Call of Duty: WWII | Online (TUNNGLE) - آنلاین، نسخه کرک شده.

csey_cod_wwii_logo.png

درود بر عزیزان همیشه در صحنه.
هدف از ایجاد این تاپیک، جمع کردن برو بچه های "کال آو" باز هست! :D اگر علاقه به بازی COD WWII دارید و مایلید آنلاین این بازی رو هم تجربه کنید، پیشنهاد می کنم به جمع ما بپیوندید! :D

برای انجام بازی COD WWII به صورت آنلاین (نسخه کرک شده)، احتیاج به موارد زیر دارید:

دوستان عزیز، چند ماه پیش با کمک برنامه Tunngle می شد این بازی رو آنلاین انجام داد. اما از اونجائی برنامه تانگل از کار افتاده، بهترین راه برای انجام این بازی، نصب نرم افزار هاماچیه!

1- آخرین نسخه بازی COD WWII که بخش مالتی پلیر حذف نشده باشه! (چون در نسخه فیت گرل، بخش مولتی پلیر حذف شده و شما باید محتویات بخش چند نفره رو به صورت جداگانه به بازی اضافه کنید.)
2- کرک مخصوص برای بخش مالتی پلیر. (برای دانلود کرک کلیک کنید)
3- نرم افزار Hamachi جهت بازی آنلاین. (برای ورود به سایت هاماچی کلیک کنید)
4- اَد کردن نتورک فعال برای انجام بازی.
نتورک فعال در حال حاضر:

NAME: codwwii.ir
PASS: 123456

خُب، خیلی ساده ست! بازی رو نصب کنید، نرم افزار هاماچی رو نصب کنید، کرک رو بریزید تو فولدر بازی و وارد هاماچی بشید. نتورکی که در بالا قرار داده شده رو اَد کنید و وارد بازی بشید.
خدمت دوستان عرض کنم، بنده چند کرک رو تست کردم ولی جواب نداد! تا اینکه بالاخره یکی از دوستان خارجی، یک کرکی برام فرستاد که خوشبختانه جواب داد و الآن بدون هیچ مشکلی می تونم متصل بشم! :D این رو از این جهت گفتم که اگر کرکی دارید که ارور می ده، با استفاده از این کرک مشکل حل می شه! من خودم از سایت دانلودها کرک و فیکسش رو نصب کردم، اما نتونستم کانکت بشم! :-? علت رو نمی دونم! :-?? اما با این کرکی که لینکش رو در بالا قرار دادم، مشکلی ایجاد نشد.

اسم بنده در هاماچی IR.Achaemenid

سوالی داشتید همینجا بپرسید.
فعلا. :-bd

آخرین ویرایش:

hssn

کاربر سایت
Feb 26, 2018
10
نام
حسن
دمت گرم ، مشکل کیک شدن از هاست و دیسکانکنت داشتم که با کرک شما حل شد و کرک شما رو تو جاهای دیگه انتشار میدم که بقیه هم بتونن آنلاین پلی کنن
فقط تعداد پلیرها کمه به نظرم

آخرین ویرایش:

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
دمت گرم ، مشکل کیک شدن از هاست و دیسکانکنت داشتم که با کرک شما حل شد و کرک شما رو تو جاهای دیگه انتشار میدم که بقیه هم بتونن آنلاین پلی کنن
فقط تعداد پلیرها کمه به نظرم
خواهش می کنم.
از اونجائی که بازی WWII نسبت به بقیه بازی های شوتینگ احتیاج به سخت افزار قوی تری داره، تعداد پلیرهاش زیاد نیست. اما من هیچ وقت مشکلی پیدا نکردم و هر زمان که وارد لابی شدم، بازیکن به اندازه کافی بود.

• Like
Reactions: hssn

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
سلام بازی من ارور binksetsoundsystem2 میده باید چی کار کنم
تانگل از کار افتاده ، جایگزینی براش هست که بشه این بازیو مولتی زد ؟

دوستانی که قصد انجام بازی آنلاین نسخه کرک شده رو دارن، برنامه هاماچی رو نصب کنید و وارد این نتورک بشید.
NAME: codwwii.ir
PASS: 123456

توضیحات کلی در پست اول.

• Like
Reactions: hssn

milad3102

کاربر سایت
Sep 4, 2018
2
سلام خسته نباشید من چندتا سوال داشتم
1-من موقع جوین شدن به نتورک ارور the network apears to be full رو دریافت می کنم
2-برای بازی کردن به صورت لن باید چیکارکنیم؟؟؟

آخرین ویرایش:

hssn

کاربر سایت
Feb 26, 2018
10
نام
حسن
این شبکه 5 نفری هستش و یعنی بیشتر از 5 نفر نمیشه پلی داد درسته ؟
شبکه ای که تعداد بیشتر پلیر داشته باشه و پر نباشه نیست ؟
اگه به فرض 5 نفر همزمان آنلاین بشن بازم خیلی کمه

• Like
Reactions: vsm1997

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر