PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
بشر این لیدی ماریا عجب چیزی بود ! خفن ترین و با کلاس ترین باس تاریخ بود ! اصلا باورم نمیشه زدمش ! خیلی همه چیز تمام بود !
باس قبلشم همون که تکثیر میشد ! جالب بود خیلی قلقلی و یه مقدار راحت بود !

فقط این قضیه سکرت چی بود من نفهمیدم

Exotic

کاربر سایت
Mar 12, 2012
740
نام
علی
بشر این لیدی ماریا عجب چیزی بود ! خفن ترین و با کلاس ترین باس تاریخ بود ! اصلا باورم نمیشه زدمش ! خیلی همه چیز تمام بود !

لیدی ماریا بنظر من جز باسهای راحت بازی بحساب میآد ولی از نظر سبک و استایل مبارزه یکی از زیباترین هاست، موزیک فوق العاده ای هم هنگام مبارزه باهاش پخش میشه

• Like
Reactions: vaan 2

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

اگر DLC رو تموم نکردی، نخون:
ماریا به همراه گرمن و لاورنس و لودویگ راهی رو به سمت The Fishing Hamlet پیدا میکنن. اونجا ساکنانش رو میگیرن و شکنجه میکنن و سرشون رو میشکافن تا ببینن چشماشون کجاست و خلاصه از این دیوونه بازی هایی که این دار و دسته با این کارهاشون توی یارنام راه انداختن. در نهایت اینا جنازه Kos رو میبینن که روی ساحل افتاده و دلیل مرگش معلوم نیست. تصمیم به برگشت میگیرن و ظاهرا توسط Kos نفرین میشن (حالا قبل از مردنش یا بعد از مردنش، معلوم نیست). همشون توی Hunter's Nightmare گرفتار میشن و نمیتونن بیان بیرون. خود گرمن رو Moon Presence تحت کنترل گرفته در حال حاضر.
خلاصه اینکه ماریا از این وحشی بازیایی که در آوردن ناراحت میشه و شمشیرهای اصلیش رو میندازه ته چاه توی دهکده همین ماهی ها (که میتونی بری برشون داری). خودش هم اونجا میشینه تا کسی نره توی اون دهکده و باعث آزار و اذیت مردم اونجا بشه. Secret در واقع جنازه Kos و دهکده هست. جالبه که ماریا بهت میگه "یه جنازه رو باید به حال خودش رها کنی". که در واقع هم به خودش اشاره میکنه و هم به Kos.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
لیدی ماریا بنظر من جز باسهای راحت بازی بحساب میآد ولی از نظر سبک و استایل مبارزه یکی از زیباترین هاست، موزیک فوق العاده ای هم هنگام مبارزه باهاش پخش میشه
من خودمم چهار پنج بار بیستر بهش نباختم (البته هیچ کدوم از تعداد باس های بازی انقدر منو نکشتن! اون باریم که زدمش حس میکنم با خوش شانسی بود ! ولی در کل خیلی خفن بود اون حملات خونیش کرک و پرم رو ریزوند ! رسما اپیلاسیون به حساب میومد !

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966

یادش بخیر
لیدی ماریان یکی از اون باسها بود که استان کردنه ولی یکم دقت میخاد

Exotic

کاربر سایت
Mar 12, 2012
740
نام
علی
من خودمم چهار پنج بار بیستر بهش نباختم (البته هیچ کدوم از تعداد باس های بازی انقدر منو نکشتن! اون باریم که زدمش حس میکنم با خوش شانسی بود ! ولی در کل خیلی خفن بود اون حملات خونیش کرک و پرم رو ریزوند ! رسما اپیلاسیون به حساب میومد !
من با اینکه مهارت بالایی هم ندارم تو این سبک بازی ولی همون دفعه اول زدمش و بسیار هم از مبارزه باهاش لذت بردم، به نسبت بقیه باسها راحت parry میشه
یکی از دلایل زیبایی مبارزه با این باس اسلحه اش یعنی Rakuyo عهِ که یکی از بهترین سلاحهای بازی هم هست

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
من با اینکه مهارت بالایی هم ندارم تو این سبک بازی ولی همون دفعه اول زدمش و بسیار هم از مبارزه باهاش لذت بردم، به نسبت بقیه باسها راحت parry میشه
یکی از دلایل زیبایی مبارزه با این باس اسلحه اش یعنی Rakuyo عهِ که یکی از بهترین سلاحهای بازی هم هست
اگه بخواهیم منطقی به قضیه نگاه کنیم بلادبورن به جز اورفان و لودویگ و لورنس (که هر سه هم در دی ال سی هستند) باس سختی نداره یعنی حداقل از این نظر از بقیه عناوین این سری کم میاره لیدی ماریا هم سبک مبارزش خیلی شبیه باس های هانتر دیگه است(مثل گسکویین و گرمن) کلا باس های مثل ماریا خیلی راحت parry و همینطور backstab میشن شما کافیه تو مبارزه باهاش نزدیکش بمونید و عکس عقربه ساعت دورش بگردید می بینید اکثر ضرباتش بهتون نمی خوره و خیلی راحت فرصت backstab کردن بهتون میشه
البته اینم بگم اگه می خواهید نسخه کاملتر لیدی ماریا رو ببینید :D با بانو فرید تو دارک سولز 3 آشنا بشید:D

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
شما هم توی کانکت شدن به سرورهای بازی و آنلاین بازی کردن مشکل دارید یا تنها من این مشکل رو دارم؟

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

parvaz62aseman

کاربر سایت
Sep 1, 2017
60
شما هم توی کانکت شدن به سرورهای بازی و آنلاین بازی کردن مشکل دارید یا تنها من این مشکل رو دارم؟

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
این چند شب قبل وصل میشدم ولی قبلش نزدیک ده روز وصل نمیشدم. الان هم دارک سولز آنلاینم. فکر کنم دوباره بلاد مشکل پیدا کرده. ببین برو توییتر اکانت ask Playstation براشون توییت بزن مشکلو بگو. انگلیسی بنویس جوابتو میدن

Sent from my BND-L21 using Tapatalk

• Like
Reactions: .:Melkor:.

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
سلام
من نسخه goty رو دارم بازی میکنم واسه وارد شدن به dlc مثل اینکه بعد از کشتن Vicar Amelia بازی یه ایتم میده که توی هانتر دریم هستش دست مسنجر ها تو پله ها کنار عروسکه ولی من الان the one reborn رو هم زدم ولی ایتمش رو ندارم کسی میدونه باید چیکار کنم بدستش بیارم ؟

parvaz62aseman

کاربر سایت
Sep 1, 2017
60
سلام
من نسخه goty رو دارم بازی میکنم واسه وارد شدن به dlc مثل اینکه بعد از کشتن Vicar Amelia بازی یه ایتم میده که توی هانتر دریم هستش دست مسنجر ها تو پله ها کنار عروسکه ولی من الان the one reborn رو هم زدم ولی ایتمش رو ندارم کسی میدونه باید چیکار کنم بدستش بیارم ؟
تو یوتیوب بگرد انگلیسی سرچ کن حتما جوابت هست

parvaz62aseman

کاربر سایت
Sep 1, 2017
60
سلام
شاید آیتم رو برداشتی حواست نبوده. روش رفتن به دی ال سی رو که میدونی

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
شاید آیتم رو برداشتی حواست نبوده. روش رفتن به دی ال سی رو که میدونی

والا خودم به یه مورد شک دارم
من رو فریمور 5.0.5 با کنسول هک شده دارم بازی میکنم بازی رو هم از سایت ایرانی دانلود کردم تو عنوانش نوشته بود bloodborn goty ولی بازی رو که از حالت زیپ دراوردم عنوانش این بود bloodborne v1.09 duplex اسمی از گوتی توش نبود
حجم بازی هم توی کنسول نشون میده 31.36 گیگ خودم فقط یه احتمال میدم که این نسخه فقط همراه با اپدیت بوده باشه و نسخه معمولی هست

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,415
نام
علی
والا خودم به یه مورد شک دارم
من رو فریمور 5.0.5 با کنسول هک شده دارم بازی میکنم بازی رو هم از سایت ایرانی دانلود کردم تو عنوانش نوشته بود bloodborn goty ولی بازی رو که از حالت زیپ دراوردم عنوانش این بود bloodborne v1.09 duplex اسمی از گوتی توش نبود
حجم بازی هم توی کنسول نشون میده 31.36 گیگ خودم فقط یه احتمال میدم که این نسخه فقط همراه با اپدیت بوده باشه و نسخه معمولی هست
دی ال سی توی آپدیت هستش. مشکلی نداره بازیت. حجمشم درسته رو کنسول.

• Like
Reactions: mskm82

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر