hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
504
88217_Ozark_S2.png

آب سریال های نتفلیکس بدجور قطع شده! دژاوو بلادلاین اینبار گریبان گیر اوزارک شد!%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

شما هم از اون افرادی هستی که ندیده و نشناخته #منتقدین بگن بپّر توی چاه، می‌پری؟
بلادلاین رو هم چون منتقدین فصل آخرش رو تحویل نگرفتن، بد بود؟

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
شما هم از اون افرادی هستی که ندیده و نشناخته #منتقدین بگن بپّر توی چاه، می‌پری؟
بلادلاین رو هم چون منتقدین فصل آخرش رو تحویل نگرفتن، بد بود؟

اولا هنوز 5 نقد منتشر شده و احتمال زیاد میاد بالا( درصد سبزش خیلی کمه) من یک نیم نگاهی به نظر منتقدان میکنم اما واقعا حالم گرفته میشه که سریال هایی که دنبال میکنم، زیاد منتقد پسند نیستند. (منم خودم را کمی منتقد می بینم گرچه از آوردن این کلمه منتقد، انتظارات از من در حد لالیگا بالا می رود!) درمورد بلادلاین و فصل آخر، باید بگم بد بود و بد بودنش هم دقیقا برمی گرده به همان دو اپیزود آخر که آشفته بازار است. اپیزود نهم که میخواهد کپی IA لفت آورز باشد و اپیزود پایانی هم طوری آخرش تمام می کند که انگار در حد سوپرانوز است. (پایان مثلا باز!) بله فصل نهایی بلادلاین بد بود اما همچنان جز تاپ تن من بخاطر فصل اول و دوم قرار دارد. چه طور یه عقل سلیمی می آید برگ برنده سریال خود را
می کشد؟! (مرگ دنی ریبرن در فصل اول!)

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من به شدت منتظر Watchmen ـه HBO ـم.:D به خصوص این که داستانش قراره توی همون دنیا باشه ولی براساس کتاب نیست که دستشون رو خیلی باز میذاره چون خود کتاب یه اثر بی‌نقص هست و یکی از نکاتش اینه که تبدیلش از کامیک به فیلم ارزش کارشو میاره پایین چون یکی از جذابیتاش برای من اون حالتی بود که فرم کامیک‌ها رو بازتعریف میکرد.:D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
من به شدت منتظر Watchmen ـه HBO ـم.:D به خصوص این که داستانش قراره توی همون دنیا باشه ولی براساس کتاب نیست که دستشون رو خیلی باز میذاره چون خود کتاب یه اثر بی‌نقص هست و یکی از نکاتش اینه که تبدیلش از کامیک به فیلم ارزش کارشو میاره پایین چون یکی از جذابیتاش برای من اون حالتی بود که فرم کامیک‌ها رو بازتعریف میکرد.:D

لیندلوف گرداننده ی سریال هست؟

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر

153460112184614660-1-750x500.jpg

آیا طرفدار دوآتیشه سری فیلم های «جیسون بورن» (Jason Bourne) هستید؟ وبسایت «ورایتی» (Variety) گزارش می دهد که شبکه USA دستور ساخت یک سریال تلویزیونی براساس سری فیلم های جیسون بورن داده است که نام آن (Treadstone) است.

این مجموعه اکشن مهیج بر روی برنامه خیالی سازمان CIA تحت نام ماموریت (TreadStone) تاکید دارد که برنامه توسط مامور مخفی جیسون بورن درست شده است. این برنامه مخفیانه از پروتکل اصلاح رفتار استفاده می کند تا مامورهای کارآموز را به قاتلان حرفه ای تبدیل کند.

تولید مجموعه (Treadstone) از سال 2019 آغاز می شود. شبکه USA هنوز اعلام نکرده است که «مت دیمون» (Matt Damon) در این پروژه حضور دارد یا خیر.

منبع: TV Series Finale

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
سوال در مورد پایان And Then There Were None

من متوجه نشدم اون قاضی از اون اول چرا 9 تا آدمو با کلک میکشونه به جزیره و هم اونا رو و هم خودشو میزنه میکشه؟ و در طول سریال هم توضیح داده نمیشه که قاضی از کجا اون آدم هارو میشناخته و مهمتر از اون از کجا میدونسته اون قاتل ـن ؟
من هم کتابشو خوندم و هم بازیشو رفتم و هم این سریالشو دیدم و دقیقا مطمعن نیستم سریال این موضوع رو مطرح کرد دقیق یا نه...اما قاضیه سرگذشت اینا رو می دونست که این افراد گناهکارن اما قانون نتونسته جرمشونو اثبات کنه و از طرفی خودشم یه بیماری مهلک داشته و قبل از تموم شدن وقتش می خواسته اینا رو به روش خودش به سزای عملشون برسونه.

• Like
Reactions: genaveh and Runzo

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
دقیقا
حتی اگه Lost ـو حساب نکنیم بعد از Leftovers لیندلوف اگه ستایشم بخواد ادامشو بسازه مشتاق میشم :D حالا اینکه عنوان درست و حسابیه و HBO هم هست دیگه :x

• Like
Reactions: arash1996

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
153466035467517837-750x500.jpg

بازیگر سریال «مردگان متحرک» (The Walking Dead)، «استیون آگ» (Steven Ogg) از یک سریالی با حال و هوای آخرالزمانی به سریالی دیگر به نام «قطار یخ شکن» (Snowpiercer)، محصول شبکه TNT می رود.

این مجموعه براساس فیلمی محصول سال 2013 به همین نام اقتباس یاقته است که خود فیلم براساس رمان مصور نوشته «ژاک لوب» (Jaques Lob) ساخته شده بود. بنابر گزارش وبسایت خبری «ددلاین» (Deadline)، اوگ در نقش فرعی مقابل بازیگرانی چون «جنیفر کانلی» (Jennifer Connely) و «دیوید دیگز» (David Deeges) حضور خواهد داشت.

داستان قطار یخ شکن به هفت سال بعد از این که کل دنیا یخ می زند می پردازد. گروهی از نجات یافتگان هستند که در گوشه از قطار زندگی می کنند و به طور مداوم، افرادی به گروه می پیوندد. درونمایه داستان درباره اقشار، ناعدالتی اجتماعی و سیاست است که خط مقدم این داستان مهیج هستند.

اوگ که بخاطر بازی در نقش سایمون در سریال مردگان متحرک شناخته شده است، همچنین وی در سریال علمی تخیلی و موردتحسین «وست ورد» (Westworld)، محصول شبکه HBO حضور داشته است. وی در سریال قطار یخ شکن، نقش پایک را بازی می کند که مجرم سخت کوشی است که به دلیل سرقت مسلحانه در زمان یخبندان، به زندان کوک کانتی منتقل می شود.

پایک از زندان فرار کرده و سپس در طول داستان، به رهبر گروهی تبدیل می شود. موفقیت اوگ در این نقش، گام روبه جلویی برای حرفه بازیگری اش در این ژانر خواهد بود.

منبع: TV Insider

• Like

ehsan0912288

کاربر سایت
Jun 25, 2008
282
نام
Ehsan
سلام دوستان
من سریالهای قدیمی مثل prison break lost رو دیدم تا جدیدها مثل House of cards, Game of thrones, mindhunter, the wire, breaking bad, westword
ممنون میشم چند تا عنوان معرفی کنید

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
سلام دوستان
من سریالهای قدیمی مثل prison break lost رو دیدم تا جدیدها مثل House of cards, Game of thrones, mindhunter, the wire, breaking bad, westword
ممنون میشم چند تا عنوان معرفی کنید

Person Of Interest
Mad Mdogs
Westwood
Low Winter Sun
Night Manager
Quarry
Ozark
Bloodline
Texas Rising
Dexter
Hemlock Grove

• Like

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
دوستان سریال Atlanta نمیدونم اینجا طرفدار داره یا نه ولی حتما ببینیدش خیلی شاهکاره
نویسندش Donald Glover هست و کارگردان همکار همیشگیش Hiro murai

یه سریال دارک کامدی ( طنز تلخ ) هست ، هر قسمت حدود بیست دقیقه ولی بیشتر متمایل به داستانی هست تا کمدی موقعیت ...
موضوعات و تم های اصلیش تبعیض نژادی و فرهنگ های مخرب رایج و همچنین ابتذال صنعت موسیقی هست .
کاراکتر اصلی ام یه چیزی تو مایه های سیامک انصاری تو سریالای مهران مدیری هست:D
خلاصه عالیه اگه طرفدار کمدی یا کلا کارای ارزشمند هستید ببینید ...

Dimitris s

کاربر سایت
Jul 22, 2018
30
فصل اول True Detective محشره اگر در کنار جو کارآگاهی به اتمسفر های تاریک علاقه مند باشی. داستان هم باید با دقت دنبال کنی که لذت کامل ببری و با شخصیت ها هم که خود بخود ارتباط برقرار می کنی. به هیچ وجه هم طرف فصل 2 نرید! :D

از Vikings هرچی بگیم اسپویل میشه :D از نظر من Vikings مثل یه بادکنکی هست که انقدر باد میشه به مرور که آخر می ترکه یعنی فصل به فصل تا آخر فصل 4 عالی سریال پیشرفت می کنه اما به خاطر اینکه داستان برگرفته از واقعیت یا افسانه های Norse ـه (البته فکر نکنم بطور کامل) فصل 5 دچار افت میشه اما در کل سریال به شدت قهرمان محوره و نقش اولش از هر نظر فوق العادست، کاراکتر های خوبی هم داره و لازم نیست برای یه اتفاق خاص تا آخر فصل صبر کنید :D در کل اتفاقات تاریخی و جذابی داره و خیلی سریع رخ میده همه چی
اتفاقا فصل 5 عالیه و تو زمان پخش خیلی محبوب بود تریلر نیم فصل هم که ترکونده
داستان هم ترکیبی هست از ذوق و خلاقیت نویسنده ها و ادغام تاریخ وایکینگ ها
برای مثال
رولو برادر راگنار نیست و اصلا تو یک قرن دیگه بوده و یا آتلستن اسم یکی از شاه های انگلیس بوده و برای اطلاعات بیشتر میتونی کتاب عصر وایکینگ ها رو بخونی
این سریال واقعا شاهکاره ولی نمیدونم چرا اینجا در موردش صحبت نمیشه
من تقریبا دو بار دیدمش

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Squidward

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,020
اتفاقا فصل 5 عالیه و تو زمان پخش خیلی محبوب بود تریلر نیم فصل هم که ترکونده
داستان هم ترکیبی هست از ذوق و خلاقیت نویسنده ها و ادغام تاریخ وایکینگ ها
برای مثال
رولو برادر راگنار نیست و اصلا تو یک قرن دیگه بوده و یا آتلستن اسم یکی از شاه های انگلیس بوده و برای اطلاعات بیشتر میتونی کتاب عصر وایکینگ ها رو بخونی
این سریال واقعا شاهکاره ولی نمیدونم چرا اینجا در موردش صحبت نمیشه
من تقریبا دو بار دیدمش
آره داداش سریال بطور کلی خیلی قویه که یکی از دلایلش هم اتفاقاً همین تزریق خلاقیت نویسنده ها ست وگرنه سریال هایی که کاملاً بر گرفته از تاریخ ـه خیلی خشکن ولی بعد از مرگ رگنار انصافاً سریال ستون اش رو از دست داد چون به هر حال خود نویسنده ها هم بشترین مانورشون روی رگنار بود در طول سریال. راجع به فصل 5 هم نظر شخصیم گفتم نظر هر کس متفاوت ـه :D

Dimitris s

کاربر سایت
Jul 22, 2018
30
آره داداش سریال بطور کلی خیلی قویه که یکی از دلایلش هم اتفاقاً همین تزریق خلاقیت نویسنده ها ست وگرنه سریال هایی که کاملاً بر گرفته از تاریخ ـه خیلی خشکن ولی بعد از مرگ رگنار انصافاً سریال ستون اش رو از دست داد چون به هر حال خود نویسنده ها هم بشترین مانورشون روی رگنار بود در طول سریال. راجع به فصل 5 هم نظر شخصیم گفتم نظر هر کس متفاوت ـه :D
اتفاقا بعد مرگ راگنار سریال اوج گرفت به نظر من کسایی که مثل شما این حرف رو میگن عاشق سریال نیستن بلکه عاشق راگنار بودن
راگنار توی تاریخ هم کشته شده و توی سریال هم باید کشته میشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر