Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر
بنظرم اصلا قرار نبوده مثل بریکینگ بد باشه :D اصلا دلیلی واسه مقایسه این دو سریال نمیبینم به جز اینکه کارگردان یکیه، درام بتر کال سال خیلی عمیق تره و خیلی بیشتر به نکات ریز اشاره میکنه نسبت به بریکینگ بد، روندش آروم هست اما تا وقتی مخاطب (حالا چه عام چه خاص) رو جذب کنه تا 10 سیزنم ادامه بدن چه مشکلی داره؟ نظر منتقد هارو هم که هر فصل بیشتر جلب میکنه.
فک میکنم جلوتر روند هم تند تر خواهد شد چون هنوز به اون نقطه اوج داستان نرسیدیم و تا الان همش پیش زمینه واسه کاراکتر اصلی بوده.

چیزی که ما انتظار داریم و همه دارند این که بتر کال سال به نقطه ی موردنظر بریکینگ بد برسد. همه ی منتقدان می گویند که سریال داره مثل بریکینگ بد (اونا میگن من که احساس نکردم هنوز!) میشه بعد شما می گویید که اصلا قرار نبوده که مثل بریکینگ بد باشه!:-< (کافیه نقد اینترمینت ویکلی بخونید که تند هم فصل چهارم رو دیس کرده!) بتر کال سال سعی می کند که شبیه بریکینگ بد شود اما این زور الکی، روی اعصاب است. یا مثل روند خوش رنگ العاب و جذاب فصل اول و دوم پیش برو و یا کلا فرمون به سمت بریکینگ بد بچرخون. وینس میخواد دوتا ژانر (کمدی سیاه از جیمی و جنایت از سوی مایک و گاس) با زور تو سریال بچلونه که واقعا جور درنمیاد. این که ما بخاطر سکانس پایانی اپیزود دوم چهره ای WOW به خود بگیریم که گاس سلطنت شیطانی اش را انجام می دهد، واقعا مسخره است، ما چنین سکانس هایی بهتر و با کیفیت تر در بریکینگ بد دیده ایم (منظورم سکانس های کشت و کشتار). این که تا فصل ده پیش برود، دقیقا خاص کار AMC که شیردوشی مثل TWD به راه بندازد و یک برند درست کند. یادمان نرود که هرچی AMC دارد از بریکینگ بد و مدمن هستند و اگر میخواهد از BCS یک برند بسازد، قطعا من و تمامی طرفداران سریال را ناامید خواهد کرد، کاری که توش وارد است AMC! تنها سکانس های جذاب، سکانس های فلش فوروارد سیاه و سفید که حال و هوای بریکینگ بد دارد به خصوص این آخری اما حیف که هر فصل، یک سکانس از آن می بینیم و طبق چیزی که شما میخوان، باید فکر همون ده فصل رو کنیم که شاید فصل دهم، نشون بده که والتر زنده است.:)):-??

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: TheGodfather

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
چیزی که ما انتظار داریم و همه دارند این که بتر کال سال به نقطه ی موردنظر بریکینگ بد برسد. همه ی منتقدان می گویند که سریال داره مثل بریکینگ بد (اونا میگن من که احساس نکردم هنوز!) میشه بعد شما می گویید که اصلا قرار نبوده که مثل بریکینگ بد باشه!:-< (کافیه نقد اینترمینت ویکلی بخونید که تند هم فصل چهارم رو دیس کرده!) بتر کال سال سعی می کند که شبیه بریکینگ بد شود اما این زور الکی، روی اعصاب است. یا مثل روند خوش رنگ العاب و جذاب فصل اول و دوم پیش برو و یا کلا فرمون به سمت بریکینگ بد بچرخون. وینس میخواد دوتا ژانر (کمدی سیاه از جیمی و جنایت از سوی مایک و گاس) با زور تو سریال بچلونه که واقعا جور درنمیاد. این که ما بخاطر سکانس پایانی اپیزود دوم چهره ای WOW به خود بگیریم که گاس سلطنت شیطانی اش را انجام می دهد، واقعا مسخره است، ما چنین سکانس هایی بهتر و با کیفیت تر در بریکینگ بد دیده ایم (منظورم سکانس های کشت و کشتار). این که تا فصل ده پیش برود، دقیقا خاص کار AMC که شیردوشی مثل TWD به راه بندازد و یک برند درست کند. یادمان نرود که هرچی AMC دارد از بریکینگ بد و مدمن هستند و اگر میخواهد از BCS یک برند بسازد، قطعا من و تمامی طرفداران سریال را ناامید خواهد کرد، کاری که توش وارد است AMC! تنها سکانس های جذاب، سکانس های فلش فوروارد سیاه و سفید که حال و هوای بریکینگ بد دارد به خصوص این آخری اما حیف که هر فصل، یک سکانس از آن می بینیم و طبق چیزی که شما میخوان، باید فکر همون ده فصل رو کنیم که شاید فصل دهم، نشون بده که والتر زنده است.:)):-??
من نظر خودم رو گفتم به منتقدا کاری ندارم، قطعا همه دوس دارن داستان در حد بریکینگ بد اوج بگیره و جذاب بشه اما اینکه شما اینقد الانشو میکوبی نظر خودت هست و طرفدارانشو اینقد آزار نمیده.
اینکه یک سریال 10 فصل طول بکشه حتما قرار نیست شیردوشی باشه، TWD رو دارن در شرایطی ادامه میدن که حتی یک سری فن بوی که شدیدا روی سریال تعصب داشتنم میبینم دارن زده میشن از سریال ولی چون این همه فصلو نگاه کردن نمیتونن ازش دل بکنن، ریتینگش شدید پایین اومده نسبت به فصلای اول اما چون هنوز توش پول هست دارن ادامش میدن، چقد مطمئنین این اتفاق واسه BCS بیوفته؟ حالا من نمیگم حتما 10 فصلم طولش میدن ولی در حال حاضر نمره هاش خیلی خوبه و اکثریت راضی هستن فعلا، حتی اگه جوری که شما میگی به سمت مخاطب خاص بره و شدید با کمبود بیننده مواجه بشه مجبور میشن زودتر تمومش کنن که بازم چون عوامل قویی پشت سریال هست مطمئنم خوب جمش میکنن.
اتفاقی که برای هنیبال افتاد و شاهد یه شاهکار در یک شبکه‌ی عمومی بودیم :D
دقیقا میخواستم همینو بگم :D

آخرین ویرایش:

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
508
به سمت مخاطب خاص بره و شدید با کمبود بیننده مواجه بشه مجبور میشن زودتر تمومش کنن که بازم چون عوامل قویی پشت سریال هست مطمئنم خوب جمش میکنن.

اتفاقی که برای هنیبال افتاد و شاهد یه شاهکار در یک شبکه‌ی عمومی بودیم :D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر
من نظر خودم رو گفتم به منتقدا کاری ندارم، قطعا همه دوس دارن داستان در حد بریکینگ بد اوج بگیره و جذاب بشه اما اینکه شما اینقد الانشو میکوبی نظر خودت هست و طرفدارانشو اینقد آزار نمیده.
اینکه یک سریال 10 فصل طول بکشه حتما قرار نیست شیردوشی باشه، TWD رو دارن در شرایطی ادامه میدن که حتی یک سری فن بوی که شدیدا روی سریال تعصب داشتنم میبینم دارن زده میشن از سریال ولی چون این همه فصلو نگاه کردن نمیتونن ازش دل بکنن، ریتینگش شدید پایین اومده نسبت به فصلای اول اما چون هنوز توش پول هست دارن ادامش میدن، چقد مطمئنین این اتفاق واسه BCS بیوفته؟ حالا من نمیگم حتما 10 فصلم طولش میدن ولی در حال حاضر نمره هاش خیلی خوبه و اکثریت راضی هستن فعلا، حتی اگه جوری که شما میگی به سمت مخاطب خاص بره و شدید با کمبود بیننده مواجه بشه مجبور میشن زودتر تمومش کنن که بازم چون عوامل قویی پشت سریال هست مطمئنم خوب جمش میکنن.

دقیقا میخواستم همینو بگم :D

من به شدت وفادار به فصل های اول و دوم هستند و عاشق موش و گربه بازی های چاک و جیمی بودم اما تا الان آن طوری که بولد کرده بودند (تو فضای اجتماعی) فصل چهارم چندان دندون گیر برایم نبوده است. کاری هم با نقد اون ندارم و فقط مثال بود و قرار هم نبود که آن نقد، جلوه ی نظر شما را بپوشاند. من هر اپیزود نظر میدم و تا الان این دو اپیزود چنگی به دل نزده است. سر هر سریالی تک اپیزودی بررسی میکنم مثلا Sharp Objects قسمت اولش معمولی بود اما در اپیزود سوم نظرم عوض شد اما باز الان اپیزود ششم رو خواب آور می دونم. اپیزود مثلا اول تا چهارم فصل سوم BCS کمی مسخره بود اما اپیزود Chicancy (دادگاه جیمی و چاک) بهترین اپیزود به نظرم کل فصل 2018 بود. من هنوز کل سریال را بررسی نکردم چون که نیامده اما تاکنون از تمام اپیزود های قبلی BCS ضعیف قدم برداشته است. در هر صورت We are on the Same Side!=D> در مورد TWD، شکی نیست که نویسندگان قهاری داره اما بعضی وقت ها شبکه کنترل کشتی رو در دست میگیره. همین بلایی که نتفلیکس سر 13RW آورد!

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
این سریال عالیه. کمابیش تیکه‌های کمدی داره ولی بیشتر درامه. لامصب هرقسمت احساساتِ آدم رو برانگیخته می‌کنه. حتی وقتی که می‌دونی فلان اتفاق قراره بیفته (چون هر قسمت پر از Flashback و Flashforward هست و همه‌ی خط‌های زمانی توی این سریال مهم هستند و بهشون به‌اندازه پرداخته می‌شه)، بازم اشکت رو درمیاره.

سریال بیشتر درامه. سریال فوق العاده اس حتما ببینش
اشک آدم درمیاره :D فصل سوم هم توی راهه

اخر همین قسمت اول من یکی رو که احساساتی کرد :))

ولی بیشتر دنبال یک سریال کمدی/درام هستم که حال خوب کن باشه مثل اشنایی با مادر و یا شاید فرندز

• Like
Reactions: arash1996 and all4u

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
اخر همین قسمت اول من یکی رو که احساساتی کرد :))

ولی بیشتر دنبال یک سریال کمدی/درام هستم که حال خوب کن باشه مثل اشنایی با مادر و یا شاید فرندز
مثل فرندز و آشنایی با مادر، Baby daddy رو جدیدا دیدم خیلی خنده داره. شوخی هاش ج*سی ان بیشتر ولی بازم منو به شدت خندوند :D

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
تریلر Iron Fist خوب بود :D

Iron Fistبر طبق همون صحنه ای که توی The Defenders بود، جا پای DareDevil گذاشته
مبارزاتشم به نظر خوبه، بر خلاف فصل اول
یعدم آقا اینا چجوری daughters of the dragon رو تایید کنند دیگه؟ :D
من مطمئنم بعد از فصل دوم Iron Fist، ساخت سریالش تایید می شه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
بچها سریال 13reason whyقشنگ دانش کنم با توجه به اینکه میگن فصل دو خراب کرده؟
فصل اولش جز بهترین سریالای اون سال بود برام، قطعا ارزش دیدن داره، خیلی شیک و کامل تموم میشه و چند تا از دوستام واسه اینکه دیدشون به سریال عوض نشه کلا فصل دومو ندیدن.
فصل دوم هم نمیشه گفت آشغاله اما نسبت به فصل اول واقعا هیچ حرفی واسه گفتن نداره و بنظر من کلا 3-4 قسمت خوب داشت، دیگه خودت میدونی :D

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
سوال در مورد پایان And Then There Were None

من متوجه نشدم اون قاضی از اون اول چرا 9 تا آدمو با کلک میکشونه به جزیره و هم اونا رو و هم خودشو میزنه میکشه؟ و در طول سریال هم توضیح داده نمیشه که قاضی از کجا اون آدم هارو میشناخته و مهمتر از اون از کجا میدونسته اون قاتل ـن ؟

Last edited by a moderator:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر
88217_Ozark_S2.png

آب سریال های نتفلیکس بدجور قطع شده! دژاوو بلادلاین اینبار گریبان گیر اوزارک شد!%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر