sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
Nooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
==
خارج از شوخی واسه گرالت زیادی گوگولیه، حس سختی کشیدگی و عمر زیاد رو نمی‌تونه منتقل کنه:D
واسه ویلگفورتز یا کاهیر انتخاب بهتری بود.
حالا کاری به قیافش ندارم ولی صداش به نظرم مناسب این نقش ـه یکم فیلتر بندازن روش خش دارش کنن من دیگه هیچی نمیخوام :D صورتش هم ایشلا با گریم سنگین حلش میکنن نگران نباش :-"

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
حالا کاری به قیافش ندارم ولی صداش به نظرم مناسب این نقش ـه یکم فیلتر بندازن روش خش دارش کنن من دیگه هیچی نمیخوام :D صورتش هم ایشلا با گریم سنگین حلش میکنن نگران نباش :-"
تو نقشهای به جز سوپرمنش کاریزمای خوبی هم داره (Man from Uncle مثلاً) ولی یه پختگی‌ای می‌خوام از بازیگر گرالت که تو این دوستمون نمی‌بینم :D
در صورت تداخل واسه سوپرمن بعدی کل صورتش رو باید با جلوه های ویژه دستکاری کنن :D

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
هنری کویل گزینه بدی برای گرالت نیست ولی فکر میکنم نیکولای کاستر (جیمی لنیستر) گزینه خیلی بهتری بود

Sent from my iPhone using Tapatalk

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
8m8_dmqkzjtx4aau0dm.jpg

9qlk_dmqf3uoxoaakn8x.jpg

imyq_dmqqajiwwaactip.jpg

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
Henry Cavill to star as Geralt in Netflix’s Witcher series
Henry cavill در نقش gearlt در سریال witcher بازی خواهد کرد:|
................
همین چند روز پیش بود که یکی از دوستان گفته بود این بچه سوسولا بدرد بازی تو نقش geralt نمی خورن:)):|
نمردیم و مفهوم بچه سوسول رو هم فهمیدیم :| طرف خودش گیمره و گفته که گرالت رو خیلی دوست داره و با ویچر کلی حال کرده و دوست داره جا شخصیت گرالت بازی کنه همه جوره هم به این نقش میخوره بعدم حالا جدای اینا همینکه بازیگر اسمی اووردن خودش نشون میده اهمیت زیادی برا سریال قائل ـه نتفلیکس چه بسا اگه تر نزنن سرش گات لول براش خرج کنه ! به جای این گیر دادنا دعا کنید عوامل سریال مثل ادم افتباس کنن نشه مثل هزار و یک مثال دیگه :|

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
نمردیم و مفهوم بچه سوسول رو هم فهمیدیم :| طرف خودش گیمره و گفته که گرالت رو خیلی دوست داره و با ویچر کلی حال کرده و دوست داره جا شخصیت گرالت بازی کنه همه جوره هم به این نقش میخوره بعدم حالا جدای اینا همینکه بازیگر اسمی اووردن خودش نشون میده اهمیت زیادی برا سریال قائل ـه نتفلیکس چه بسا اگه تر نزنن سرش گات لول براش خرج کنه ! به جای این گیر دادنا دعا کنید عوامل سریال مثل ادم افتباس کنن نشه مثل هزار و یک مثال دیگه :|
من نگفتم داداچ یکی از کاربرا گفته بود الان که عکسا رو دیدم نظر خودمم عوض شد :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
من نگفتم داداچ یکی از کاربرا گفته بود الان که عکسا رو دیدم نظر خودمم عوض شد :D
نکته جالب انتخابش اینجاست که ظاهرا به شدت دنبال بازیگر میگشتن این بنده خدا هم اظهار نظر کرده تهیه کننده سریال هم سریع دیده و قبول کرده خیلی هم خوب :D
======================
@majidred2011 تحویل بگیر :D

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
نکته جالبش انتخابش اینجاست ظاهرا به شدت دنبال بازیگر میگشتن این بنده خدا هم اظهار نظر کرده تهیه کننده سریال سریع دیده و قبول کرده خیلی هم خوب :D
======================
کارشون که جالب بود موضوع اینه که خیلیا هستن که از henry cavill بهترن.....حالا یکی مثل دیو باتیستا میاد میگه میخوام تو نقش مارکوس فینیکس بازی کنم ادم حسابش نمی کنن:D فکر نکنم از نظر اقتباس گند بزنن چون بیشتر باید از روی کتاب بسازنش تا بازی:D

• Like
Reactions: majidred2011

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
نکته جالب انتخابش اینجاست که ظاهرا به شدت دنبال بازیگر میگشتن این بنده خدا هم اظهار نظر کرده تهیه کننده سریال هم سریع دیده و قبول کرده خیلی هم خوب :D
======================
در مورد سوسول بودن من هنوز سر حرفم هستم :-" :-" درکل ناراحتم نشدم و اگه یک گریم سنگین خیلی خسته خوب براش بزنن که اون ابهت گرالتو بده که چرا ناراضی باشم :D
هنوز فک میکنم گزینه های بهتری هم بود ولی خب همینکه یک بازیگر درست و حسابی رو باز واسش گذاشتن جای شکر داره :D
ولی یه پختگی‌ای می‌خوام از بازیگر گرالت که تو این دوستمون نمی‌بینم :D
دقیقا مشکل منم با همینه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر