Free Games with Plus | PS4

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
بازی بدون دوتا DLC اولش ارزشی نداره تنها برا تبلیغ forsaken که چندروز دیگه اگه اشتباه نکنم میاد خوبه و تست بازی!
بازی با تموم محتوای پولیشم طبق روال یکی دوماه دیگه تخفیف خوبی میخوره کسی علاقه مند سبک شوتر و mmoه با این اکسپنشن جدیده ارزش بازی کردن داره
در کل ماه ضعیفیه.مایکروسافت for honor ماه پیش رایگان کرد اینا چیو رایگان میکنن:D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
همچنان نمیصرفه 600 تومن بدم برای پلاس! :D
اصلا این حرفت هیچ دلیل منطقی نداره چون با این وضعیت دلار هر بازیی رایگان بشه حتی اگه رد دد 2 رو هم رایگان کنند باز هم نمیصرفه پلاس خرید:))
چون همین الان میتونی ظرفیت 2 رد دد رو 300 تومن بگیری بعد هم بفروشی:D هکی که بماند:D حتی دیسک بازی رو بعد از یه مدت صبر کردن رو 600 تومن بخری باز میتونی بفروشیش و فوقش 100 تومن ضرر میکنی:D
کلا دیگه پلاس با این وضعیت مملکت گلمون به خاطره ها پیوست:D

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
اصلا این حرفت هیچ دلیل منطقی نداره چون با این وضعیت دلار هر بازیی رایگان بشه حتی اگه رد دد 2 رو هم رایگان کنند باز هم نمیصرفه پلاس خرید:))
چون همین الان میتونی ظرفیت 2 رد دد رو 300 تومن بگیری بعد هم بفروشی:D هکی که بماند:D حتی دیسک بازی رو بعد از یه مدت صبر کردن رو 600 تومن بخری باز میتونی بفروشیش و فوقش 100 تومن ضرر میکنی:D
پلاس برای مولتی بازها خوبه که ماهی 2 تا بازی هم مجانی انجام میدن...
خدایی کی بخاطر دوتا بزی میره 600 بده؟
اگه این کارو بخواد انجام بده اشتباه محضه.
بهترینش گیم پس هستش که علاوه بر صدها بازی قدیم و جدید عناوینی مثل فورزا 4 دووم و گرز رو هم روز لانچ میتونن تجربه کنن...
وگرنه پلاس مختص مولتی بازها هست و بس

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
با پلاس هکی نمیتونید بازیای رایگان ماهانه رو بگیرید
اکثرا از قبل دارن
میدونم عزیزم
خیر سرم از اولین نفراتی بودم که اینجا PS4 خریدم :D
میخواستم بدونم کسی استفاده میکنه؟
چجوریه موندگاری داره یا نه

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
میدونم عزیزم
خیر سرم از اولین نفراتی بودم که اینجا PS4 خریدم :D
میخواستم بدونم کسی استفاده میکنه؟
چجوریه موندگاری داره یا نه

خب از اونجایی که تاپیک مربوط به بازیای رایگان پلاسه فکر کردم به اون مربوط میشه :D
از نظر موندگاری که شانسیه ولی ازونجایی که اکثرا اکانتای بی استفاده/کم استفاده هستن نسبت به بازیای هکی بیشتر میمونن
اگه زیاد آنلاین بازی میکنید و نمیخواید هزینه زیادی کنید گزینه بدی نیست

• Like
Reactions: SleepyTurtel

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,515
نام
میلاد
بازی بدون دوتا DLC اولش ارزشی نداره تنها برا تبلیغ forsaken که چندروز دیگه اگه اشتباه نکنم میاد خوبه و تست بازی!
بازی با تموم محتوای پولیشم طبق روال یکی دوماه دیگه تخفیف خوبی میخوره کسی علاقه مند سبک شوتر و mmoه با این اکسپنشن جدیده ارزش بازی کردن داره
در کل ماه ضعیفیه.مایکروسافت for honor ماه پیش رایگان کرد اینا چیو رایگان میکنن:D
این ماه اینا دستینی 2 رایگان کردن اونا چیو رایگان کردن :D

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
این ماه اینا دستینی 2 رایگان کردن اونا چیو رایگان کردن :D
دستینی ۲ بیسش مفتم نمیارزه الان ارزشی نداره!تا ۲ تا DLC رو کسی نداشته باشه خود بازی بی ارزشه
بماند که چندروز دیگه forsaken میاد که عین destiny 2.5 هست و activity های حتی دوتا DLC هم بازیکناش افت می‌کنه چه برسه بازی اصلی مثل اتفاقی که بعد عرضه TTK برا نسخه اول افتاد
سر نسخه اول دیدم که میگم اینارو بعد خود شما میای میگی بازی اشغاله چرا چون بازیکن نیست برا raid و trial و فعالیت‌ای endgame دیگه
منم for honor رو مثال زدم چون اونم آنلاینه.مقایسه بازی آنلاین با آنلاین بود:D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
بچه ها شما پلاس هکی استفاده میکنید؟؟

پلاس هکی چه صیغه ایه ! ، منظورت پلاس 14 روزس ؟ اون که اسمش هک نیس قانونیه ، فقط کردیت کارت فیک میخواد . بدرد کسایی میخوره که اکانت ثابت ندارن ، صرفا فقط میخوان بازی کنن ، روی اکانت خودشون حتی اگه پلاسم بخرن بازیهای پلاس قبلیشونو نمیتونن بازی کنن ، آواره و در به در همین اکانتهان همیشه:D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
پلاس هکی چه صیغه ایه ! ، منظورت پلاس 14 روزس ؟ اون که اسمش هک نیس قانونیه ، فقط کردیت کارت فیک میخواد . بدرد کسایی میخوره که اکانت ثابت ندارن ، صرفا فقط میخوان بازی کنن ، روی اکانت خودشون حتی اگه پلاسم بخرن بازیهای پلاس قبلیشونو نمیتونن بازی کنن ، آواره و در به در همین اکانتهان همیشه:D
برادر شما به مارکتینگتون برسید بهتره:D
این جریان هک و اینجور چیزا نه به گروه خونیتون میخوره نه ازش چیزی میدونید:D

• Like
Reactions: .Amirone

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان الان این دیستینی 2 یعنی مثل بازی هایی هست که هرماه رایگان میشه و بریزمش می تونم تا وقتی پلاس دارم بازیش کنم ؟

بخش داستانیش و مولتی اش آزاده ؟ و فقط DLC ها رو نداره ؟ کلا محدودیتی نداره ؟

سپاس

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
دوستان الان این دیستینی 2 یعنی مثل بازی هایی هست که هرماه رایگان میشه و بریزمش می تونم تا وقتی پلاس دارم بازیش کنم ؟

بخش داستانیش و مولتی اش آزاده ؟ و فقط DLC ها رو نداره ؟ کلا محدودیتی نداره ؟

سپاس
اره تا وقتی پلاس داری میتونی بازیش کنی
هرچیزی که برا بازی اصلیه قابل بازیه داستانی مولتی strike raid و ... بازن.اگه اشتباه نکنم مپای مولتی که بعد DLC ها اضافه شد هم فک کنم برا همه باز کردن بعد اعتراض بازیکنا مطمین نیستم البته

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
اره تا وقتی پلاس داری میتونی بازیش کنی
هرچیزی که برا بازی اصلیه قابل بازیه داستانی مولتی strike raid و ... بازن.اگه اشتباه نکنم مپای مولتی که بعد DLC ها اضافه شد هم فک کنم برا همه باز کردن بعد اعتراض بازیکنا مطمین نیستم البته
ممنون پس انگار ورژن عادی بازی رو خریداری کردیم دیگه
چه خوب

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
خب همون پلاس هم میشه ظرفیتی خرید اگه کسی باهات پایه باشه نفری 300 در میاد خوبه دیگه :D

• Like
Reactions: blechh

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر