Multi Platform The Dark Pictures Anthology

سازنده
Supermassive
تاریخ انتشار
August 2019
ناشر
Supermassive
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
sb6g_the-dark-pictures-anthology-2-780x246.jpg

«The Dark Pictures» یک سری بازی جدید ترسناک است که قرار است در قالب یک مجموعه توسط «Supermassive Games» و «Bandai Namco» ساخته شود . نخستین بازی از The Dark Pictures Anthology با نام Man of Medan در سال 2019 برای پلتفرم‌های Xbox One ، PlayStation 4 و PC منتشر خواهد شد.
1vx_5687568.png
Man of Medan داستان چهار فرد آمریکایی را روایت می‌کند که به همراه کاپیتانشان سوار یک قایق می‌شوند و در پی لاشه‌های یک هواپیما از جنگ‌ جهانی دوم هستند . سفر آن‌ها تا قبل از طوفان به آرامی دنبال می‌شود اما پس از آن همه چیز تغییر می‌کند. بازیکنان در طول بازی می‌توانند به جای هر پنج شخصیت، بازی کنند که این مسئله خط داستانی منشعب، راه‌های متفاوت و پایان‌های متفاوتی را به ارمغان می‌آورند.
to0k_525.png
Pete Samuels، مدیر سوپرمسیو گیمز و تهیه‌کننده اجرایی این بازی، در خصوص این سری جدید گفت:
ما به طرز باورنکردنی برای معرفی Dark Pictures Anthology هیجان‌زده‌ایم ، نخستین قسمت این سری یعنی Man of Medan هیجان زده‌ایم. هر نسخه، به صورت مستقل منتشر خواهد شد. ما این فرصت را در اختیار داشتیم تا هر بار یک تجربه ترسناک منحصر به فرد با داستان‌های جدید، محیط، شخصیت‌ها و بازیگران جدید را خلق کنیم.
این بازی با همکاری شرکت باندای نامکو تولید می‌شود و به نظر می‌رسد از نخستین سری‌ بازی‌هایی است که در این فرمت منتشر خواهد شد. فرمتی که بیش‌تر یادآور سریال‌های آنتالوژی تلویزیونی است. شما می‌توانید اولین تریلر این بازی را در زیر مشاهده کنید.

دو دامنه تجاری The Dark Pictures و Man of Medan در 26 ژوئن سال قبل ثبت شد و به دنبال آن دامنه تجاری Little Hope در 29 نوامبر و همچنین دامنه تجاری Shattered State در تاریخ 17 اوت 2018 ثبت شدند. به همین خاطر احتمال دارد نام دو قسمت آینده نیز Little Hope و Shattered State باشد .

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
تریلر فوق‌العاده بود...:x
دقیقا همون چیزی که میخواستم Supermassive دنبالش بره...یه UD با ستینگ و شخصیت‌های جدید <:-P
خیلی جالبه که میخوان زیرشاخه‌های مختلف سبک ترس رو امتحان کنن و توی هر نسخه سراغ یکی برن...شدیدا امیدوارم بازیشون موفقیت آمیز دربیاد <:-P
بهترین تعاملی سازا برگشتن دوباره به بقیه درس بدن :D مولتی پلتفرم شدن بازی هم که عالیه...حالا همه درک می‌کنن چرا Dontnod و Telltale و QD باید از اینا یاد بگیرن :D>:) Don't @ me :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
به لطف سازندگان این بازی دارم زیر 30 فرم بازی میکنم (Until Dawn) واسه منی که رو افت فرم حساسم تجربه بازی داره زهر مار میشه امیدوارم یـ غلطی سر این یکی بازی بکنن هر چند من رو PC بازیش بکنم :p
پ.ن : ولی خودمونیما QD عجب اسکی شدید رفته از رو مکانیزم های این بازی حالا که دارم بازیش میکنم به این نکته پی بردم :D نخندید :p
بهترین تعاملی سازا برگشتن دوباره به بقیه درس بدن :D مولتی پلتفرم شدن بازی هم که عالیه...حالا همه درک می‌کنن چرا Dontnod و Telltale و QD باید از اینا یاد بگیرن :D>:) Don't @ me :D
حالا دوباره سر بهینه سازی تر نزن یاد گرفتن Dontnod و Telltale و QD ازشون پیشکش :p قشنگ بخواد بهینه سازی بازی اینجوری باشه با تریلی رو PC ملت از روشون رد میشن تو استیم :)) موشن کپچر بازی رو هم یـ دستی بهش بکشن بعضی جاها خیلی طبیعی بعضی جاها مصنوعیه هرچند که فک نکنم تغییری داده باشنش و از رو تریلر پیداست که همون مدلیه ....

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
به لطف سازندگان این بازی دارم زیر 30 فرم بازی میکنم (Until Dawn) واسه منی که رو افت فرم حساسم تجربه بازی داره زهر مار میشه امیدوارم یـ غلطی سر این یکی بازی بکنن هر چند من رو PC بازیش بکنم :p
پ.ن : ولی خودمونیما QD عجب اسکی شدید رفته از رو مکانیزم های این بازی حالا که دارم بازیش میکنم به این نکته پی بردم :D نخندید :p

حالا دوباره سر بهینه سازی تر نزن یاد گرفتن Dontnod و Telltale و QD ازشون پیشکش :p قشنگ بخواد بهینه سازی بازی اینجوری باشه با تریلی رو PC ملت از روشون رد میشن تو استیم :)) موشن کپچر بازی رو هم یـ دستی بهش بکشن بعضی جاها خیلی طبیعی بعضی جاها مصنوعیه هرچند که فک نکنم تغییری داده باشنش و از رو تریلر پیداست که همون مدلیه ....
شما pc بازا کلا بد عادت شدین انقدر ۶۰ فریم بازی کردین:D تا چیز کوچکی میشه سر فریم غر میزنید:D ببینید ما چی میکشیم ولی اصلا متوجه نمیشیم;;)

• Smile
Reactions: J. Constantine

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
شما pc بازا کلا بد عادت شدین انقدر ۶۰ فریم بازی کردین:D تا چیز کوچکی میشه سر فریم غر میزنید:D ببینید ما چی میکشیم ولی اصلا متوجه نمیشیم;;)
ربطی به PC گیمر بودن یا نبودن نداره افت فرم چه این وری باشی چه اونوری واقعا رو اعصابه اگه فرم مثلا رو 20 قفل میکرن تا هم خودشون رو راحت کنن و هم مارو میگیفتیم خوب بعد چند دقیقه عادی میشه ولی وقتی فرم این همه نوسان داره بدجور میره رو اعصاب یـ لحظه 30 فرم یـ لحظه 20 فرم یـ لحظه .... هرچند زیر 30 فرم در همه حال برای یـ انحصاری اونم خطی و تازه اونم بدون هیچ گونه هوش مصنوعی که همه چیز اسکریپت شدس غیر قابل قبول ـه
پ.ن : بازی گیم پلی محور نبود وگرنه قشنگ منتقدا از خجالتش بیشتر از اینا در میومدن و بجای اون لحظه ای که همه از 79 به 80 شدن متا بازی خوشحال شده بودن باید از 69 به 70 شدن متای بازی خوشحال میشدن ! بازم میگم اگه بخوان با همین دیدگاه و مشکلات بازیشون رو بیارن رو PC قشنگ کامیونتی استیم از همون اول کار این نسخه ی رو میسازه اینجا دیگه از سونی خبری نیست که براشون تبلیغ کنه یـ ناشر دست و پا بسته تر هست باید یـ عالمه یوزر عصبانی

• Like
Reactions: TeTration and WCW

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
خیلی عالیه بازی . آنتیل دان که خیلی جذاب بود برام . فقط من نفهمیدم این عنوان مثل life is strange به صورت ایپزودیک میاد؟

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
خیلی عالیه بازی . آنتیل دان که خیلی جذاب بود برام . فقط من نفهمیدم این عنوان مثل life is strange به صورت ایپزودیک میاد؟

منم عاشق انتیل بودم.اره متاسفانه انگار مثل همین لایف و والکینگ دد میخواد عرضه شه.اگر واقعا اینجور بود من که اصلا حوصله ندارم میزارم هر وقت کامل شد میگیرمش

• Like
Reactions: 19Rodar

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
منم عاشق انتیل بودم.اره متاسفانه انگار مثل همین لایف و والکینگ دد میخواد عرضه شه.اگر واقعا اینجور بود من که اصلا حوصله ندارم میزارم هر وقت کامل شد میگیرمش
آنتیل دان شاهکار بود . من دو بار رفتم بار اول ۳ نفر زنده موند بار دوم همه زنده موندن به جز یکی فک کنم شخصیت پردازی انیمیشن کات سین اتمسفر گیم پلی همه چیز بازی عالی بود . موندم این بازی چطور انحصاری نیست؟ چه سالی میشه ۲۰۱۹ با این همه بازی شاخ

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps34

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza

نه اصلا قرار نیست اپیزودیک باشه...در واقع اینا یه مجموعه رو از الان معرفی کردن. همه‌‌ی نسخه‌ها قراره شخصیت‌ها، داستان و کلا یه سبک متفاوتی از ترس رو میخواد ارائه بده. کاملا بازیهای متمایزی قراره باشن.
من دیشب داشتم مصاحبه‌شون رو میدیدم، گفتن که بعد از این نسخه که سال 2019 قراره عرضه بشه، در نظر دارن هر سال دو تا عنوان از این مجموعه رو عرضه کنن.
هر سال دو تا عنوان تعاملی + ترسناک خفن <:-P منتظرم ببینم بعد از این سراغ چه نوع ترسی میرن...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
نه اصلا قرار نیست اپیزودیک باشه...در واقع اینا یه مجموعه رو از الان معرفی کردن. همه‌‌ی نسخه‌ها قراره شخصیت‌ها، داستان و کلا یه سبک متفاوتی از ترس رو میخواد ارائه بده. کاملا بازیهای متمایزی قراره باشن.
من دیشب داشتم مصاحبه‌شون رو میدیدم، گفتن که بعد از این نسخه که سال 2019 قراره عرضه بشه، در نظر دارن هر سال دو تا عنوان از این مجموعه رو عرضه کنن.
هر سال دو تا عنوان تعاملی + ترسناک خفن <:-P منتظرم ببینم بعد از این سراغ چه نوع ترسی میرن...
سالی دوتا؟؟؟؟
دقیقا اینا چند نفرن؟ و اینجوری...احیانا رو کیفیت کارهاشون تاثیر نمیزاره؟ (کوتاه شدن و کم شدن جذابیت و تاثیرات حتی و گرافیک و ...)

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
سالی دوتا؟؟؟؟
دقیقا اینا چند نفرن؟ و اینجوری...احیانا رو کیفیت کارهاشون تاثیر نمیزاره؟ (کوتاه شدن و کم شدن جذابیت و تاثیرات حتی و گرافیک و ...)
برنامه‌شون اینه ولی نمیدونم بتونن بهش عمل کنن یا نه. تعداد افراد هم اگه اشتباه نکنم بالای 150 نفرن...ولی اینا دیگه انجین و تکنولوژی و کلا قالب بازیو آماده دارن، فکر نکنم به اندازه‌ی UD نیاز به کار باشه. فک کنم از توسعه‌دهنده‌های این سبک، تعداد اعضای Dontnod و Telltale هم همین حدودا باشن و سالی 2 تا یا بیشتر بازی منتشر میکنن.
من حس میکنم قراره بازیهاشون نسبت به UD کوتاه‌تر باشه و با قیمت کمتری عرضه بشه، مطمئن نیستم ولی Man of Medan نمیخوره 60 دلاری باشه یا اینکه امیدوارم توی این وضع 60 دلاری نباشه :D :|

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
برنامه‌شون اینه ولی نمیدونم بتونن بهش عمل کنن یا نه. تعداد افراد هم اگه اشتباه نکنم بالای 150 نفرن...ولی اینا دیگه انجین و تکنولوژی و کلا قالب بازیو آماده دارن، فکر نکنم به اندازه‌ی UD نیاز به کار باشه. فک کنم از توسعه‌دهنده‌های این سبک، تعداد اعضای Dontnod و Telltale هم همین حدودا باشن و سالی 2 تا یا بیشتر بازی منتشر میکنن.
من حس میکنم قراره بازیهاشون نسبت به UD کوتاه‌تر باشه و با قیمت کمتری عرضه بشه، مطمئن نیستم ولی Man of Medan نمیخوره 60 دلاری باشه یا اینکه امیدوارم توی این وضع 60 دلاری نباشه :D :|
آخه اونا هم بازی های کوچیک تری هستن نسبت به UD ، فقط هم انجین نیست، تاثیر انتخاب ها و ...! کلا فاز بازی های ایپزودیک با بازی های این سبکی ولی غیر ایپزودیک فرق داره و به خاطر محدودیت ایپزودیک انتخاب ها نمیتونند اونقدر تاثیر گذار باشن!:D (و شنیدم میگن UD این بخشش خیلی خوبه و اینا:D )
در کل سالی دو تا به نظرم لقمه بزرگ تر از دهنشونه:D

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
اگه اینطور که میگی باشه به نظرم قیمتش نباید بیشتر از ۳۰ دلار باشه چون وقتی بازی کوتاه باشه قیمتشم به نسبت کمتر باید باشه . من که هایپم براش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر