چگونگی رایت سی دی یا دی وی دی پلی استیشن2

SAEED VS DARK

کاربر سایت
Jan 8, 2007
169
نام
Saeid
سلام دوست عزیز highlight
من برای ps2 دی وی دی زایت میکنم روی مدل فت براحتی اجرا میکنه..ولی رو اسلیم هیچکدوم اجرا نمیشه! متد رایتشون فرق داره با هم؟؟؟

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام دوست عزیز highlight
من برای ps2 دی وی دی زایت میکنم روی مدل فت براحتی اجرا میکنه..ولی رو اسلیم هیچکدوم اجرا نمیشه! متد رایتشون فرق داره با هم؟؟؟
سلام دوست گرامی
در عمل نباید فرقی داشته باشند گرچه برای خودم هم روی فت خیلی راحت میاورد ولی توی اسلیم فکر میکنم (اطمینان ندارم) که لنزش با اون قدرت عمل نکنه. در هر صورت رایت به یه شکل هستش.

aidin018

کاربر سایت
Nov 4, 2011
4
نام
aidin
سلام.من نمیتونم تصویرهارو ببینم.این ارور رو میده.
wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 768x529
لطفا راهنمایی کنید.با تشکر.

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
سلام.من یه بازی ps2 دانلود کردم .فرمت بازی bin هستش.هرکاری کردم رو ps2 اجرا نشد.(هم یه بار با MagicISO به iso تبدیلش کردم بعد رایتش کردم جواب نداد هم یه بار همینجوری با همون فرمت رایت کردم جواب نداد)چی کار کنم؟من اکثر بازی های ps2 که فرمتشون iso هستش دانلود و رایت میکنم با همین نرم افزارها جواب میده ولی بعضی از بازی ها که فرمتشون bin هستش چه تغییر بدم چه تغییر ندم کار نمیکنه.

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
سلام چرا برا من عکسای اموزشی بالا باز نمیشه
سلام تاپیک مربوط به نزدیک به 10 سال قبله! و عکسا روی parsaspace که تازه اومده بود اپلود شده بودن الان خیلی وقته که از بین رفته . مثلا ادرس یکی از عکسا این بود : http://masterx.parsaspace.com/Tuts/image.JPG
من باید برادرم رو ببینم که ایا عکسها رو جای دیگه ای اپلود کرده بود اون زمان یا نه اگر بود ویرایش میکنم
البته سرچ کنید الان دیگه بعیده راهنمایی نباشه ! باید بتونید مقالات مشابه رو پیدا کنید

1383farzad

کاربر سایت
Jul 23, 2017
1
سلام من برای ps2 بازی مورتال کمبت دانلود کردم و وقتی سی دی رو گذاشتم داخلش داخل بازی میره اما وقتی میزنم سینگل پلیر صفحه سیاه میشه لطفا کمکم کنید

Armikakavadi960

کاربر سایت
May 31, 2018
1
سلام خیلی ممنونم از سایت خوبتون و مطالب مفیدی که در سایت قرار می دهید من یک بازی ps2 دارم میخوام روی dvd رایت کنم ایمیج اون رو گرفتم رایت کردم روی ps2 ولی بالا نمیاره فرمت ایمیج هم bin بود اون رو تبدیل به iso کردم و با برنامه ultraiso رایت کردم ولی ps2 بالا نمیاره 7 تا dvd سوزوندم

ali1991380

کاربر سایت
May 3, 2017
23
سلام من چهار تا dvd بازی shadow of the colossus رو با کم ترین سرعت با نرم افزار های ultra iso,imgburn و دوبار با ashampoo burning studio رایت کرم اما هیچ کدومو اصلا هیچی نیاورد (حتی ارم ps2 که قبل از اجرای بازی بعد از روشن کردن میاد) دستگاه دوستم هر چهارتاشو بدون هیچ مشکلی اجرا کرد به نظرتون مشکلش چیه.
دستگاه سالمه بازی های پپشت نقره ای (اورجینال) روکه بیرون میفروشن رو راحت اجرا میکنه با این که به نظر من کیفیتشون کمتره.
چی کار کنم؟
نرم افزار ها جدیدترین نسخه هم هستند. مارک dvd ها budget هستش.

kevin mp

کاربر سایت
Jul 6, 2018
1
Alcohol 120%
Alcohol 120%
آقا من یه سوال داشتم من پلی استیشن ۲ دارم مدل اسلیم 90004 می خواستم بدونم میشه بازی های ps2 رو از نت دانلود کرد رایت کرد روی DVD و اجرا کرد یا نه باید حتما کنسولم هک یا کپی خور شده باشه
اگه اینطوره روش کپی خور کردنش رو توضیح میدن

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
سلام.
خدا رو شکر خیلی اتفاقی فایل اموزش رو پیدا کردم و دوباره آپلود کردم . کسایی که میخواستن آموزش رو با تصاویر ببینن اون پی دی اف رو دانلود کنند همه چیز درش هست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر