Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
دوستانی که میگن چرا میگید بازی رو این نسل اجرا نمیشه و این صحبتا این حرف که خوب کمی اغراق ولی مطمعن باشید همون صحنه ورود به شهر که عظمت و شلوغیش رو نشون میدن نصف این تعداد NPC هم توی خیابون نخواهیم دید (نسل هشت) رو PC هم احتمالا با سلام و صلوات سیستمای mid-range از پسش بر بیان اونم 30 فرم همه چیز کیفیت تکسچر و نمیدنم کیفیت ابجکتا داخل محیط نیست بگزریم که شهر بازی هر محلش این همه تراکم داره و تشکیل شده از ساختمون های کوچیک بزرگ با شکل شمایل مختلف که با محیط های کوهستانی که با 100 کیلومتر زمین خالی همراه که وسطش هزار تا ابجکت کپی پیست شده و ی دور نمای به شدت زیبا رو نشون میده اصلا قابل مقایسه نیست CPU کنسولا قشنگ کم میارن تو این بحث البته نمیگم نسخه کنسولی بازی شهر ارواح میشه ولی قطعا از نظر تراکم جمعیت با این دمو خیلی فرق خواهد داشت از همین الان میبینم روزی رو که ویدیو های مقایسه ایش میاد در کل انتظارتون رو بیارید پایین. تا اگه چیزی هم رو کردن حداقل کمی سورپرایز بشید و اینکه انتظار معجزه از ی استدیو مالتی پلتفورم حداقل نداشته باشید (من که از خدامه ولی ....)
این اسکرین شات رو زمان گیمزکان هم نشون دادن من فکر کردم یه ارتی صحنه سینمایی چیزیه زمانی که تو این ویدئو گیم پلی دیدمش کلا هر چی داشتم ریخت:D
اتفاقا این صحنه قشنگ پیداست از زاویه اول شخص کپچر کردن من همون اول با دیدنش فکرم رفت سمت اینکه بازی کم انیمیشن کات سین مانند اول شخص مثل این صحنه نداره و حتی سیستم انتخاب دیالوگش هم اول شخصه که خب همینجورم بود!

آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
مگه خود سازنده نگفت بازی برای این نسل(جدای نسل بعد بعد)هست؟فاز یه عده چیه هنوز میان غر میزنن و هی پشت سر هم میگن نه برا این نسل نیست و کششو نداره و فلان و ...!همین الانش RDR2 شاید محیطای شلوغ شهری مثل این بازیو نداشته باشه ولی تو همون تریلر گیم پلیش گرافیک وحشتناکشو دیدیم و رو این نسلم داره میاد!چه بسا بازیای دیگه که اومدن و گرافیک خفن داشتن و در اینده قراره بیان!کنسول معمولیم قطعا جزییات پایینتره باز یجوری یه عده میخوان نشون بدن انگار تفاوت کنسول اصلی و بین نسلی عین PS2 با PS4 میمونه!
تیمی که متشکل از یه جمع حرفه ای گرافیست و برنامه نویس و ... هست داره میگه بازی برروی هر پلتفرمی بهینه شده و از نسل فعلیم اسم برده بعد یکی که معلوم نیست از اون تیم ماهرتره خبره گرافیک و برنامه نویسی و طراحی و بهینه موتور بازیسازیه یا چیه فقط میاد نمایش بازیو زهرمار کنه بره!مدل جدید پز دادن کنسول بین نسلیه یا چی؟یبار دوبار سه بار گفتین همه فهمیدن بکشین بیرون دیگه:D

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,508
دوستانی که میگن چرا میگید بازی رو این نسل اجرا نمیشه و این صحبتا این حرف که خوب کمی اغراق ولی مطمعن باشید همون صحنه ورود به شهر که عظمت و شلوغیش رو نشون میدن نصف این تعداد NPC هم توی خیابون نخواهیم دید (نسل هشت) رو PC هم احتمالا با سلام و صلوات سیستمای mid-range از پسش بر بیان اونم 30 فرم همه چیز کیفیت تکسچر و نمیدنم کیفیت ابجکتا داخل محیط نیست بگزریم که شهر بازی هر محلش این همه تراکم داره و تشکیل شده از ساختمون های کوچیک بزرگ با شکل شمایل مختلف که با محیط های کوهستانی که با 100 کیلومتر زمین خالی همراه که وسطش هزار تا ابجکت کپی پیست شده و ی دور نمای به شدت زیبا رو نشون میده اصلا قابل مقایسه نیست CPU کنسولا قشنگ کم میارن تو این بحث البته نمیگم نسخه کنسولی بازی شهر ارواح میشه ولی قطعا از نظر تراکم جمعیت با این دمو خیلی فرق خواهد داشت از همین الان میبینم روزی رو که ویدیو های مقایسه ایش میاد در کل انتظارتون رو بیارید پایین. تا اگه چیزی هم رو کردن حداقل کمی سورپرایز بشید و اینکه انتظار معجزه از ی استدیو مالتی پلتفورم حداقل نداشته باشید (من که از خدامه ولی ....)

اتفاقا این صحنه قشنگ پیداست از زاویه اول شخص کپچر کردن من همون اول با دیدنش فکرم رفت سمت اینکه بازی کم انیمیشن کات سین مانند اول شخص مثل این صحنه نداره و حتی سیستم انتخاب دیالوگش هم اول شخصه که خب همینجورم بود!
AC Unity هم صحنه هایی با NPC به شدت بالا داشت. از نظر جزئیات زیاد که RDR2 هم مادر جزئیاته!
تکسچر ها اتفاقا تو این مرحله از ساخت واقعا ضعیف بودن اصلا کار نشده بود. شاید بهبود بدن اما تا اینجا تکسچر ها ضعیف بود

• Like
Reactions: Imaginative

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,577
نام
حسین
بچه ها یکم درباره این جانی سیلور هند توضیح میدید ؟شخصیته توی بازی و اهنگاش هم توی رادیو پخش میشه چه باحال
اهنگ اولش خیلی باحاله تو خونه V !! خواننده واقعیش کیه؟؟ ریلیز شده اهنگ؟
خوب اینو خودم پیدا کردم یکم در باره سیلور هند توضیح بدید ممنون میشم
all the music in-game will have been made solely for the cyberpunk 2077. I’m sure there were rumours perturbator was supposed do a couple of songs for them but I’m not sure if it’s was true or not.

• Like
Reactions: jhoobin

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
دوستان من داشتم ویدیو گیم پلی بازی رو از گیمرساید با کیفیت 1080 (استریم) دانلود می کردم، حدودا 2 گیگ هست که 30 درصد رفته بود نت قطع شد و لینک پرید!

دوباره هر چقدر سعی می کنم این صفحه رو نشون میده و لینک رو نمیده!

8_29_2018_13_31_14.png

میخواستم بپرسم کسی می تونه 1080 استریم گیمرساید رو آپ کنه؟

gamersyde.com/hqstream_cyberpunk_2077_48_minutes_of_gameplay-42749_en.html

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
71B4AAA6-FA18-47AE-A0BF-7E4038A6CFC2.jpeg هر دو اين بازيا تو يه نسل به فاصله پنج سال عرضه شدن...چيزي كه شايد غيرممكن به نظر بياد ولي اتفاق افتاد ! پس عرضه سايبرپانك تو نسلي كه خود سي دي پراجكت ويچر٣ رو تو اوايلش عرضه كرده شايد سخت اما فك نكنم غير ممكن باشه.. BE198AED-44E6-4135-A6BB-F25DFA8B4DC0.jpeg

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
دوستان من داشتم ویدیو گیم پلی بازی رو از گیمرساید با کیفیت 1080 (استریم) دانلود می کردم، حدودا 2 گیگ هست که 30 درصد رفته بود نت قطع شد و لینک پرید!

دوباره هر چقدر سعی می کنم این صفحه رو نشون میده و لینک رو نمیده!

8_29_2018_13_31_14.png

میخواستم بپرسم کسی می تونه 1080 استریم گیمرساید رو آپ کنه؟

gamersyde.com/hqstream_cyberpunk_2077_48_minutes_of_gameplay-42749_en.html
استریم های Gamersyde رو متاسفانه نمیشه ریموت اپلود کرد و لینک دانلود هاش هم به شدت نا پایداره شما توی یـ مرورگر دیگه امتحان کنه ببین بازم همین میاد یا نه ؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
دو نکته در مورد دمو
با اینکه توی چنل یوتیوبشون ورژن 4K ـش رو گذاشتن با این حال سورس اصلی 1080 هستش و چیزی به نام 4K از این دمو وجود نداره !
دوم اینکه ورژن 17 گیگی Gamersyde بعه هیچ وجه ارزش دانلود نداره و کیفیتش با همون ورژن 4K (مثلا) برابر هستش تماما بیت ریت کمپرس نشدست اگه احیانا قصد دانلودش رو دارید دست نگه دارید لینکش رو هم به زودی پاک میکنم

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
استریم های Gamersyde رو متاسفانه نمیشه ریموت اپلود کرد و لینک دانلود هاش هم به شدت نا پایداره شما توی یـ مرورگر دیگه امتحان کنه ببین بازم همین میاد یا نه ؟
تو چند تا مرورگر امتحان کردم فایده داره فقط با فیلتر شکن میشه... که البته این لینک های داغون تو حالت عادی با سلام صلوات کار میکنه با فیلتر شکن کلا امیدی نیست.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
تو چند تا مرورگر امتحان کردم فایده داره فقط با فیلتر شکن میشه... که البته این لینک های داغون تو حالت عادی با سلام صلوات کار میکنه با فیلتر شکن کلا امیدی نیست.
کلا سرورای اینا جزو مزخرف ترین سرورایی که تا حالا دیدم بعد انتظار دارن کمک مالی هم بکنن ملت !
کیفیت 4K ـش رو قرار دادم اگه به کارت میاد اونو دانلود کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر