majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
آره داداش سریال بطور کلی خیلی قویه که یکی از دلایلش هم اتفاقاً همین تزریق خلاقیت نویسنده ها ست وگرنه سریال هایی که کاملاً بر گرفته از تاریخ ـه خیلی خشکن ولی بعد از مرگ رگنار انصافاً سریال ستون اش رو از دست داد چون به هر حال خود نویسنده ها هم بشترین مانورشون روی رگنار بود در طول سریال. راجع به فصل 5 هم نظر شخصیم گفتم نظر هر کس متفاوت ـه :D
اتفاقا با اینکه عاشق رگنار بودم، بنظرم نیمه دوم سیزن 4 یکی از خسته کننده ترینا بود :D چون داشتن شدید داستانو کش میدادن که رگنارو دیرتر بکشن بعد از اینکه کشتنش هم دیگه چیز خاصی برای گفتن نداشتن اصلا.
برعکس وقتی سیزن 5 شروع شد شخصیتا از هم جدا شدن و هر کدوم یک داستان واسه گفتن داشتن که واسه من خیلی جذاب بود با اینکه اندینگش میتونست بهتر باشه ولی بازم راضی بودم.

• Like
Reactions: shayan7

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
509
داشتم یکی از مصاحبه‌های «چارلی دی» رو می‌دیدم که مجری ازش پرسید چطور شد که برای بازی توی فیلم Pacific Rim انتخاب شدی، گفت «گی‌یرمو دل‌تورو» یکی از طرفدارهای فیلی بود و گفت اگه یه نقش توی سریال بهم بدی، منم یه نقش توی فیلم بهت می‌دم، و منم قبول کردم. اول فکر کردم داره شوخی می‌کنه، بعد رفتم گشتم دیدم واقعاً بهش نقش داده و ما هم توجهی نکردیم.

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
Sharp Objacts برای من از بهترین سریال هایی بوده که دیدم. ضرب آهنگ آروم و عالیش و حس تعلیقش واقعا عالیه. و قسمت هفتم قشنگ با این که همونی بود که حدس میزدم چی توش رخ میده واقعا تونست بهم شوک وارد کنه! کم کم از یک چهارم پایانی سریال دو زاریت می افته. وقتی که کامل می افته سریال قشنگ بهت دهن کجی میکنه. انتظار برا قسمت 8 مثل عذاب الهی عه! قسمت هفتم قشنگ عین یه بمب 500 کیلوییه که از هواپیما می افته رو زمین و منفجر میشه. دم تمام عوامل سریال گرم.
پ.ن: حتما این سریال رو ببینین.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
کسی فصل اول کانترپارت رو اینجا تماشا کرده؟ ارزش دیدن داره؟ حال و هواش چطوریه؟
من 3 قسمتش رو دیدم .
سریال خوب و خوش ساختیه . از نظر داستانی هم موضوع بسیار جالبی داره . اما نمیدونم چرا برام کشش نداشت .
فعلاً گذاشتمش کنار تا دوباره توی یه حال بهتری برم سراغش .

• Like
Reactions: Deliverer

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر
@Sunderland @jijabig23
شیطان الرجیم

medium-clean.jpg

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
کل اپیزود هفتم sharp objects یه طرف و
وقتی که Adora اون بچه/نوزاد رو گاز گرفت یه طرف دیگه :| :| :| کلا تمام موهای بدنم سیخ شد خیلی ترسیدم :D
+
به نظرم خیلی ها توی شهر میدونن که ادورا بچه ها رو میکشه و ...، قدیمی های شهر مثلا ولی چیزی نمیگن :|

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
وقتی که Adora اون بچه/نوزاد رو گاز گرفت یه طرف دیگه :| :| :| کلا تما مموهای بدنم سیخ شد خیلی ترسیدم :D
+
به نظرم خیلی ها توی شهر میدونن که ادورا بچه ه ار ومیکشه و ...، قدیمی های شهر مثلا ولی چیزی نمیگن :|
اون قسمت رو من متوجهش نشدم الان رفتم نگاش کردم بدنم مور مورد شد :| ینی ....
در مورد قاتل من تا حتی به خود کمیل هم شکم رفت ولی این عجوزه رو اصلا فکرش رو نمیکردم :| ینی یـ جوری باز ذهن ما دهن سرویسا بازی کردن که دهنم وا مونده الان
+
باتوجه به جو مریض شهر بعید نیست ولی من فک میکنم فقط پدر مترسک کمیل :| و پلیس شهر ازش خبر دارن

:|

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
وقتی که Adora اون بچه/نوزاد رو گاز گرفت یه طرف دیگه :| :| :| کلا تمام موهای بدنم سیخ شد خیلی ترسیدم :D
+
به نظرم خیلی ها توی شهر میدونن که ادورا بچه ها رو میکشه و ...، قدیمی های شهر مثلا ولی چیزی نمیگن :|
فقط یه چیز نفهمیدم از کجا فهمید ننش قاتله؟:-?

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
فقط یه چیز نفهمیدم از کجا فهمید ننش قاتله؟:-?
از زیر زبون همین رفیقش جکی (زن شنگوله:D) با توجه به اون پرونده ای که ریچارد (اقا پلیسه:D) براش گذاشته بود کشید بیرون دیگه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
تریلر رسمی فصل 13 فیلی منتشر شد. نوید یک فصل خارق‌العاده‌ی دیگه رو می‌ده :D +
عالی بود :D
فقط یعنی واقعا دنیس رفت دیگه؟ :| اینقد شایعه شد که برگشته و فلان :(
همین دیروز داشتم دوباره تیکه های فصلای قدیمو میدیدم دنیس معرکس خداییش حیفه نباشه دیگه:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر