اخر درسته که بازی کل مراحلش تو برج شخصیت بد داستان چیرمن استون هست اما میشد محیط ها تنوع بهتری داشته باشن. یه نکته به شدت منفی که از بازی دیدم این بود که تو مراحل اخر بازی بودم بعد از کشتن خیل عظیم دشمن ها و بند امدن نفسم وقتی که وارد در شدم برم بخش بعد بازی بدون هیچ اخطاری فلان کمپلت پرید بیرون و منو با صفحه دسکتاپ روبرو کرد ومجبور شدم اون مرحله رو از اول برم :|
راجب گرافیک بازی که با انجین یونیتی ساخته شده خیلی ساده اس وکاملا با بازی جور درمیاد اما نکته که خیلی برام جالب توجه بود تخریب پذیری کامل محیط که توش هستید خوشبختانه در کل افت فریم نداره بازی به جز مراحل اخر بازی که باز جای شکرش باقیه !
راجب موسیقی صداگذاری که یکی از بهترین بخش های بازی هست موسیقی ها به شدت با بازی همانگه وکاملا استادانه ساخته شدن و واقعا حس خوبی ازشون میگیرید صداگذاری هم که مشکل خاصی نداره وصدای اسلحه ها انفجار شکستن شیشه و.... همگی خوب هستن.
در کل این بازی رو به شدت پیشنهاد میکنم این بازی درست سخت چالشی هست و اشک دربیار اما این سختی به شدت لذت بخشه واکان نداره شما بمیرید بگید شیفت دیلیت برو پی کارت ! نه به هیچ وجه اینطور نیست و نمیشه بلکه انگیزه شما صد برابر میشه و وقتی که بازی که تایم گیم پلیش که به طور کامل مشخص نیست از این لحاظ که شاید برای یکی 2 ساعت طول بکشه برای یکی 20 ساعت با توجه به نمردن و مردنشون رو تموم میکنید بازم یه نفس عمیق عمیق عمیق از تمام وجودتون میکشید البته میتونید مراحل دوباره برید با مدت زمان کوتاه تر و کشته شدن کم که دیگه میل خودتونه !
نمره :8

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر