نحوه ي اجراي بازي هاي Wii از طريق USB Flash Drive يا HDD

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
دوستان من بازی زلدا رو میخوام اجرا کنم ارور میده بعد صفحه برفکی میشه ریست میشه دستگاه
ایا مشکل از iso بازی هست ؟

ریجن کنسولتون چیه؟ کپی خور نرم افزاری کنسولتون به روزه؟
با چه برنامه ای بازی اجرا میکنی؟

fateme9099

عضو جدید
Feb 1, 2023
1
سلام من تازه دستگاه wii گرفتم و خیلی مسلط نیستم.دادم بیرون کپی خورش کردن و بازی ریختن روی USB.خوب و بدون مشکل کار میکرد تا این که یه بار یادم رفت یو اس بی رو وصل کنم و بدون فلش روشنش کردم یه error داد و بعد از اون دیگه USB رو نمیخونه!
میشه کمکم کنین؟ نمیفهمم مشکلش چیه؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

playstation2

کاربر سایت
Jan 3, 2023
145
سلام من تازه دستگاه wii گرفتم و خیلی مسلط نیستم.دادم بیرون کپی خورش کردن و بازی ریختن روی USB.خوب و بدون مشکل کار میکرد تا این که یه بار یادم رفت یو اس بی رو وصل کنم و بدون فلش روشنش کردم یه error داد و بعد از اون دیگه USB رو نمیخونه!
میشه کمکم کنین؟ نمیفهمم مشکلش چیه؟

فلش رو به کدوم پورت usb کنسول وصل میکنید ؟

Alizargerani

عضو جدید
Dec 10, 2023
1
سلام میشه لطفا فایل هارو لینک جدید بفرستید این لینکا اجرا نمیشه
و اینکه من میخام برنامه cios رو نصب کنم ارور net_lnit failed رو میده و نصب نمیشه
Usb loader gx رو نصب کردم میرم داخل بازیا نمیاد اصلا نمیدونم باید چیکار کنم باید فرمت بازی هارو از iso به wbfs تغییر داد؟ یا محل خاصی برای ریختن بازی داخل فلش هست؟ لطفا راهنمایی کنید

• Like
Reactions: Sega_genesis

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
سلام میشه لطفا فایل هارو لینک جدید بفرستید این لینکا اجرا نمیشه
و اینکه من میخام برنامه cios رو نصب کنم ارور net_lnit failed رو میده و نصب نمیشه
Usb loader gx رو نصب کردم میرم داخل بازیا نمیاد اصلا نمیدونم باید چیکار کنم باید فرمت بازی هارو از iso به wbfs تغییر داد؟ یا محل خاصی برای ریختن بازی داخل فلش هست؟ لطفا راهنمایی کنید

@highlight
شاید این دوستمون وارد باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر