Just Cause 4

o8531_Just-Cause-4-artwork.jpg

نسخه جدید Just Cause طی کنفرانس مایکروسافت معرفی شد تا یک بار دیگه طرفدارانش رو همراه با ریکو به یک دنیای عظیم و پر از هیجیان و البته انفجار ببره! نسخه جدید تغییرات بسیار زیادی کرده و با توجه به صحبت هایی که سازندگان بازی کردن موتور جدید استدیو Avalacnh که با نام APEX شناخته میشه یک دنیای کاملا پویا با قابلیت های کاملا جدید رو به نمایش میزاره.

از قابلیت های جدید این موتور گرافیکی شامل: سازگاری کامل با محیط های عظیم و Draw Distance خارقالعاده, استفاده از افکت ذرات و شیدر های بسیار با کیفیت, قابلیت آب و هوای کاملا داینامیک از جمله کولاک, طوفان های عظیم مانند طوفان تندر, ایجاد طوفان های شن در مناطق صحرایی و کویری بازی و ایجاد گرد باد های عظیم که قابلیت تخریب پذیری بسیار بالا و کشیدن تمامی اجسام به داخل خودشون هستن! در دمویی که نمایش داده شد از قابلیت جدید فیزیک این موتور جدید پرده برداری شد و اینکه تقریبا همه چیز داخل بازی دارای قابلیت تخریب پذیری بالا هست!

a613527_Just-Cause-4-image-2.jpg

قابلیت مهم دیگه بهبود بسیار پیشرفته منابع نور در بازی و استفاده عالی از افکت HDR هست. محیط این نسخه بسیار عظیم تر از نسخه قبلی هست و تایید شده که همه نوع محیط از دشت و جنگل و کویر و صحرا تا مرتفع ترین کوه های پر از برف زیر پاهای بازیکن خواهند بود!

ریکو در این نسخه با گروهک تروریستی جدیدی با سرپرستی یک زن به اسم گبریل درگیر خواهد شد همچین با توجه به نمایش های اخیر این نسخه همانند نسخه های قبلی نوید یک بازی پر از هیجان و انفجار با طعم جدید گردباد رو میده!

p3ji_mqdefault.jpg

Just Cause 4: Announcement Gameplay Trailer
1080

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
بازی مرز های جدید در فیلم هندی بازی تعیین کرده میتونی به تورنادوی گرامی دم در بیس دشمن بگی یـ تکه پا وایسا تا برم راه رو واست باز کنم بیسوشن رو بعد با خاک یکسان کن علمی تخیلی هم وارد کار کردن میتونی با یـ اسحله مخصوص درون ظاهر کنی بدی بیرون ینی یـ وضعیتی این بازی :))

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ehsan95_76

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بازی مرز های جدید در فیلم هندی بازی تعیین کرده میتونی به تورنادوی گرامی دم در بیس دشمن بگی یـ تکه پا وایسا تا برم راه رو واست باز کنم بیسوشن رو بعد با خاک یکسان کن علمی تخیلی هم وارد کار کردن میتونی با یـ اسحله مخصوص درون ظاهر کنی بدی بیرون ینی یـ وضعیتی این بازی :))
بازیش از نظر فان بودن خوبه سطح جدیدی برده کلا JC معروفه به همین حرکات اوالانچ بازی هاش تهی از داستان و ماموریتن به هون صورت ولی یک مشکل بزرگی که اینا دارن بحث فریم هست تو نسخه ۳ که قسنگ بدون اپدیت ها بازی فریمش رو ۱۵ بود قابل تحمل نبود الانم که گردبادم اضافه کردن بعیده بتونن پایداری ایجاد کنن بدون اپدیت های حجیمی

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین

فیلم هندی سگ کیه =))=))
آقا من شماره دوش رو بازی کرده بودم یعنی شدید بهم حال داده بود و این نسخه چهار و این ویدئو چی میگه !!!!؟!؟؟!؟!!؟!؟!؟ :o:o:o:)):)):))

خیلی خوبه .... خیلی .... بازی فان و فیزیک عالی و شلوغی و .... حرف نداره .... آمیتا باچان رو فقط کم داره ! :o:))

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
آقا من شماره دوش رو بازی کرده بودم یعنی شدید بهم حال داده بود و این نسخه چهار و این ویدئو چی میگه !!!!؟!؟؟!؟!!؟!؟!؟ :o:o:o:)):)):))

خیلی خوبه .... خیلی .... بازی فان و فیزیک عالی و شلوغی و .... حرف نداره .... آمیتا باچان رو فقط کم داره ! :o:))
اینو ببین
قشنگ اون گردباده رو به سخره گرفتن

• Like
Reactions: x-x and Romell

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
من سر شماره 3 بازی روز اول گرفتم بعد 1 سال دلاورانه تخفیف خورد بعد 2 سال رایگان اینم همین بلا سرش میاد

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد

دقیقا! شماره دوم عالی بود مخصوصا محیط بازی که به قدری بزرگ و وسیع بود عملا یه طرف نقشه رو علامت میزدی ۳۰ کیلومتر باهاش فاصله داشتی:D

این شماره ام خیلی خیلی شبیه نسخه دوم شده و محیط هاش مثل همون نسخه دوم پر زرق و برق هستن!

چیزی که خیلی ها نمیدونن هدف سری جاست کایز یعنی همین که شما بتونی بپری وسط گردباد و در حالیکه داری روی هواپیما کله ملق میزنی با RPG تانک های دشمن رو بترکونی! طرفداراش هم دقیقا همینو میخان و بس! یه دنیای پر زرق و برق و بالای ۳۰ کیلومتر مربع وسعت و با تم جنگلی و برفی و کوهستانی با کلی انفجار و جنگلوک بازی و گردباد! چیزیه که اگه بتونن مثل شماره دوم به بهترین نحو انجامش بدن بازی به موفقیت کامل میرسه!

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
کلا این بازی هدفش فقط اینه که سرگرمت کنه و هدف و پیام خاصی نداره :D به خاطر همین هم فکر می کنم به مذاق همه خوش نیاد. اگر کسی می خواد فان داشته باشه این بازی کاملا مناسب هست و اگر هم دنبال شخصیت پردازی و داستان جدی و ... باشه اصلا با بازی حال نمی کنه. من نسخه ی سوم رو بازی نکردم ولی نسخه ی دوم رو که رفتم خیلی حال داد.

• Like
Reactions: Milad_HW

pc fan

کاربر سایت
Jul 25, 2018
143
نام
مازیار
نسخه دومش خیلی خفن بود فکر میکردم که فقط سریGTAگیمپلی جذابی بین بازی های جهان باز داره که وقتی جاست کاز2رو تجربه کردم نظرم به کلی عوض شد و هیچ کس از سری جاست کاز انتظار داستان عالی نداره بلکه انتظار یک گیم پلی خفن دارهB-)

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
بعنوان کسی که هیچکدوم از نسخه های این بازی رو تجربه نکرده چندتا سوال دارم از دوستانی که بازی کردن :

1- کلا موضوعش چیه؟ داستان بازی چی هست؟

2- نسخه 3 ارزش امتحان کردن داره یا منتظر نسخه 4 باشم؟

3- داستان هر نسخه ادامه نسخه قبلی هست؟ ( یعنی باید از نسخه 1 شروع کرد تا تو جریان بازی قرار بگیری؟ )

سپاس

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
بعنوان کسی که هیچکدوم از نسخه های این بازی رو تجربه نکرده چندتا سوال دارم از دوستانی که بازی کردن :

1- کلا موضوعش چیه؟ داستان بازی چی هست؟

2- نسخه 3 ارزش امتحان کردن داره یا منتظر نسخه 4 باشم؟

3- داستان هر نسخه ادامه نسخه قبلی هست؟ ( یعنی باید از نسخه 1 شروع کرد تا تو جریان بازی قرار بگیری؟ )

سپاس

داستان کلی هر نسخه از بازی در مورد یک دیکتاتور بزرگ هست. به عنوان مثال در نسخه دوم ریکو رودریگرز شخصیت اصلی بازی که مامور رده بالای CIA هست ماموریت میگیره تا به Panau سفر کنه یک منطقه عظیم در اسیای جنوبی در اندونزی که سرشار از منابع طبیعی هست! دیکتاتور بزرگ این نسخه شخصی به نام Pandak Panay بود که با سرکوب مردم جزیره و فروش معادن و جنگل ها و... در بازار سیاه به ثروت عظیمی دست پیدا کرده بود و در مناطق مختلف دنیا عملیات تروریستی انجام میداد و یک ارتش بزرگ جمع کرده بود و باهاش مردم جزیره و نیرو های ازادی خواه رو به شدت سرکوب میکرد. ریکو ماموریت داشت با گروه های ازادی خواه همکاری کنه و در نهایت دیکتاتور مخوف که کشته شدنش ارزو همه مردم بود رو سرنگون کنه! در کل ماهیت داستانی هر نسخه از Just Cause حول همین چیزی که گفتم میچرخه!

نسخه سوم عنوان متوسطی بود ولی نسخه دوم از هر جهت فوق العاده بود. به نظرم نسخه دوم که الان راحت قابل دانلوده حتی رو لپتاب های امروزی ام اجرا میشه میتونی دانلود کنی و بازی کنی. اما خب نسخه چهار پیشنهاد میشه.

داستان هر سری هم ادامه نسخه قبلی نیست وهر نسخه یک دیکتاتور جدید و خط داستانی جدید دارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر